Ümraniye antikacılar, Ümraniye antika alanlar, Ümraniye antika eşya alanlar, Ümraniye antika eşyalar, Ümraniye eski alım satım, Ümraniye antika koleksiyoncuları, Ümraniye antika eşya alıcıları, Ümraniye antika şirketleri, Ümraniye antika firması, Ümraniye antika şirketi, Ümraniye antika firmaları, Ümraniye antika eşya şirketleri, Ümraniye antika eşya firması, Ümraniye antika eşya şirketi, Ümraniye antika eşya firmaları, Ümraniye müzayede şirketi, Ümraniye eski alanlar, Ümraniye eski eşya alanlar, Ümraniye antika alan yerler, Ümraniye antika eşya alan yerler, Ümraniye eski alan yerler, Ümraniye eski eşya alan yerler, Ümraniye antika pazarı, Ümraniye antika alım satım, Ümraniye antika alıcıları, Ümraniye antika satıcıları, Ümraniye antika eşya satıcıları, Ümraniye eski eşya alıcıları, Ümraniye eski eşya satıcıları, Ümraniye antika fiyatları, Ümraniye antika eşya fiyatları, Ümraniye eski fiyatları, Ümraniye eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

İstanbul Ümraniye Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Ümraniye antika eşya alanlar ve Ümraniye antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Ümraniye antika eşya şirketimiz, Ümraniye antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Ümraniye Antika Alanlar

Ümraniye antika alanlar ve Ümraniye antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Ümraniye antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Ümraniye antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Ümraniye Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Ümraniye antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Ümraniye

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Ümraniye antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Ümraniye antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Ümraniye Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Ümraniye antika eşya alanlar ve Ümraniye antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Ümraniye antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Ümraniye antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Ümraniye Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Ümraniye antika eşya alanların tercih ettiği, Ümraniye bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Ümraniye antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Ümraniye antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Ümraniye antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Ümraniye Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Ümraniye eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Ümraniye eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Ümraniye eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Ümraniye eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Ümraniye eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Ümraniye Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Ümraniye bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Ümraniye antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Ümraniye bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Ümraniye antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Ümraniye antikacılar, Ümraniye antika eşyalar, Ümraniye eski eşyalar, Ümraniye antika şirketleri, Ümraniye antika firması, Ümraniye müzayede şirketi,Ümraniye el yazması alanlar, Ümraniye Kuran’ı kerim alanlar, Ümraniye hat yazı alanlar, Ümraniye obje alanlar, Ümraniye gümüş alanlar, Ümraniye turalı gümüş alanlar, Ümraniye karaf alanlar, vazo alanlar, Ümraniye jardinyer alanlar, Ümraniye resim alanlar, Ümraniye modern resim alanlar, Ümraniye aplik alanlar, Ümraniye bahü alanlar, Ümraniye bavul alanlar, Ümraniye çanak alanlar, Ümraniye çömlek alanlar, Ümraniye bakır alanlar, baston alanlar, Ümraniye biskiü alanlar, Ümraniye billur alanlar, Ümraniye cam alanlar, Ümraniye kristal alanlar, Ümraniye bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Ümraniye bandırma halısı alanlar, Ümraniye ceviz yemek odası alanlar, Ümraniye ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Ümraniye ceviz sandalye alanlar, Ümraniye cümbüş alanlar, Ümraniye constantin oble alanlar, Ümraniye cam obje alanlar, Ümraniye beykoz alanlar.

Ümraniye bohem alanlar, Ümraniye çeşmi bülbül alanlar, Ümraniye çeşme taşı alanlar, Ümraniye çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Ümraniye arnevu alanlar, art deko alanlar, Ümraniye deko alanlar, Ümraniye ayna alanlar, Ümraniye asma avize alanlar, Ümraniye aznavur gümüş alanlar, Ümraniye aznavur alanlar, Ümraniye bafon alanlar, Ümraniye ayvazozki alanlar, Ümraniye dolap alanlar, Ümraniye divit alanlar, Ümraniye biblo alanlar, Ümraniye dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Ümraniye daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Ümraniye dekopaj işi alanlar, Ümraniye dual alanlar, Ümraniye dual pikap alanlar.

