Kağıthane antikacılar, Kağıthane antika alanlar, Kağıthane antika eşya alanlar, Kağıthane antika eşyalar, Kağıthane eski alım satım, Kağıthane antika koleksiyoncuları, Kağıthane antika eşya alıcıları, Kağıthane antika şirketleri, Kağıthane antika firması, Kağıthane antika şirketi, Kağıthane antika firmaları, Kağıthane antika eşya şirketleri, Kağıthane antika eşya firması, Kağıthane antika eşya şirketi, Kağıthane antika eşya firmaları, Kağıthane müzayede şirketi, Kağıthane eski alanlar, Kağıthane eski eşya alanlar, Kağıthane antika alan yerler, Kağıthane antika eşya alan yerler, Kağıthane eski alan yerler, Kağıthane eski eşya alan yerler, Kağıthane antika pazarı, Kağıthane antika alım satım, Kağıthane antika alıcıları, Kağıthane antika satıcıları, Kağıthane antika eşya satıcıları, Kağıthane eski eşya alıcıları, Kağıthane eski eşya satıcıları, Kağıthane antika fiyatları, Kağıthane antika eşya fiyatları, Kağıthane eski fiyatları, Kağıthane eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

İstanbul Kağıthane Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Kağıthane antika eşya alanlar ve Kağıthane antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Kağıthane antika eşya şirketimiz, Kağıthane antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Kağıthane Antika Alanlar

Kağıthane antika alanlar ve Kağıthane antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Kağıthane antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Kağıthane antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Kağıthane Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Kağıthane antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Kağıthane

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Kağıthane antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Kağıthane antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Kağıthane Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Kağıthane antika eşya alanlar ve Kağıthane antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Kağıthane antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Kağıthane antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Kağıthane Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Kağıthane antika eşya alanların tercih ettiği, Kağıthane bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Kağıthane antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Kağıthane antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Kağıthane antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Kağıthane Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Kağıthane eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Kağıthane eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Kağıthane eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Kağıthane eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Kağıthane eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Kağıthane Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Kağıthane bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Kağıthane antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Kağıthane bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Kağıthane antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Kağıthane antikacılar, Kağıthane antika eşyalar, Kağıthane eski eşyalar, Kağıthane antika şirketleri, Kağıthane antika firması, Kağıthane müzayede şirketi,Kağıthane el yazması alanlar, Kağıthane Kuran’ı kerim alanlar, Kağıthane hat yazı alanlar, Kağıthane obje alanlar, Kağıthane gümüş alanlar, Kağıthane turalı gümüş alanlar, Kağıthane karaf alanlar, vazo alanlar, Kağıthane jardinyer alanlar, Kağıthane resim alanlar, Kağıthane modern resim alanlar, Kağıthane aplik alanlar, Kağıthane bahü alanlar, Kağıthane bavul alanlar, Kağıthane çanak alanlar, Kağıthane çömlek alanlar, Kağıthane bakır alanlar, baston alanlar, Kağıthane biskiü alanlar, Kağıthane billur alanlar, Kağıthane cam alanlar, Kağıthane kristal alanlar, Kağıthane bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Kağıthane bandırma halısı alanlar, Kağıthane ceviz yemek odası alanlar, Kağıthane ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Kağıthane ceviz sandalye alanlar, Kağıthane cümbüş alanlar, Kağıthane constantin oble alanlar, Kağıthane cam obje alanlar, Kağıthane beykoz alanlar.

Kağıthane bohem alanlar, Kağıthane çeşmi bülbül alanlar, Kağıthane çeşme taşı alanlar, Kağıthane çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Kağıthane arnevu alanlar, art deko alanlar, Kağıthane deko alanlar, Kağıthane ayna alanlar, Kağıthane asma avize alanlar, Kağıthane aznavur gümüş alanlar, Kağıthane aznavur alanlar, Kağıthane bafon alanlar, Kağıthane ayvazozki alanlar, Kağıthane dolap alanlar, Kağıthane divit alanlar, Kağıthane biblo alanlar, Kağıthane dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Kağıthane daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Kağıthane dekopaj işi alanlar, Kağıthane dual alanlar, Kağıthane dual pikap alanlar.

