Başakşehir antikacılar, Başakşehir antika alanlar, Başakşehir antika eşya alanlar, Başakşehir antika eşyalar, Başakşehir eski alım satım, Başakşehir antika koleksiyoncuları, Başakşehir antika eşya alıcıları, Başakşehir antika şirketleri, Başakşehir antika firması, Başakşehir antika şirketi, Başakşehir antika firmaları, Başakşehir antika eşya şirketleri, Başakşehir antika eşya firması, Başakşehir antika eşya şirketi, Başakşehir antika eşya firmaları, Başakşehir müzayede şirketi, Başakşehir eski alanlar, Başakşehir eski eşya alanlar, Başakşehir antika alan yerler, Başakşehir antika eşya alan yerler, Başakşehir eski alan yerler, Başakşehir eski eşya alan yerler, Başakşehir antika pazarı, Başakşehir antika alım satım, Başakşehir antika alıcıları, Başakşehir antika satıcıları, Başakşehir antika eşya satıcıları, Başakşehir eski eşya alıcıları, Başakşehir eski eşya satıcıları, Başakşehir antika fiyatları, Başakşehir antika eşya fiyatları, Başakşehir eski fiyatları, Başakşehir eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

İstanbul Başakşehir Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Başakşehir antika eşya alanlar ve Başakşehir antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Başakşehir antika eşya şirketimiz, Başakşehir antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Başakşehir Antika Alanlar

Başakşehir antika alanlar ve Başakşehir antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Başakşehir antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Başakşehir antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Başakşehir Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Başakşehir antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Başakşehir

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Başakşehir antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Başakşehir antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Başakşehir Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Başakşehir antika eşya alanlar ve Başakşehir antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Başakşehir antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Başakşehir antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Başakşehir Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Başakşehir antika eşya alanların tercih ettiği, Başakşehir bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Başakşehir antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Başakşehir antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Başakşehir antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Başakşehir Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Başakşehir eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Başakşehir eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Başakşehir eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Başakşehir eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Başakşehir eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Başakşehir Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Başakşehir bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Başakşehir antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Başakşehir bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Başakşehir antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Başakşehir antikacılar, Başakşehir antika eşyalar, Başakşehir eski eşyalar, Başakşehir antika şirketleri, Başakşehir antika firması, Başakşehir müzayede şirketi,Başakşehir el yazması alanlar, Başakşehir Kuran’ı kerim alanlar, Başakşehir hat yazı alanlar, Başakşehir obje alanlar, Başakşehir gümüş alanlar, Başakşehir turalı gümüş alanlar, Başakşehir karaf alanlar, vazo alanlar, Başakşehir jardinyer alanlar, Başakşehir resim alanlar, Başakşehir modern resim alanlar, Başakşehir aplik alanlar, Başakşehir bahü alanlar, Başakşehir bavul alanlar, Başakşehir çanak alanlar, Başakşehir çömlek alanlar, Başakşehir bakır alanlar, baston alanlar, Başakşehir biskiü alanlar, Başakşehir billur alanlar, Başakşehir cam alanlar, Başakşehir kristal alanlar, Başakşehir bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Başakşehir bandırma halısı alanlar, Başakşehir ceviz yemek odası alanlar, Başakşehir ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Başakşehir ceviz sandalye alanlar, Başakşehir cümbüş alanlar, Başakşehir constantin oble alanlar, Başakşehir cam obje alanlar, Başakşehir beykoz alanlar.

Başakşehir bohem alanlar, Başakşehir çeşmi bülbül alanlar, Başakşehir çeşme taşı alanlar, Başakşehir çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Başakşehir arnevu alanlar, art deko alanlar, Başakşehir deko alanlar, Başakşehir ayna alanlar, Başakşehir asma avize alanlar, Başakşehir aznavur gümüş alanlar, Başakşehir aznavur alanlar, Başakşehir bafon alanlar, Başakşehir ayvazozki alanlar, Başakşehir dolap alanlar, Başakşehir divit alanlar, Başakşehir biblo alanlar, Başakşehir dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Başakşehir daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Başakşehir dekopaj işi alanlar, Başakşehir dual alanlar, Başakşehir dual pikap alanlar.

