Çatalca antikacılar, Çatalca antika alanlar, Çatalca antika eşya alanlar, Çatalca antika eşyalar, Çatalca eski alım satım, Çatalca antika koleksiyoncuları, Çatalca antika eşya alıcıları, Çatalca antika şirketleri, Çatalca antika firması, Çatalca antika şirketi, Çatalca antika firmaları, Çatalca antika eşya şirketleri, Çatalca antika eşya firması, Çatalca antika eşya şirketi, Çatalca antika eşya firmaları, Çatalca müzayede şirketi, Çatalca eski alanlar, Çatalca eski eşya alanlar, Çatalca antika alan yerler, Çatalca antika eşya alan yerler, Çatalca eski alan yerler, Çatalca eski eşya alan yerler, Çatalca antika pazarı, Çatalca antika alım satım, Çatalca antika alıcıları, Çatalca antika satıcıları, Çatalca antika eşya satıcıları, Çatalca eski eşya alıcıları, Çatalca eski eşya satıcıları, Çatalca antika fiyatları, Çatalca antika eşya fiyatları, Çatalca eski fiyatları, Çatalca eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

İstanbul Çatalca Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Çatalca antika eşya alanlar ve Çatalca antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Çatalca antika eşya şirketimiz, Çatalca antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Çatalca Antika Alanlar

Çatalca antika alanlar ve Çatalca antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Çatalca antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Çatalca antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Çatalca Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Çatalca antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Çatalca

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Çatalca antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Çatalca antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Çatalca Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Çatalca antika eşya alanlar ve Çatalca antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Çatalca antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Çatalca antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Çatalca Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Çatalca antika eşya alanların tercih ettiği, Çatalca bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Çatalca antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Çatalca antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Çatalca antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Çatalca Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Çatalca eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Çatalca eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Çatalca eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Çatalca eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Çatalca eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Çatalca Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Çatalca bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Çatalca antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Çatalca bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Çatalca antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Çatalca antikacılar, Çatalca antika eşyalar, Çatalca eski eşyalar, Çatalca antika şirketleri, Çatalca antika firması, Çatalca müzayede şirketi,Çatalca el yazması alanlar, Çatalca Kuran’ı kerim alanlar, Çatalca hat yazı alanlar, Çatalca obje alanlar, Çatalca gümüş alanlar, Çatalca turalı gümüş alanlar, Çatalca karaf alanlar, vazo alanlar, Çatalca jardinyer alanlar, Çatalca resim alanlar, Çatalca modern resim alanlar, Çatalca aplik alanlar, Çatalca bahü alanlar, Çatalca bavul alanlar, Çatalca çanak alanlar, Çatalca çömlek alanlar, Çatalca bakır alanlar, baston alanlar, Çatalca biskiü alanlar, Çatalca billur alanlar, Çatalca cam alanlar, Çatalca kristal alanlar, Çatalca bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Çatalca bandırma halısı alanlar, Çatalca ceviz yemek odası alanlar, Çatalca ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Çatalca ceviz sandalye alanlar, Çatalca cümbüş alanlar, Çatalca constantin oble alanlar, Çatalca cam obje alanlar, Çatalca beykoz alanlar.

Çatalca bohem alanlar, Çatalca çeşmi bülbül alanlar, Çatalca çeşme taşı alanlar, Çatalca çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Çatalca arnevu alanlar, art deko alanlar, Çatalca deko alanlar, Çatalca ayna alanlar, Çatalca asma avize alanlar, Çatalca aznavur gümüş alanlar, Çatalca aznavur alanlar, Çatalca bafon alanlar, Çatalca ayvazozki alanlar, Çatalca dolap alanlar, Çatalca divit alanlar, Çatalca biblo alanlar, Çatalca dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Çatalca daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Çatalca dekopaj işi alanlar, Çatalca dual alanlar, Çatalca dual pikap alanlar.

