Balçova antikacılar, Balçova antika alanlar, Balçova antika eşya alanlar, Balçova antika eşyalar, Balçova eski alım satım, Balçova antika koleksiyoncuları, Balçova antika eşya alıcıları, Balçova antika şirketleri, Balçova antika firması, Balçova antika şirketi, Balçova antika firmaları, Balçova antika eşya şirketleri, Balçova antika eşya firması, Balçova antika eşya şirketi, Balçova antika eşya firmaları, Balçova müzayede şirketi, Balçova eski alanlar, Balçova eski eşya alanlar, Balçova antika alan yerler, Balçova antika eşya alan yerler, Balçova eski alan yerler, Balçova eski eşya alan yerler, Balçova antika pazarı, Balçova antika alım satım, Balçova antika alıcıları, Balçova antika satıcıları, Balçova antika eşya satıcıları, Balçova eski eşya alıcıları, Balçova eski eşya satıcıları, Balçova antika fiyatları, Balçova antika eşya fiyatları, Balçova eski fiyatları, Balçova eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

İzmir Balçova Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Balçova antika eşya alanlar ve Balçova antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Balçova antika eşya şirketimiz, Balçova antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Balçova Antika Alanlar

Balçova antika alanlar ve Balçova antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Balçova antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Balçova antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Balçova Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Balçova antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Balçova

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Balçova antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Balçova antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Balçova Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Balçova antika eşya alanlar ve Balçova antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Balçova antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Balçova antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Balçova Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Balçova antika eşya alanların tercih ettiği, Balçova bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Balçova antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Balçova antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Balçova antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Balçova Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Balçova eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Balçova eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Balçova eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Balçova eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Balçova eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Balçova Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Balçova bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Balçova antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Balçova bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Balçova antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Balçova antikacılar, Balçova antika eşyalar, Balçova eski eşyalar, Balçova antika şirketleri, Balçova antika firması, Balçova müzayede şirketi,Balçova el yazması alanlar, Balçova Kuran’ı kerim alanlar, Balçova hat yazı alanlar, Balçova obje alanlar, Balçova gümüş alanlar, Balçova turalı gümüş alanlar, Balçova karaf alanlar, vazo alanlar, Balçova jardinyer alanlar, Balçova resim alanlar, Balçova modern resim alanlar, Balçova aplik alanlar, Balçova bahü alanlar, Balçova bavul alanlar, Balçova çanak alanlar, Balçova çömlek alanlar, Balçova bakır alanlar, baston alanlar, Balçova biskiü alanlar, Balçova billur alanlar, Balçova cam alanlar, Balçova kristal alanlar, Balçova bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Balçova bandırma halısı alanlar, Balçova ceviz yemek odası alanlar, Balçova ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Balçova ceviz sandalye alanlar, Balçova cümbüş alanlar, Balçova constantin oble alanlar, Balçova cam obje alanlar, Balçova beykoz alanlar.

Balçova bohem alanlar, Balçova çeşmi bülbül alanlar, Balçova çeşme taşı alanlar, Balçova çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Balçova arnevu alanlar, art deko alanlar, Balçova deko alanlar, Balçova ayna alanlar, Balçova asma avize alanlar, Balçova aznavur gümüş alanlar, Balçova aznavur alanlar, Balçova bafon alanlar, Balçova ayvazozki alanlar, Balçova dolap alanlar, Balçova divit alanlar, Balçova biblo alanlar, Balçova dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Balçova daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Balçova dekopaj işi alanlar, Balçova dual alanlar, Balçova dual pikap alanlar.

Balçova dümen alanlar, Balçova gemici dümeni alanlar, Balçova gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Balçova derbent halı alanlar, Balçova eviye alanlar, Balçova ev halısı alanlar, Balçova elbiselik alanlar, Balçova elbise alanlar, Balçova paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Balçova el işi alanlar, Balçova el işi halı alanlar, Balçova el işi alanlar, Balçova el işi kilim alanlar, Balçova çan alanlar, Balçova kilise çanı alanlar, Balçova gemici çanı alanlar, Balçova çarık alanlar, Balçova Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Balçova ferforje alanlar, Balçova fistan alanlar, Balçova Osmanlı fistan alanlar, Balçova portmanto alanlar, Balçova eski saat alanlar, Balçova frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Balçova bronz heykel alanlar, Balçova bronz sütün alanlar, Balçova bronz avize alanlar, Balçova bronz vazo alanlar, Balçova bronz kutu alanlar, Balçova bronz el işi alanlar.

Balçova halı alanlar, Balçova lamba alanlar, resim alanlar, Balçova parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Balçova insan biblosu alanlar, Balçova oryantel biblo alanlar, Balçova kuş biblosu alanlar, Balçova havlu alanlar, Balçova mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Balçova turkısh antika alanlar, Balçova Osmanlı eşyalar alanlar, Balçova İstanbul resimleri alanlar, Balçova altın varak sehpa alanlar, Balçova altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Balçova afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Balçova bronz fener alanlar, Balçova bünyen alanlar, Balçova develi halı alanlar, Balçova dürbün alanlar, Balçova teleskop alanlar, Balçova sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Balçova çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Balçova flama alanlar, Balçova alem alanlar, Balçova arabesk alanlar.

fincan alanlar, Balçova eski fincan alanlar, Balçova cam altı alanlar, Balçova şamdan alanlar, Balçova oryantel heykel alanlar, Balçova gümüşlük alanlar, Balçova hat yazı alanlar, Balçova teship alanlar, hokka alanlar, Balçova tophane alanlar, Balçova goblen alanlar, Balçova çin eski eşyalar alanlar, Balçova Çanakkale alanlar, Balçova Çanakkale vazo alanlar, Balçova fil dişi heykel alanlar, Balçova fil dişi baston alanlar, Balçova fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Balçova fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Balçova duvar saati alanlar, Balçova bez alanlar, buda heykel alanlar, Balçova hamedan halı alanlar, Balçova kılıç alanlar, Balçova antika kılıç alanlar.

