Maltepe antikacılar, Maltepe antika alanlar, Maltepe antika eşya alanlar, Maltepe antika eşyalar, Maltepe eski alım satım, Maltepe antika koleksiyoncuları, Maltepe antika eşya alıcıları, Maltepe antika şirketleri, Maltepe antika firması, Maltepe antika şirketi, Maltepe antika firmaları, Maltepe antika eşya şirketleri, Maltepe antika eşya firması, Maltepe antika eşya şirketi, Maltepe antika eşya firmaları, Maltepe müzayede şirketi, Maltepe eski alanlar, Maltepe eski eşya alanlar, Maltepe antika alan yerler, Maltepe antika eşya alan yerler, Maltepe eski alan yerler, Maltepe eski eşya alan yerler, Maltepe antika pazarı, Maltepe antika alım satım, Maltepe antika alıcıları, Maltepe antika satıcıları, Maltepe antika eşya satıcıları, Maltepe eski eşya alıcıları, Maltepe eski eşya satıcıları, Maltepe antika fiyatları, Maltepe antika eşya fiyatları, Maltepe eski fiyatları, Maltepe eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

İstanbul Maltepe Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Maltepe antika eşya alanlar ve Maltepe antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Maltepe antika eşya şirketimiz, Maltepe antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Maltepe Antika Alanlar

Maltepe antika alanlar ve Maltepe antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Maltepe antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Maltepe antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Maltepe Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Maltepe antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Maltepe

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Maltepe antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Maltepe antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Maltepe Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Maltepe antika eşya alanlar ve Maltepe antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Maltepe antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Maltepe antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Maltepe Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Maltepe antika eşya alanların tercih ettiği, Maltepe bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Maltepe antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Maltepe antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Maltepe antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Maltepe Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Maltepe eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Maltepe eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Maltepe eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Maltepe eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Maltepe eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Maltepe Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Maltepe bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Maltepe antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Maltepe bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Maltepe antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Maltepe antikacılar, Maltepe antika eşyalar, Maltepe eski eşyalar, Maltepe antika şirketleri, Maltepe antika firması, Maltepe müzayede şirketi,Maltepe el yazması alanlar, Maltepe Kuran’ı kerim alanlar, Maltepe hat yazı alanlar, Maltepe obje alanlar, Maltepe gümüş alanlar, Maltepe turalı gümüş alanlar, Maltepe karaf alanlar, vazo alanlar, Maltepe jardinyer alanlar, Maltepe resim alanlar, Maltepe modern resim alanlar, Maltepe aplik alanlar, Maltepe bahü alanlar, Maltepe bavul alanlar, Maltepe çanak alanlar, Maltepe çömlek alanlar, Maltepe bakır alanlar, baston alanlar, Maltepe biskiü alanlar, Maltepe billur alanlar, Maltepe cam alanlar, Maltepe kristal alanlar, Maltepe bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Maltepe bandırma halısı alanlar, Maltepe ceviz yemek odası alanlar, Maltepe ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Maltepe ceviz sandalye alanlar, Maltepe cümbüş alanlar, Maltepe constantin oble alanlar, Maltepe cam obje alanlar, Maltepe beykoz alanlar.

Maltepe bohem alanlar, Maltepe çeşmi bülbül alanlar, Maltepe çeşme taşı alanlar, Maltepe çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Maltepe arnevu alanlar, art deko alanlar, Maltepe deko alanlar, Maltepe ayna alanlar, Maltepe asma avize alanlar, Maltepe aznavur gümüş alanlar, Maltepe aznavur alanlar, Maltepe bafon alanlar, Maltepe ayvazozki alanlar, Maltepe dolap alanlar, Maltepe divit alanlar, Maltepe biblo alanlar, Maltepe dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Maltepe daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Maltepe dekopaj işi alanlar, Maltepe dual alanlar, Maltepe dual pikap alanlar.

