Esenler antikacılar, Esenler antika alanlar, Esenler antika eşya alanlar, Esenler antika eşyalar, Esenler eski alım satım, Esenler antika koleksiyoncuları, Esenler antika eşya alıcıları, Esenler antika şirketleri, Esenler antika firması, Esenler antika şirketi, Esenler antika firmaları, Esenler antika eşya şirketleri, Esenler antika eşya firması, Esenler antika eşya şirketi, Esenler antika eşya firmaları, Esenler müzayede şirketi, Esenler eski alanlar, Esenler eski eşya alanlar, Esenler antika alan yerler, Esenler antika eşya alan yerler, Esenler eski alan yerler, Esenler eski eşya alan yerler, Esenler antika pazarı, Esenler antika alım satım, Esenler antika alıcıları, Esenler antika satıcıları, Esenler antika eşya satıcıları, Esenler eski eşya alıcıları, Esenler eski eşya satıcıları, Esenler antika fiyatları, Esenler antika eşya fiyatları, Esenler eski fiyatları, Esenler eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

İstanbul Esenler Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Esenler antika eşya alanlar ve Esenler antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Esenler antika eşya şirketimiz, Esenler antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Esenler Antika Alanlar

Esenler antika alanlar ve Esenler antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Esenler antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Esenler antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Esenler Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Esenler antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Esenler

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Esenler antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Esenler antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Esenler Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Esenler antika eşya alanlar ve Esenler antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Esenler antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Esenler antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Esenler Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Esenler antika eşya alanların tercih ettiği, Esenler bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Esenler antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Esenler antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Esenler antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Esenler Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Esenler eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Esenler eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Esenler eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Esenler eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Esenler eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Esenler Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Esenler bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Esenler antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Esenler bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Esenler antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Esenler antikacılar, Esenler antika eşyalar, Esenler eski eşyalar, Esenler antika şirketleri, Esenler antika firması, Esenler müzayede şirketi,Esenler el yazması alanlar, Esenler Kuran’ı kerim alanlar, Esenler hat yazı alanlar, Esenler obje alanlar, Esenler gümüş alanlar, Esenler turalı gümüş alanlar, Esenler karaf alanlar, vazo alanlar, Esenler jardinyer alanlar, Esenler resim alanlar, Esenler modern resim alanlar, Esenler aplik alanlar, Esenler bahü alanlar, Esenler bavul alanlar, Esenler çanak alanlar, Esenler çömlek alanlar, Esenler bakır alanlar, baston alanlar, Esenler biskiü alanlar, Esenler billur alanlar, Esenler cam alanlar, Esenler kristal alanlar, Esenler bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Esenler bandırma halısı alanlar, Esenler ceviz yemek odası alanlar, Esenler ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Esenler ceviz sandalye alanlar, Esenler cümbüş alanlar, Esenler constantin oble alanlar, Esenler cam obje alanlar, Esenler beykoz alanlar.

Esenler bohem alanlar, Esenler çeşmi bülbül alanlar, Esenler çeşme taşı alanlar, Esenler çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Esenler arnevu alanlar, art deko alanlar, Esenler deko alanlar, Esenler ayna alanlar, Esenler asma avize alanlar, Esenler aznavur gümüş alanlar, Esenler aznavur alanlar, Esenler bafon alanlar, Esenler ayvazozki alanlar, Esenler dolap alanlar, Esenler divit alanlar, Esenler biblo alanlar, Esenler dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Esenler daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Esenler dekopaj işi alanlar, Esenler dual alanlar, Esenler dual pikap alanlar.

Esenler dümen alanlar, Esenler gemici dümeni alanlar, Esenler gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Esenler derbent halı alanlar, Esenler eviye alanlar, Esenler ev halısı alanlar, Esenler elbiselik alanlar, Esenler elbise alanlar, Esenler paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Esenler el işi alanlar, Esenler el işi halı alanlar, Esenler el işi alanlar, Esenler el işi kilim alanlar, Esenler çan alanlar, Esenler kilise çanı alanlar, Esenler gemici çanı alanlar, Esenler çarık alanlar, Esenler Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Esenler ferforje alanlar, Esenler fistan alanlar, Esenler Osmanlı fistan alanlar, Esenler portmanto alanlar, Esenler eski saat alanlar, Esenler frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Esenler bronz heykel alanlar, Esenler bronz sütün alanlar, Esenler bronz avize alanlar, Esenler bronz vazo alanlar, Esenler bronz kutu alanlar, Esenler bronz el işi alanlar.

Esenler halı alanlar, Esenler lamba alanlar, resim alanlar, Esenler parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Esenler insan biblosu alanlar, Esenler oryantel biblo alanlar, Esenler kuş biblosu alanlar, Esenler havlu alanlar, Esenler mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Esenler turkısh antika alanlar, Esenler Osmanlı eşyalar alanlar, Esenler İstanbul resimleri alanlar, Esenler altın varak sehpa alanlar, Esenler altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Esenler afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Esenler bronz fener alanlar, Esenler bünyen alanlar, Esenler develi halı alanlar, Esenler dürbün alanlar, Esenler teleskop alanlar, Esenler sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Esenler çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Esenler flama alanlar, Esenler alem alanlar, Esenler arabesk alanlar.

fincan alanlar, Esenler eski fincan alanlar, Esenler cam altı alanlar, Esenler şamdan alanlar, Esenler oryantel heykel alanlar, Esenler gümüşlük alanlar, Esenler hat yazı alanlar, Esenler teship alanlar, hokka alanlar, Esenler tophane alanlar, Esenler goblen alanlar, Esenler çin eski eşyalar alanlar, Esenler Çanakkale alanlar, Esenler Çanakkale vazo alanlar, Esenler fil dişi heykel alanlar, Esenler fil dişi baston alanlar, Esenler fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Esenler fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Esenler duvar saati alanlar, Esenler bez alanlar, buda heykel alanlar, Esenler hamedan halı alanlar, Esenler kılıç alanlar, Esenler antika kılıç alanlar.

