Hemen AraFacebook
tecrübe ve bilgi..

İstanbul Çekmeköy

Çekmeköy antikacılar, Çekmeköy antika alanlar, Çekmeköy antika eşya alanlar, Çekmeköy antika eşyalar, Çekmeköy eski alım satım, Çekmeköy antika koleksiyoncuları, Çekmeköy antika eşya alıcıları, Çekmeköy antika şirketleri, Çekmeköy antika firması, Çekmeköy antika şirketi, Çekmeköy antika firmaları, Çekmeköy antika eşya şirketleri, Çekmeköy antika eşya firması, Çekmeköy antika eşya şirketi, Çekmeköy antika eşya firmaları, Çekmeköy müzayede şirketi, Çekmeköy eski alanlar, Çekmeköy eski eşya alanlar, Çekmeköy antika alan yerler, Çekmeköy antika eşya alan yerler, Çekmeköy eski alan yerler, Çekmeköy eski eşya alan yerler, Çekmeköy antika pazarı, Çekmeköy antika alım satım, Çekmeköy antika alıcıları, Çekmeköy antika satıcıları, Çekmeköy antika eşya satıcıları, Çekmeköy eski eşya alıcıları, Çekmeköy eski eşya satıcıları, Çekmeköy antika fiyatları, Çekmeköy antika eşya fiyatları, Çekmeköy eski fiyatları, Çekmeköy eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

İstanbul Çekmeköy Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Çekmeköy antika eşya alanlar ve Çekmeköy antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Çekmeköy antika eşya şirketimiz, Çekmeköy antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Çekmeköy Antika Alanlar

Çekmeköy antika alanlar ve Çekmeköy antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Çekmeköy antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Çekmeköy antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Çekmeköy Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Çekmeköy antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Çekmeköy

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Çekmeköy antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Çekmeköy antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Çekmeköy Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Çekmeköy antika eşya alanlar ve Çekmeköy antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Çekmeköy antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Çekmeköy antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Çekmeköy Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Çekmeköy antika eşya alanların tercih ettiği, Çekmeköy bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Çekmeköy antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Çekmeköy antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Çekmeköy antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Çekmeköy Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Çekmeköy eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Çekmeköy eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Çekmeköy eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Çekmeköy eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Çekmeköy eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Çekmeköy Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Çekmeköy bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Çekmeköy antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Çekmeköy bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Çekmeköy antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Çekmeköy antikacılar, Çekmeköy antika eşyalar, Çekmeköy eski eşyalar, Çekmeköy antika şirketleri, Çekmeköy antika firması, Çekmeköy müzayede şirketi,Çekmeköy el yazması alanlar, Çekmeköy Kuran’ı kerim alanlar, Çekmeköy hat yazı alanlar, Çekmeköy obje alanlar, Çekmeköy gümüş alanlar, Çekmeköy turalı gümüş alanlar, Çekmeköy karaf alanlar, vazo alanlar, Çekmeköy jardinyer alanlar, Çekmeköy resim alanlar, Çekmeköy modern resim alanlar, Çekmeköy aplik alanlar, Çekmeköy bahü alanlar, Çekmeköy bavul alanlar, Çekmeköy çanak alanlar, Çekmeköy çömlek alanlar, Çekmeköy bakır alanlar, baston alanlar, Çekmeköy biskiü alanlar, Çekmeköy billur alanlar, Çekmeköy cam alanlar, Çekmeköy kristal alanlar, Çekmeköy bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Çekmeköy bandırma halısı alanlar, Çekmeköy ceviz yemek odası alanlar, Çekmeköy ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Çekmeköy ceviz sandalye alanlar, Çekmeköy cümbüş alanlar, Çekmeköy constantin oble alanlar, Çekmeköy cam obje alanlar, Çekmeköy beykoz alanlar.

Çekmeköy bohem alanlar, Çekmeköy çeşmi bülbül alanlar, Çekmeköy çeşme taşı alanlar, Çekmeköy çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Çekmeköy arnevu alanlar, art deko alanlar, Çekmeköy deko alanlar, Çekmeköy ayna alanlar, Çekmeköy asma avize alanlar, Çekmeköy aznavur gümüş alanlar, Çekmeköy aznavur alanlar, Çekmeköy bafon alanlar, Çekmeköy ayvazozki alanlar, Çekmeköy dolap alanlar, Çekmeköy divit alanlar, Çekmeköy biblo alanlar, Çekmeköy dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Çekmeköy daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Çekmeköy dekopaj işi alanlar, Çekmeköy dual alanlar, Çekmeköy dual pikap alanlar.