Maltepe dümen alanlar, Maltepe gemici dümeni alanlar, Maltepe gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Maltepe derbent halı alanlar, Maltepe eviye alanlar, Maltepe ev halısı alanlar, Maltepe elbiselik alanlar, Maltepe elbise alanlar, Maltepe paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Maltepe el işi alanlar, Maltepe el işi halı alanlar, Maltepe el işi alanlar, Maltepe el işi kilim alanlar, Maltepe çan alanlar, Maltepe kilise çanı alanlar, Maltepe gemici çanı alanlar, Maltepe çarık alanlar, Maltepe Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Maltepe ferforje alanlar, Maltepe fistan alanlar, Maltepe Osmanlı fistan alanlar, Maltepe portmanto alanlar, Maltepe eski saat alanlar, Maltepe frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Maltepe bronz heykel alanlar, Maltepe bronz sütün alanlar, Maltepe bronz avize alanlar, Maltepe bronz vazo alanlar, Maltepe bronz kutu alanlar, Maltepe bronz el işi alanlar.

Maltepe halı alanlar, Maltepe lamba alanlar, resim alanlar, Maltepe parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Maltepe insan biblosu alanlar, Maltepe oryantel biblo alanlar, Maltepe kuş biblosu alanlar, Maltepe havlu alanlar, Maltepe mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Maltepe turkısh antika alanlar, Maltepe Osmanlı eşyalar alanlar, Maltepe İstanbul resimleri alanlar, Maltepe altın varak sehpa alanlar, Maltepe altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Maltepe afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Maltepe bronz fener alanlar, Maltepe bünyen alanlar, Maltepe develi halı alanlar, Maltepe dürbün alanlar, Maltepe teleskop alanlar, Maltepe sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Maltepe çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Maltepe flama alanlar, Maltepe alem alanlar, Maltepe arabesk alanlar.

fincan alanlar, Maltepe eski fincan alanlar, Maltepe cam altı alanlar, Maltepe şamdan alanlar, Maltepe oryantel heykel alanlar, Maltepe gümüşlük alanlar, Maltepe hat yazı alanlar, Maltepe teship alanlar, hokka alanlar, Maltepe tophane alanlar, Maltepe goblen alanlar, Maltepe çin eski eşyalar alanlar, Maltepe Çanakkale alanlar, Maltepe Çanakkale vazo alanlar, Maltepe fil dişi heykel alanlar, Maltepe fil dişi baston alanlar, Maltepe fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Maltepe fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Maltepe duvar saati alanlar, Maltepe bez alanlar, buda heykel alanlar, Maltepe hamedan halı alanlar, Maltepe kılıç alanlar, Maltepe antika kılıç alanlar.

Maltepe antika araba alanlar, Maltepe antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Maltepe antika eşyalar alanlar, Maltepe kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Maltepe antika foto alanlar, Maltepe kehribar alanlar, Maltepe kehribar tesbih alanlar, Maltepe Kütahya alanlar, kınık alanlar, Maltepe seramik eşya alanlar, Maltepe kilit alanlar, Maltepe anahtar alanlar, Maltepe antika anahtar alanlar, Maltepe antika kilit alanlar, Maltepe josefin alanlar, kaşpo alanlar, Maltepe antika silah alanlar, Maltepe antika rahle alanlar, rahle alanlar, Maltepe lambader alanlar, Maltepe minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Maltepe komidin alanlar, Maltepe kara kalem resim alanlar, Maltepe blue black alanlar, Maltepe mask alanlar, eski mask alanlar, Maltepe aşurelik alanlar.

Maltepe saleplik alanlar, bozalık alanlar, Maltepe antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Maltepe gramofon alanlar, Maltepe mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Maltepe güdüm alanlar, Maltepe tekke işi alanlar, Maltepe İznik alanlar, Maltepe pusula alanlar, Maltepe gemi pusulası alanlar, Maltepe periyor saat alanlar, Maltepe mangal alanlar, Maltepe eski mangal alanlar, Maltepe Şam işi alanlar, Maltepe Süleymaniye işi alanlar, Maltepe takunya alanlar, Maltepe gümüş takunya alanlar, Maltepe Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Maltepe seccade alanlar, Maltepe eski seccade alanlar, Maltepe Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Maltepe tablo alanlar.

