Eyüp antikacılar, Eyüp antika alanlar, Eyüp antika eşya alanlar, Eyüp antika eşyalar, Eyüp eski alım satım, Eyüp antika koleksiyoncuları, Eyüp antika eşya alıcıları, Eyüp antika şirketleri, Eyüp antika firması, Eyüp antika şirketi, Eyüp antika firmaları, Eyüp antika eşya şirketleri, Eyüp antika eşya firması, Eyüp antika eşya şirketi, Eyüp antika eşya firmaları, Eyüp müzayede şirketi, Eyüp eski alanlar, Eyüp eski eşya alanlar, Eyüp antika alan yerler, Eyüp antika eşya alan yerler, Eyüp eski alan yerler, Eyüp eski eşya alan yerler, Eyüp antika pazarı, Eyüp antika alım satım, Eyüp antika alıcıları, Eyüp antika satıcıları, Eyüp antika eşya satıcıları, Eyüp eski eşya alıcıları, Eyüp eski eşya satıcıları, Eyüp antika fiyatları, Eyüp antika eşya fiyatları, Eyüp eski fiyatları, Eyüp eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

İstanbul Eyüp Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Eyüp antika eşya alanlar ve Eyüp antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Eyüp antika eşya şirketimiz, Eyüp antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Eyüp Antika Alanlar

Eyüp antika alanlar ve Eyüp antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Eyüp antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Eyüp antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Eyüp Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Eyüp antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Eyüp

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Eyüp antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Eyüp antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Eyüp Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Eyüp antika eşya alanlar ve Eyüp antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Eyüp antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Eyüp antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Eyüp Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Eyüp antika eşya alanların tercih ettiği, Eyüp bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Eyüp antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Eyüp antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Eyüp antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Eyüp Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Eyüp eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Eyüp eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Eyüp eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Eyüp eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Eyüp eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Eyüp Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Eyüp bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Eyüp antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Eyüp bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Eyüp antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Eyüp antikacılar, Eyüp antika eşyalar, Eyüp eski eşyalar, Eyüp antika şirketleri, Eyüp antika firması, Eyüp müzayede şirketi,Eyüp el yazması alanlar, Eyüp Kuran’ı kerim alanlar, Eyüp hat yazı alanlar, Eyüp obje alanlar, Eyüp gümüş alanlar, Eyüp turalı gümüş alanlar, Eyüp karaf alanlar, vazo alanlar, Eyüp jardinyer alanlar, Eyüp resim alanlar, Eyüp modern resim alanlar, Eyüp aplik alanlar, Eyüp bahü alanlar, Eyüp bavul alanlar, Eyüp çanak alanlar, Eyüp çömlek alanlar, Eyüp bakır alanlar, baston alanlar, Eyüp biskiü alanlar, Eyüp billur alanlar, Eyüp cam alanlar, Eyüp kristal alanlar, Eyüp bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Eyüp bandırma halısı alanlar, Eyüp ceviz yemek odası alanlar, Eyüp ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Eyüp ceviz sandalye alanlar, Eyüp cümbüş alanlar, Eyüp constantin oble alanlar, Eyüp cam obje alanlar, Eyüp beykoz alanlar.

Eyüp bohem alanlar, Eyüp çeşmi bülbül alanlar, Eyüp çeşme taşı alanlar, Eyüp çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Eyüp arnevu alanlar, art deko alanlar, Eyüp deko alanlar, Eyüp ayna alanlar, Eyüp asma avize alanlar, Eyüp aznavur gümüş alanlar, Eyüp aznavur alanlar, Eyüp bafon alanlar, Eyüp ayvazozki alanlar, Eyüp dolap alanlar, Eyüp divit alanlar, Eyüp biblo alanlar, Eyüp dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Eyüp daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Eyüp dekopaj işi alanlar, Eyüp dual alanlar, Eyüp dual pikap alanlar.

