Küçükçekmece antikacılar, Küçükçekmece antika alanlar, Küçükçekmece antika eşya alanlar, Küçükçekmece antika eşyalar, Küçükçekmece eski alım satım, Küçükçekmece antika koleksiyoncuları, Küçükçekmece antika eşya alıcıları, Küçükçekmece antika şirketleri, Küçükçekmece antika firması, Küçükçekmece antika şirketi, Küçükçekmece antika firmaları, Küçükçekmece antika eşya şirketleri, Küçükçekmece antika eşya firması, Küçükçekmece antika eşya şirketi, Küçükçekmece antika eşya firmaları, Küçükçekmece müzayede şirketi, Küçükçekmece eski alanlar, Küçükçekmece eski eşya alanlar, Küçükçekmece antika alan yerler, Küçükçekmece antika eşya alan yerler, Küçükçekmece eski alan yerler, Küçükçekmece eski eşya alan yerler, Küçükçekmece antika pazarı, Küçükçekmece antika alım satım, Küçükçekmece antika alıcıları, Küçükçekmece antika satıcıları, Küçükçekmece antika eşya satıcıları, Küçükçekmece eski eşya alıcıları, Küçükçekmece eski eşya satıcıları, Küçükçekmece antika fiyatları, Küçükçekmece antika eşya fiyatları, Küçükçekmece eski fiyatları, Küçükçekmece eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

İstanbul Küçükçekmece Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Küçükçekmece antika eşya alanlar ve Küçükçekmece antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Küçükçekmece antika eşya şirketimiz, Küçükçekmece antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Küçükçekmece Antika Alanlar

Küçükçekmece antika alanlar ve Küçükçekmece antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Küçükçekmece antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Küçükçekmece antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Küçükçekmece Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Küçükçekmece antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Küçükçekmece

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Küçükçekmece antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Küçükçekmece antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Küçükçekmece Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Küçükçekmece antika eşya alanlar ve Küçükçekmece antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Küçükçekmece antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Küçükçekmece antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Küçükçekmece Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Küçükçekmece antika eşya alanların tercih ettiği, Küçükçekmece bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Küçükçekmece antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Küçükçekmece antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Küçükçekmece antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Küçükçekmece Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Küçükçekmece eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Küçükçekmece eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Küçükçekmece eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Küçükçekmece eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Küçükçekmece eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Küçükçekmece Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Küçükçekmece bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Küçükçekmece antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Küçükçekmece bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Küçükçekmece antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Küçükçekmece antikacılar, Küçükçekmece antika eşyalar, Küçükçekmece eski eşyalar, Küçükçekmece antika şirketleri, Küçükçekmece antika firması, Küçükçekmece müzayede şirketi,Küçükçekmece el yazması alanlar, Küçükçekmece Kuran’ı kerim alanlar, Küçükçekmece hat yazı alanlar, Küçükçekmece obje alanlar, Küçükçekmece gümüş alanlar, Küçükçekmece turalı gümüş alanlar, Küçükçekmece karaf alanlar, vazo alanlar, Küçükçekmece jardinyer alanlar, Küçükçekmece resim alanlar, Küçükçekmece modern resim alanlar, Küçükçekmece aplik alanlar, Küçükçekmece bahü alanlar, Küçükçekmece bavul alanlar, Küçükçekmece çanak alanlar, Küçükçekmece çömlek alanlar, Küçükçekmece bakır alanlar, baston alanlar, Küçükçekmece biskiü alanlar, Küçükçekmece billur alanlar, Küçükçekmece cam alanlar, Küçükçekmece kristal alanlar, Küçükçekmece bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Küçükçekmece bandırma halısı alanlar, Küçükçekmece ceviz yemek odası alanlar, Küçükçekmece ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Küçükçekmece ceviz sandalye alanlar, Küçükçekmece cümbüş alanlar, Küçükçekmece constantin oble alanlar, Küçükçekmece cam obje alanlar, Küçükçekmece beykoz alanlar.

Küçükçekmece bohem alanlar, Küçükçekmece çeşmi bülbül alanlar, Küçükçekmece çeşme taşı alanlar, Küçükçekmece çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Küçükçekmece arnevu alanlar, art deko alanlar, Küçükçekmece deko alanlar, Küçükçekmece ayna alanlar, Küçükçekmece asma avize alanlar, Küçükçekmece aznavur gümüş alanlar, Küçükçekmece aznavur alanlar, Küçükçekmece bafon alanlar, Küçükçekmece ayvazozki alanlar, Küçükçekmece dolap alanlar, Küçükçekmece divit alanlar, Küçükçekmece biblo alanlar, Küçükçekmece dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Küçükçekmece daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Küçükçekmece dekopaj işi alanlar, Küçükçekmece dual alanlar, Küçükçekmece dual pikap alanlar.

