Tuzla antikacılar, Tuzla antika alanlar, Tuzla antika eşya alanlar, Tuzla antika eşyalar, Tuzla eski alım satım, Tuzla antika koleksiyoncuları, Tuzla antika eşya alıcıları, Tuzla antika şirketleri, Tuzla antika firması, Tuzla antika şirketi, Tuzla antika firmaları, Tuzla antika eşya şirketleri, Tuzla antika eşya firması, Tuzla antika eşya şirketi, Tuzla antika eşya firmaları, Tuzla müzayede şirketi, Tuzla eski alanlar, Tuzla eski eşya alanlar, Tuzla antika alan yerler, Tuzla antika eşya alan yerler, Tuzla eski alan yerler, Tuzla eski eşya alan yerler, Tuzla antika pazarı, Tuzla antika alım satım, Tuzla antika alıcıları, Tuzla antika satıcıları, Tuzla antika eşya satıcıları, Tuzla eski eşya alıcıları, Tuzla eski eşya satıcıları, Tuzla antika fiyatları, Tuzla antika eşya fiyatları, Tuzla eski fiyatları, Tuzla eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

İstanbul Tuzla Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Tuzla antika eşya alanlar ve Tuzla antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Tuzla antika eşya şirketimiz, Tuzla antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Tuzla Antika Alanlar

Tuzla antika alanlar ve Tuzla antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Tuzla antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Tuzla antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Tuzla Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Tuzla antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Tuzla

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Tuzla antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Tuzla antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Tuzla Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Tuzla antika eşya alanlar ve Tuzla antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Tuzla antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Tuzla antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Tuzla Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Tuzla antika eşya alanların tercih ettiği, Tuzla bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Tuzla antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Tuzla antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Tuzla antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Tuzla Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Tuzla eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Tuzla eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Tuzla eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Tuzla eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Tuzla eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Tuzla Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Tuzla bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Tuzla antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Tuzla bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Tuzla antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Tuzla antikacılar, Tuzla antika eşyalar, Tuzla eski eşyalar, Tuzla antika şirketleri, Tuzla antika firması, Tuzla müzayede şirketi,Tuzla el yazması alanlar, Tuzla Kuran’ı kerim alanlar, Tuzla hat yazı alanlar, Tuzla obje alanlar, Tuzla gümüş alanlar, Tuzla turalı gümüş alanlar, Tuzla karaf alanlar, vazo alanlar, Tuzla jardinyer alanlar, Tuzla resim alanlar, Tuzla modern resim alanlar, Tuzla aplik alanlar, Tuzla bahü alanlar, Tuzla bavul alanlar, Tuzla çanak alanlar, Tuzla çömlek alanlar, Tuzla bakır alanlar, baston alanlar, Tuzla biskiü alanlar, Tuzla billur alanlar, Tuzla cam alanlar, Tuzla kristal alanlar, Tuzla bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Tuzla bandırma halısı alanlar, Tuzla ceviz yemek odası alanlar, Tuzla ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Tuzla ceviz sandalye alanlar, Tuzla cümbüş alanlar, Tuzla constantin oble alanlar, Tuzla cam obje alanlar, Tuzla beykoz alanlar.

Tuzla bohem alanlar, Tuzla çeşmi bülbül alanlar, Tuzla çeşme taşı alanlar, Tuzla çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Tuzla arnevu alanlar, art deko alanlar, Tuzla deko alanlar, Tuzla ayna alanlar, Tuzla asma avize alanlar, Tuzla aznavur gümüş alanlar, Tuzla aznavur alanlar, Tuzla bafon alanlar, Tuzla ayvazozki alanlar, Tuzla dolap alanlar, Tuzla divit alanlar, Tuzla biblo alanlar, Tuzla dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Tuzla daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Tuzla dekopaj işi alanlar, Tuzla dual alanlar, Tuzla dual pikap alanlar.

