Beykoz antikacılar, Beykoz antika alanlar, Beykoz antika eşya alanlar, Beykoz antika eşyalar, Beykoz eski alım satım, Beykoz antika koleksiyoncuları, Beykoz antika eşya alıcıları, Beykoz antika şirketleri, Beykoz antika firması, Beykoz antika şirketi, Beykoz antika firmaları, Beykoz antika eşya şirketleri, Beykoz antika eşya firması, Beykoz antika eşya şirketi, Beykoz antika eşya firmaları, Beykoz müzayede şirketi, Beykoz eski alanlar, Beykoz eski eşya alanlar, Beykoz antika alan yerler, Beykoz antika eşya alan yerler, Beykoz eski alan yerler, Beykoz eski eşya alan yerler, Beykoz antika pazarı, Beykoz antika alım satım, Beykoz antika alıcıları, Beykoz antika satıcıları, Beykoz antika eşya satıcıları, Beykoz eski eşya alıcıları, Beykoz eski eşya satıcıları, Beykoz antika fiyatları, Beykoz antika eşya fiyatları, Beykoz eski fiyatları, Beykoz eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

İstanbul Beykoz Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Beykoz antika eşya alanlar ve Beykoz antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Beykoz antika eşya şirketimiz, Beykoz antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Beykoz Antika Alanlar

Beykoz antika alanlar ve Beykoz antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Beykoz antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Beykoz antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Beykoz Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Beykoz antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Beykoz

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Beykoz antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Beykoz antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Beykoz Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Beykoz antika eşya alanlar ve Beykoz antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Beykoz antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Beykoz antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Beykoz Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Beykoz antika eşya alanların tercih ettiği, Beykoz bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Beykoz antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Beykoz antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Beykoz antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Beykoz Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Beykoz eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Beykoz eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Beykoz eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Beykoz eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Beykoz eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Beykoz Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Beykoz bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Beykoz antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Beykoz bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Beykoz antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Beykoz antikacılar, Beykoz antika eşyalar, Beykoz eski eşyalar, Beykoz antika şirketleri, Beykoz antika firması, Beykoz müzayede şirketi,Beykoz el yazması alanlar, Beykoz Kuran’ı kerim alanlar, Beykoz hat yazı alanlar, Beykoz obje alanlar, Beykoz gümüş alanlar, Beykoz turalı gümüş alanlar, Beykoz karaf alanlar, vazo alanlar, Beykoz jardinyer alanlar, Beykoz resim alanlar, Beykoz modern resim alanlar, Beykoz aplik alanlar, Beykoz bahü alanlar, Beykoz bavul alanlar, Beykoz çanak alanlar, Beykoz çömlek alanlar, Beykoz bakır alanlar, baston alanlar, Beykoz biskiü alanlar, Beykoz billur alanlar, Beykoz cam alanlar, Beykoz kristal alanlar, Beykoz bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Beykoz bandırma halısı alanlar, Beykoz ceviz yemek odası alanlar, Beykoz ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Beykoz ceviz sandalye alanlar, Beykoz cümbüş alanlar, Beykoz constantin oble alanlar, Beykoz cam obje alanlar, Beykoz beykoz alanlar.

Beykoz bohem alanlar, Beykoz çeşmi bülbül alanlar, Beykoz çeşme taşı alanlar, Beykoz çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Beykoz arnevu alanlar, art deko alanlar, Beykoz deko alanlar, Beykoz ayna alanlar, Beykoz asma avize alanlar, Beykoz aznavur gümüş alanlar, Beykoz aznavur alanlar, Beykoz bafon alanlar, Beykoz ayvazozki alanlar, Beykoz dolap alanlar, Beykoz divit alanlar, Beykoz biblo alanlar, Beykoz dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Beykoz daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Beykoz dekopaj işi alanlar, Beykoz dual alanlar, Beykoz dual pikap alanlar.