Çatalca dümen alanlar, Çatalca gemici dümeni alanlar, Çatalca gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Çatalca derbent halı alanlar, Çatalca eviye alanlar, Çatalca ev halısı alanlar, Çatalca elbiselik alanlar, Çatalca elbise alanlar, Çatalca paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Çatalca el işi alanlar, Çatalca el işi halı alanlar, Çatalca el işi alanlar, Çatalca el işi kilim alanlar, Çatalca çan alanlar, Çatalca kilise çanı alanlar, Çatalca gemici çanı alanlar, Çatalca çarık alanlar, Çatalca Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Çatalca ferforje alanlar, Çatalca fistan alanlar, Çatalca Osmanlı fistan alanlar, Çatalca portmanto alanlar, Çatalca eski saat alanlar, Çatalca frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Çatalca bronz heykel alanlar, Çatalca bronz sütün alanlar, Çatalca bronz avize alanlar, Çatalca bronz vazo alanlar, Çatalca bronz kutu alanlar, Çatalca bronz el işi alanlar.

Çatalca halı alanlar, Çatalca lamba alanlar, resim alanlar, Çatalca parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Çatalca insan biblosu alanlar, Çatalca oryantel biblo alanlar, Çatalca kuş biblosu alanlar, Çatalca havlu alanlar, Çatalca mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Çatalca turkısh antika alanlar, Çatalca Osmanlı eşyalar alanlar, Çatalca İstanbul resimleri alanlar, Çatalca altın varak sehpa alanlar, Çatalca altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Çatalca afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Çatalca bronz fener alanlar, Çatalca bünyen alanlar, Çatalca develi halı alanlar, Çatalca dürbün alanlar, Çatalca teleskop alanlar, Çatalca sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Çatalca çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Çatalca flama alanlar, Çatalca alem alanlar, Çatalca arabesk alanlar.

fincan alanlar, Çatalca eski fincan alanlar, Çatalca cam altı alanlar, Çatalca şamdan alanlar, Çatalca oryantel heykel alanlar, Çatalca gümüşlük alanlar, Çatalca hat yazı alanlar, Çatalca teship alanlar, hokka alanlar, Çatalca tophane alanlar, Çatalca goblen alanlar, Çatalca çin eski eşyalar alanlar, Çatalca Çanakkale alanlar, Çatalca Çanakkale vazo alanlar, Çatalca fil dişi heykel alanlar, Çatalca fil dişi baston alanlar, Çatalca fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Çatalca fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Çatalca duvar saati alanlar, Çatalca bez alanlar, buda heykel alanlar, Çatalca hamedan halı alanlar, Çatalca kılıç alanlar, Çatalca antika kılıç alanlar.

Çatalca antika araba alanlar, Çatalca antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Çatalca antika eşyalar alanlar, Çatalca kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Çatalca antika foto alanlar, Çatalca kehribar alanlar, Çatalca kehribar tesbih alanlar, Çatalca Kütahya alanlar, kınık alanlar, Çatalca seramik eşya alanlar, Çatalca kilit alanlar, Çatalca anahtar alanlar, Çatalca antika anahtar alanlar, Çatalca antika kilit alanlar, Çatalca josefin alanlar, kaşpo alanlar, Çatalca antika silah alanlar, Çatalca antika rahle alanlar, rahle alanlar, Çatalca lambader alanlar, Çatalca minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Çatalca komidin alanlar, Çatalca kara kalem resim alanlar, Çatalca blue black alanlar, Çatalca mask alanlar, eski mask alanlar, Çatalca aşurelik alanlar.

Çatalca saleplik alanlar, bozalık alanlar, Çatalca antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Çatalca gramofon alanlar, Çatalca mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Çatalca güdüm alanlar, Çatalca tekke işi alanlar, Çatalca İznik alanlar, Çatalca pusula alanlar, Çatalca gemi pusulası alanlar, Çatalca periyor saat alanlar, Çatalca mangal alanlar, Çatalca eski mangal alanlar, Çatalca Şam işi alanlar, Çatalca Süleymaniye işi alanlar, Çatalca takunya alanlar, Çatalca gümüş takunya alanlar, Çatalca Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Çatalca seccade alanlar, Çatalca eski seccade alanlar, Çatalca Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Çatalca tablo alanlar.

