Pendik antikacılar, Pendik antika alanlar, Pendik antika eşya alanlar, Pendik antika eşyalar, Pendik eski alım satım, Pendik antika koleksiyoncuları, Pendik antika eşya alıcıları, Pendik antika şirketleri, Pendik antika firması, Pendik antika şirketi, Pendik antika firmaları, Pendik antika eşya şirketleri, Pendik antika eşya firması, Pendik antika eşya şirketi, Pendik antika eşya firmaları, Pendik müzayede şirketi, Pendik eski alanlar, Pendik eski eşya alanlar, Pendik antika alan yerler, Pendik antika eşya alan yerler, Pendik eski alan yerler, Pendik eski eşya alan yerler, Pendik antika pazarı, Pendik antika alım satım, Pendik antika alıcıları, Pendik antika satıcıları, Pendik antika eşya satıcıları, Pendik eski eşya alıcıları, Pendik eski eşya satıcıları, Pendik antika fiyatları, Pendik antika eşya fiyatları, Pendik eski fiyatları, Pendik eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

İstanbul Pendik Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Pendik antika eşya alanlar ve Pendik antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Pendik antika eşya şirketimiz, Pendik antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Pendik Antika Alanlar

Pendik antika alanlar ve Pendik antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Pendik antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Pendik antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Pendik Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Pendik antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Pendik

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Pendik antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Pendik antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Pendik Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Pendik antika eşya alanlar ve Pendik antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Pendik antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Pendik antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Pendik Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Pendik antika eşya alanların tercih ettiği, Pendik bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Pendik antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Pendik antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Pendik antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Pendik Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Pendik eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Pendik eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Pendik eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Pendik eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Pendik eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Pendik Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Pendik bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Pendik antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Pendik bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Pendik antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Pendik antikacılar, Pendik antika eşyalar, Pendik eski eşyalar, Pendik antika şirketleri, Pendik antika firması, Pendik müzayede şirketi,Pendik el yazması alanlar, Pendik Kuran’ı kerim alanlar, Pendik hat yazı alanlar, Pendik obje alanlar, Pendik gümüş alanlar, Pendik turalı gümüş alanlar, Pendik karaf alanlar, vazo alanlar, Pendik jardinyer alanlar, Pendik resim alanlar, Pendik modern resim alanlar, Pendik aplik alanlar, Pendik bahü alanlar, Pendik bavul alanlar, Pendik çanak alanlar, Pendik çömlek alanlar, Pendik bakır alanlar, baston alanlar, Pendik biskiü alanlar, Pendik billur alanlar, Pendik cam alanlar, Pendik kristal alanlar, Pendik bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Pendik bandırma halısı alanlar, Pendik ceviz yemek odası alanlar, Pendik ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Pendik ceviz sandalye alanlar, Pendik cümbüş alanlar, Pendik constantin oble alanlar, Pendik cam obje alanlar, Pendik beykoz alanlar.

Pendik bohem alanlar, Pendik çeşmi bülbül alanlar, Pendik çeşme taşı alanlar, Pendik çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Pendik arnevu alanlar, art deko alanlar, Pendik deko alanlar, Pendik ayna alanlar, Pendik asma avize alanlar, Pendik aznavur gümüş alanlar, Pendik aznavur alanlar, Pendik bafon alanlar, Pendik ayvazozki alanlar, Pendik dolap alanlar, Pendik divit alanlar, Pendik biblo alanlar, Pendik dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Pendik daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Pendik dekopaj işi alanlar, Pendik dual alanlar, Pendik dual pikap alanlar.

Pendik dümen alanlar, Pendik gemici dümeni alanlar, Pendik gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Pendik derbent halı alanlar, Pendik eviye alanlar, Pendik ev halısı alanlar, Pendik elbiselik alanlar, Pendik elbise alanlar, Pendik paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Pendik el işi alanlar, Pendik el işi halı alanlar, Pendik el işi alanlar, Pendik el işi kilim alanlar, Pendik çan alanlar, Pendik kilise çanı alanlar, Pendik gemici çanı alanlar, Pendik çarık alanlar, Pendik Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Pendik ferforje alanlar, Pendik fistan alanlar, Pendik Osmanlı fistan alanlar, Pendik portmanto alanlar, Pendik eski saat alanlar, Pendik frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Pendik bronz heykel alanlar, Pendik bronz sütün alanlar, Pendik bronz avize alanlar, Pendik bronz vazo alanlar, Pendik bronz kutu alanlar, Pendik bronz el işi alanlar.

Pendik halı alanlar, Pendik lamba alanlar, resim alanlar, Pendik parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Pendik insan biblosu alanlar, Pendik oryantel biblo alanlar, Pendik kuş biblosu alanlar, Pendik havlu alanlar, Pendik mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Pendik turkısh antika alanlar, Pendik Osmanlı eşyalar alanlar, Pendik İstanbul resimleri alanlar, Pendik altın varak sehpa alanlar, Pendik altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Pendik afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Pendik bronz fener alanlar, Pendik bünyen alanlar, Pendik develi halı alanlar, Pendik dürbün alanlar, Pendik teleskop alanlar, Pendik sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Pendik çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Pendik flama alanlar, Pendik alem alanlar, Pendik arabesk alanlar.

fincan alanlar, Pendik eski fincan alanlar, Pendik cam altı alanlar, Pendik şamdan alanlar, Pendik oryantel heykel alanlar, Pendik gümüşlük alanlar, Pendik hat yazı alanlar, Pendik teship alanlar, hokka alanlar, Pendik tophane alanlar, Pendik goblen alanlar, Pendik çin eski eşyalar alanlar, Pendik Çanakkale alanlar, Pendik Çanakkale vazo alanlar, Pendik fil dişi heykel alanlar, Pendik fil dişi baston alanlar, Pendik fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Pendik fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Pendik duvar saati alanlar, Pendik bez alanlar, buda heykel alanlar, Pendik hamedan halı alanlar, Pendik kılıç alanlar, Pendik antika kılıç alanlar.