Çekmeköy dümen alanlar, Çekmeköy gemici dümeni alanlar, Çekmeköy gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Çekmeköy derbent halı alanlar, Çekmeköy eviye alanlar, Çekmeköy ev halısı alanlar, Çekmeköy elbiselik alanlar, Çekmeköy elbise alanlar, Çekmeköy paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Çekmeköy el işi alanlar, Çekmeköy el işi halı alanlar, Çekmeköy el işi alanlar, Çekmeköy el işi kilim alanlar, Çekmeköy çan alanlar, Çekmeköy kilise çanı alanlar, Çekmeköy gemici çanı alanlar, Çekmeköy çarık alanlar, Çekmeköy Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Çekmeköy ferforje alanlar, Çekmeköy fistan alanlar, Çekmeköy Osmanlı fistan alanlar, Çekmeköy portmanto alanlar, Çekmeköy eski saat alanlar, Çekmeköy frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Çekmeköy bronz heykel alanlar, Çekmeköy bronz sütün alanlar, Çekmeköy bronz avize alanlar, Çekmeköy bronz vazo alanlar, Çekmeköy bronz kutu alanlar, Çekmeköy bronz el işi alanlar.

Çekmeköy halı alanlar, Çekmeköy lamba alanlar, resim alanlar, Çekmeköy parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Çekmeköy insan biblosu alanlar, Çekmeköy oryantel biblo alanlar, Çekmeköy kuş biblosu alanlar, Çekmeköy havlu alanlar, Çekmeköy mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Çekmeköy turkısh antika alanlar, Çekmeköy Osmanlı eşyalar alanlar, Çekmeköy eski gelinlik alanlar, Çekmeköy İstanbul resimleri alanlar, Çekmeköy altın varak sehpa alanlar, Çekmeköy altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Çekmeköy afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Çekmeköy bronz fener alanlar, Çekmeköy bünyen alanlar, Çekmeköy develi halı alanlar, Çekmeköy dürbün alanlar, Çekmeköy teleskop alanlar, Çekmeköy sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Çekmeköy çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Çekmeköy flama alanlar, Çekmeköy alem alanlar, Çekmeköy arabesk alanlar.

Çekmeköy pul alanlar, Çekmeköy Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Çekmeköy eski fincan alanlar, Çekmeköy cam altı alanlar, Çekmeköy şamdan alanlar, Çekmeköy oryantel heykel alanlar, Çekmeköy gümüşlük alanlar, Çekmeköy hat yazı alanlar, Çekmeköy teship alanlar, hokka alanlar, Çekmeköy tophane alanlar, Çekmeköy goblen alanlar, Çekmeköy çin eski eşyalar alanlar, Çekmeköy Çanakkale alanlar, Çekmeköy Çanakkale vazo alanlar, Çekmeköy fil dişi heykel alanlar, Çekmeköy fil dişi baston alanlar, Çekmeköy fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Çekmeköy fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Çekmeköy duvar saati alanlar, Çekmeköy bez alanlar, buda heykel alanlar, Çekmeköy hamedan halı alanlar, Çekmeköy kılıç alanlar, Çekmeköy antika kılıç alanlar.

Çekmeköy antika araba alanlar, Çekmeköy antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Çekmeköy antika eşyalar alanlar, Çekmeköy kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Çekmeköy antika foto alanlar, Çekmeköy kehribar alanlar, Çekmeköy kehribar tesbih alanlar, Çekmeköy Kütahya alanlar, kınık alanlar, Çekmeköy seramik eşya alanlar, Çekmeköy kilit alanlar, Çekmeköy anahtar alanlar, Çekmeköy antika anahtar alanlar, Çekmeköy antika kilit alanlar, Çekmeköy josefin alanlar, kaşpo alanlar, Çekmeköy antika silah alanlar, Çekmeköy antika rahle alanlar, rahle alanlar, Çekmeköy lambader alanlar, Çekmeköy minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Çekmeköy komidin alanlar, Çekmeköy kara kalem resim alanlar, Çekmeköy blue black alanlar, Çekmeköy mask alanlar, eski mask alanlar, Çekmeköy aşurelik alanlar.