Küçükçekmece dümen alanlar, Küçükçekmece gemici dümeni alanlar, Küçükçekmece gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Küçükçekmece derbent halı alanlar, Küçükçekmece eviye alanlar, Küçükçekmece ev halısı alanlar, Küçükçekmece elbiselik alanlar, Küçükçekmece elbise alanlar, Küçükçekmece paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Küçükçekmece el işi alanlar, Küçükçekmece el işi halı alanlar, Küçükçekmece el işi alanlar, Küçükçekmece el işi kilim alanlar, Küçükçekmece çan alanlar, Küçükçekmece kilise çanı alanlar, Küçükçekmece gemici çanı alanlar, Küçükçekmece çarık alanlar, Küçükçekmece Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Küçükçekmece ferforje alanlar, Küçükçekmece fistan alanlar, Küçükçekmece Osmanlı fistan alanlar, Küçükçekmece portmanto alanlar, Küçükçekmece eski saat alanlar, Küçükçekmece frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Küçükçekmece bronz heykel alanlar, Küçükçekmece bronz sütün alanlar, Küçükçekmece bronz avize alanlar, Küçükçekmece bronz vazo alanlar, Küçükçekmece bronz kutu alanlar, Küçükçekmece bronz el işi alanlar.

Küçükçekmece halı alanlar, Küçükçekmece lamba alanlar, resim alanlar, Küçükçekmece parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Küçükçekmece insan biblosu alanlar, Küçükçekmece oryantel biblo alanlar, Küçükçekmece kuş biblosu alanlar, Küçükçekmece havlu alanlar, Küçükçekmece mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Küçükçekmece turkısh antika alanlar, Küçükçekmece Osmanlı eşyalar alanlar, Küçükçekmece eski gelinlik alanlar, Küçükçekmece İstanbul resimleri alanlar, Küçükçekmece altın varak sehpa alanlar, Küçükçekmece altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Küçükçekmece afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Küçükçekmece bronz fener alanlar, Küçükçekmece bünyen alanlar, Küçükçekmece develi halı alanlar, Küçükçekmece dürbün alanlar, Küçükçekmece teleskop alanlar, Küçükçekmece sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Küçükçekmece çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Küçükçekmece flama alanlar, Küçükçekmece alem alanlar, Küçükçekmece arabesk alanlar.

Küçükçekmece pul alanlar, Küçükçekmece Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Küçükçekmece eski fincan alanlar, Küçükçekmece cam altı alanlar, Küçükçekmece şamdan alanlar, Küçükçekmece oryantel heykel alanlar, Küçükçekmece gümüşlük alanlar, Küçükçekmece hat yazı alanlar, Küçükçekmece teship alanlar, hokka alanlar, Küçükçekmece tophane alanlar, Küçükçekmece goblen alanlar, Küçükçekmece çin eski eşyalar alanlar, Küçükçekmece Çanakkale alanlar, Küçükçekmece Çanakkale vazo alanlar, Küçükçekmece fil dişi heykel alanlar, Küçükçekmece fil dişi baston alanlar, Küçükçekmece fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Küçükçekmece fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Küçükçekmece duvar saati alanlar, Küçükçekmece bez alanlar, buda heykel alanlar, Küçükçekmece hamedan halı alanlar, Küçükçekmece kılıç alanlar, Küçükçekmece antika kılıç alanlar.

Küçükçekmece antika araba alanlar, Küçükçekmece antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Küçükçekmece antika eşyalar alanlar, Küçükçekmece kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Küçükçekmece antika foto alanlar, Küçükçekmece kehribar alanlar, Küçükçekmece kehribar tesbih alanlar, Küçükçekmece Kütahya alanlar, kınık alanlar, Küçükçekmece seramik eşya alanlar, Küçükçekmece kilit alanlar, Küçükçekmece anahtar alanlar, Küçükçekmece antika anahtar alanlar, Küçükçekmece antika kilit alanlar, Küçükçekmece josefin alanlar, kaşpo alanlar, Küçükçekmece antika silah alanlar, Küçükçekmece antika rahle alanlar, rahle alanlar, Küçükçekmece lambader alanlar, Küçükçekmece minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Küçükçekmece komidin alanlar, Küçükçekmece kara kalem resim alanlar, Küçükçekmece blue black alanlar, Küçükçekmece mask alanlar, eski mask alanlar, Küçükçekmece aşurelik alanlar.

