Eminönü antikacılar, Eminönü antika alanlar, Eminönü antika eşya alanlar, Eminönü antika eşyalar, Eminönü eski alım satım, Eminönü antika koleksiyoncuları, Eminönü antika eşya alıcıları, Eminönü antika şirketleri, Eminönü antika firması, Eminönü antika şirketi, Eminönü antika firmaları, Eminönü antika eşya şirketleri, Eminönü antika eşya firması, Eminönü antika eşya şirketi, Eminönü antika eşya firmaları, Eminönü müzayede şirketi, Eminönü eski alanlar, Eminönü eski eşya alanlar, Eminönü antika alan yerler, Eminönü antika eşya alan yerler, Eminönü eski alan yerler, Eminönü eski eşya alan yerler, Eminönü antika pazarı, Eminönü antika alım satım, Eminönü antika alıcıları, Eminönü antika satıcıları, Eminönü antika eşya satıcıları, Eminönü eski eşya alıcıları, Eminönü eski eşya satıcıları, Eminönü antika fiyatları, Eminönü antika eşya fiyatları, Eminönü eski fiyatları, Eminönü eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

İstanbul Eminönü Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Eminönü antika eşya alanlar ve Eminönü antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Eminönü antika eşya şirketimiz, Eminönü antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Eminönü Antika Alanlar

Eminönü antika alanlar ve Eminönü antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Eminönü antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Eminönü antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Eminönü Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Eminönü antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Eminönü

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Eminönü antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Eminönü antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Eminönü Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Eminönü antika eşya alanlar ve Eminönü antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Eminönü antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Eminönü antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Eminönü Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Eminönü antika eşya alanların tercih ettiği, Eminönü bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Eminönü antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Eminönü antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Eminönü antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Eminönü Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Eminönü eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Eminönü eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Eminönü eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Eminönü eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Eminönü eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Eminönü Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Eminönü bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Eminönü antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Eminönü bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Eminönü antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Eminönü antikacılar, Eminönü antika eşyalar, Eminönü eski eşyalar, Eminönü antika şirketleri, Eminönü antika firması, Eminönü müzayede şirketi,Eminönü el yazması alanlar, Eminönü Kuran’ı kerim alanlar, Eminönü hat yazı alanlar, Eminönü obje alanlar, Eminönü gümüş alanlar, Eminönü turalı gümüş alanlar, Eminönü karaf alanlar, vazo alanlar, Eminönü jardinyer alanlar, Eminönü resim alanlar, Eminönü modern resim alanlar, Eminönü aplik alanlar, Eminönü bahü alanlar, Eminönü bavul alanlar, Eminönü çanak alanlar, Eminönü çömlek alanlar, Eminönü bakır alanlar, baston alanlar, Eminönü biskiü alanlar, Eminönü billur alanlar, Eminönü cam alanlar, Eminönü kristal alanlar, Eminönü bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Eminönü bandırma halısı alanlar, Eminönü ceviz yemek odası alanlar, Eminönü ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Eminönü ceviz sandalye alanlar, Eminönü cümbüş alanlar, Eminönü constantin oble alanlar, Eminönü cam obje alanlar, Eminönü beykoz alanlar.

Eminönü bohem alanlar, Eminönü çeşmi bülbül alanlar, Eminönü çeşme taşı alanlar, Eminönü çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Eminönü arnevu alanlar, art deko alanlar, Eminönü deko alanlar, Eminönü ayna alanlar, Eminönü asma avize alanlar, Eminönü aznavur gümüş alanlar, Eminönü aznavur alanlar, Eminönü bafon alanlar, Eminönü ayvazozki alanlar, Eminönü dolap alanlar, Eminönü divit alanlar, Eminönü biblo alanlar, Eminönü dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Eminönü daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Eminönü dekopaj işi alanlar, Eminönü dual alanlar, Eminönü dual pikap alanlar.