Maltepe antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Maltepe abajur alanlar, Maltepe sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Maltepe antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Maltepe madalya alanlar, Maltepe eşya alanlar, Maltepe ferman alanlar, Maltepe berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Maltepe jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Maltepe bahça alanlar, Maltepe Osmanlı bohça alanlar, Maltepe bindallı alanlar, kaftan alanlar, Maltepe ampir alanlar, Maltepe chrıstofle alanlar, Maltepe ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Maltepe şamdan alanlar, Maltepe çanta alanlar, Maltepe van işi savat alanlar, Maltepe tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Maltepe Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Maltepe hokka alanlar, Maltepe fransız mine alanlar, Maltepe teşhir vitrini alanlar, Maltepe buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Maltepe keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Maltepe kandil alanlar, Maltepe ebru alanlar, Maltepe mustafa düzgünman alanlar, Maltepe zigon alanlar, Maltepe zemzemlik alanlar, Maltepe mücevher kutusu alanlar, Maltepe dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Maltepe sürahi alanlar, Maltepe Osmanlı sürahi alanlar, Maltepe antik mercan alanlar, Maltepe makta alanlar, teslim taşı alanlar, Maltepe antik sedef alanlar, Maltepe minyatür alanlar, Maltepe kabe örtüsü alanlar, Maltepe gülebdan alanlar, Maltepe mineli dürbün alanlar, Maltepe sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Maltepe şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Maltepe lali gue alanlar, Maltepe gece sürahisi alanlar, Maltepe meissen alanlar, Maltepe satsuma alanlar, Maltepe hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Maltepe macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Maltepe constantine alanlar, Maltepe anonim alanlar, Maltepe leyla gamsız alanlar, Maltepe ibrahim safi alanlar, Maltepe bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Maltepe herend alanlar, Maltepe nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Maltepe osmanlıca alanlar, Maltepe kitap alanlar, Maltepe kalle alanlar, ali kartal alanlar, Maltepe haydar besim aydar alanlar, Maltepe orhan peker alanlar, Maltepe sıtkı olçar alanlar, Maltepe Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Maltepe edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Maltepe rus gümüşü alanlar, Maltepe minyatür alanlar, Maltepe viyana heykel alanlar, Maltepe oryantal heykel alanlar, Maltepe f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Maltepe merasim kılıcı alanlar.

Maltepe ahşap hilye alanlar, Maltepe hereke halı alanlar, kuka alanlar, Maltepe tesbih alanlar, Maltepe seyahat saati alanlar, Maltepe gravür alanlar, Maltepe degü alanlar, radio antika alanlar, Maltepe opalin alanlar, Maltepe radyo alanlar, Maltepe kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Maltepe laledan alanlar, Maltepe karaf alanlar, Maltepe çerezlik alanlar, Maltepe sahleplik alanlar, Maltepe tutya alanlar, Maltepe likör takımı alanlar, Maltepe mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Maltepe zarf alanlar, Maltepe nargile alanlar, Maltepe gülabdan alanlar, Maltepe ferman alanlar, Maltepe berat alanlar.

Maltepe hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Maltepe şifa tası alanlar, Maltepe hokka takımı alanlar, Maltepe mangal alanlar, Maltepe barutluk alanlar, Maltepe tombak alanlar, Maltepe saray işi alanlar, Maltepe ağızlık alanlar, kemer alanlar, Maltepe hançer alanlar, Maltepe kılıç alanlar, Maltepe mühürler alanlar, Maltepe mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Maltepe Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Maltepe seccade alanlar, Maltepe sırmalı örtüler alanlar, Maltepe antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.