Beykoz dümen alanlar, Beykoz gemici dümeni alanlar, Beykoz gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Beykoz derbent halı alanlar, Beykoz eviye alanlar, Beykoz ev halısı alanlar, Beykoz elbiselik alanlar, Beykoz elbise alanlar, Beykoz paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Beykoz el işi alanlar, Beykoz el işi halı alanlar, Beykoz el işi alanlar, Beykoz el işi kilim alanlar, Beykoz çan alanlar, Beykoz kilise çanı alanlar, Beykoz gemici çanı alanlar, Beykoz çarık alanlar, Beykoz Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Beykoz ferforje alanlar, Beykoz fistan alanlar, Beykoz Osmanlı fistan alanlar, Beykoz portmanto alanlar, Beykoz eski saat alanlar, Beykoz frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Beykoz bronz heykel alanlar, Beykoz bronz sütün alanlar, Beykoz bronz avize alanlar, Beykoz bronz vazo alanlar, Beykoz bronz kutu alanlar, Beykoz bronz el işi alanlar.

Beykoz halı alanlar, Beykoz lamba alanlar, resim alanlar, Beykoz parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Beykoz insan biblosu alanlar, Beykoz oryantel biblo alanlar, Beykoz kuş biblosu alanlar, Beykoz havlu alanlar, Beykoz mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Beykoz turkısh antika alanlar, Beykoz Osmanlı eşyalar alanlar, Beykoz İstanbul resimleri alanlar, Beykoz altın varak sehpa alanlar, Beykoz altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Beykoz afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Beykoz bronz fener alanlar, Beykoz bünyen alanlar, Beykoz develi halı alanlar, Beykoz dürbün alanlar, Beykoz teleskop alanlar, Beykoz sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Beykoz çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Beykoz flama alanlar, Beykoz alem alanlar, Beykoz arabesk alanlar.

fincan alanlar, Beykoz eski fincan alanlar, Beykoz cam altı alanlar, Beykoz şamdan alanlar, Beykoz oryantel heykel alanlar, Beykoz gümüşlük alanlar, Beykoz hat yazı alanlar, Beykoz teship alanlar, hokka alanlar, Beykoz tophane alanlar, Beykoz goblen alanlar, Beykoz çin eski eşyalar alanlar, Beykoz Çanakkale alanlar, Beykoz Çanakkale vazo alanlar, Beykoz fil dişi heykel alanlar, Beykoz fil dişi baston alanlar, Beykoz fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Beykoz fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Beykoz duvar saati alanlar, Beykoz bez alanlar, buda heykel alanlar, Beykoz hamedan halı alanlar, Beykoz kılıç alanlar, Beykoz antika kılıç alanlar.

Beykoz antika araba alanlar, Beykoz antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Beykoz antika eşyalar alanlar, Beykoz kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Beykoz antika foto alanlar, Beykoz kehribar alanlar, Beykoz kehribar tesbih alanlar, Beykoz Kütahya alanlar, kınık alanlar, Beykoz seramik eşya alanlar, Beykoz kilit alanlar, Beykoz anahtar alanlar, Beykoz antika anahtar alanlar, Beykoz antika kilit alanlar, Beykoz josefin alanlar, kaşpo alanlar, Beykoz antika silah alanlar, Beykoz antika rahle alanlar, rahle alanlar, Beykoz lambader alanlar, Beykoz minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Beykoz komidin alanlar, Beykoz kara kalem resim alanlar, Beykoz blue black alanlar, Beykoz mask alanlar, eski mask alanlar, Beykoz aşurelik alanlar.

Beykoz saleplik alanlar, bozalık alanlar, Beykoz antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Beykoz gramofon alanlar, Beykoz mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Beykoz güdüm alanlar, Beykoz tekke işi alanlar, Beykoz İznik alanlar, Beykoz pusula alanlar, Beykoz gemi pusulası alanlar, Beykoz periyor saat alanlar, Beykoz mangal alanlar, Beykoz eski mangal alanlar, Beykoz Şam işi alanlar, Beykoz Süleymaniye işi alanlar, Beykoz takunya alanlar, Beykoz gümüş takunya alanlar, Beykoz Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Beykoz seccade alanlar, Beykoz eski seccade alanlar, Beykoz Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Beykoz tablo alanlar.

