Şişli antikacılar, Şişli antika alanlar, Şişli antika eşya alanlar, Şişli antika eşyalar, Şişli eski alım satım, Şişli antika koleksiyoncuları, Şişli antika eşya alıcıları, Şişli antika şirketleri, Şişli antika firması, Şişli antika şirketi, Şişli antika firmaları, Şişli antika eşya şirketleri, Şişli antika eşya firması, Şişli antika eşya şirketi, Şişli antika eşya firmaları, Şişli müzayede şirketi, Şişli eski alanlar, Şişli eski eşya alanlar, Şişli antika alan yerler, Şişli antika eşya alan yerler, Şişli eski alan yerler, Şişli eski eşya alan yerler, Şişli antika pazarı, Şişli antika alım satım, Şişli antika alıcıları, Şişli antika satıcıları, Şişli antika eşya satıcıları, Şişli eski eşya alıcıları, Şişli eski eşya satıcıları, Şişli antika fiyatları, Şişli antika eşya fiyatları, Şişli eski fiyatları, Şişli eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

İstanbul Şişli Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Şişli antika eşya alanlar ve Şişli antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Şişli antika eşya şirketimiz, Şişli antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Şişli Antika Alanlar

Şişli antika alanlar ve Şişli antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Şişli antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Şişli antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Şişli Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Şişli antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Şişli

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Şişli antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Şişli antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Şişli Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Şişli antika eşya alanlar ve Şişli antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Şişli antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Şişli antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Şişli Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Şişli antika eşya alanların tercih ettiği, Şişli bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Şişli antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Şişli antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Şişli antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Şişli Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Şişli eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Şişli eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Şişli eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Şişli eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Şişli eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Şişli Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Şişli bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Şişli antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Şişli bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Şişli antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Şişli antikacılar, Şişli antika eşyalar, Şişli eski eşyalar, Şişli antika şirketleri, Şişli antika firması, Şişli müzayede şirketi,Şişli el yazması alanlar, Şişli Kuran’ı kerim alanlar, Şişli hat yazı alanlar, Şişli obje alanlar, Şişli gümüş alanlar, Şişli turalı gümüş alanlar, Şişli karaf alanlar, vazo alanlar, Şişli jardinyer alanlar, Şişli resim alanlar, Şişli modern resim alanlar, Şişli aplik alanlar, Şişli bahü alanlar, Şişli bavul alanlar, Şişli çanak alanlar, Şişli çömlek alanlar, Şişli bakır alanlar, baston alanlar, Şişli biskiü alanlar, Şişli billur alanlar, Şişli cam alanlar, Şişli kristal alanlar, Şişli bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Şişli bandırma halısı alanlar, Şişli ceviz yemek odası alanlar, Şişli ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Şişli ceviz sandalye alanlar, Şişli cümbüş alanlar, Şişli constantin oble alanlar, Şişli cam obje alanlar, Şişli beykoz alanlar.

Şişli bohem alanlar, Şişli çeşmi bülbül alanlar, Şişli çeşme taşı alanlar, Şişli çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Şişli arnevu alanlar, art deko alanlar, Şişli deko alanlar, Şişli ayna alanlar, Şişli asma avize alanlar, Şişli aznavur gümüş alanlar, Şişli aznavur alanlar, Şişli bafon alanlar, Şişli ayvazozki alanlar, Şişli dolap alanlar, Şişli divit alanlar, Şişli biblo alanlar, Şişli dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Şişli daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Şişli dekopaj işi alanlar, Şişli dual alanlar, Şişli dual pikap alanlar.

Şişli dümen alanlar, Şişli gemici dümeni alanlar, Şişli gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Şişli derbent halı alanlar, Şişli eviye alanlar, Şişli ev halısı alanlar, Şişli elbiselik alanlar, Şişli elbise alanlar, Şişli paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Şişli el işi alanlar, Şişli el işi halı alanlar, Şişli el işi alanlar, Şişli el işi kilim alanlar, Şişli çan alanlar, Şişli kilise çanı alanlar, Şişli gemici çanı alanlar, Şişli çarık alanlar, Şişli Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Şişli ferforje alanlar, Şişli fistan alanlar, Şişli Osmanlı fistan alanlar, Şişli portmanto alanlar, Şişli eski saat alanlar, Şişli frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Şişli bronz heykel alanlar, Şişli bronz sütün alanlar, Şişli bronz avize alanlar, Şişli bronz vazo alanlar, Şişli bronz kutu alanlar, Şişli bronz el işi alanlar.

Şişli halı alanlar, Şişli lamba alanlar, resim alanlar, Şişli parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Şişli insan biblosu alanlar, Şişli oryantel biblo alanlar, Şişli kuş biblosu alanlar, Şişli havlu alanlar, Şişli mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Şişli turkısh antika alanlar, Şişli Osmanlı eşyalar alanlar, Şişli İstanbul resimleri alanlar, Şişli altın varak sehpa alanlar, Şişli altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Şişli afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Şişli bronz fener alanlar, Şişli bünyen alanlar, Şişli develi halı alanlar, Şişli dürbün alanlar, Şişli teleskop alanlar, Şişli sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Şişli çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Şişli flama alanlar, Şişli alem alanlar, Şişli arabesk alanlar.

fincan alanlar, Şişli eski fincan alanlar, Şişli cam altı alanlar, Şişli şamdan alanlar, Şişli oryantel heykel alanlar, Şişli gümüşlük alanlar, Şişli hat yazı alanlar, Şişli teship alanlar, hokka alanlar, Şişli tophane alanlar, Şişli goblen alanlar, Şişli çin eski eşyalar alanlar, Şişli Çanakkale alanlar, Şişli Çanakkale vazo alanlar, Şişli fil dişi heykel alanlar, Şişli fil dişi baston alanlar, Şişli fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Şişli fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Şişli duvar saati alanlar, Şişli bez alanlar, buda heykel alanlar, Şişli hamedan halı alanlar, Şişli kılıç alanlar, Şişli antika kılıç alanlar.

