Güngören antikacılar, Güngören antika alanlar, Güngören antika eşya alanlar, Güngören antika eşyalar, Güngören eski alım satım, Güngören antika koleksiyoncuları, Güngören antika eşya alıcıları, Güngören antika şirketleri, Güngören antika firması, Güngören antika şirketi, Güngören antika firmaları, Güngören antika eşya şirketleri, Güngören antika eşya firması, Güngören antika eşya şirketi, Güngören antika eşya firmaları, Güngören müzayede şirketi, Güngören eski alanlar, Güngören eski eşya alanlar, Güngören antika alan yerler, Güngören antika eşya alan yerler, Güngören eski alan yerler, Güngören eski eşya alan yerler, Güngören antika pazarı, Güngören antika alım satım, Güngören antika alıcıları, Güngören antika satıcıları, Güngören antika eşya satıcıları, Güngören eski eşya alıcıları, Güngören eski eşya satıcıları, Güngören antika fiyatları, Güngören antika eşya fiyatları, Güngören eski fiyatları, Güngören eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

İstanbul Güngören Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Güngören antika eşya alanlar ve Güngören antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Güngören antika eşya şirketimiz, Güngören antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Güngören Antika Alanlar

Güngören antika alanlar ve Güngören antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Güngören antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Güngören antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Güngören Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Güngören antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Güngören

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Güngören antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Güngören antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Güngören Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Güngören antika eşya alanlar ve Güngören antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Güngören antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Güngören antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Güngören Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Güngören antika eşya alanların tercih ettiği, Güngören bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Güngören antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Güngören antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Güngören antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Güngören Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Güngören eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Güngören eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Güngören eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Güngören eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Güngören eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Güngören Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Güngören bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Güngören antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Güngören bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Güngören antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Güngören antikacılar, Güngören antika eşyalar, Güngören eski eşyalar, Güngören antika şirketleri, Güngören antika firması, Güngören müzayede şirketi,Güngören el yazması alanlar, Güngören Kuran’ı kerim alanlar, Güngören hat yazı alanlar, Güngören obje alanlar, Güngören gümüş alanlar, Güngören turalı gümüş alanlar, Güngören karaf alanlar, vazo alanlar, Güngören jardinyer alanlar, Güngören resim alanlar, Güngören modern resim alanlar, Güngören aplik alanlar, Güngören bahü alanlar, Güngören bavul alanlar, Güngören çanak alanlar, Güngören çömlek alanlar, Güngören bakır alanlar, baston alanlar, Güngören biskiü alanlar, Güngören billur alanlar, Güngören cam alanlar, Güngören kristal alanlar, Güngören bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Güngören bandırma halısı alanlar, Güngören ceviz yemek odası alanlar, Güngören ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Güngören ceviz sandalye alanlar, Güngören cümbüş alanlar, Güngören constantin oble alanlar, Güngören cam obje alanlar, Güngören beykoz alanlar.

Güngören bohem alanlar, Güngören çeşmi bülbül alanlar, Güngören çeşme taşı alanlar, Güngören çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Güngören arnevu alanlar, art deko alanlar, Güngören deko alanlar, Güngören ayna alanlar, Güngören asma avize alanlar, Güngören aznavur gümüş alanlar, Güngören aznavur alanlar, Güngören bafon alanlar, Güngören ayvazozki alanlar, Güngören dolap alanlar, Güngören divit alanlar, Güngören biblo alanlar, Güngören dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Güngören daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Güngören dekopaj işi alanlar, Güngören dual alanlar, Güngören dual pikap alanlar.

Güngören dümen alanlar, Güngören gemici dümeni alanlar, Güngören gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Güngören derbent halı alanlar, Güngören eviye alanlar, Güngören ev halısı alanlar, Güngören elbiselik alanlar, Güngören elbise alanlar, Güngören paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Güngören el işi alanlar, Güngören el işi halı alanlar, Güngören el işi alanlar, Güngören el işi kilim alanlar, Güngören çan alanlar, Güngören kilise çanı alanlar, Güngören gemici çanı alanlar, Güngören çarık alanlar, Güngören Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Güngören ferforje alanlar, Güngören fistan alanlar, Güngören Osmanlı fistan alanlar, Güngören portmanto alanlar, Güngören eski saat alanlar, Güngören frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Güngören bronz heykel alanlar, Güngören bronz sütün alanlar, Güngören bronz avize alanlar, Güngören bronz vazo alanlar, Güngören bronz kutu alanlar, Güngören bronz el işi alanlar.

Güngören halı alanlar, Güngören lamba alanlar, resim alanlar, Güngören parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Güngören insan biblosu alanlar, Güngören oryantel biblo alanlar, Güngören kuş biblosu alanlar, Güngören havlu alanlar, Güngören mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Güngören turkısh antika alanlar, Güngören Osmanlı eşyalar alanlar, Güngören İstanbul resimleri alanlar, Güngören altın varak sehpa alanlar, Güngören altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Güngören afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Güngören bronz fener alanlar, Güngören bünyen alanlar, Güngören develi halı alanlar, Güngören dürbün alanlar, Güngören teleskop alanlar, Güngören sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Güngören çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Güngören flama alanlar, Güngören alem alanlar, Güngören arabesk alanlar.

fincan alanlar, Güngören eski fincan alanlar, Güngören cam altı alanlar, Güngören şamdan alanlar, Güngören oryantel heykel alanlar, Güngören gümüşlük alanlar, Güngören hat yazı alanlar, Güngören teship alanlar, hokka alanlar, Güngören tophane alanlar, Güngören goblen alanlar, Güngören çin eski eşyalar alanlar, Güngören Çanakkale alanlar, Güngören Çanakkale vazo alanlar, Güngören fil dişi heykel alanlar, Güngören fil dişi baston alanlar, Güngören fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Güngören fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Güngören duvar saati alanlar, Güngören bez alanlar, buda heykel alanlar, Güngören hamedan halı alanlar, Güngören kılıç alanlar, Güngören antika kılıç alanlar.