Eyüp dümen alanlar, Eyüp gemici dümeni alanlar, Eyüp gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Eyüp derbent halı alanlar, Eyüp eviye alanlar, Eyüp ev halısı alanlar, Eyüp elbiselik alanlar, Eyüp elbise alanlar, Eyüp paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Eyüp el işi alanlar, Eyüp el işi halı alanlar, Eyüp el işi alanlar, Eyüp el işi kilim alanlar, Eyüp çan alanlar, Eyüp kilise çanı alanlar, Eyüp gemici çanı alanlar, Eyüp çarık alanlar, Eyüp Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Eyüp ferforje alanlar, Eyüp fistan alanlar, Eyüp Osmanlı fistan alanlar, Eyüp portmanto alanlar, Eyüp eski saat alanlar, Eyüp frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Eyüp bronz heykel alanlar, Eyüp bronz sütün alanlar, Eyüp bronz avize alanlar, Eyüp bronz vazo alanlar, Eyüp bronz kutu alanlar, Eyüp bronz el işi alanlar.

Eyüp halı alanlar, Eyüp lamba alanlar, resim alanlar, Eyüp parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Eyüp insan biblosu alanlar, Eyüp oryantel biblo alanlar, Eyüp kuş biblosu alanlar, Eyüp havlu alanlar, Eyüp mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Eyüp turkısh antika alanlar, Eyüp Osmanlı eşyalar alanlar, Eyüp İstanbul resimleri alanlar, Eyüp altın varak sehpa alanlar, Eyüp altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Eyüp afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Eyüp bronz fener alanlar, Eyüp bünyen alanlar, Eyüp develi halı alanlar, Eyüp dürbün alanlar, Eyüp teleskop alanlar, Eyüp sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Eyüp çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Eyüp flama alanlar, Eyüp alem alanlar, Eyüp arabesk alanlar.

fincan alanlar, Eyüp eski fincan alanlar, Eyüp cam altı alanlar, Eyüp şamdan alanlar, Eyüp oryantel heykel alanlar, Eyüp gümüşlük alanlar, Eyüp hat yazı alanlar, Eyüp teship alanlar, hokka alanlar, Eyüp tophane alanlar, Eyüp goblen alanlar, Eyüp çin eski eşyalar alanlar, Eyüp Çanakkale alanlar, Eyüp Çanakkale vazo alanlar, Eyüp fil dişi heykel alanlar, Eyüp fil dişi baston alanlar, Eyüp fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Eyüp fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Eyüp duvar saati alanlar, Eyüp bez alanlar, buda heykel alanlar, Eyüp hamedan halı alanlar, Eyüp kılıç alanlar, Eyüp antika kılıç alanlar.

Eyüp antika araba alanlar, Eyüp antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Eyüp antika eşyalar alanlar, Eyüp kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Eyüp antika foto alanlar, Eyüp kehribar alanlar, Eyüp kehribar tesbih alanlar, Eyüp Kütahya alanlar, kınık alanlar, Eyüp seramik eşya alanlar, Eyüp kilit alanlar, Eyüp anahtar alanlar, Eyüp antika anahtar alanlar, Eyüp antika kilit alanlar, Eyüp josefin alanlar, kaşpo alanlar, Eyüp antika silah alanlar, Eyüp antika rahle alanlar, rahle alanlar, Eyüp lambader alanlar, Eyüp minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Eyüp komidin alanlar, Eyüp kara kalem resim alanlar, Eyüp blue black alanlar, Eyüp mask alanlar, eski mask alanlar, Eyüp aşurelik alanlar.

Eyüp saleplik alanlar, bozalık alanlar, Eyüp antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Eyüp gramofon alanlar, Eyüp mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Eyüp güdüm alanlar, Eyüp tekke işi alanlar, Eyüp İznik alanlar, Eyüp pusula alanlar, Eyüp gemi pusulası alanlar, Eyüp periyor saat alanlar, Eyüp mangal alanlar, Eyüp eski mangal alanlar, Eyüp Şam işi alanlar, Eyüp Süleymaniye işi alanlar, Eyüp takunya alanlar, Eyüp gümüş takunya alanlar, Eyüp Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Eyüp seccade alanlar, Eyüp eski seccade alanlar, Eyüp Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Eyüp tablo alanlar.