Çekmeköy saleplik alanlar, bozalık alanlar, Çekmeköy antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Çekmeköy gramofon alanlar, Çekmeköy mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Çekmeköy güdüm alanlar, Çekmeköy tekke işi alanlar, Çekmeköy İznik alanlar, Çekmeköy pusula alanlar, Çekmeköy gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Çekmeköy periyor saat alanlar, Çekmeköy mangal alanlar, Çekmeköy eski mangal alanlar, Çekmeköy Şam işi alanlar, Çekmeköy Süleymaniye işi alanlar, Çekmeköy takunya alanlar, Çekmeköy gümüş takunya alanlar, Çekmeköy Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Çekmeköy seccade alanlar, Çekmeköy eski seccade alanlar, Çekmeköy Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Çekmeköy tablo alanlar.

Çekmeköy antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Çekmeköy abajur alanlar, Çekmeköy sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Çekmeköy antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Çekmeköy madalya alanlar, Çekmeköy eşya alanlar, Çekmeköy ferman alanlar, Çekmeköy berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Çekmeköy jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Çekmeköy bahça alanlar, Çekmeköy Osmanlı bohça alanlar, Çekmeköy bindallı alanlar, kaftan alanlar, Çekmeköy ampir alanlar, Çekmeköy chrıstofle alanlar, Çekmeköy ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Çekmeköy şamdan alanlar, Çekmeköy çanta alanlar, Çekmeköy van işi savat alanlar, Çekmeköy tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Çekmeköy Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Çekmeköy hokka alanlar, Çekmeköy fransız mine alanlar, Çekmeköy teşhir vitrini alanlar, Çekmeköy buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Çekmeköy keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Çekmeköy kandil alanlar, Çekmeköy ebru alanlar, Çekmeköy mustafa düzgünman alanlar, Çekmeköy zigon alanlar, Çekmeköy zemzemlik alanlar, Çekmeköy mücevher kutusu alanlar, Çekmeköy dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Çekmeköy sürahi alanlar, Çekmeköy Osmanlı sürahi alanlar, Çekmeköy antik mercan alanlar, Çekmeköy makta alanlar, teslim taşı alanlar, Çekmeköy antik sedef alanlar, Çekmeköy minyatür alanlar, Çekmeköy kabe örtüsü alanlar, Çekmeköy gülebdan alanlar, Çekmeköy mineli dürbün alanlar, Çekmeköy sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Çekmeköy şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Çekmeköy lali gue alanlar, Çekmeköy gece sürahisi alanlar, Çekmeköy meissen alanlar, Çekmeköy satsuma alanlar, Çekmeköy hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Çekmeköy macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Çekmeköy constantine alanlar, Çekmeköy anonim alanlar, Çekmeköy leyla gamsız alanlar, Çekmeköy ibrahim safi alanlar, Çekmeköy bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Çekmeköy herend alanlar, Çekmeköy nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Çekmeköy osmanlıca alanlar, Çekmeköy kitap alanlar, Çekmeköy kalle alanlar, ali kartal alanlar, Çekmeköy haydar besim aydar alanlar, Çekmeköy orhan peker alanlar, Çekmeköy sıtkı olçar alanlar, Çekmeköy Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Çekmeköy edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Çekmeköy rus gümüşü alanlar, Çekmeköy minyatür alanlar, Çekmeköy viyana heykel alanlar, Çekmeköy oryantal heykel alanlar, Çekmeköy f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Çekmeköy merasim kılıcı alanlar.

Çekmeköy ahşap hilye alanlar, Çekmeköy hereke halı alanlar, kuka alanlar, Çekmeköy tesbih alanlar, Çekmeköy seyahat saati alanlar, Çekmeköy gravür alanlar, Çekmeköy degü alanlar, radio antika alanlar, Çekmeköy opalin alanlar, Çekmeköy radyo alanlar, Çekmeköy kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Çekmeköy laledan alanlar, Çekmeköy karaf alanlar, Çekmeköy çerezlik alanlar, Çekmeköy sahleplik alanlar, Çekmeköy tutya alanlar, Çekmeköy likör takımı alanlar, Çekmeköy mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Çekmeköy zarf alanlar, Çekmeköy nargile alanlar, Çekmeköy gülabdan alanlar, Çekmeköy ferman alanlar, Çekmeköy berat alanlar.

Çekmeköy hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Çekmeköy şifa tası alanlar, Çekmeköy hokka takımı alanlar, Çekmeköy mangal alanlar, Çekmeköy barutluk alanlar, Çekmeköy tombak alanlar, Çekmeköy saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Çekmeköy ağızlık alanlar, kemer alanlar, Çekmeköy hançer alanlar, Çekmeköy kılıç alanlar, Çekmeköy mühürler alanlar, Çekmeköy mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Çekmeköy Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Çekmeköy seccade alanlar, Çekmeköy sırmalı örtüler alanlar, Çekmeköy antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.

 

1
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by