Pendik antika araba alanlar, Pendik antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Pendik antika eşyalar alanlar, Pendik kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Pendik antika foto alanlar, Pendik kehribar alanlar, Pendik kehribar tesbih alanlar, Pendik Kütahya alanlar, kınık alanlar, Pendik seramik eşya alanlar, Pendik kilit alanlar, Pendik anahtar alanlar, Pendik antika anahtar alanlar, Pendik antika kilit alanlar, Pendik josefin alanlar, kaşpo alanlar, Pendik antika silah alanlar, Pendik antika rahle alanlar, rahle alanlar, Pendik lambader alanlar, Pendik minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Pendik komidin alanlar, Pendik kara kalem resim alanlar, Pendik blue black alanlar, Pendik mask alanlar, eski mask alanlar, Pendik aşurelik alanlar.

Pendik saleplik alanlar, bozalık alanlar, Pendik antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Pendik gramofon alanlar, Pendik mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Pendik güdüm alanlar, Pendik tekke işi alanlar, Pendik İznik alanlar, Pendik pusula alanlar, Pendik gemi pusulası alanlar, Pendik periyor saat alanlar, Pendik mangal alanlar, Pendik eski mangal alanlar, Pendik Şam işi alanlar, Pendik Süleymaniye işi alanlar, Pendik takunya alanlar, Pendik gümüş takunya alanlar, Pendik Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Pendik seccade alanlar, Pendik eski seccade alanlar, Pendik Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Pendik tablo alanlar.

Pendik antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Pendik abajur alanlar, Pendik sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Pendik antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Pendik madalya alanlar, Pendik eşya alanlar, Pendik ferman alanlar, Pendik berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Pendik jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Pendik bahça alanlar, Pendik Osmanlı bohça alanlar, Pendik bindallı alanlar, kaftan alanlar, Pendik ampir alanlar, Pendik chrıstofle alanlar, Pendik ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Pendik şamdan alanlar, Pendik çanta alanlar, Pendik van işi savat alanlar, Pendik tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Pendik Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Pendik hokka alanlar, Pendik fransız mine alanlar, Pendik teşhir vitrini alanlar, Pendik buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Pendik keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Pendik kandil alanlar, Pendik ebru alanlar, Pendik mustafa düzgünman alanlar, Pendik zigon alanlar, Pendik zemzemlik alanlar, Pendik mücevher kutusu alanlar, Pendik dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Pendik sürahi alanlar, Pendik Osmanlı sürahi alanlar, Pendik antik mercan alanlar, Pendik makta alanlar, teslim taşı alanlar, Pendik antik sedef alanlar, Pendik minyatür alanlar, Pendik kabe örtüsü alanlar, Pendik gülebdan alanlar, Pendik mineli dürbün alanlar, Pendik sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Pendik şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Pendik lali gue alanlar, Pendik gece sürahisi alanlar, Pendik meissen alanlar, Pendik satsuma alanlar, Pendik hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Pendik macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Pendik constantine alanlar, Pendik anonim alanlar, Pendik leyla gamsız alanlar, Pendik ibrahim safi alanlar, Pendik bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Pendik herend alanlar, Pendik nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Pendik osmanlıca alanlar, Pendik kitap alanlar, Pendik kalle alanlar, ali kartal alanlar, Pendik haydar besim aydar alanlar, Pendik orhan peker alanlar, Pendik sıtkı olçar alanlar, Pendik Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Pendik edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Pendik rus gümüşü alanlar, Pendik minyatür alanlar, Pendik viyana heykel alanlar, Pendik oryantal heykel alanlar, Pendik f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Pendik merasim kılıcı alanlar.

Pendik ahşap hilye alanlar, Pendik hereke halı alanlar, kuka alanlar, Pendik tesbih alanlar, Pendik seyahat saati alanlar, Pendik gravür alanlar, Pendik degü alanlar, radio antika alanlar, Pendik opalin alanlar, Pendik radyo alanlar, Pendik kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Pendik laledan alanlar, Pendik karaf alanlar, Pendik çerezlik alanlar, Pendik sahleplik alanlar, Pendik tutya alanlar, Pendik likör takımı alanlar, Pendik mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Pendik zarf alanlar, Pendik nargile alanlar, Pendik gülabdan alanlar, Pendik ferman alanlar, Pendik berat alanlar.

Pendik hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Pendik şifa tası alanlar, Pendik hokka takımı alanlar, Pendik mangal alanlar, Pendik barutluk alanlar, Pendik tombak alanlar, Pendik saray işi alanlar, Pendik ağızlık alanlar, kemer alanlar, Pendik hançer alanlar, Pendik kılıç alanlar, Pendik mühürler alanlar, Pendik mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Pendik Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Pendik seccade alanlar, Pendik sırmalı örtüler alanlar, Pendik antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.