Kartal antikacılar, Kartal antika alanlar, Kartal antika eşya alanlar, Kartal antika eşyalar, Kartal eski alım satım, Kartal antika koleksiyoncuları, Kartal antika eşya alıcıları, Kartal antika şirketleri, Kartal antika firması, Kartal antika şirketi, Kartal antika firmaları, Kartal antika eşya şirketleri, Kartal antika eşya firması, Kartal antika eşya şirketi, Kartal antika eşya firmaları, Kartal müzayede şirketi, Kartal eski alanlar, Kartal eski eşya alanlar, Kartal antika alan yerler, Kartal antika eşya alan yerler, Kartal eski alan yerler, Kartal eski eşya alan yerler, Kartal antika pazarı, Kartal antika alım satım, Kartal antika alıcıları, Kartal antika satıcıları, Kartal antika eşya satıcıları, Kartal eski eşya alıcıları, Kartal eski eşya satıcıları, Kartal antika fiyatları, Kartal antika eşya fiyatları, Kartal eski fiyatları, Kartal eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

İstanbul Kartal Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Kartal antika eşya alanlar ve Kartal antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Kartal antika eşya şirketimiz, Kartal antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Kartal Antika Alanlar

Kartal antika alanlar ve Kartal antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Kartal antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Kartal antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Kartal Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Kartal antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Kartal

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Kartal antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Kartal antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Kartal Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Kartal antika eşya alanlar ve Kartal antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Kartal antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Kartal antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Kartal Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Kartal antika eşya alanların tercih ettiği, Kartal bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Kartal antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Kartal antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Kartal antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Kartal Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Kartal eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Kartal eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Kartal eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Kartal eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Kartal eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Kartal Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Kartal bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Kartal antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Kartal bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Kartal antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Kartal antikacılar, Kartal antika eşyalar, Kartal eski eşyalar, Kartal antika şirketleri, Kartal antika firması, Kartal müzayede şirketi,Kartal el yazması alanlar, Kartal Kuran’ı kerim alanlar, Kartal hat yazı alanlar, Kartal obje alanlar, Kartal gümüş alanlar, Kartal turalı gümüş alanlar, Kartal karaf alanlar, vazo alanlar, Kartal jardinyer alanlar, Kartal resim alanlar, Kartal modern resim alanlar, Kartal aplik alanlar, Kartal bahü alanlar, Kartal bavul alanlar, Kartal çanak alanlar, Kartal çömlek alanlar, Kartal bakır alanlar, baston alanlar, Kartal biskiü alanlar, Kartal billur alanlar, Kartal cam alanlar, Kartal kristal alanlar, Kartal bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Kartal bandırma halısı alanlar, Kartal ceviz yemek odası alanlar, Kartal ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Kartal ceviz sandalye alanlar, Kartal cümbüş alanlar, Kartal constantin oble alanlar, Kartal cam obje alanlar, Kartal beykoz alanlar.

Kartal bohem alanlar, Kartal çeşmi bülbül alanlar, Kartal çeşme taşı alanlar, Kartal çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Kartal arnevu alanlar, art deko alanlar, Kartal deko alanlar, Kartal ayna alanlar, Kartal asma avize alanlar, Kartal aznavur gümüş alanlar, Kartal aznavur alanlar, Kartal bafon alanlar, Kartal ayvazozki alanlar, Kartal dolap alanlar, Kartal divit alanlar, Kartal biblo alanlar, Kartal dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Kartal daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Kartal dekopaj işi alanlar, Kartal dual alanlar, Kartal dual pikap alanlar.

Kartal dümen alanlar, Kartal gemici dümeni alanlar, Kartal gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Kartal derbent halı alanlar, Kartal eviye alanlar, Kartal ev halısı alanlar, Kartal elbiselik alanlar, Kartal elbise alanlar, Kartal paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Kartal el işi alanlar, Kartal el işi halı alanlar, Kartal el işi alanlar, Kartal el işi kilim alanlar, Kartal çan alanlar, Kartal kilise çanı alanlar, Kartal gemici çanı alanlar, Kartal çarık alanlar, Kartal Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Kartal ferforje alanlar, Kartal fistan alanlar, Kartal Osmanlı fistan alanlar, Kartal portmanto alanlar, Kartal eski saat alanlar, Kartal frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Kartal bronz heykel alanlar, Kartal bronz sütün alanlar, Kartal bronz avize alanlar, Kartal bronz vazo alanlar, Kartal bronz kutu alanlar, Kartal bronz el işi alanlar.

Kartal halı alanlar, Kartal lamba alanlar, resim alanlar, Kartal parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Kartal insan biblosu alanlar, Kartal oryantel biblo alanlar, Kartal kuş biblosu alanlar, Kartal havlu alanlar, Kartal mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Kartal turkısh antika alanlar, Kartal Osmanlı eşyalar alanlar, Kartal eski gelinlik alanlar, Kartal İstanbul resimleri alanlar, Kartal altın varak sehpa alanlar, Kartal altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Kartal afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Kartal bronz fener alanlar, Kartal bünyen alanlar, Kartal develi halı alanlar, Kartal dürbün alanlar, Kartal teleskop alanlar, Kartal sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Kartal çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Kartal flama alanlar, Kartal alem alanlar, Kartal arabesk alanlar.

