Silivri antikacılar, Silivri antika alanlar, Silivri antika eşya alanlar, Silivri antika eşyalar, Silivri eski alım satım, Silivri antika koleksiyoncuları, Silivri antika eşya alıcıları, Silivri antika şirketleri, Silivri antika firması, Silivri antika şirketi, Silivri antika firmaları, Silivri antika eşya şirketleri, Silivri antika eşya firması, Silivri antika eşya şirketi, Silivri antika eşya firmaları, Silivri müzayede şirketi, Silivri eski alanlar, Silivri eski eşya alanlar, Silivri antika alan yerler, Silivri antika eşya alan yerler, Silivri eski alan yerler, Silivri eski eşya alan yerler, Silivri antika pazarı, Silivri antika alım satım, Silivri antika alıcıları, Silivri antika satıcıları, Silivri antika eşya satıcıları, Silivri eski eşya alıcıları, Silivri eski eşya satıcıları, Silivri antika fiyatları, Silivri antika eşya fiyatları, Silivri eski fiyatları, Silivri eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

İstanbul Silivri Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Silivri antika eşya alanlar ve Silivri antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Silivri antika eşya şirketimiz, Silivri antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Silivri Antika Alanlar

Silivri antika alanlar ve Silivri antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Silivri antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Silivri antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Silivri Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Silivri antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Silivri

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Silivri antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Silivri antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Silivri Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Silivri antika eşya alanlar ve Silivri antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Silivri antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Silivri antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Silivri Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Silivri antika eşya alanların tercih ettiği, Silivri bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Silivri antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Silivri antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Silivri antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Silivri Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Silivri eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Silivri eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Silivri eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Silivri eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Silivri eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Silivri Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Silivri bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Silivri antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Silivri bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Silivri antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Silivri antikacılar, Silivri antika eşyalar, Silivri eski eşyalar, Silivri antika şirketleri, Silivri antika firması, Silivri müzayede şirketi,Silivri el yazması alanlar, Silivri Kuran’ı kerim alanlar, Silivri hat yazı alanlar, Silivri obje alanlar, Silivri gümüş alanlar, Silivri turalı gümüş alanlar, Silivri karaf alanlar, vazo alanlar, Silivri jardinyer alanlar, Silivri resim alanlar, Silivri modern resim alanlar, Silivri aplik alanlar, Silivri bahü alanlar, Silivri bavul alanlar, Silivri çanak alanlar, Silivri çömlek alanlar, Silivri bakır alanlar, baston alanlar, Silivri biskiü alanlar, Silivri billur alanlar, Silivri cam alanlar, Silivri kristal alanlar, Silivri bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Silivri bandırma halısı alanlar, Silivri ceviz yemek odası alanlar, Silivri ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Silivri ceviz sandalye alanlar, Silivri cümbüş alanlar, Silivri constantin oble alanlar, Silivri cam obje alanlar, Silivri beykoz alanlar.

Silivri bohem alanlar, Silivri çeşmi bülbül alanlar, Silivri çeşme taşı alanlar, Silivri çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Silivri arnevu alanlar, art deko alanlar, Silivri deko alanlar, Silivri ayna alanlar, Silivri asma avize alanlar, Silivri aznavur gümüş alanlar, Silivri aznavur alanlar, Silivri bafon alanlar, Silivri ayvazozki alanlar, Silivri dolap alanlar, Silivri divit alanlar, Silivri biblo alanlar, Silivri dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Silivri daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Silivri dekopaj işi alanlar, Silivri dual alanlar, Silivri dual pikap alanlar.

Silivri dümen alanlar, Silivri gemici dümeni alanlar, Silivri gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Silivri derbent halı alanlar, Silivri eviye alanlar, Silivri ev halısı alanlar, Silivri elbiselik alanlar, Silivri elbise alanlar, Silivri paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Silivri el işi alanlar, Silivri el işi halı alanlar, Silivri el işi alanlar, Silivri el işi kilim alanlar, Silivri çan alanlar, Silivri kilise çanı alanlar, Silivri gemici çanı alanlar, Silivri çarık alanlar, Silivri Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Silivri ferforje alanlar, Silivri fistan alanlar, Silivri Osmanlı fistan alanlar, Silivri portmanto alanlar, Silivri eski saat alanlar, Silivri frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Silivri bronz heykel alanlar, Silivri bronz sütün alanlar, Silivri bronz avize alanlar, Silivri bronz vazo alanlar, Silivri bronz kutu alanlar, Silivri bronz el işi alanlar.

Silivri halı alanlar, Silivri lamba alanlar, resim alanlar, Silivri parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Silivri insan biblosu alanlar, Silivri oryantel biblo alanlar, Silivri kuş biblosu alanlar, Silivri havlu alanlar, Silivri mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Silivri turkısh antika alanlar, Silivri Osmanlı eşyalar alanlar, Silivri İstanbul resimleri alanlar, Silivri altın varak sehpa alanlar, Silivri altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Silivri afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Silivri bronz fener alanlar, Silivri bünyen alanlar, Silivri develi halı alanlar, Silivri dürbün alanlar, Silivri teleskop alanlar, Silivri sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Silivri çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Silivri flama alanlar, Silivri alem alanlar, Silivri arabesk alanlar.

fincan alanlar, Silivri eski fincan alanlar, Silivri cam altı alanlar, Silivri şamdan alanlar, Silivri oryantel heykel alanlar, Silivri gümüşlük alanlar, Silivri hat yazı alanlar, Silivri teship alanlar, hokka alanlar, Silivri tophane alanlar, Silivri goblen alanlar, Silivri çin eski eşyalar alanlar, Silivri Çanakkale alanlar, Silivri Çanakkale vazo alanlar, Silivri fil dişi heykel alanlar, Silivri fil dişi baston alanlar, Silivri fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Silivri fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Silivri duvar saati alanlar, Silivri bez alanlar, buda heykel alanlar, Silivri hamedan halı alanlar, Silivri kılıç alanlar, Silivri antika kılıç alanlar.

