Sultangazi antikacılar, Sultangazi antika alanlar, Sultangazi antika eşya alanlar, Sultangazi antika eşyalar, Sultangazi eski alım satım, Sultangazi antika koleksiyoncuları, Sultangazi antika eşya alıcıları, Sultangazi antika şirketleri, Sultangazi antika firması, Sultangazi antika şirketi, Sultangazi antika firmaları, Sultangazi antika eşya şirketleri, Sultangazi antika eşya firması, Sultangazi antika eşya şirketi, Sultangazi antika eşya firmaları, Sultangazi müzayede şirketi, Sultangazi eski alanlar, Sultangazi eski eşya alanlar, Sultangazi antika alan yerler, Sultangazi antika eşya alan yerler, Sultangazi eski alan yerler, Sultangazi eski eşya alan yerler, Sultangazi antika pazarı, Sultangazi antika alım satım, Sultangazi antika alıcıları, Sultangazi antika satıcıları, Sultangazi antika eşya satıcıları, Sultangazi eski eşya alıcıları, Sultangazi eski eşya satıcıları, Sultangazi antika fiyatları, Sultangazi antika eşya fiyatları, Sultangazi eski fiyatları, Sultangazi eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

İstanbul Sultangazi Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Sultangazi antika eşya alanlar ve Sultangazi antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Sultangazi antika eşya şirketimiz, Sultangazi antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Sultangazi Antika Alanlar

Sultangazi antika alanlar ve Sultangazi antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Sultangazi antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Sultangazi antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Sultangazi Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Sultangazi antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Sultangazi

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Sultangazi antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Sultangazi antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Sultangazi Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Sultangazi antika eşya alanlar ve Sultangazi antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Sultangazi antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Sultangazi antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Sultangazi Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Sultangazi antika eşya alanların tercih ettiği, Sultangazi bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Sultangazi antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Sultangazi antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Sultangazi antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Sultangazi Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Sultangazi eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Sultangazi eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Sultangazi eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Sultangazi eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Sultangazi eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Sultangazi Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Sultangazi bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Sultangazi antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Sultangazi bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Sultangazi antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Sultangazi antikacılar, Sultangazi antika eşyalar, Sultangazi eski eşyalar, Sultangazi antika şirketleri, Sultangazi antika firması, Sultangazi müzayede şirketi,Sultangazi el yazması alanlar, Sultangazi Kuran’ı kerim alanlar, Sultangazi hat yazı alanlar, Sultangazi obje alanlar, Sultangazi gümüş alanlar, Sultangazi turalı gümüş alanlar, Sultangazi karaf alanlar, vazo alanlar, Sultangazi jardinyer alanlar, Sultangazi resim alanlar, Sultangazi modern resim alanlar, Sultangazi aplik alanlar, Sultangazi bahü alanlar, Sultangazi bavul alanlar, Sultangazi çanak alanlar, Sultangazi çömlek alanlar, Sultangazi bakır alanlar, baston alanlar, Sultangazi biskiü alanlar, Sultangazi billur alanlar, Sultangazi cam alanlar, Sultangazi kristal alanlar, Sultangazi bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Sultangazi bandırma halısı alanlar, Sultangazi ceviz yemek odası alanlar, Sultangazi ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Sultangazi ceviz sandalye alanlar, Sultangazi cümbüş alanlar, Sultangazi constantin oble alanlar, Sultangazi cam obje alanlar, Sultangazi beykoz alanlar.

Sultangazi bohem alanlar, Sultangazi çeşmi bülbül alanlar, Sultangazi çeşme taşı alanlar, Sultangazi çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Sultangazi arnevu alanlar, art deko alanlar, Sultangazi deko alanlar, Sultangazi ayna alanlar, Sultangazi asma avize alanlar, Sultangazi aznavur gümüş alanlar, Sultangazi aznavur alanlar, Sultangazi bafon alanlar, Sultangazi ayvazozki alanlar, Sultangazi dolap alanlar, Sultangazi divit alanlar, Sultangazi biblo alanlar, Sultangazi dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Sultangazi daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Sultangazi dekopaj işi alanlar, Sultangazi dual alanlar, Sultangazi dual pikap alanlar.