Kağıthane dümen alanlar, Kağıthane gemici dümeni alanlar, Kağıthane gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Kağıthane derbent halı alanlar, Kağıthane eviye alanlar, Kağıthane ev halısı alanlar, Kağıthane elbiselik alanlar, Kağıthane elbise alanlar, Kağıthane paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Kağıthane el işi alanlar, Kağıthane el işi halı alanlar, Kağıthane el işi alanlar, Kağıthane el işi kilim alanlar, Kağıthane çan alanlar, Kağıthane kilise çanı alanlar, Kağıthane gemici çanı alanlar, Kağıthane çarık alanlar, Kağıthane Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Kağıthane ferforje alanlar, Kağıthane fistan alanlar, Kağıthane Osmanlı fistan alanlar, Kağıthane portmanto alanlar, Kağıthane eski saat alanlar, Kağıthane frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Kağıthane bronz heykel alanlar, Kağıthane bronz sütün alanlar, Kağıthane bronz avize alanlar, Kağıthane bronz vazo alanlar, Kağıthane bronz kutu alanlar, Kağıthane bronz el işi alanlar.

Kağıthane halı alanlar, Kağıthane lamba alanlar, resim alanlar, Kağıthane parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Kağıthane insan biblosu alanlar, Kağıthane oryantel biblo alanlar, Kağıthane kuş biblosu alanlar, Kağıthane havlu alanlar, Kağıthane mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Kağıthane turkısh antika alanlar, Kağıthane Osmanlı eşyalar alanlar, Kağıthane İstanbul resimleri alanlar, Kağıthane altın varak sehpa alanlar, Kağıthane altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Kağıthane afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Kağıthane bronz fener alanlar, Kağıthane bünyen alanlar, Kağıthane develi halı alanlar, Kağıthane dürbün alanlar, Kağıthane teleskop alanlar, Kağıthane sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Kağıthane çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Kağıthane flama alanlar, Kağıthane alem alanlar, Kağıthane arabesk alanlar.

fincan alanlar, Kağıthane eski fincan alanlar, Kağıthane cam altı alanlar, Kağıthane şamdan alanlar, Kağıthane oryantel heykel alanlar, Kağıthane gümüşlük alanlar, Kağıthane hat yazı alanlar, Kağıthane teship alanlar, hokka alanlar, Kağıthane tophane alanlar, Kağıthane goblen alanlar, Kağıthane çin eski eşyalar alanlar, Kağıthane Çanakkale alanlar, Kağıthane Çanakkale vazo alanlar, Kağıthane fil dişi heykel alanlar, Kağıthane fil dişi baston alanlar, Kağıthane fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Kağıthane fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Kağıthane duvar saati alanlar, Kağıthane bez alanlar, buda heykel alanlar, Kağıthane hamedan halı alanlar, Kağıthane kılıç alanlar, Kağıthane antika kılıç alanlar.

Kağıthane antika araba alanlar, Kağıthane antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Kağıthane antika eşyalar alanlar, Kağıthane kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Kağıthane antika foto alanlar, Kağıthane kehribar alanlar, Kağıthane kehribar tesbih alanlar, Kağıthane Kütahya alanlar, kınık alanlar, Kağıthane seramik eşya alanlar, Kağıthane kilit alanlar, Kağıthane anahtar alanlar, Kağıthane antika anahtar alanlar, Kağıthane antika kilit alanlar, Kağıthane josefin alanlar, kaşpo alanlar, Kağıthane antika silah alanlar, Kağıthane antika rahle alanlar, rahle alanlar, Kağıthane lambader alanlar, Kağıthane minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Kağıthane komidin alanlar, Kağıthane kara kalem resim alanlar, Kağıthane blue black alanlar, Kağıthane mask alanlar, eski mask alanlar, Kağıthane aşurelik alanlar.

Kağıthane saleplik alanlar, bozalık alanlar, Kağıthane antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Kağıthane gramofon alanlar, Kağıthane mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Kağıthane güdüm alanlar, Kağıthane tekke işi alanlar, Kağıthane İznik alanlar, Kağıthane pusula alanlar, Kağıthane gemi pusulası alanlar, Kağıthane periyor saat alanlar, Kağıthane mangal alanlar, Kağıthane eski mangal alanlar, Kağıthane Şam işi alanlar, Kağıthane Süleymaniye işi alanlar, Kağıthane takunya alanlar, Kağıthane gümüş takunya alanlar, Kağıthane Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Kağıthane seccade alanlar, Kağıthane eski seccade alanlar, Kağıthane Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Kağıthane tablo alanlar.