Silivri antika araba alanlar, Silivri antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Silivri antika eşyalar alanlar, Silivri kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Silivri antika foto alanlar, Silivri kehribar alanlar, Silivri kehribar tesbih alanlar, Silivri Kütahya alanlar, kınık alanlar, Silivri seramik eşya alanlar, Silivri kilit alanlar, Silivri anahtar alanlar, Silivri antika anahtar alanlar, Silivri antika kilit alanlar, Silivri josefin alanlar, kaşpo alanlar, Silivri antika silah alanlar, Silivri antika rahle alanlar, rahle alanlar, Silivri lambader alanlar, Silivri minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Silivri komidin alanlar, Silivri kara kalem resim alanlar, Silivri blue black alanlar, Silivri mask alanlar, eski mask alanlar, Silivri aşurelik alanlar.

Silivri saleplik alanlar, bozalık alanlar, Silivri antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Silivri gramofon alanlar, Silivri mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Silivri güdüm alanlar, Silivri tekke işi alanlar, Silivri İznik alanlar, Silivri pusula alanlar, Silivri gemi pusulası alanlar, Silivri periyor saat alanlar, Silivri mangal alanlar, Silivri eski mangal alanlar, Silivri Şam işi alanlar, Silivri Süleymaniye işi alanlar, Silivri takunya alanlar, Silivri gümüş takunya alanlar, Silivri Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Silivri seccade alanlar, Silivri eski seccade alanlar, Silivri Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Silivri tablo alanlar.

Silivri antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Silivri abajur alanlar, Silivri sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Silivri antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Silivri madalya alanlar, Silivri eşya alanlar, Silivri ferman alanlar, Silivri berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Silivri jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Silivri bahça alanlar, Silivri Osmanlı bohça alanlar, Silivri bindallı alanlar, kaftan alanlar, Silivri ampir alanlar, Silivri chrıstofle alanlar, Silivri ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Silivri şamdan alanlar, Silivri çanta alanlar, Silivri van işi savat alanlar, Silivri tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Silivri Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Silivri hokka alanlar, Silivri fransız mine alanlar, Silivri teşhir vitrini alanlar, Silivri buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Silivri keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Silivri kandil alanlar, Silivri ebru alanlar, Silivri mustafa düzgünman alanlar, Silivri zigon alanlar, Silivri zemzemlik alanlar, Silivri mücevher kutusu alanlar, Silivri dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Silivri sürahi alanlar, Silivri Osmanlı sürahi alanlar, Silivri antik mercan alanlar, Silivri makta alanlar, teslim taşı alanlar, Silivri antik sedef alanlar, Silivri minyatür alanlar, Silivri kabe örtüsü alanlar, Silivri gülebdan alanlar, Silivri mineli dürbün alanlar, Silivri sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Silivri şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Silivri lali gue alanlar, Silivri gece sürahisi alanlar, Silivri meissen alanlar, Silivri satsuma alanlar, Silivri hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Silivri macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Silivri constantine alanlar, Silivri anonim alanlar, Silivri leyla gamsız alanlar, Silivri ibrahim safi alanlar, Silivri bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Silivri herend alanlar, Silivri nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Silivri osmanlıca alanlar, Silivri kitap alanlar, Silivri kalle alanlar, ali kartal alanlar, Silivri haydar besim aydar alanlar, Silivri orhan peker alanlar, Silivri sıtkı olçar alanlar, Silivri Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Silivri edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Silivri rus gümüşü alanlar, Silivri minyatür alanlar, Silivri viyana heykel alanlar, Silivri oryantal heykel alanlar, Silivri f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Silivri merasim kılıcı alanlar.

Silivri ahşap hilye alanlar, Silivri hereke halı alanlar, kuka alanlar, Silivri tesbih alanlar, Silivri seyahat saati alanlar, Silivri gravür alanlar, Silivri degü alanlar, radio antika alanlar, Silivri opalin alanlar, Silivri radyo alanlar, Silivri kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Silivri laledan alanlar, Silivri karaf alanlar, Silivri çerezlik alanlar, Silivri sahleplik alanlar, Silivri tutya alanlar, Silivri likör takımı alanlar, Silivri mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Silivri zarf alanlar, Silivri nargile alanlar, Silivri gülabdan alanlar, Silivri ferman alanlar, Silivri berat alanlar.

Silivri hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Silivri şifa tası alanlar, Silivri hokka takımı alanlar, Silivri mangal alanlar, Silivri barutluk alanlar, Silivri tombak alanlar, Silivri saray işi alanlar, Silivri ağızlık alanlar, kemer alanlar, Silivri hançer alanlar, Silivri kılıç alanlar, Silivri mühürler alanlar, Silivri mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Silivri Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Silivri seccade alanlar, Silivri sırmalı örtüler alanlar, Silivri antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.