Ümraniye dümen alanlar, Ümraniye gemici dümeni alanlar, Ümraniye gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Ümraniye derbent halı alanlar, Ümraniye eviye alanlar, Ümraniye ev halısı alanlar, Ümraniye elbiselik alanlar, Ümraniye elbise alanlar, Ümraniye paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Ümraniye el işi alanlar, Ümraniye el işi halı alanlar, Ümraniye el işi alanlar, Ümraniye el işi kilim alanlar, Ümraniye çan alanlar, Ümraniye kilise çanı alanlar, Ümraniye gemici çanı alanlar, Ümraniye çarık alanlar, Ümraniye Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Ümraniye ferforje alanlar, Ümraniye fistan alanlar, Ümraniye Osmanlı fistan alanlar, Ümraniye portmanto alanlar, Ümraniye eski saat alanlar, Ümraniye frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Ümraniye bronz heykel alanlar, Ümraniye bronz sütün alanlar, Ümraniye bronz avize alanlar, Ümraniye bronz vazo alanlar, Ümraniye bronz kutu alanlar, Ümraniye bronz el işi alanlar.

Ümraniye halı alanlar, Ümraniye lamba alanlar, resim alanlar, Ümraniye parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Ümraniye insan biblosu alanlar, Ümraniye oryantel biblo alanlar, Ümraniye kuş biblosu alanlar, Ümraniye havlu alanlar, Ümraniye mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Ümraniye turkısh antika alanlar, Ümraniye Osmanlı eşyalar alanlar, Ümraniye İstanbul resimleri alanlar, Ümraniye altın varak sehpa alanlar, Ümraniye altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Ümraniye afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Ümraniye bronz fener alanlar, Ümraniye bünyen alanlar, Ümraniye develi halı alanlar, Ümraniye dürbün alanlar, Ümraniye teleskop alanlar, Ümraniye sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Ümraniye çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Ümraniye flama alanlar, Ümraniye alem alanlar, Ümraniye arabesk alanlar.

fincan alanlar, Ümraniye eski fincan alanlar, Ümraniye cam altı alanlar, Ümraniye şamdan alanlar, Ümraniye oryantel heykel alanlar, Ümraniye gümüşlük alanlar, Ümraniye hat yazı alanlar, Ümraniye teship alanlar, hokka alanlar, Ümraniye tophane alanlar, Ümraniye goblen alanlar, Ümraniye çin eski eşyalar alanlar, Ümraniye Çanakkale alanlar, Ümraniye Çanakkale vazo alanlar, Ümraniye fil dişi heykel alanlar, Ümraniye fil dişi baston alanlar, Ümraniye fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Ümraniye fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Ümraniye duvar saati alanlar, Ümraniye bez alanlar, buda heykel alanlar, Ümraniye hamedan halı alanlar, Ümraniye kılıç alanlar, Ümraniye antika kılıç alanlar.

Ümraniye antika araba alanlar, Ümraniye antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Ümraniye antika eşyalar alanlar, Ümraniye kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Ümraniye antika foto alanlar, Ümraniye kehribar alanlar, Ümraniye kehribar tesbih alanlar, Ümraniye Kütahya alanlar, kınık alanlar, Ümraniye seramik eşya alanlar, Ümraniye kilit alanlar, Ümraniye anahtar alanlar, Ümraniye antika anahtar alanlar, Ümraniye antika kilit alanlar, Ümraniye josefin alanlar, kaşpo alanlar, Ümraniye antika silah alanlar, Ümraniye antika rahle alanlar, rahle alanlar, Ümraniye lambader alanlar, Ümraniye minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Ümraniye komidin alanlar, Ümraniye kara kalem resim alanlar, Ümraniye blue black alanlar, Ümraniye mask alanlar, eski mask alanlar, Ümraniye aşurelik alanlar.

Ümraniye saleplik alanlar, bozalık alanlar, Ümraniye antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Ümraniye gramofon alanlar, Ümraniye mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Ümraniye güdüm alanlar, Ümraniye tekke işi alanlar, Ümraniye İznik alanlar, Ümraniye pusula alanlar, Ümraniye gemi pusulası alanlar, Ümraniye periyor saat alanlar, Ümraniye mangal alanlar, Ümraniye eski mangal alanlar, Ümraniye Şam işi alanlar, Ümraniye Süleymaniye işi alanlar, Ümraniye takunya alanlar, Ümraniye gümüş takunya alanlar, Ümraniye Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Ümraniye seccade alanlar, Ümraniye eski seccade alanlar, Ümraniye Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Ümraniye tablo alanlar.