Tuzla dümen alanlar, Tuzla gemici dümeni alanlar, Tuzla gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Tuzla derbent halı alanlar, Tuzla eviye alanlar, Tuzla ev halısı alanlar, Tuzla elbiselik alanlar, Tuzla elbise alanlar, Tuzla paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Tuzla el işi alanlar, Tuzla el işi halı alanlar, Tuzla el işi alanlar, Tuzla el işi kilim alanlar, Tuzla çan alanlar, Tuzla kilise çanı alanlar, Tuzla gemici çanı alanlar, Tuzla çarık alanlar, Tuzla Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Tuzla ferforje alanlar, Tuzla fistan alanlar, Tuzla Osmanlı fistan alanlar, Tuzla portmanto alanlar, Tuzla eski saat alanlar, Tuzla frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Tuzla bronz heykel alanlar, Tuzla bronz sütün alanlar, Tuzla bronz avize alanlar, Tuzla bronz vazo alanlar, Tuzla bronz kutu alanlar, Tuzla bronz el işi alanlar.

Tuzla halı alanlar, Tuzla lamba alanlar, resim alanlar, Tuzla parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Tuzla insan biblosu alanlar, Tuzla oryantel biblo alanlar, Tuzla kuş biblosu alanlar, Tuzla havlu alanlar, Tuzla mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Tuzla turkısh antika alanlar, Tuzla Osmanlı eşyalar alanlar, Tuzla İstanbul resimleri alanlar, Tuzla altın varak sehpa alanlar, Tuzla altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Tuzla afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Tuzla bronz fener alanlar, Tuzla bünyen alanlar, Tuzla develi halı alanlar, Tuzla dürbün alanlar, Tuzla teleskop alanlar, Tuzla sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Tuzla çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Tuzla flama alanlar, Tuzla alem alanlar, Tuzla arabesk alanlar.

fincan alanlar, Tuzla eski fincan alanlar, Tuzla cam altı alanlar, Tuzla şamdan alanlar, Tuzla oryantel heykel alanlar, Tuzla gümüşlük alanlar, Tuzla hat yazı alanlar, Tuzla teship alanlar, hokka alanlar, Tuzla tophane alanlar, Tuzla goblen alanlar, Tuzla çin eski eşyalar alanlar, Tuzla Çanakkale alanlar, Tuzla Çanakkale vazo alanlar, Tuzla fil dişi heykel alanlar, Tuzla fil dişi baston alanlar, Tuzla fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Tuzla fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Tuzla duvar saati alanlar, Tuzla bez alanlar, buda heykel alanlar, Tuzla hamedan halı alanlar, Tuzla kılıç alanlar, Tuzla antika kılıç alanlar.

Tuzla antika araba alanlar, Tuzla antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Tuzla antika eşyalar alanlar, Tuzla kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Tuzla antika foto alanlar, Tuzla kehribar alanlar, Tuzla kehribar tesbih alanlar, Tuzla Kütahya alanlar, kınık alanlar, Tuzla seramik eşya alanlar, Tuzla kilit alanlar, Tuzla anahtar alanlar, Tuzla antika anahtar alanlar, Tuzla antika kilit alanlar, Tuzla josefin alanlar, kaşpo alanlar, Tuzla antika silah alanlar, Tuzla antika rahle alanlar, rahle alanlar, Tuzla lambader alanlar, Tuzla minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Tuzla komidin alanlar, Tuzla kara kalem resim alanlar, Tuzla blue black alanlar, Tuzla mask alanlar, eski mask alanlar, Tuzla aşurelik alanlar.

Tuzla saleplik alanlar, bozalık alanlar, Tuzla antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Tuzla gramofon alanlar, Tuzla mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Tuzla güdüm alanlar, Tuzla tekke işi alanlar, Tuzla İznik alanlar, Tuzla pusula alanlar, Tuzla gemi pusulası alanlar, Tuzla periyor saat alanlar, Tuzla mangal alanlar, Tuzla eski mangal alanlar, Tuzla Şam işi alanlar, Tuzla Süleymaniye işi alanlar, Tuzla takunya alanlar, Tuzla gümüş takunya alanlar, Tuzla Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Tuzla seccade alanlar, Tuzla eski seccade alanlar, Tuzla Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Tuzla tablo alanlar.