Eyüp antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Eyüp abajur alanlar, Eyüp sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Eyüp antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Eyüp madalya alanlar, Eyüp eşya alanlar, Eyüp ferman alanlar, Eyüp berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Eyüp jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Eyüp bahça alanlar, Eyüp Osmanlı bohça alanlar, Eyüp bindallı alanlar, kaftan alanlar, Eyüp ampir alanlar, Eyüp chrıstofle alanlar, Eyüp ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Eyüp şamdan alanlar, Eyüp çanta alanlar, Eyüp van işi savat alanlar, Eyüp tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Eyüp Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Eyüp hokka alanlar, Eyüp fransız mine alanlar, Eyüp teşhir vitrini alanlar, Eyüp buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Eyüp keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Eyüp kandil alanlar, Eyüp ebru alanlar, Eyüp mustafa düzgünman alanlar, Eyüp zigon alanlar, Eyüp zemzemlik alanlar, Eyüp mücevher kutusu alanlar, Eyüp dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Eyüp sürahi alanlar, Eyüp Osmanlı sürahi alanlar, Eyüp antik mercan alanlar, Eyüp makta alanlar, teslim taşı alanlar, Eyüp antik sedef alanlar, Eyüp minyatür alanlar, Eyüp kabe örtüsü alanlar, Eyüp gülebdan alanlar, Eyüp mineli dürbün alanlar, Eyüp sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Eyüp şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Eyüp lali gue alanlar, Eyüp gece sürahisi alanlar, Eyüp meissen alanlar, Eyüp satsuma alanlar, Eyüp hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Eyüp macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Eyüp constantine alanlar, Eyüp anonim alanlar, Eyüp leyla gamsız alanlar, Eyüp ibrahim safi alanlar, Eyüp bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Eyüp herend alanlar, Eyüp nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Eyüp osmanlıca alanlar, Eyüp kitap alanlar, Eyüp kalle alanlar, ali kartal alanlar, Eyüp haydar besim aydar alanlar, Eyüp orhan peker alanlar, Eyüp sıtkı olçar alanlar, Eyüp Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Eyüp edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Eyüp rus gümüşü alanlar, Eyüp minyatür alanlar, Eyüp viyana heykel alanlar, Eyüp oryantal heykel alanlar, Eyüp f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Eyüp merasim kılıcı alanlar.

Eyüp ahşap hilye alanlar, Eyüp hereke halı alanlar, kuka alanlar, Eyüp tesbih alanlar, Eyüp seyahat saati alanlar, Eyüp gravür alanlar, Eyüp degü alanlar, radio antika alanlar, Eyüp opalin alanlar, Eyüp radyo alanlar, Eyüp kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Eyüp laledan alanlar, Eyüp karaf alanlar, Eyüp çerezlik alanlar, Eyüp sahleplik alanlar, Eyüp tutya alanlar, Eyüp likör takımı alanlar, Eyüp mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Eyüp zarf alanlar, Eyüp nargile alanlar, Eyüp gülabdan alanlar, Eyüp ferman alanlar, Eyüp berat alanlar.

Eyüp hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Eyüp şifa tası alanlar, Eyüp hokka takımı alanlar, Eyüp mangal alanlar, Eyüp barutluk alanlar, Eyüp tombak alanlar, Eyüp saray işi alanlar, Eyüp ağızlık alanlar, kemer alanlar, Eyüp hançer alanlar, Eyüp kılıç alanlar, Eyüp mühürler alanlar, Eyüp mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Eyüp Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Eyüp seccade alanlar, Eyüp sırmalı örtüler alanlar, Eyüp antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.