Üsküdar antikacılar, Üsküdar antika alanlar, Üsküdar antika eşya alanlar, Üsküdar antika eşyalar, Üsküdar eski alım satım, Üsküdar antika koleksiyoncuları, Üsküdar antika eşya alıcıları, Üsküdar antika şirketleri, Üsküdar antika firması, Üsküdar antika şirketi, Üsküdar antika firmaları, Üsküdar antika eşya şirketleri, Üsküdar antika eşya firması, Üsküdar antika eşya şirketi, Üsküdar antika eşya firmaları, Üsküdar müzayede şirketi, Üsküdar eski alanlar, Üsküdar eski eşya alanlar, Üsküdar antika alan yerler, Üsküdar antika eşya alan yerler, Üsküdar eski alan yerler, Üsküdar eski eşya alan yerler, Üsküdar antika pazarı, Üsküdar antika alım satım, Üsküdar antika alıcıları, Üsküdar antika satıcıları, Üsküdar antika eşya satıcıları, Üsküdar eski eşya alıcıları, Üsküdar eski eşya satıcıları, Üsküdar antika fiyatları, Üsküdar antika eşya fiyatları, Üsküdar eski fiyatları, Üsküdar eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

İstanbul Üsküdar Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Üsküdar antika eşya alanlar ve Üsküdar antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Üsküdar antika eşya şirketimiz, Üsküdar antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Üsküdar Antika Alanlar

Üsküdar antika alanlar ve Üsküdar antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Üsküdar antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Üsküdar antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Üsküdar Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Üsküdar antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Üsküdar

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Üsküdar antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Üsküdar antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Üsküdar Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Üsküdar antika eşya alanlar ve Üsküdar antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Üsküdar antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Üsküdar antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Üsküdar Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Üsküdar antika eşya alanların tercih ettiği, Üsküdar bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Üsküdar antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Üsküdar antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Üsküdar antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Üsküdar Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Üsküdar eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Üsküdar eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Üsküdar eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Üsküdar eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Üsküdar eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Üsküdar Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Üsküdar bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Üsküdar antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Üsküdar bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Üsküdar antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Üsküdar antikacılar, Üsküdar antika eşyalar, Üsküdar eski eşyalar, Üsküdar antika şirketleri, Üsküdar antika firması, Üsküdar müzayede şirketi,Üsküdar el yazması alanlar, Üsküdar Kuran’ı kerim alanlar, Üsküdar hat yazı alanlar, Üsküdar obje alanlar, Üsküdar gümüş alanlar, Üsküdar turalı gümüş alanlar, Üsküdar karaf alanlar, vazo alanlar, Üsküdar jardinyer alanlar, Üsküdar resim alanlar, Üsküdar modern resim alanlar, Üsküdar aplik alanlar, Üsküdar bahü alanlar, Üsküdar bavul alanlar, Üsküdar çanak alanlar, Üsküdar çömlek alanlar, Üsküdar bakır alanlar, baston alanlar, Üsküdar biskiü alanlar, Üsküdar billur alanlar, Üsküdar cam alanlar, Üsküdar kristal alanlar, Üsküdar bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Üsküdar bandırma halısı alanlar, Üsküdar ceviz yemek odası alanlar, Üsküdar ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Üsküdar ceviz sandalye alanlar, Üsküdar cümbüş alanlar, Üsküdar constantin oble alanlar, Üsküdar cam obje alanlar, Üsküdar beykoz alanlar.

Üsküdar bohem alanlar, Üsküdar çeşmi bülbül alanlar, Üsküdar çeşme taşı alanlar, Üsküdar çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Üsküdar arnevu alanlar, art deko alanlar, Üsküdar deko alanlar, Üsküdar ayna alanlar, Üsküdar asma avize alanlar, Üsküdar aznavur gümüş alanlar, Üsküdar aznavur alanlar, Üsküdar bafon alanlar, Üsküdar ayvazozki alanlar, Üsküdar dolap alanlar, Üsküdar divit alanlar, Üsküdar biblo alanlar, Üsküdar dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Üsküdar daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Üsküdar dekopaj işi alanlar, Üsküdar dual alanlar, Üsküdar dual pikap alanlar.