Kağıthane antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Kağıthane abajur alanlar, Kağıthane sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Kağıthane antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Kağıthane madalya alanlar, Kağıthane eşya alanlar, Kağıthane ferman alanlar, Kağıthane berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Kağıthane jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Kağıthane bahça alanlar, Kağıthane Osmanlı bohça alanlar, Kağıthane bindallı alanlar, kaftan alanlar, Kağıthane ampir alanlar, Kağıthane chrıstofle alanlar, Kağıthane ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Kağıthane şamdan alanlar, Kağıthane çanta alanlar, Kağıthane van işi savat alanlar, Kağıthane tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Kağıthane Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Kağıthane hokka alanlar, Kağıthane fransız mine alanlar, Kağıthane teşhir vitrini alanlar, Kağıthane buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Kağıthane keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Kağıthane kandil alanlar, Kağıthane ebru alanlar, Kağıthane mustafa düzgünman alanlar, Kağıthane zigon alanlar, Kağıthane zemzemlik alanlar, Kağıthane mücevher kutusu alanlar, Kağıthane dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Kağıthane sürahi alanlar, Kağıthane Osmanlı sürahi alanlar, Kağıthane antik mercan alanlar, Kağıthane makta alanlar, teslim taşı alanlar, Kağıthane antik sedef alanlar, Kağıthane minyatür alanlar, Kağıthane kabe örtüsü alanlar, Kağıthane gülebdan alanlar, Kağıthane mineli dürbün alanlar, Kağıthane sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Kağıthane şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Kağıthane lali gue alanlar, Kağıthane gece sürahisi alanlar, Kağıthane meissen alanlar, Kağıthane satsuma alanlar, Kağıthane hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Kağıthane macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Kağıthane constantine alanlar, Kağıthane anonim alanlar, Kağıthane leyla gamsız alanlar, Kağıthane ibrahim safi alanlar, Kağıthane bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Kağıthane herend alanlar, Kağıthane nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Kağıthane osmanlıca alanlar, Kağıthane kitap alanlar, Kağıthane kalle alanlar, ali kartal alanlar, Kağıthane haydar besim aydar alanlar, Kağıthane orhan peker alanlar, Kağıthane sıtkı olçar alanlar, Kağıthane Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Kağıthane edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Kağıthane rus gümüşü alanlar, Kağıthane minyatür alanlar, Kağıthane viyana heykel alanlar, Kağıthane oryantal heykel alanlar, Kağıthane f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Kağıthane merasim kılıcı alanlar.

Kağıthane ahşap hilye alanlar, Kağıthane hereke halı alanlar, kuka alanlar, Kağıthane tesbih alanlar, Kağıthane seyahat saati alanlar, Kağıthane gravür alanlar, Kağıthane degü alanlar, radio antika alanlar, Kağıthane opalin alanlar, Kağıthane radyo alanlar, Kağıthane kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Kağıthane laledan alanlar, Kağıthane karaf alanlar, Kağıthane çerezlik alanlar, Kağıthane sahleplik alanlar, Kağıthane tutya alanlar, Kağıthane likör takımı alanlar, Kağıthane mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Kağıthane zarf alanlar, Kağıthane nargile alanlar, Kağıthane gülabdan alanlar, Kağıthane ferman alanlar, Kağıthane berat alanlar.

Kağıthane hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Kağıthane şifa tası alanlar, Kağıthane hokka takımı alanlar, Kağıthane mangal alanlar, Kağıthane barutluk alanlar, Kağıthane tombak alanlar, Kağıthane saray işi alanlar, Kağıthane ağızlık alanlar, kemer alanlar, Kağıthane hançer alanlar, Kağıthane kılıç alanlar, Kağıthane mühürler alanlar, Kağıthane mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Kağıthane Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Kağıthane seccade alanlar, Kağıthane sırmalı örtüler alanlar, Kağıthane antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.