Esenler antika araba alanlar, Esenler antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Esenler antika eşyalar alanlar, Esenler kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Esenler antika foto alanlar, Esenler kehribar alanlar, Esenler kehribar tesbih alanlar, Esenler Kütahya alanlar, kınık alanlar, Esenler seramik eşya alanlar, Esenler kilit alanlar, Esenler anahtar alanlar, Esenler antika anahtar alanlar, Esenler antika kilit alanlar, Esenler josefin alanlar, kaşpo alanlar, Esenler antika silah alanlar, Esenler antika rahle alanlar, rahle alanlar, Esenler lambader alanlar, Esenler minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Esenler komidin alanlar, Esenler kara kalem resim alanlar, Esenler blue black alanlar, Esenler mask alanlar, eski mask alanlar, Esenler aşurelik alanlar.

Esenler saleplik alanlar, bozalık alanlar, Esenler antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Esenler gramofon alanlar, Esenler mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Esenler güdüm alanlar, Esenler tekke işi alanlar, Esenler İznik alanlar, Esenler pusula alanlar, Esenler gemi pusulası alanlar, Esenler periyor saat alanlar, Esenler mangal alanlar, Esenler eski mangal alanlar, Esenler Şam işi alanlar, Esenler Süleymaniye işi alanlar, Esenler takunya alanlar, Esenler gümüş takunya alanlar, Esenler Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Esenler seccade alanlar, Esenler eski seccade alanlar, Esenler Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Esenler tablo alanlar.

Esenler antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Esenler abajur alanlar, Esenler sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Esenler antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Esenler madalya alanlar, Esenler eşya alanlar, Esenler ferman alanlar, Esenler berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Esenler jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Esenler bahça alanlar, Esenler Osmanlı bohça alanlar, Esenler bindallı alanlar, kaftan alanlar, Esenler ampir alanlar, Esenler chrıstofle alanlar, Esenler ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Esenler şamdan alanlar, Esenler çanta alanlar, Esenler van işi savat alanlar, Esenler tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Esenler Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Esenler hokka alanlar, Esenler fransız mine alanlar, Esenler teşhir vitrini alanlar, Esenler buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Esenler keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Esenler kandil alanlar, Esenler ebru alanlar, Esenler mustafa düzgünman alanlar, Esenler zigon alanlar, Esenler zemzemlik alanlar, Esenler mücevher kutusu alanlar, Esenler dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Esenler sürahi alanlar, Esenler Osmanlı sürahi alanlar, Esenler antik mercan alanlar, Esenler makta alanlar, teslim taşı alanlar, Esenler antik sedef alanlar, Esenler minyatür alanlar, Esenler kabe örtüsü alanlar, Esenler gülebdan alanlar, Esenler mineli dürbün alanlar, Esenler sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Esenler şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Esenler lali gue alanlar, Esenler gece sürahisi alanlar, Esenler meissen alanlar, Esenler satsuma alanlar, Esenler hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Esenler macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Esenler constantine alanlar, Esenler anonim alanlar, Esenler leyla gamsız alanlar, Esenler ibrahim safi alanlar, Esenler bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Esenler herend alanlar, Esenler nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Esenler osmanlıca alanlar, Esenler kitap alanlar, Esenler kalle alanlar, ali kartal alanlar, Esenler haydar besim aydar alanlar, Esenler orhan peker alanlar, Esenler sıtkı olçar alanlar, Esenler Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Esenler edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Esenler rus gümüşü alanlar, Esenler minyatür alanlar, Esenler viyana heykel alanlar, Esenler oryantal heykel alanlar, Esenler f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Esenler merasim kılıcı alanlar.

Esenler ahşap hilye alanlar, Esenler hereke halı alanlar, kuka alanlar, Esenler tesbih alanlar, Esenler seyahat saati alanlar, Esenler gravür alanlar, Esenler degü alanlar, radio antika alanlar, Esenler opalin alanlar, Esenler radyo alanlar, Esenler kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Esenler laledan alanlar, Esenler karaf alanlar, Esenler çerezlik alanlar, Esenler sahleplik alanlar, Esenler tutya alanlar, Esenler likör takımı alanlar, Esenler mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Esenler zarf alanlar, Esenler nargile alanlar, Esenler gülabdan alanlar, Esenler ferman alanlar, Esenler berat alanlar.

Esenler hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Esenler şifa tası alanlar, Esenler hokka takımı alanlar, Esenler mangal alanlar, Esenler barutluk alanlar, Esenler tombak alanlar, Esenler saray işi alanlar, Esenler ağızlık alanlar, kemer alanlar, Esenler hançer alanlar, Esenler kılıç alanlar, Esenler mühürler alanlar, Esenler mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Esenler Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Esenler seccade alanlar, Esenler sırmalı örtüler alanlar, Esenler antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.