Ümraniye antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Ümraniye abajur alanlar, Ümraniye sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Ümraniye antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Ümraniye madalya alanlar, Ümraniye eşya alanlar, Ümraniye ferman alanlar, Ümraniye berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Ümraniye jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Ümraniye bahça alanlar, Ümraniye Osmanlı bohça alanlar, Ümraniye bindallı alanlar, kaftan alanlar, Ümraniye ampir alanlar, Ümraniye chrıstofle alanlar, Ümraniye ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Ümraniye şamdan alanlar, Ümraniye çanta alanlar, Ümraniye van işi savat alanlar, Ümraniye tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Ümraniye Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Ümraniye hokka alanlar, Ümraniye fransız mine alanlar, Ümraniye teşhir vitrini alanlar, Ümraniye buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Ümraniye keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Ümraniye kandil alanlar, Ümraniye ebru alanlar, Ümraniye mustafa düzgünman alanlar, Ümraniye zigon alanlar, Ümraniye zemzemlik alanlar, Ümraniye mücevher kutusu alanlar, Ümraniye dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Ümraniye sürahi alanlar, Ümraniye Osmanlı sürahi alanlar, Ümraniye antik mercan alanlar, Ümraniye makta alanlar, teslim taşı alanlar, Ümraniye antik sedef alanlar, Ümraniye minyatür alanlar, Ümraniye kabe örtüsü alanlar, Ümraniye gülebdan alanlar, Ümraniye mineli dürbün alanlar, Ümraniye sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Ümraniye şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Ümraniye lali gue alanlar, Ümraniye gece sürahisi alanlar, Ümraniye meissen alanlar, Ümraniye satsuma alanlar, Ümraniye hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Ümraniye macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Ümraniye constantine alanlar, Ümraniye anonim alanlar, Ümraniye leyla gamsız alanlar, Ümraniye ibrahim safi alanlar, Ümraniye bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Ümraniye herend alanlar, Ümraniye nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Ümraniye osmanlıca alanlar, Ümraniye kitap alanlar, Ümraniye kalle alanlar, ali kartal alanlar, Ümraniye haydar besim aydar alanlar, Ümraniye orhan peker alanlar, Ümraniye sıtkı olçar alanlar, Ümraniye Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Ümraniye edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Ümraniye rus gümüşü alanlar, Ümraniye minyatür alanlar, Ümraniye viyana heykel alanlar, Ümraniye oryantal heykel alanlar, Ümraniye f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Ümraniye merasim kılıcı alanlar.

Ümraniye ahşap hilye alanlar, Ümraniye hereke halı alanlar, kuka alanlar, Ümraniye tesbih alanlar, Ümraniye seyahat saati alanlar, Ümraniye gravür alanlar, Ümraniye degü alanlar, radio antika alanlar, Ümraniye opalin alanlar, Ümraniye radyo alanlar, Ümraniye kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Ümraniye laledan alanlar, Ümraniye karaf alanlar, Ümraniye çerezlik alanlar, Ümraniye sahleplik alanlar, Ümraniye tutya alanlar, Ümraniye likör takımı alanlar, Ümraniye mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Ümraniye zarf alanlar, Ümraniye nargile alanlar, Ümraniye gülabdan alanlar, Ümraniye ferman alanlar, Ümraniye berat alanlar.

Ümraniye hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Ümraniye şifa tası alanlar, Ümraniye hokka takımı alanlar, Ümraniye mangal alanlar, Ümraniye barutluk alanlar, Ümraniye tombak alanlar, Ümraniye saray işi alanlar, Ümraniye ağızlık alanlar, kemer alanlar, Ümraniye hançer alanlar, Ümraniye kılıç alanlar, Ümraniye mühürler alanlar, Ümraniye mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Ümraniye Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Ümraniye seccade alanlar, Ümraniye sırmalı örtüler alanlar, Ümraniye antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.