Büyükçekmece antikacılar, Büyükçekmece antika alanlar, Büyükçekmece antika eşya alanlar, Büyükçekmece antika eşyalar, Büyükçekmece eski alım satım, Büyükçekmece antika koleksiyoncuları, Büyükçekmece antika eşya alıcıları, Büyükçekmece antika şirketleri, Büyükçekmece antika firması, Büyükçekmece antika şirketi, Büyükçekmece antika firmaları, Büyükçekmece antika eşya şirketleri, Büyükçekmece antika eşya firması, Büyükçekmece antika eşya şirketi, Büyükçekmece antika eşya firmaları, Büyükçekmece müzayede şirketi, Büyükçekmece eski alanlar, Büyükçekmece eski eşya alanlar, Büyükçekmece antika alan yerler, Büyükçekmece antika eşya alan yerler, Büyükçekmece eski alan yerler, Büyükçekmece eski eşya alan yerler, Büyükçekmece antika pazarı, Büyükçekmece antika alım satım, Büyükçekmece antika alıcıları, Büyükçekmece antika satıcıları, Büyükçekmece antika eşya satıcıları, Büyükçekmece eski eşya alıcıları, Büyükçekmece eski eşya satıcıları, Büyükçekmece antika fiyatları, Büyükçekmece antika eşya fiyatları, Büyükçekmece eski fiyatları, Büyükçekmece eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

İstanbul Büyükçekmece Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Büyükçekmece antika eşya alanlar ve Büyükçekmece antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Büyükçekmece antika eşya şirketimiz, Büyükçekmece antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Büyükçekmece Antika Alanlar

Büyükçekmece antika alanlar ve Büyükçekmece antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Büyükçekmece antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Büyükçekmece antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Büyükçekmece Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Büyükçekmece antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Büyükçekmece

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Büyükçekmece antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Büyükçekmece antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Büyükçekmece Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Büyükçekmece antika eşya alanlar ve Büyükçekmece antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Büyükçekmece antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Büyükçekmece antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Büyükçekmece Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Büyükçekmece antika eşya alanların tercih ettiği, Büyükçekmece bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Büyükçekmece antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Büyükçekmece antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Büyükçekmece antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Büyükçekmece Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Büyükçekmece eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Büyükçekmece eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Büyükçekmece eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Büyükçekmece eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Büyükçekmece eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Büyükçekmece Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Büyükçekmece bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Büyükçekmece antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Büyükçekmece bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Büyükçekmece antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Büyükçekmece antikacılar, Büyükçekmece antika eşyalar, Büyükçekmece eski eşyalar, Büyükçekmece antika şirketleri, Büyükçekmece antika firması, Büyükçekmece müzayede şirketi,Büyükçekmece el yazması alanlar, Büyükçekmece Kuran’ı kerim alanlar, Büyükçekmece hat yazı alanlar, Büyükçekmece obje alanlar, Büyükçekmece gümüş alanlar, Büyükçekmece turalı gümüş alanlar, Büyükçekmece karaf alanlar, vazo alanlar, Büyükçekmece jardinyer alanlar, Büyükçekmece resim alanlar, Büyükçekmece modern resim alanlar, Büyükçekmece aplik alanlar, Büyükçekmece bahü alanlar, Büyükçekmece bavul alanlar, Büyükçekmece çanak alanlar, Büyükçekmece çömlek alanlar, Büyükçekmece bakır alanlar, baston alanlar, Büyükçekmece biskiü alanlar, Büyükçekmece billur alanlar, Büyükçekmece cam alanlar, Büyükçekmece kristal alanlar, Büyükçekmece bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Büyükçekmece bandırma halısı alanlar, Büyükçekmece ceviz yemek odası alanlar, Büyükçekmece ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Büyükçekmece ceviz sandalye alanlar, Büyükçekmece cümbüş alanlar, Büyükçekmece constantin oble alanlar, Büyükçekmece cam obje alanlar, Büyükçekmece beykoz alanlar.

Büyükçekmece bohem alanlar, Büyükçekmece çeşmi bülbül alanlar, Büyükçekmece çeşme taşı alanlar, Büyükçekmece çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Büyükçekmece arnevu alanlar, art deko alanlar, Büyükçekmece deko alanlar, Büyükçekmece ayna alanlar, Büyükçekmece asma avize alanlar, Büyükçekmece aznavur gümüş alanlar, Büyükçekmece aznavur alanlar, Büyükçekmece bafon alanlar, Büyükçekmece ayvazozki alanlar, Büyükçekmece dolap alanlar, Büyükçekmece divit alanlar, Büyükçekmece biblo alanlar, Büyükçekmece dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Büyükçekmece daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Büyükçekmece dekopaj işi alanlar, Büyükçekmece dual alanlar, Büyükçekmece dual pikap alanlar.