Tuzla antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Tuzla abajur alanlar, Tuzla sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Tuzla antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Tuzla madalya alanlar, Tuzla eşya alanlar, Tuzla ferman alanlar, Tuzla berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Tuzla jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Tuzla bahça alanlar, Tuzla Osmanlı bohça alanlar, Tuzla bindallı alanlar, kaftan alanlar, Tuzla ampir alanlar, Tuzla chrıstofle alanlar, Tuzla ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Tuzla şamdan alanlar, Tuzla çanta alanlar, Tuzla van işi savat alanlar, Tuzla tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Tuzla Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Tuzla hokka alanlar, Tuzla fransız mine alanlar, Tuzla teşhir vitrini alanlar, Tuzla buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Tuzla keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Tuzla kandil alanlar, Tuzla ebru alanlar, Tuzla mustafa düzgünman alanlar, Tuzla zigon alanlar, Tuzla zemzemlik alanlar, Tuzla mücevher kutusu alanlar, Tuzla dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Tuzla sürahi alanlar, Tuzla Osmanlı sürahi alanlar, Tuzla antik mercan alanlar, Tuzla makta alanlar, teslim taşı alanlar, Tuzla antik sedef alanlar, Tuzla minyatür alanlar, Tuzla kabe örtüsü alanlar, Tuzla gülebdan alanlar, Tuzla mineli dürbün alanlar, Tuzla sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Tuzla şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Tuzla lali gue alanlar, Tuzla gece sürahisi alanlar, Tuzla meissen alanlar, Tuzla satsuma alanlar, Tuzla hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Tuzla macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Tuzla constantine alanlar, Tuzla anonim alanlar, Tuzla leyla gamsız alanlar, Tuzla ibrahim safi alanlar, Tuzla bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Tuzla herend alanlar, Tuzla nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Tuzla osmanlıca alanlar, Tuzla kitap alanlar, Tuzla kalle alanlar, ali kartal alanlar, Tuzla haydar besim aydar alanlar, Tuzla orhan peker alanlar, Tuzla sıtkı olçar alanlar, Tuzla Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Tuzla edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Tuzla rus gümüşü alanlar, Tuzla minyatür alanlar, Tuzla viyana heykel alanlar, Tuzla oryantal heykel alanlar, Tuzla f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Tuzla merasim kılıcı alanlar.

Tuzla ahşap hilye alanlar, Tuzla hereke halı alanlar, kuka alanlar, Tuzla tesbih alanlar, Tuzla seyahat saati alanlar, Tuzla gravür alanlar, Tuzla degü alanlar, radio antika alanlar, Tuzla opalin alanlar, Tuzla radyo alanlar, Tuzla kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Tuzla laledan alanlar, Tuzla karaf alanlar, Tuzla çerezlik alanlar, Tuzla sahleplik alanlar, Tuzla tutya alanlar, Tuzla likör takımı alanlar, Tuzla mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Tuzla zarf alanlar, Tuzla nargile alanlar, Tuzla gülabdan alanlar, Tuzla ferman alanlar, Tuzla berat alanlar.

Tuzla hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Tuzla şifa tası alanlar, Tuzla hokka takımı alanlar, Tuzla mangal alanlar, Tuzla barutluk alanlar, Tuzla tombak alanlar, Tuzla saray işi alanlar, Tuzla ağızlık alanlar, kemer alanlar, Tuzla hançer alanlar, Tuzla kılıç alanlar, Tuzla mühürler alanlar, Tuzla mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Tuzla Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Tuzla seccade alanlar, Tuzla sırmalı örtüler alanlar, Tuzla antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.