Beykoz antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Beykoz abajur alanlar, Beykoz sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Beykoz antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Beykoz madalya alanlar, Beykoz eşya alanlar, Beykoz ferman alanlar, Beykoz berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Beykoz jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Beykoz bahça alanlar, Beykoz Osmanlı bohça alanlar, Beykoz bindallı alanlar, kaftan alanlar, Beykoz ampir alanlar, Beykoz chrıstofle alanlar, Beykoz ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Beykoz şamdan alanlar, Beykoz çanta alanlar, Beykoz van işi savat alanlar, Beykoz tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Beykoz Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Beykoz hokka alanlar, Beykoz fransız mine alanlar, Beykoz teşhir vitrini alanlar, Beykoz buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Beykoz keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Beykoz kandil alanlar, Beykoz ebru alanlar, Beykoz mustafa düzgünman alanlar, Beykoz zigon alanlar, Beykoz zemzemlik alanlar, Beykoz mücevher kutusu alanlar, Beykoz dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Beykoz sürahi alanlar, Beykoz Osmanlı sürahi alanlar, Beykoz antik mercan alanlar, Beykoz makta alanlar, teslim taşı alanlar, Beykoz antik sedef alanlar, Beykoz minyatür alanlar, Beykoz kabe örtüsü alanlar, Beykoz gülebdan alanlar, Beykoz mineli dürbün alanlar, Beykoz sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Beykoz şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Beykoz lali gue alanlar, Beykoz gece sürahisi alanlar, Beykoz meissen alanlar, Beykoz satsuma alanlar, Beykoz hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Beykoz macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Beykoz constantine alanlar, Beykoz anonim alanlar, Beykoz leyla gamsız alanlar, Beykoz ibrahim safi alanlar, Beykoz bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Beykoz herend alanlar, Beykoz nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Beykoz osmanlıca alanlar, Beykoz kitap alanlar, Beykoz kalle alanlar, ali kartal alanlar, Beykoz haydar besim aydar alanlar, Beykoz orhan peker alanlar, Beykoz sıtkı olçar alanlar, Beykoz Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Beykoz edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Beykoz rus gümüşü alanlar, Beykoz minyatür alanlar, Beykoz viyana heykel alanlar, Beykoz oryantal heykel alanlar, Beykoz f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Beykoz merasim kılıcı alanlar.

Beykoz ahşap hilye alanlar, Beykoz hereke halı alanlar, kuka alanlar, Beykoz tesbih alanlar, Beykoz seyahat saati alanlar, Beykoz gravür alanlar, Beykoz degü alanlar, radio antika alanlar, Beykoz opalin alanlar, Beykoz radyo alanlar, Beykoz kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Beykoz laledan alanlar, Beykoz karaf alanlar, Beykoz çerezlik alanlar, Beykoz sahleplik alanlar, Beykoz tutya alanlar, Beykoz likör takımı alanlar, Beykoz mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Beykoz zarf alanlar, Beykoz nargile alanlar, Beykoz gülabdan alanlar, Beykoz ferman alanlar, Beykoz berat alanlar.

Beykoz hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Beykoz şifa tası alanlar, Beykoz hokka takımı alanlar, Beykoz mangal alanlar, Beykoz barutluk alanlar, Beykoz tombak alanlar, Beykoz saray işi alanlar, Beykoz ağızlık alanlar, kemer alanlar, Beykoz hançer alanlar, Beykoz kılıç alanlar, Beykoz mühürler alanlar, Beykoz mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Beykoz Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Beykoz seccade alanlar, Beykoz sırmalı örtüler alanlar, Beykoz antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.