Kartal pul alanlar, Kartal Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Kartal eski fincan alanlar, Kartal cam altı alanlar, Kartal şamdan alanlar, Kartal oryantel heykel alanlar, Kartal gümüşlük alanlar, Kartal hat yazı alanlar, Kartal teship alanlar, hokka alanlar, Kartal tophane alanlar, Kartal goblen alanlar, Kartal çin eski eşyalar alanlar, Kartal Çanakkale alanlar, Kartal Çanakkale vazo alanlar, Kartal fil dişi heykel alanlar, Kartal fil dişi baston alanlar, Kartal fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Kartal fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Kartal duvar saati alanlar, Kartal bez alanlar, buda heykel alanlar, Kartal hamedan halı alanlar, Kartal kılıç alanlar, Kartal antika kılıç alanlar.

Kartal antika araba alanlar, Kartal antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Kartal antika eşyalar alanlar, Kartal kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Kartal antika foto alanlar, Kartal kehribar alanlar, Kartal kehribar tesbih alanlar, Kartal Kütahya alanlar, kınık alanlar, Kartal seramik eşya alanlar, Kartal kilit alanlar, Kartal anahtar alanlar, Kartal antika anahtar alanlar, Kartal antika kilit alanlar, Kartal josefin alanlar, kaşpo alanlar, Kartal antika silah alanlar, Kartal antika rahle alanlar, rahle alanlar, Kartal lambader alanlar, Kartal minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Kartal komidin alanlar, Kartal kara kalem resim alanlar, Kartal blue black alanlar, Kartal mask alanlar, eski mask alanlar, Kartal aşurelik alanlar.

Kartal saleplik alanlar, bozalık alanlar, Kartal antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Kartal gramofon alanlar, Kartal mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Kartal güdüm alanlar, Kartal tekke işi alanlar, Kartal İznik alanlar, Kartal pusula alanlar, Kartal gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Kartal periyor saat alanlar, Kartal mangal alanlar, Kartal eski mangal alanlar, Kartal Şam işi alanlar, Kartal Süleymaniye işi alanlar, Kartal takunya alanlar, Kartal gümüş takunya alanlar, Kartal Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Kartal seccade alanlar, Kartal eski seccade alanlar, Kartal Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Kartal tablo alanlar.

Kartal antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Kartal abajur alanlar, Kartal sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Kartal antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Kartal madalya alanlar, Kartal eşya alanlar, Kartal ferman alanlar, Kartal berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Kartal jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Kartal bahça alanlar, Kartal Osmanlı bohça alanlar, Kartal bindallı alanlar, kaftan alanlar, Kartal ampir alanlar, Kartal chrıstofle alanlar, Kartal ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Kartal şamdan alanlar, Kartal çanta alanlar, Kartal van işi savat alanlar, Kartal tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Kartal Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Kartal hokka alanlar, Kartal fransız mine alanlar, Kartal teşhir vitrini alanlar, Kartal buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Kartal keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Kartal kandil alanlar, Kartal ebru alanlar, Kartal mustafa düzgünman alanlar, Kartal zigon alanlar, Kartal zemzemlik alanlar, Kartal mücevher kutusu alanlar, Kartal dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Kartal sürahi alanlar, Kartal Osmanlı sürahi alanlar, Kartal antik mercan alanlar, Kartal makta alanlar, teslim taşı alanlar, Kartal antik sedef alanlar, Kartal minyatür alanlar, Kartal kabe örtüsü alanlar, Kartal gülebdan alanlar, Kartal mineli dürbün alanlar, Kartal sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Kartal şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Kartal lali gue alanlar, Kartal gece sürahisi alanlar, Kartal meissen alanlar, Kartal satsuma alanlar, Kartal hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Kartal macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Kartal constantine alanlar, Kartal anonim alanlar, Kartal leyla gamsız alanlar, Kartal ibrahim safi alanlar, Kartal bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Kartal herend alanlar, Kartal nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Kartal osmanlıca alanlar, Kartal kitap alanlar, Kartal kalle alanlar, ali kartal alanlar, Kartal haydar besim aydar alanlar, Kartal orhan peker alanlar, Kartal sıtkı olçar alanlar, Kartal Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Kartal edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Kartal rus gümüşü alanlar, Kartal minyatür alanlar, Kartal viyana heykel alanlar, Kartal oryantal heykel alanlar, Kartal f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Kartal merasim kılıcı alanlar.

Kartal ahşap hilye alanlar, Kartal hereke halı alanlar, kuka alanlar, Kartal tesbih alanlar, Kartal seyahat saati alanlar, Kartal gravür alanlar, Kartal degü alanlar, radio antika alanlar, Kartal opalin alanlar, Kartal radyo alanlar, Kartal kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Kartal laledan alanlar, Kartal karaf alanlar, Kartal çerezlik alanlar, Kartal sahleplik alanlar, Kartal tutya alanlar, Kartal likör takımı alanlar, Kartal mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Kartal zarf alanlar, Kartal nargile alanlar, Kartal gülabdan alanlar, Kartal ferman alanlar, Kartal berat alanlar.

Kartal hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Kartal şifa tası alanlar, Kartal hokka takımı alanlar, Kartal mangal alanlar, Kartal barutluk alanlar, Kartal tombak alanlar, Kartal saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Kartal ağızlık alanlar, kemer alanlar, Kartal hançer alanlar, Kartal kılıç alanlar, Kartal mühürler alanlar, Kartal mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Kartal Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Kartal seccade alanlar, Kartal sırmalı örtüler alanlar, Kartal antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.