Sultangazi dümen alanlar, Sultangazi gemici dümeni alanlar, Sultangazi gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Sultangazi derbent halı alanlar, Sultangazi eviye alanlar, Sultangazi ev halısı alanlar, Sultangazi elbiselik alanlar, Sultangazi elbise alanlar, Sultangazi paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Sultangazi el işi alanlar, Sultangazi el işi halı alanlar, Sultangazi el işi alanlar, Sultangazi el işi kilim alanlar, Sultangazi çan alanlar, Sultangazi kilise çanı alanlar, Sultangazi gemici çanı alanlar, Sultangazi çarık alanlar, Sultangazi Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Sultangazi ferforje alanlar, Sultangazi fistan alanlar, Sultangazi Osmanlı fistan alanlar, Sultangazi portmanto alanlar, Sultangazi eski saat alanlar, Sultangazi frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Sultangazi bronz heykel alanlar, Sultangazi bronz sütün alanlar, Sultangazi bronz avize alanlar, Sultangazi bronz vazo alanlar, Sultangazi bronz kutu alanlar, Sultangazi bronz el işi alanlar.

Sultangazi halı alanlar, Sultangazi lamba alanlar, resim alanlar, Sultangazi parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Sultangazi insan biblosu alanlar, Sultangazi oryantel biblo alanlar, Sultangazi kuş biblosu alanlar, Sultangazi havlu alanlar, Sultangazi mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Sultangazi turkısh antika alanlar, Sultangazi Osmanlı eşyalar alanlar, Sultangazi İstanbul resimleri alanlar, Sultangazi altın varak sehpa alanlar, Sultangazi altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Sultangazi afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Sultangazi bronz fener alanlar, Sultangazi bünyen alanlar, Sultangazi develi halı alanlar, Sultangazi dürbün alanlar, Sultangazi teleskop alanlar, Sultangazi sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Sultangazi çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Sultangazi flama alanlar, Sultangazi alem alanlar, Sultangazi arabesk alanlar.

fincan alanlar, Sultangazi eski fincan alanlar, Sultangazi cam altı alanlar, Sultangazi şamdan alanlar, Sultangazi oryantel heykel alanlar, Sultangazi gümüşlük alanlar, Sultangazi hat yazı alanlar, Sultangazi teship alanlar, hokka alanlar, Sultangazi tophane alanlar, Sultangazi goblen alanlar, Sultangazi çin eski eşyalar alanlar, Sultangazi Çanakkale alanlar, Sultangazi Çanakkale vazo alanlar, Sultangazi fil dişi heykel alanlar, Sultangazi fil dişi baston alanlar, Sultangazi fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Sultangazi fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Sultangazi duvar saati alanlar, Sultangazi bez alanlar, buda heykel alanlar, Sultangazi hamedan halı alanlar, Sultangazi kılıç alanlar, Sultangazi antika kılıç alanlar.

Sultangazi antika araba alanlar, Sultangazi antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Sultangazi antika eşyalar alanlar, Sultangazi kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Sultangazi antika foto alanlar, Sultangazi kehribar alanlar, Sultangazi kehribar tesbih alanlar, Sultangazi Kütahya alanlar, kınık alanlar, Sultangazi seramik eşya alanlar, Sultangazi kilit alanlar, Sultangazi anahtar alanlar, Sultangazi antika anahtar alanlar, Sultangazi antika kilit alanlar, Sultangazi josefin alanlar, kaşpo alanlar, Sultangazi antika silah alanlar, Sultangazi antika rahle alanlar, rahle alanlar, Sultangazi lambader alanlar, Sultangazi minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Sultangazi komidin alanlar, Sultangazi kara kalem resim alanlar, Sultangazi blue black alanlar, Sultangazi mask alanlar, eski mask alanlar, Sultangazi aşurelik alanlar.

Sultangazi saleplik alanlar, bozalık alanlar, Sultangazi antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Sultangazi gramofon alanlar, Sultangazi mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Sultangazi güdüm alanlar, Sultangazi tekke işi alanlar, Sultangazi İznik alanlar, Sultangazi pusula alanlar, Sultangazi gemi pusulası alanlar, Sultangazi periyor saat alanlar, Sultangazi mangal alanlar, Sultangazi eski mangal alanlar, Sultangazi Şam işi alanlar, Sultangazi Süleymaniye işi alanlar, Sultangazi takunya alanlar, Sultangazi gümüş takunya alanlar, Sultangazi Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Sultangazi seccade alanlar, Sultangazi eski seccade alanlar, Sultangazi Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Sultangazi tablo alanlar.