Büyükçekmece dümen alanlar, Büyükçekmece gemici dümeni alanlar, Büyükçekmece gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Büyükçekmece derbent halı alanlar, Büyükçekmece eviye alanlar, Büyükçekmece ev halısı alanlar, Büyükçekmece elbiselik alanlar, Büyükçekmece elbise alanlar, Büyükçekmece paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Büyükçekmece el işi alanlar, Büyükçekmece el işi halı alanlar, Büyükçekmece el işi alanlar, Büyükçekmece el işi kilim alanlar, Büyükçekmece çan alanlar, Büyükçekmece kilise çanı alanlar, Büyükçekmece gemici çanı alanlar, Büyükçekmece çarık alanlar, Büyükçekmece Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Büyükçekmece ferforje alanlar, Büyükçekmece fistan alanlar, Büyükçekmece Osmanlı fistan alanlar, Büyükçekmece portmanto alanlar, Büyükçekmece eski saat alanlar, Büyükçekmece frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Büyükçekmece bronz heykel alanlar, Büyükçekmece bronz sütün alanlar, Büyükçekmece bronz avize alanlar, Büyükçekmece bronz vazo alanlar, Büyükçekmece bronz kutu alanlar, Büyükçekmece bronz el işi alanlar.

Büyükçekmece halı alanlar, Büyükçekmece lamba alanlar, resim alanlar, Büyükçekmece parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Büyükçekmece insan biblosu alanlar, Büyükçekmece oryantel biblo alanlar, Büyükçekmece kuş biblosu alanlar, Büyükçekmece havlu alanlar, Büyükçekmece mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Büyükçekmece turkısh antika alanlar, Büyükçekmece Osmanlı eşyalar alanlar, Büyükçekmece İstanbul resimleri alanlar, Büyükçekmece altın varak sehpa alanlar, Büyükçekmece altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Büyükçekmece afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Büyükçekmece bronz fener alanlar, Büyükçekmece bünyen alanlar, Büyükçekmece develi halı alanlar, Büyükçekmece dürbün alanlar, Büyükçekmece teleskop alanlar, Büyükçekmece sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Büyükçekmece çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Büyükçekmece flama alanlar, Büyükçekmece alem alanlar, Büyükçekmece arabesk alanlar.

fincan alanlar, Büyükçekmece eski fincan alanlar, Büyükçekmece cam altı alanlar, Büyükçekmece şamdan alanlar, Büyükçekmece oryantel heykel alanlar, Büyükçekmece gümüşlük alanlar, Büyükçekmece hat yazı alanlar, Büyükçekmece teship alanlar, hokka alanlar, Büyükçekmece tophane alanlar, Büyükçekmece goblen alanlar, Büyükçekmece çin eski eşyalar alanlar, Büyükçekmece Çanakkale alanlar, Büyükçekmece Çanakkale vazo alanlar, Büyükçekmece fil dişi heykel alanlar, Büyükçekmece fil dişi baston alanlar, Büyükçekmece fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Büyükçekmece fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Büyükçekmece duvar saati alanlar, Büyükçekmece bez alanlar, buda heykel alanlar, Büyükçekmece hamedan halı alanlar, Büyükçekmece kılıç alanlar, Büyükçekmece antika kılıç alanlar.

Büyükçekmece antika araba alanlar, Büyükçekmece antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Büyükçekmece antika eşyalar alanlar, Büyükçekmece kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Büyükçekmece antika foto alanlar, Büyükçekmece kehribar alanlar, Büyükçekmece kehribar tesbih alanlar, Büyükçekmece Kütahya alanlar, kınık alanlar, Büyükçekmece seramik eşya alanlar, Büyükçekmece kilit alanlar, Büyükçekmece anahtar alanlar, Büyükçekmece antika anahtar alanlar, Büyükçekmece antika kilit alanlar, Büyükçekmece josefin alanlar, kaşpo alanlar, Büyükçekmece antika silah alanlar, Büyükçekmece antika rahle alanlar, rahle alanlar, Büyükçekmece lambader alanlar, Büyükçekmece minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Büyükçekmece komidin alanlar, Büyükçekmece kara kalem resim alanlar, Büyükçekmece blue black alanlar, Büyükçekmece mask alanlar, eski mask alanlar, Büyükçekmece aşurelik alanlar.

Büyükçekmece saleplik alanlar, bozalık alanlar, Büyükçekmece antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Büyükçekmece gramofon alanlar, Büyükçekmece mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Büyükçekmece güdüm alanlar, Büyükçekmece tekke işi alanlar, Büyükçekmece İznik alanlar, Büyükçekmece pusula alanlar, Büyükçekmece gemi pusulası alanlar, Büyükçekmece periyor saat alanlar, Büyükçekmece mangal alanlar, Büyükçekmece eski mangal alanlar, Büyükçekmece Şam işi alanlar, Büyükçekmece Süleymaniye işi alanlar, Büyükçekmece takunya alanlar, Büyükçekmece gümüş takunya alanlar, Büyükçekmece Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Büyükçekmece seccade alanlar, Büyükçekmece eski seccade alanlar, Büyükçekmece Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Büyükçekmece tablo alanlar.