Küçükçekmece saleplik alanlar, bozalık alanlar, Küçükçekmece antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Küçükçekmece gramofon alanlar, Küçükçekmece mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Küçükçekmece güdüm alanlar, Küçükçekmece tekke işi alanlar, Küçükçekmece İznik alanlar, Küçükçekmece pusula alanlar, Küçükçekmece gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Küçükçekmece periyor saat alanlar, Küçükçekmece mangal alanlar, Küçükçekmece eski mangal alanlar, Küçükçekmece Şam işi alanlar, Küçükçekmece Süleymaniye işi alanlar, Küçükçekmece takunya alanlar, Küçükçekmece gümüş takunya alanlar, Küçükçekmece Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Küçükçekmece seccade alanlar, Küçükçekmece eski seccade alanlar, Küçükçekmece Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Küçükçekmece tablo alanlar.

Küçükçekmece antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Küçükçekmece abajur alanlar, Küçükçekmece sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Küçükçekmece antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Küçükçekmece madalya alanlar, Küçükçekmece eşya alanlar, Küçükçekmece ferman alanlar, Küçükçekmece berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Küçükçekmece jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Küçükçekmece bahça alanlar, Küçükçekmece Osmanlı bohça alanlar, Küçükçekmece bindallı alanlar, kaftan alanlar, Küçükçekmece ampir alanlar, Küçükçekmece chrıstofle alanlar, Küçükçekmece ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Küçükçekmece şamdan alanlar, Küçükçekmece çanta alanlar, Küçükçekmece van işi savat alanlar, Küçükçekmece tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Küçükçekmece Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Küçükçekmece hokka alanlar, Küçükçekmece fransız mine alanlar, Küçükçekmece teşhir vitrini alanlar, Küçükçekmece buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Küçükçekmece keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Küçükçekmece kandil alanlar, Küçükçekmece ebru alanlar, Küçükçekmece mustafa düzgünman alanlar, Küçükçekmece zigon alanlar, Küçükçekmece zemzemlik alanlar, Küçükçekmece mücevher kutusu alanlar, Küçükçekmece dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Küçükçekmece sürahi alanlar, Küçükçekmece Osmanlı sürahi alanlar, Küçükçekmece antik mercan alanlar, Küçükçekmece makta alanlar, teslim taşı alanlar, Küçükçekmece antik sedef alanlar, Küçükçekmece minyatür alanlar, Küçükçekmece kabe örtüsü alanlar, Küçükçekmece gülebdan alanlar, Küçükçekmece mineli dürbün alanlar, Küçükçekmece sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Küçükçekmece şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Küçükçekmece lali gue alanlar, Küçükçekmece gece sürahisi alanlar, Küçükçekmece meissen alanlar, Küçükçekmece satsuma alanlar, Küçükçekmece hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Küçükçekmece macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Küçükçekmece constantine alanlar, Küçükçekmece anonim alanlar, Küçükçekmece leyla gamsız alanlar, Küçükçekmece ibrahim safi alanlar, Küçükçekmece bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Küçükçekmece herend alanlar, Küçükçekmece nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Küçükçekmece osmanlıca alanlar, Küçükçekmece kitap alanlar, Küçükçekmece kalle alanlar, ali kartal alanlar, Küçükçekmece haydar besim aydar alanlar, Küçükçekmece orhan peker alanlar, Küçükçekmece sıtkı olçar alanlar, Küçükçekmece Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Küçükçekmece edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Küçükçekmece rus gümüşü alanlar, Küçükçekmece minyatür alanlar, Küçükçekmece viyana heykel alanlar, Küçükçekmece oryantal heykel alanlar, Küçükçekmece f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Küçükçekmece merasim kılıcı alanlar.

Küçükçekmece ahşap hilye alanlar, Küçükçekmece hereke halı alanlar, kuka alanlar, Küçükçekmece tesbih alanlar, Küçükçekmece seyahat saati alanlar, Küçükçekmece gravür alanlar, Küçükçekmece degü alanlar, radio antika alanlar, Küçükçekmece opalin alanlar, Küçükçekmece radyo alanlar, Küçükçekmece kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Küçükçekmece laledan alanlar, Küçükçekmece karaf alanlar, Küçükçekmece çerezlik alanlar, Küçükçekmece sahleplik alanlar, Küçükçekmece tutya alanlar, Küçükçekmece likör takımı alanlar, Küçükçekmece mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Küçükçekmece zarf alanlar, Küçükçekmece nargile alanlar, Küçükçekmece gülabdan alanlar, Küçükçekmece ferman alanlar, Küçükçekmece berat alanlar.

Küçükçekmece hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Küçükçekmece şifa tası alanlar, Küçükçekmece hokka takımı alanlar, Küçükçekmece mangal alanlar, Küçükçekmece barutluk alanlar, Küçükçekmece tombak alanlar, Küçükçekmece saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Küçükçekmece ağızlık alanlar, kemer alanlar, Küçükçekmece hançer alanlar, Küçükçekmece kılıç alanlar, Küçükçekmece mühürler alanlar, Küçükçekmece mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Küçükçekmece Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Küçükçekmece seccade alanlar, Küçükçekmece sırmalı örtüler alanlar, Küçükçekmece antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.