Aliağa antikacılar, Aliağa antika alanlar, Aliağa antika eşya alanlar, Aliağa antika eşyalar, Aliağa eski alım satım, Aliağa antika koleksiyoncuları, Aliağa antika eşya alıcıları, Aliağa antika şirketleri, Aliağa antika firması, Aliağa antika şirketi, Aliağa antika firmaları, Aliağa antika eşya şirketleri, Aliağa antika eşya firması, Aliağa antika eşya şirketi, Aliağa antika eşya firmaları, Aliağa müzayede şirketi, Aliağa eski alanlar, Aliağa eski eşya alanlar, Aliağa antika alan yerler, Aliağa antika eşya alan yerler, Aliağa eski alan yerler, Aliağa eski eşya alan yerler, Aliağa antika pazarı, Aliağa antika alım satım, Aliağa antika alıcıları, Aliağa antika satıcıları, Aliağa antika eşya satıcıları, Aliağa eski eşya alıcıları, Aliağa eski eşya satıcıları, Aliağa antika fiyatları, Aliağa antika eşya fiyatları, Aliağa eski fiyatları, Aliağa eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

İzmir Aliağa Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Aliağa antika eşya alanlar ve Aliağa antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Aliağa antika eşya şirketimiz, Aliağa antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Aliağa Antika Alanlar

Aliağa antika alanlar ve Aliağa antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Aliağa antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Aliağa antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Aliağa Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Aliağa antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Aliağa

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Aliağa antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Aliağa antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Aliağa Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Aliağa antika eşya alanlar ve Aliağa antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Aliağa antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Aliağa antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Aliağa Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Aliağa antika eşya alanların tercih ettiği, Aliağa bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Aliağa antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Aliağa antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Aliağa antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Aliağa Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Aliağa eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Aliağa eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Aliağa eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Aliağa eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Aliağa eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Aliağa Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Aliağa bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Aliağa antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Aliağa bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Aliağa antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Aliağa antikacılar, Aliağa antika eşyalar, Aliağa eski eşyalar, Aliağa antika şirketleri, Aliağa antika firması, Aliağa müzayede şirketi,Aliağa el yazması alanlar, Aliağa Kuran’ı kerim alanlar, Aliağa hat yazı alanlar, Aliağa obje alanlar, Aliağa gümüş alanlar, Aliağa turalı gümüş alanlar, Aliağa karaf alanlar, vazo alanlar, Aliağa jardinyer alanlar, Aliağa resim alanlar, Aliağa modern resim alanlar, Aliağa aplik alanlar, Aliağa bahü alanlar, Aliağa bavul alanlar, Aliağa çanak alanlar, Aliağa çömlek alanlar, Aliağa bakır alanlar, baston alanlar, Aliağa biskiü alanlar, Aliağa billur alanlar, Aliağa cam alanlar, Aliağa kristal alanlar, Aliağa bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Aliağa bandırma halısı alanlar, Aliağa ceviz yemek odası alanlar, Aliağa ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Aliağa ceviz sandalye alanlar, Aliağa cümbüş alanlar, Aliağa constantin oble alanlar, Aliağa cam obje alanlar, Aliağa beykoz alanlar.

Aliağa bohem alanlar, Aliağa çeşmi bülbül alanlar, Aliağa çeşme taşı alanlar, Aliağa çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Aliağa arnevu alanlar, art deko alanlar, Aliağa deko alanlar, Aliağa ayna alanlar, Aliağa asma avize alanlar, Aliağa aznavur gümüş alanlar, Aliağa aznavur alanlar, Aliağa bafon alanlar, Aliağa ayvazozki alanlar, Aliağa dolap alanlar, Aliağa divit alanlar, Aliağa biblo alanlar, Aliağa dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Aliağa daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Aliağa dekopaj işi alanlar, Aliağa dual alanlar, Aliağa dual pikap alanlar.