Büyükçekmece antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Büyükçekmece abajur alanlar, Büyükçekmece sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Büyükçekmece antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Büyükçekmece madalya alanlar, Büyükçekmece eşya alanlar, Büyükçekmece ferman alanlar, Büyükçekmece berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Büyükçekmece jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Büyükçekmece bahça alanlar, Büyükçekmece Osmanlı bohça alanlar, Büyükçekmece bindallı alanlar, kaftan alanlar, Büyükçekmece ampir alanlar, Büyükçekmece chrıstofle alanlar, Büyükçekmece ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Büyükçekmece şamdan alanlar, Büyükçekmece çanta alanlar, Büyükçekmece van işi savat alanlar, Büyükçekmece tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Büyükçekmece Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Büyükçekmece hokka alanlar, Büyükçekmece fransız mine alanlar, Büyükçekmece teşhir vitrini alanlar, Büyükçekmece buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Büyükçekmece keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Büyükçekmece kandil alanlar, Büyükçekmece ebru alanlar, Büyükçekmece mustafa düzgünman alanlar, Büyükçekmece zigon alanlar, Büyükçekmece zemzemlik alanlar, Büyükçekmece mücevher kutusu alanlar, Büyükçekmece dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Büyükçekmece sürahi alanlar, Büyükçekmece Osmanlı sürahi alanlar, Büyükçekmece antik mercan alanlar, Büyükçekmece makta alanlar, teslim taşı alanlar, Büyükçekmece antik sedef alanlar, Büyükçekmece minyatür alanlar, Büyükçekmece kabe örtüsü alanlar, Büyükçekmece gülebdan alanlar, Büyükçekmece mineli dürbün alanlar, Büyükçekmece sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Büyükçekmece şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Büyükçekmece lali gue alanlar, Büyükçekmece gece sürahisi alanlar, Büyükçekmece meissen alanlar, Büyükçekmece satsuma alanlar, Büyükçekmece hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Büyükçekmece macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Büyükçekmece constantine alanlar, Büyükçekmece anonim alanlar, Büyükçekmece leyla gamsız alanlar, Büyükçekmece ibrahim safi alanlar, Büyükçekmece bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Büyükçekmece herend alanlar, Büyükçekmece nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Büyükçekmece osmanlıca alanlar, Büyükçekmece kitap alanlar, Büyükçekmece kalle alanlar, ali kartal alanlar, Büyükçekmece haydar besim aydar alanlar, Büyükçekmece orhan peker alanlar, Büyükçekmece sıtkı olçar alanlar, Büyükçekmece Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Büyükçekmece edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Büyükçekmece rus gümüşü alanlar, Büyükçekmece minyatür alanlar, Büyükçekmece viyana heykel alanlar, Büyükçekmece oryantal heykel alanlar, Büyükçekmece f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Büyükçekmece merasim kılıcı alanlar.

Büyükçekmece ahşap hilye alanlar, Büyükçekmece hereke halı alanlar, kuka alanlar, Büyükçekmece tesbih alanlar, Büyükçekmece seyahat saati alanlar, Büyükçekmece gravür alanlar, Büyükçekmece degü alanlar, radio antika alanlar, Büyükçekmece opalin alanlar, Büyükçekmece radyo alanlar, Büyükçekmece kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Büyükçekmece laledan alanlar, Büyükçekmece karaf alanlar, Büyükçekmece çerezlik alanlar, Büyükçekmece sahleplik alanlar, Büyükçekmece tutya alanlar, Büyükçekmece likör takımı alanlar, Büyükçekmece mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Büyükçekmece zarf alanlar, Büyükçekmece nargile alanlar, Büyükçekmece gülabdan alanlar, Büyükçekmece ferman alanlar, Büyükçekmece berat alanlar.

Büyükçekmece hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Büyükçekmece şifa tası alanlar, Büyükçekmece hokka takımı alanlar, Büyükçekmece mangal alanlar, Büyükçekmece barutluk alanlar, Büyükçekmece tombak alanlar, Büyükçekmece saray işi alanlar, Büyükçekmece ağızlık alanlar, kemer alanlar, Büyükçekmece hançer alanlar, Büyükçekmece kılıç alanlar, Büyükçekmece mühürler alanlar, Büyükçekmece mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Büyükçekmece Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Büyükçekmece seccade alanlar, Büyükçekmece sırmalı örtüler alanlar, Büyükçekmece antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.