Sultangazi antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Sultangazi abajur alanlar, Sultangazi sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Sultangazi antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Sultangazi madalya alanlar, Sultangazi eşya alanlar, Sultangazi ferman alanlar, Sultangazi berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Sultangazi jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Sultangazi bahça alanlar, Sultangazi Osmanlı bohça alanlar, Sultangazi bindallı alanlar, kaftan alanlar, Sultangazi ampir alanlar, Sultangazi chrıstofle alanlar, Sultangazi ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Sultangazi şamdan alanlar, Sultangazi çanta alanlar, Sultangazi van işi savat alanlar, Sultangazi tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Sultangazi Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Sultangazi hokka alanlar, Sultangazi fransız mine alanlar, Sultangazi teşhir vitrini alanlar, Sultangazi buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Sultangazi keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Sultangazi kandil alanlar, Sultangazi ebru alanlar, Sultangazi mustafa düzgünman alanlar, Sultangazi zigon alanlar, Sultangazi zemzemlik alanlar, Sultangazi mücevher kutusu alanlar, Sultangazi dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Sultangazi sürahi alanlar, Sultangazi Osmanlı sürahi alanlar, Sultangazi antik mercan alanlar, Sultangazi makta alanlar, teslim taşı alanlar, Sultangazi antik sedef alanlar, Sultangazi minyatür alanlar, Sultangazi kabe örtüsü alanlar, Sultangazi gülebdan alanlar, Sultangazi mineli dürbün alanlar, Sultangazi sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Sultangazi şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Sultangazi lali gue alanlar, Sultangazi gece sürahisi alanlar, Sultangazi meissen alanlar, Sultangazi satsuma alanlar, Sultangazi hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Sultangazi macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Sultangazi constantine alanlar, Sultangazi anonim alanlar, Sultangazi leyla gamsız alanlar, Sultangazi ibrahim safi alanlar, Sultangazi bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Sultangazi herend alanlar, Sultangazi nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Sultangazi osmanlıca alanlar, Sultangazi kitap alanlar, Sultangazi kalle alanlar, ali kartal alanlar, Sultangazi haydar besim aydar alanlar, Sultangazi orhan peker alanlar, Sultangazi sıtkı olçar alanlar, Sultangazi Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Sultangazi edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Sultangazi rus gümüşü alanlar, Sultangazi minyatür alanlar, Sultangazi viyana heykel alanlar, Sultangazi oryantal heykel alanlar, Sultangazi f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Sultangazi merasim kılıcı alanlar.

Sultangazi ahşap hilye alanlar, Sultangazi hereke halı alanlar, kuka alanlar, Sultangazi tesbih alanlar, Sultangazi seyahat saati alanlar, Sultangazi gravür alanlar, Sultangazi degü alanlar, radio antika alanlar, Sultangazi opalin alanlar, Sultangazi radyo alanlar, Sultangazi kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Sultangazi laledan alanlar, Sultangazi karaf alanlar, Sultangazi çerezlik alanlar, Sultangazi sahleplik alanlar, Sultangazi tutya alanlar, Sultangazi likör takımı alanlar, Sultangazi mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Sultangazi zarf alanlar, Sultangazi nargile alanlar, Sultangazi gülabdan alanlar, Sultangazi ferman alanlar, Sultangazi berat alanlar.

Sultangazi hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Sultangazi şifa tası alanlar, Sultangazi hokka takımı alanlar, Sultangazi mangal alanlar, Sultangazi barutluk alanlar, Sultangazi tombak alanlar, Sultangazi saray işi alanlar, Sultangazi ağızlık alanlar, kemer alanlar, Sultangazi hançer alanlar, Sultangazi kılıç alanlar, Sultangazi mühürler alanlar, Sultangazi mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Sultangazi Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Sultangazi seccade alanlar, Sultangazi sırmalı örtüler alanlar, Sultangazi antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.