Çatalca antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Çatalca abajur alanlar, Çatalca sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Çatalca antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Çatalca madalya alanlar, Çatalca eşya alanlar, Çatalca ferman alanlar, Çatalca berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Çatalca jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Çatalca bahça alanlar, Çatalca Osmanlı bohça alanlar, Çatalca bindallı alanlar, kaftan alanlar, Çatalca ampir alanlar, Çatalca chrıstofle alanlar, Çatalca ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Çatalca şamdan alanlar, Çatalca çanta alanlar, Çatalca van işi savat alanlar, Çatalca tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Çatalca Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Çatalca hokka alanlar, Çatalca fransız mine alanlar, Çatalca teşhir vitrini alanlar, Çatalca buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Çatalca keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Çatalca kandil alanlar, Çatalca ebru alanlar, Çatalca mustafa düzgünman alanlar, Çatalca zigon alanlar, Çatalca zemzemlik alanlar, Çatalca mücevher kutusu alanlar, Çatalca dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Çatalca sürahi alanlar, Çatalca Osmanlı sürahi alanlar, Çatalca antik mercan alanlar, Çatalca makta alanlar, teslim taşı alanlar, Çatalca antik sedef alanlar, Çatalca minyatür alanlar, Çatalca kabe örtüsü alanlar, Çatalca gülebdan alanlar, Çatalca mineli dürbün alanlar, Çatalca sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Çatalca şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Çatalca lali gue alanlar, Çatalca gece sürahisi alanlar, Çatalca meissen alanlar, Çatalca satsuma alanlar, Çatalca hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Çatalca macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Çatalca constantine alanlar, Çatalca anonim alanlar, Çatalca leyla gamsız alanlar, Çatalca ibrahim safi alanlar, Çatalca bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Çatalca herend alanlar, Çatalca nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Çatalca osmanlıca alanlar, Çatalca kitap alanlar, Çatalca kalle alanlar, ali kartal alanlar, Çatalca haydar besim aydar alanlar, Çatalca orhan peker alanlar, Çatalca sıtkı olçar alanlar, Çatalca Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Çatalca edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Çatalca rus gümüşü alanlar, Çatalca minyatür alanlar, Çatalca viyana heykel alanlar, Çatalca oryantal heykel alanlar, Çatalca f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Çatalca merasim kılıcı alanlar.

Çatalca ahşap hilye alanlar, Çatalca hereke halı alanlar, kuka alanlar, Çatalca tesbih alanlar, Çatalca seyahat saati alanlar, Çatalca gravür alanlar, Çatalca degü alanlar, radio antika alanlar, Çatalca opalin alanlar, Çatalca radyo alanlar, Çatalca kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Çatalca laledan alanlar, Çatalca karaf alanlar, Çatalca çerezlik alanlar, Çatalca sahleplik alanlar, Çatalca tutya alanlar, Çatalca likör takımı alanlar, Çatalca mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Çatalca zarf alanlar, Çatalca nargile alanlar, Çatalca gülabdan alanlar, Çatalca ferman alanlar, Çatalca berat alanlar.

Çatalca hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Çatalca şifa tası alanlar, Çatalca hokka takımı alanlar, Çatalca mangal alanlar, Çatalca barutluk alanlar, Çatalca tombak alanlar, Çatalca saray işi alanlar, Çatalca ağızlık alanlar, kemer alanlar, Çatalca hançer alanlar, Çatalca kılıç alanlar, Çatalca mühürler alanlar, Çatalca mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Çatalca Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Çatalca seccade alanlar, Çatalca sırmalı örtüler alanlar, Çatalca antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.