Eminönü dümen alanlar, Eminönü gemici dümeni alanlar, Eminönü gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Eminönü derbent halı alanlar, Eminönü eviye alanlar, Eminönü ev halısı alanlar, Eminönü elbiselik alanlar, Eminönü elbise alanlar, Eminönü paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Eminönü el işi alanlar, Eminönü el işi halı alanlar, Eminönü el işi alanlar, Eminönü el işi kilim alanlar, Eminönü çan alanlar, Eminönü kilise çanı alanlar, Eminönü gemici çanı alanlar, Eminönü çarık alanlar, Eminönü Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Eminönü ferforje alanlar, Eminönü fistan alanlar, Eminönü Osmanlı fistan alanlar, Eminönü portmanto alanlar, Eminönü eski saat alanlar, Eminönü frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Eminönü bronz heykel alanlar, Eminönü bronz sütün alanlar, Eminönü bronz avize alanlar, Eminönü bronz vazo alanlar, Eminönü bronz kutu alanlar, Eminönü bronz el işi alanlar.

Eminönü halı alanlar, Eminönü lamba alanlar, resim alanlar, Eminönü parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Eminönü insan biblosu alanlar, Eminönü oryantel biblo alanlar, Eminönü kuş biblosu alanlar, Eminönü havlu alanlar, Eminönü mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Eminönü turkısh antika alanlar, Eminönü Osmanlı eşyalar alanlar, Eminönü İstanbul resimleri alanlar, Eminönü altın varak sehpa alanlar, Eminönü altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Eminönü afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Eminönü bronz fener alanlar, Eminönü bünyen alanlar, Eminönü develi halı alanlar, Eminönü dürbün alanlar, Eminönü teleskop alanlar, Eminönü sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Eminönü çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Eminönü flama alanlar, Eminönü alem alanlar, Eminönü arabesk alanlar.

fincan alanlar, Eminönü eski fincan alanlar, Eminönü cam altı alanlar, Eminönü şamdan alanlar, Eminönü oryantel heykel alanlar, Eminönü gümüşlük alanlar, Eminönü hat yazı alanlar, Eminönü teship alanlar, hokka alanlar, Eminönü tophane alanlar, Eminönü goblen alanlar, Eminönü çin eski eşyalar alanlar, Eminönü Çanakkale alanlar, Eminönü Çanakkale vazo alanlar, Eminönü fil dişi heykel alanlar, Eminönü fil dişi baston alanlar, Eminönü fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Eminönü fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Eminönü duvar saati alanlar, Eminönü bez alanlar, buda heykel alanlar, Eminönü hamedan halı alanlar, Eminönü kılıç alanlar, Eminönü antika kılıç alanlar.

Eminönü antika araba alanlar, Eminönü antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Eminönü antika eşyalar alanlar, Eminönü kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Eminönü antika foto alanlar, Eminönü kehribar alanlar, Eminönü kehribar tesbih alanlar, Eminönü Kütahya alanlar, kınık alanlar, Eminönü seramik eşya alanlar, Eminönü kilit alanlar, Eminönü anahtar alanlar, Eminönü antika anahtar alanlar, Eminönü antika kilit alanlar, Eminönü josefin alanlar, kaşpo alanlar, Eminönü antika silah alanlar, Eminönü antika rahle alanlar, rahle alanlar, Eminönü lambader alanlar, Eminönü minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Eminönü komidin alanlar, Eminönü kara kalem resim alanlar, Eminönü blue black alanlar, Eminönü mask alanlar, eski mask alanlar, Eminönü aşurelik alanlar.

Eminönü saleplik alanlar, bozalık alanlar, Eminönü antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Eminönü gramofon alanlar, Eminönü mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Eminönü güdüm alanlar, Eminönü tekke işi alanlar, Eminönü İznik alanlar, Eminönü pusula alanlar, Eminönü gemi pusulası alanlar, Eminönü periyor saat alanlar, Eminönü mangal alanlar, Eminönü eski mangal alanlar, Eminönü Şam işi alanlar, Eminönü Süleymaniye işi alanlar, Eminönü takunya alanlar, Eminönü gümüş takunya alanlar, Eminönü Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Eminönü seccade alanlar, Eminönü eski seccade alanlar, Eminönü Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Eminönü tablo alanlar.