Güngören antika araba alanlar, Güngören antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Güngören antika eşyalar alanlar, Güngören kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Güngören antika foto alanlar, Güngören kehribar alanlar, Güngören kehribar tesbih alanlar, Güngören Kütahya alanlar, kınık alanlar, Güngören seramik eşya alanlar, Güngören kilit alanlar, Güngören anahtar alanlar, Güngören antika anahtar alanlar, Güngören antika kilit alanlar, Güngören josefin alanlar, kaşpo alanlar, Güngören antika silah alanlar, Güngören antika rahle alanlar, rahle alanlar, Güngören lambader alanlar, Güngören minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Güngören komidin alanlar, Güngören kara kalem resim alanlar, Güngören blue black alanlar, Güngören mask alanlar, eski mask alanlar, Güngören aşurelik alanlar.

Güngören saleplik alanlar, bozalık alanlar, Güngören antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Güngören gramofon alanlar, Güngören mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Güngören güdüm alanlar, Güngören tekke işi alanlar, Güngören İznik alanlar, Güngören pusula alanlar, Güngören gemi pusulası alanlar, Güngören periyor saat alanlar, Güngören mangal alanlar, Güngören eski mangal alanlar, Güngören Şam işi alanlar, Güngören Süleymaniye işi alanlar, Güngören takunya alanlar, Güngören gümüş takunya alanlar, Güngören Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Güngören seccade alanlar, Güngören eski seccade alanlar, Güngören Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Güngören tablo alanlar.

Güngören antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Güngören abajur alanlar, Güngören sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Güngören antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Güngören madalya alanlar, Güngören eşya alanlar, Güngören ferman alanlar, Güngören berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Güngören jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Güngören bahça alanlar, Güngören Osmanlı bohça alanlar, Güngören bindallı alanlar, kaftan alanlar, Güngören ampir alanlar, Güngören chrıstofle alanlar, Güngören ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Güngören şamdan alanlar, Güngören çanta alanlar, Güngören van işi savat alanlar, Güngören tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Güngören Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Güngören hokka alanlar, Güngören fransız mine alanlar, Güngören teşhir vitrini alanlar, Güngören buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Güngören keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Güngören kandil alanlar, Güngören ebru alanlar, Güngören mustafa düzgünman alanlar, Güngören zigon alanlar, Güngören zemzemlik alanlar, Güngören mücevher kutusu alanlar, Güngören dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Güngören sürahi alanlar, Güngören Osmanlı sürahi alanlar, Güngören antik mercan alanlar, Güngören makta alanlar, teslim taşı alanlar, Güngören antik sedef alanlar, Güngören minyatür alanlar, Güngören kabe örtüsü alanlar, Güngören gülebdan alanlar, Güngören mineli dürbün alanlar, Güngören sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Güngören şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Güngören lali gue alanlar, Güngören gece sürahisi alanlar, Güngören meissen alanlar, Güngören satsuma alanlar, Güngören hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Güngören macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Güngören constantine alanlar, Güngören anonim alanlar, Güngören leyla gamsız alanlar, Güngören ibrahim safi alanlar, Güngören bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Güngören herend alanlar, Güngören nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Güngören osmanlıca alanlar, Güngören kitap alanlar, Güngören kalle alanlar, ali kartal alanlar, Güngören haydar besim aydar alanlar, Güngören orhan peker alanlar, Güngören sıtkı olçar alanlar, Güngören Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Güngören edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Güngören rus gümüşü alanlar, Güngören minyatür alanlar, Güngören viyana heykel alanlar, Güngören oryantal heykel alanlar, Güngören f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Güngören merasim kılıcı alanlar.

Güngören ahşap hilye alanlar, Güngören hereke halı alanlar, kuka alanlar, Güngören tesbih alanlar, Güngören seyahat saati alanlar, Güngören gravür alanlar, Güngören degü alanlar, radio antika alanlar, Güngören opalin alanlar, Güngören radyo alanlar, Güngören kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Güngören laledan alanlar, Güngören karaf alanlar, Güngören çerezlik alanlar, Güngören sahleplik alanlar, Güngören tutya alanlar, Güngören likör takımı alanlar, Güngören mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Güngören zarf alanlar, Güngören nargile alanlar, Güngören gülabdan alanlar, Güngören ferman alanlar, Güngören berat alanlar.

Güngören hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Güngören şifa tası alanlar, Güngören hokka takımı alanlar, Güngören mangal alanlar, Güngören barutluk alanlar, Güngören tombak alanlar, Güngören saray işi alanlar, Güngören ağızlık alanlar, kemer alanlar, Güngören hançer alanlar, Güngören kılıç alanlar, Güngören mühürler alanlar, Güngören mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Güngören Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Güngören seccade alanlar, Güngören sırmalı örtüler alanlar, Güngören antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.