Aliağa dümen alanlar, Aliağa gemici dümeni alanlar, Aliağa gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Aliağa derbent halı alanlar, Aliağa eviye alanlar, Aliağa ev halısı alanlar, Aliağa elbiselik alanlar, Aliağa elbise alanlar, Aliağa paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Aliağa el işi alanlar, Aliağa el işi halı alanlar, Aliağa el işi alanlar, Aliağa el işi kilim alanlar, Aliağa çan alanlar, Aliağa kilise çanı alanlar, Aliağa gemici çanı alanlar, Aliağa çarık alanlar, Aliağa Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Aliağa ferforje alanlar, Aliağa fistan alanlar, Aliağa Osmanlı fistan alanlar, Aliağa portmanto alanlar, Aliağa eski saat alanlar, Aliağa frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Aliağa bronz heykel alanlar, Aliağa bronz sütün alanlar, Aliağa bronz avize alanlar, Aliağa bronz vazo alanlar, Aliağa bronz kutu alanlar, Aliağa bronz el işi alanlar.

Aliağa halı alanlar, Aliağa lamba alanlar, resim alanlar, Aliağa parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Aliağa insan biblosu alanlar, Aliağa oryantel biblo alanlar, Aliağa kuş biblosu alanlar, Aliağa havlu alanlar, Aliağa mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Aliağa turkısh antika alanlar, Aliağa Osmanlı eşyalar alanlar, Aliağa İstanbul resimleri alanlar, Aliağa altın varak sehpa alanlar, Aliağa altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Aliağa afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Aliağa bronz fener alanlar, Aliağa bünyen alanlar, Aliağa develi halı alanlar, Aliağa dürbün alanlar, Aliağa teleskop alanlar, Aliağa sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Aliağa çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Aliağa flama alanlar, Aliağa alem alanlar, Aliağa arabesk alanlar.

fincan alanlar, Aliağa eski fincan alanlar, Aliağa cam altı alanlar, Aliağa şamdan alanlar, Aliağa oryantel heykel alanlar, Aliağa gümüşlük alanlar, Aliağa hat yazı alanlar, Aliağa teship alanlar, hokka alanlar, Aliağa tophane alanlar, Aliağa goblen alanlar, Aliağa çin eski eşyalar alanlar, Aliağa Çanakkale alanlar, Aliağa Çanakkale vazo alanlar, Aliağa fil dişi heykel alanlar, Aliağa fil dişi baston alanlar, Aliağa fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Aliağa fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Aliağa duvar saati alanlar, Aliağa bez alanlar, buda heykel alanlar, Aliağa hamedan halı alanlar, Aliağa kılıç alanlar, Aliağa antika kılıç alanlar.

Aliağa antika araba alanlar, Aliağa antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Aliağa antika eşyalar alanlar, Aliağa kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Aliağa antika foto alanlar, Aliağa kehribar alanlar, Aliağa kehribar tesbih alanlar, Aliağa Kütahya alanlar, kınık alanlar, Aliağa seramik eşya alanlar, Aliağa kilit alanlar, Aliağa anahtar alanlar, Aliağa antika anahtar alanlar, Aliağa antika kilit alanlar, Aliağa josefin alanlar, kaşpo alanlar, Aliağa antika silah alanlar, Aliağa antika rahle alanlar, rahle alanlar, Aliağa lambader alanlar, Aliağa minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Aliağa komidin alanlar, Aliağa kara kalem resim alanlar, Aliağa blue black alanlar, Aliağa mask alanlar, eski mask alanlar, Aliağa aşurelik alanlar.

Aliağa saleplik alanlar, bozalık alanlar, Aliağa antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Aliağa gramofon alanlar, Aliağa mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Aliağa güdüm alanlar, Aliağa tekke işi alanlar, Aliağa İznik alanlar, Aliağa pusula alanlar, Aliağa gemi pusulası alanlar, Aliağa periyor saat alanlar, Aliağa mangal alanlar, Aliağa eski mangal alanlar, Aliağa Şam işi alanlar, Aliağa Süleymaniye işi alanlar, Aliağa takunya alanlar, Aliağa gümüş takunya alanlar, Aliağa Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Aliağa seccade alanlar, Aliağa eski seccade alanlar, Aliağa Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Aliağa tablo alanlar.