Üsküdar dümen alanlar, Üsküdar gemici dümeni alanlar, Üsküdar gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Üsküdar derbent halı alanlar, Üsküdar eviye alanlar, Üsküdar ev halısı alanlar, Üsküdar elbiselik alanlar, Üsküdar elbise alanlar, Üsküdar paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Üsküdar el işi alanlar, Üsküdar el işi halı alanlar, Üsküdar el işi alanlar, Üsküdar el işi kilim alanlar, Üsküdar çan alanlar, Üsküdar kilise çanı alanlar, Üsküdar gemici çanı alanlar, Üsküdar çarık alanlar, Üsküdar Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Üsküdar ferforje alanlar, Üsküdar fistan alanlar, Üsküdar Osmanlı fistan alanlar, Üsküdar portmanto alanlar, Üsküdar eski saat alanlar, Üsküdar frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Üsküdar bronz heykel alanlar, Üsküdar bronz sütün alanlar, Üsküdar bronz avize alanlar, Üsküdar bronz vazo alanlar, Üsküdar bronz kutu alanlar, Üsküdar bronz el işi alanlar.

Üsküdar halı alanlar, Üsküdar lamba alanlar, resim alanlar, Üsküdar parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Üsküdar insan biblosu alanlar, Üsküdar oryantel biblo alanlar, Üsküdar kuş biblosu alanlar, Üsküdar havlu alanlar, Üsküdar mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Üsküdar turkısh antika alanlar, Üsküdar Osmanlı eşyalar alanlar, Üsküdar İstanbul resimleri alanlar, Üsküdar altın varak sehpa alanlar, Üsküdar altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Üsküdar afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Üsküdar bronz fener alanlar, Üsküdar bünyen alanlar, Üsküdar develi halı alanlar, Üsküdar dürbün alanlar, Üsküdar teleskop alanlar, Üsküdar sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Üsküdar çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Üsküdar flama alanlar, Üsküdar alem alanlar, Üsküdar arabesk alanlar.

fincan alanlar, Üsküdar eski fincan alanlar, Üsküdar cam altı alanlar, Üsküdar şamdan alanlar, Üsküdar oryantel heykel alanlar, Üsküdar gümüşlük alanlar, Üsküdar hat yazı alanlar, Üsküdar teship alanlar, hokka alanlar, Üsküdar tophane alanlar, Üsküdar goblen alanlar, Üsküdar çin eski eşyalar alanlar, Üsküdar Çanakkale alanlar, Üsküdar Çanakkale vazo alanlar, Üsküdar fil dişi heykel alanlar, Üsküdar fil dişi baston alanlar, Üsküdar fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Üsküdar fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Üsküdar duvar saati alanlar, Üsküdar bez alanlar, buda heykel alanlar, Üsküdar hamedan halı alanlar, Üsküdar kılıç alanlar, Üsküdar antika kılıç alanlar.

Üsküdar antika araba alanlar, Üsküdar antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Üsküdar antika eşyalar alanlar, Üsküdar kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Üsküdar antika foto alanlar, Üsküdar kehribar alanlar, Üsküdar kehribar tesbih alanlar, Üsküdar Kütahya alanlar, kınık alanlar, Üsküdar seramik eşya alanlar, Üsküdar kilit alanlar, Üsküdar anahtar alanlar, Üsküdar antika anahtar alanlar, Üsküdar antika kilit alanlar, Üsküdar josefin alanlar, kaşpo alanlar, Üsküdar antika silah alanlar, Üsküdar antika rahle alanlar, rahle alanlar, Üsküdar lambader alanlar, Üsküdar minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Üsküdar komidin alanlar, Üsküdar kara kalem resim alanlar, Üsküdar blue black alanlar, Üsküdar mask alanlar, eski mask alanlar, Üsküdar aşurelik alanlar.

Üsküdar saleplik alanlar, bozalık alanlar, Üsküdar antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Üsküdar gramofon alanlar, Üsküdar mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Üsküdar güdüm alanlar, Üsküdar tekke işi alanlar, Üsküdar İznik alanlar, Üsküdar pusula alanlar, Üsküdar gemi pusulası alanlar, Üsküdar periyor saat alanlar, Üsküdar mangal alanlar, Üsküdar eski mangal alanlar, Üsküdar Şam işi alanlar, Üsküdar Süleymaniye işi alanlar, Üsküdar takunya alanlar, Üsküdar gümüş takunya alanlar, Üsküdar Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Üsküdar seccade alanlar, Üsküdar eski seccade alanlar, Üsküdar Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Üsküdar tablo alanlar.