Şişli antika araba alanlar, Şişli antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Şişli antika eşyalar alanlar, Şişli kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Şişli antika foto alanlar, Şişli kehribar alanlar, Şişli kehribar tesbih alanlar, Şişli Kütahya alanlar, kınık alanlar, Şişli seramik eşya alanlar, Şişli kilit alanlar, Şişli anahtar alanlar, Şişli antika anahtar alanlar, Şişli antika kilit alanlar, Şişli josefin alanlar, kaşpo alanlar, Şişli antika silah alanlar, Şişli antika rahle alanlar, rahle alanlar, Şişli lambader alanlar, Şişli minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Şişli komidin alanlar, Şişli kara kalem resim alanlar, Şişli blue black alanlar, Şişli mask alanlar, eski mask alanlar, Şişli aşurelik alanlar.

Şişli saleplik alanlar, bozalık alanlar, Şişli antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Şişli gramofon alanlar, Şişli mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Şişli güdüm alanlar, Şişli tekke işi alanlar, Şişli İznik alanlar, Şişli pusula alanlar, Şişli gemi pusulası alanlar, Şişli periyor saat alanlar, Şişli mangal alanlar, Şişli eski mangal alanlar, Şişli Şam işi alanlar, Şişli Süleymaniye işi alanlar, Şişli takunya alanlar, Şişli gümüş takunya alanlar, Şişli Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Şişli seccade alanlar, Şişli eski seccade alanlar, Şişli Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Şişli tablo alanlar.

Şişli antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Şişli abajur alanlar, Şişli sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Şişli antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Şişli madalya alanlar, Şişli eşya alanlar, Şişli ferman alanlar, Şişli berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Şişli jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Şişli bahça alanlar, Şişli Osmanlı bohça alanlar, Şişli bindallı alanlar, kaftan alanlar, Şişli ampir alanlar, Şişli chrıstofle alanlar, Şişli ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Şişli şamdan alanlar, Şişli çanta alanlar, Şişli van işi savat alanlar, Şişli tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Şişli Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Şişli hokka alanlar, Şişli fransız mine alanlar, Şişli teşhir vitrini alanlar, Şişli buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Şişli keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Şişli kandil alanlar, Şişli ebru alanlar, Şişli mustafa düzgünman alanlar, Şişli zigon alanlar, Şişli zemzemlik alanlar, Şişli mücevher kutusu alanlar, Şişli dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Şişli sürahi alanlar, Şişli Osmanlı sürahi alanlar, Şişli antik mercan alanlar, Şişli makta alanlar, teslim taşı alanlar, Şişli antik sedef alanlar, Şişli minyatür alanlar, Şişli kabe örtüsü alanlar, Şişli gülebdan alanlar, Şişli mineli dürbün alanlar, Şişli sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Şişli şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Şişli lali gue alanlar, Şişli gece sürahisi alanlar, Şişli meissen alanlar, Şişli satsuma alanlar, Şişli hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Şişli macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Şişli constantine alanlar, Şişli anonim alanlar, Şişli leyla gamsız alanlar, Şişli ibrahim safi alanlar, Şişli bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Şişli herend alanlar, Şişli nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Şişli osmanlıca alanlar, Şişli kitap alanlar, Şişli kalle alanlar, ali kartal alanlar, Şişli haydar besim aydar alanlar, Şişli orhan peker alanlar, Şişli sıtkı olçar alanlar, Şişli Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Şişli edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Şişli rus gümüşü alanlar, Şişli minyatür alanlar, Şişli viyana heykel alanlar, Şişli oryantal heykel alanlar, Şişli f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Şişli merasim kılıcı alanlar.

Şişli ahşap hilye alanlar, Şişli hereke halı alanlar, kuka alanlar, Şişli tesbih alanlar, Şişli seyahat saati alanlar, Şişli gravür alanlar, Şişli degü alanlar, radio antika alanlar, Şişli opalin alanlar, Şişli radyo alanlar, Şişli kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Şişli laledan alanlar, Şişli karaf alanlar, Şişli çerezlik alanlar, Şişli sahleplik alanlar, Şişli tutya alanlar, Şişli likör takımı alanlar, Şişli mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Şişli zarf alanlar, Şişli nargile alanlar, Şişli gülabdan alanlar, Şişli ferman alanlar, Şişli berat alanlar.

Şişli hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Şişli şifa tası alanlar, Şişli hokka takımı alanlar, Şişli mangal alanlar, Şişli barutluk alanlar, Şişli tombak alanlar, Şişli saray işi alanlar, Şişli ağızlık alanlar, kemer alanlar, Şişli hançer alanlar, Şişli kılıç alanlar, Şişli mühürler alanlar, Şişli mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Şişli Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Şişli seccade alanlar, Şişli sırmalı örtüler alanlar, Şişli antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.