Eminönü antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Eminönü abajur alanlar, Eminönü sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Eminönü antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Eminönü madalya alanlar, Eminönü eşya alanlar, Eminönü ferman alanlar, Eminönü berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Eminönü jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Eminönü bahça alanlar, Eminönü Osmanlı bohça alanlar, Eminönü bindallı alanlar, kaftan alanlar, Eminönü ampir alanlar, Eminönü chrıstofle alanlar, Eminönü ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Eminönü şamdan alanlar, Eminönü çanta alanlar, Eminönü van işi savat alanlar, Eminönü tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Eminönü Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Eminönü hokka alanlar, Eminönü fransız mine alanlar, Eminönü teşhir vitrini alanlar, Eminönü buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Eminönü keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Eminönü kandil alanlar, Eminönü ebru alanlar, Eminönü mustafa düzgünman alanlar, Eminönü zigon alanlar, Eminönü zemzemlik alanlar, Eminönü mücevher kutusu alanlar, Eminönü dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Eminönü sürahi alanlar, Eminönü Osmanlı sürahi alanlar, Eminönü antik mercan alanlar, Eminönü makta alanlar, teslim taşı alanlar, Eminönü antik sedef alanlar, Eminönü minyatür alanlar, Eminönü kabe örtüsü alanlar, Eminönü gülebdan alanlar, Eminönü mineli dürbün alanlar, Eminönü sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Eminönü şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Eminönü lali gue alanlar, Eminönü gece sürahisi alanlar, Eminönü meissen alanlar, Eminönü satsuma alanlar, Eminönü hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Eminönü macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Eminönü constantine alanlar, Eminönü anonim alanlar, Eminönü leyla gamsız alanlar, Eminönü ibrahim safi alanlar, Eminönü bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Eminönü herend alanlar, Eminönü nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Eminönü osmanlıca alanlar, Eminönü kitap alanlar, Eminönü kalle alanlar, ali kartal alanlar, Eminönü haydar besim aydar alanlar, Eminönü orhan peker alanlar, Eminönü sıtkı olçar alanlar, Eminönü Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Eminönü edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Eminönü rus gümüşü alanlar, Eminönü minyatür alanlar, Eminönü viyana heykel alanlar, Eminönü oryantal heykel alanlar, Eminönü f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Eminönü merasim kılıcı alanlar.

Eminönü ahşap hilye alanlar, Eminönü hereke halı alanlar, kuka alanlar, Eminönü tesbih alanlar, Eminönü seyahat saati alanlar, Eminönü gravür alanlar, Eminönü degü alanlar, radio antika alanlar, Eminönü opalin alanlar, Eminönü radyo alanlar, Eminönü kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Eminönü laledan alanlar, Eminönü karaf alanlar, Eminönü çerezlik alanlar, Eminönü sahleplik alanlar, Eminönü tutya alanlar, Eminönü likör takımı alanlar, Eminönü mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Eminönü zarf alanlar, Eminönü nargile alanlar, Eminönü gülabdan alanlar, Eminönü ferman alanlar, Eminönü berat alanlar.

Eminönü hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Eminönü şifa tası alanlar, Eminönü hokka takımı alanlar, Eminönü mangal alanlar, Eminönü barutluk alanlar, Eminönü tombak alanlar, Eminönü saray işi alanlar, Eminönü ağızlık alanlar, kemer alanlar, Eminönü hançer alanlar, Eminönü kılıç alanlar, Eminönü mühürler alanlar, Eminönü mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Eminönü Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Eminönü seccade alanlar, Eminönü sırmalı örtüler alanlar, Eminönü antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.