Üsküdar antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Üsküdar abajur alanlar, Üsküdar sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Üsküdar antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Üsküdar madalya alanlar, Üsküdar eşya alanlar, Üsküdar ferman alanlar, Üsküdar berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Üsküdar jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Üsküdar bahça alanlar, Üsküdar Osmanlı bohça alanlar, Üsküdar bindallı alanlar, kaftan alanlar, Üsküdar ampir alanlar, Üsküdar chrıstofle alanlar, Üsküdar ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Üsküdar şamdan alanlar, Üsküdar çanta alanlar, Üsküdar van işi savat alanlar, Üsküdar tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Üsküdar Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Üsküdar hokka alanlar, Üsküdar fransız mine alanlar, Üsküdar teşhir vitrini alanlar, Üsküdar buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Üsküdar keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Üsküdar kandil alanlar, Üsküdar ebru alanlar, Üsküdar mustafa düzgünman alanlar, Üsküdar zigon alanlar, Üsküdar zemzemlik alanlar, Üsküdar mücevher kutusu alanlar, Üsküdar dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Üsküdar sürahi alanlar, Üsküdar Osmanlı sürahi alanlar, Üsküdar antik mercan alanlar, Üsküdar makta alanlar, teslim taşı alanlar, Üsküdar antik sedef alanlar, Üsküdar minyatür alanlar, Üsküdar kabe örtüsü alanlar, Üsküdar gülebdan alanlar, Üsküdar mineli dürbün alanlar, Üsküdar sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Üsküdar şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Üsküdar lali gue alanlar, Üsküdar gece sürahisi alanlar, Üsküdar meissen alanlar, Üsküdar satsuma alanlar, Üsküdar hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Üsküdar macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Üsküdar constantine alanlar, Üsküdar anonim alanlar, Üsküdar leyla gamsız alanlar, Üsküdar ibrahim safi alanlar, Üsküdar bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Üsküdar herend alanlar, Üsküdar nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Üsküdar osmanlıca alanlar, Üsküdar kitap alanlar, Üsküdar kalle alanlar, ali kartal alanlar, Üsküdar haydar besim aydar alanlar, Üsküdar orhan peker alanlar, Üsküdar sıtkı olçar alanlar, Üsküdar Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Üsküdar edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Üsküdar rus gümüşü alanlar, Üsküdar minyatür alanlar, Üsküdar viyana heykel alanlar, Üsküdar oryantal heykel alanlar, Üsküdar f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Üsküdar merasim kılıcı alanlar.

Üsküdar ahşap hilye alanlar, Üsküdar hereke halı alanlar, kuka alanlar, Üsküdar tesbih alanlar, Üsküdar seyahat saati alanlar, Üsküdar gravür alanlar, Üsküdar degü alanlar, radio antika alanlar, Üsküdar opalin alanlar, Üsküdar radyo alanlar, Üsküdar kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Üsküdar laledan alanlar, Üsküdar karaf alanlar, Üsküdar çerezlik alanlar, Üsküdar sahleplik alanlar, Üsküdar tutya alanlar, Üsküdar likör takımı alanlar, Üsküdar mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Üsküdar zarf alanlar, Üsküdar nargile alanlar, Üsküdar gülabdan alanlar, Üsküdar ferman alanlar, Üsküdar berat alanlar.

Üsküdar hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Üsküdar şifa tası alanlar, Üsküdar hokka takımı alanlar, Üsküdar mangal alanlar, Üsküdar barutluk alanlar, Üsküdar tombak alanlar, Üsküdar saray işi alanlar, Üsküdar ağızlık alanlar, kemer alanlar, Üsküdar hançer alanlar, Üsküdar kılıç alanlar, Üsküdar mühürler alanlar, Üsküdar mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Üsküdar Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Üsküdar seccade alanlar, Üsküdar sırmalı örtüler alanlar, Üsküdar antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.