Aliağa antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Aliağa abajur alanlar, Aliağa sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Aliağa antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Aliağa madalya alanlar, Aliağa eşya alanlar, Aliağa ferman alanlar, Aliağa berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Aliağa jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Aliağa bahça alanlar, Aliağa Osmanlı bohça alanlar, Aliağa bindallı alanlar, kaftan alanlar, Aliağa ampir alanlar, Aliağa chrıstofle alanlar, Aliağa ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Aliağa şamdan alanlar, Aliağa çanta alanlar, Aliağa van işi savat alanlar, Aliağa tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Aliağa Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Aliağa hokka alanlar, Aliağa fransız mine alanlar, Aliağa teşhir vitrini alanlar, Aliağa buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Aliağa keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Aliağa kandil alanlar, Aliağa ebru alanlar, Aliağa mustafa düzgünman alanlar, Aliağa zigon alanlar, Aliağa zemzemlik alanlar, Aliağa mücevher kutusu alanlar, Aliağa dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Aliağa sürahi alanlar, Aliağa Osmanlı sürahi alanlar, Aliağa antik mercan alanlar, Aliağa makta alanlar, teslim taşı alanlar, Aliağa antik sedef alanlar, Aliağa minyatür alanlar, Aliağa kabe örtüsü alanlar, Aliağa gülebdan alanlar, Aliağa mineli dürbün alanlar, Aliağa sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Aliağa şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Aliağa lali gue alanlar, Aliağa gece sürahisi alanlar, Aliağa meissen alanlar, Aliağa satsuma alanlar, Aliağa hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Aliağa macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Aliağa constantine alanlar, Aliağa anonim alanlar, Aliağa leyla gamsız alanlar, Aliağa ibrahim safi alanlar, Aliağa bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Aliağa herend alanlar, Aliağa nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Aliağa osmanlıca alanlar, Aliağa kitap alanlar, Aliağa kalle alanlar, ali kartal alanlar, Aliağa haydar besim aydar alanlar, Aliağa orhan peker alanlar, Aliağa sıtkı olçar alanlar, Aliağa Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Aliağa edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Aliağa rus gümüşü alanlar, Aliağa minyatür alanlar, Aliağa viyana heykel alanlar, Aliağa oryantal heykel alanlar, Aliağa f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Aliağa merasim kılıcı alanlar.

Aliağa ahşap hilye alanlar, Aliağa hereke halı alanlar, kuka alanlar, Aliağa tesbih alanlar, Aliağa seyahat saati alanlar, Aliağa gravür alanlar, Aliağa degü alanlar, radio antika alanlar, Aliağa opalin alanlar, Aliağa radyo alanlar, Aliağa kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Aliağa laledan alanlar, Aliağa karaf alanlar, Aliağa çerezlik alanlar, Aliağa sahleplik alanlar, Aliağa tutya alanlar, Aliağa likör takımı alanlar, Aliağa mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Aliağa zarf alanlar, Aliağa nargile alanlar, Aliağa gülabdan alanlar, Aliağa ferman alanlar, Aliağa berat alanlar.

Aliağa hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Aliağa şifa tası alanlar, Aliağa hokka takımı alanlar, Aliağa mangal alanlar, Aliağa barutluk alanlar, Aliağa tombak alanlar, Aliağa saray işi alanlar, Aliağa ağızlık alanlar, kemer alanlar, Aliağa hançer alanlar, Aliağa kılıç alanlar, Aliağa mühürler alanlar, Aliağa mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Aliağa Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Aliağa seccade alanlar, Aliağa sırmalı örtüler alanlar, Aliağa antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.