Balçova antika araba alanlar, Balçova antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Balçova antika eşyalar alanlar, Balçova kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Balçova antika foto alanlar, Balçova kehribar alanlar, Balçova kehribar tesbih alanlar, Balçova Kütahya alanlar, kınık alanlar, Balçova seramik eşya alanlar, Balçova kilit alanlar, Balçova anahtar alanlar, Balçova antika anahtar alanlar, Balçova antika kilit alanlar, Balçova josefin alanlar, kaşpo alanlar, Balçova antika silah alanlar, Balçova antika rahle alanlar, rahle alanlar, Balçova lambader alanlar, Balçova minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Balçova komidin alanlar, Balçova kara kalem resim alanlar, Balçova blue black alanlar, Balçova mask alanlar, eski mask alanlar, Balçova aşurelik alanlar.

Balçova saleplik alanlar, bozalık alanlar, Balçova antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Balçova gramofon alanlar, Balçova mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Balçova güdüm alanlar, Balçova tekke işi alanlar, Balçova İznik alanlar, Balçova pusula alanlar, Balçova gemi pusulası alanlar, Balçova periyor saat alanlar, Balçova mangal alanlar, Balçova eski mangal alanlar, Balçova Şam işi alanlar, Balçova Süleymaniye işi alanlar, Balçova takunya alanlar, Balçova gümüş takunya alanlar, Balçova Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Balçova seccade alanlar, Balçova eski seccade alanlar, Balçova Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Balçova tablo alanlar.

Balçova antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Balçova abajur alanlar, Balçova sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Balçova antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Balçova madalya alanlar, Balçova eşya alanlar, Balçova ferman alanlar, Balçova berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Balçova jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Balçova bahça alanlar, Balçova Osmanlı bohça alanlar, Balçova bindallı alanlar, kaftan alanlar, Balçova ampir alanlar, Balçova chrıstofle alanlar, Balçova ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Balçova şamdan alanlar, Balçova çanta alanlar, Balçova van işi savat alanlar, Balçova tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Balçova Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Balçova hokka alanlar, Balçova fransız mine alanlar, Balçova teşhir vitrini alanlar, Balçova buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Balçova keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Balçova kandil alanlar, Balçova ebru alanlar, Balçova mustafa düzgünman alanlar, Balçova zigon alanlar, Balçova zemzemlik alanlar, Balçova mücevher kutusu alanlar, Balçova dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Balçova sürahi alanlar, Balçova Osmanlı sürahi alanlar, Balçova antik mercan alanlar, Balçova makta alanlar, teslim taşı alanlar, Balçova antik sedef alanlar, Balçova minyatür alanlar, Balçova kabe örtüsü alanlar, Balçova gülebdan alanlar, Balçova mineli dürbün alanlar, Balçova sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Balçova şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Balçova lali gue alanlar, Balçova gece sürahisi alanlar, Balçova meissen alanlar, Balçova satsuma alanlar, Balçova hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Balçova macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Balçova constantine alanlar, Balçova anonim alanlar, Balçova leyla gamsız alanlar, Balçova ibrahim safi alanlar, Balçova bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Balçova herend alanlar, Balçova nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Balçova osmanlıca alanlar, Balçova kitap alanlar, Balçova kalle alanlar, ali kartal alanlar, Balçova haydar besim aydar alanlar, Balçova orhan peker alanlar, Balçova sıtkı olçar alanlar, Balçova Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Balçova edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Balçova rus gümüşü alanlar, Balçova minyatür alanlar, Balçova viyana heykel alanlar, Balçova oryantal heykel alanlar, Balçova f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Balçova merasim kılıcı alanlar.

Balçova ahşap hilye alanlar, Balçova hereke halı alanlar, kuka alanlar, Balçova tesbih alanlar, Balçova seyahat saati alanlar, Balçova gravür alanlar, Balçova degü alanlar, radio antika alanlar, Balçova opalin alanlar, Balçova radyo alanlar, Balçova kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Balçova laledan alanlar, Balçova karaf alanlar, Balçova çerezlik alanlar, Balçova sahleplik alanlar, Balçova tutya alanlar, Balçova likör takımı alanlar, Balçova mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Balçova zarf alanlar, Balçova nargile alanlar, Balçova gülabdan alanlar, Balçova ferman alanlar, Balçova berat alanlar.

Balçova hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Balçova şifa tası alanlar, Balçova hokka takımı alanlar, Balçova mangal alanlar, Balçova barutluk alanlar, Balçova tombak alanlar, Balçova saray işi alanlar, Balçova ağızlık alanlar, kemer alanlar, Balçova hançer alanlar, Balçova kılıç alanlar, Balçova mühürler alanlar, Balçova mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Balçova Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Balçova seccade alanlar, Balçova sırmalı örtüler alanlar, Balçova antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.