Başakşehir dümen alanlar, Başakşehir gemici dümeni alanlar, Başakşehir gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Başakşehir derbent halı alanlar, Başakşehir eviye alanlar, Başakşehir ev halısı alanlar, Başakşehir elbiselik alanlar, Başakşehir elbise alanlar, Başakşehir paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Başakşehir el işi alanlar, Başakşehir el işi halı alanlar, Başakşehir el işi alanlar, Başakşehir el işi kilim alanlar, Başakşehir çan alanlar, Başakşehir kilise çanı alanlar, Başakşehir gemici çanı alanlar, Başakşehir çarık alanlar, Başakşehir Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Başakşehir ferforje alanlar, Başakşehir fistan alanlar, Başakşehir Osmanlı fistan alanlar, Başakşehir portmanto alanlar, Başakşehir eski saat alanlar, Başakşehir frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Başakşehir bronz heykel alanlar, Başakşehir bronz sütün alanlar, Başakşehir bronz avize alanlar, Başakşehir bronz vazo alanlar, Başakşehir bronz kutu alanlar, Başakşehir bronz el işi alanlar.

Başakşehir halı alanlar, Başakşehir lamba alanlar, resim alanlar, Başakşehir parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Başakşehir insan biblosu alanlar, Başakşehir oryantel biblo alanlar, Başakşehir kuş biblosu alanlar, Başakşehir havlu alanlar, Başakşehir mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Başakşehir turkısh antika alanlar, Başakşehir Osmanlı eşyalar alanlar, Başakşehir İstanbul resimleri alanlar, Başakşehir altın varak sehpa alanlar, Başakşehir altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Başakşehir afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Başakşehir bronz fener alanlar, Başakşehir bünyen alanlar, Başakşehir develi halı alanlar, Başakşehir dürbün alanlar, Başakşehir teleskop alanlar, Başakşehir sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Başakşehir çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Başakşehir flama alanlar, Başakşehir alem alanlar, Başakşehir arabesk alanlar.

fincan alanlar, Başakşehir eski fincan alanlar, Başakşehir cam altı alanlar, Başakşehir şamdan alanlar, Başakşehir oryantel heykel alanlar, Başakşehir gümüşlük alanlar, Başakşehir hat yazı alanlar, Başakşehir teship alanlar, hokka alanlar, Başakşehir tophane alanlar, Başakşehir goblen alanlar, Başakşehir çin eski eşyalar alanlar, Başakşehir Çanakkale alanlar, Başakşehir Çanakkale vazo alanlar, Başakşehir fil dişi heykel alanlar, Başakşehir fil dişi baston alanlar, Başakşehir fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Başakşehir fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Başakşehir duvar saati alanlar, Başakşehir bez alanlar, buda heykel alanlar, Başakşehir hamedan halı alanlar, Başakşehir kılıç alanlar, Başakşehir antika kılıç alanlar.

Başakşehir antika araba alanlar, Başakşehir antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Başakşehir antika eşyalar alanlar, Başakşehir kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Başakşehir antika foto alanlar, Başakşehir kehribar alanlar, Başakşehir kehribar tesbih alanlar, Başakşehir Kütahya alanlar, kınık alanlar, Başakşehir seramik eşya alanlar, Başakşehir kilit alanlar, Başakşehir anahtar alanlar, Başakşehir antika anahtar alanlar, Başakşehir antika kilit alanlar, Başakşehir josefin alanlar, kaşpo alanlar, Başakşehir antika silah alanlar, Başakşehir antika rahle alanlar, rahle alanlar, Başakşehir lambader alanlar, Başakşehir minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Başakşehir komidin alanlar, Başakşehir kara kalem resim alanlar, Başakşehir blue black alanlar, Başakşehir mask alanlar, eski mask alanlar, Başakşehir aşurelik alanlar.

Başakşehir saleplik alanlar, bozalık alanlar, Başakşehir antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Başakşehir gramofon alanlar, Başakşehir mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Başakşehir güdüm alanlar, Başakşehir tekke işi alanlar, Başakşehir İznik alanlar, Başakşehir pusula alanlar, Başakşehir gemi pusulası alanlar, Başakşehir periyor saat alanlar, Başakşehir mangal alanlar, Başakşehir eski mangal alanlar, Başakşehir Şam işi alanlar, Başakşehir Süleymaniye işi alanlar, Başakşehir takunya alanlar, Başakşehir gümüş takunya alanlar, Başakşehir Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Başakşehir seccade alanlar, Başakşehir eski seccade alanlar, Başakşehir Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Başakşehir tablo alanlar.

Başakşehir antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Başakşehir abajur alanlar, Başakşehir sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Başakşehir antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Başakşehir madalya alanlar, Başakşehir eşya alanlar, Başakşehir ferman alanlar, Başakşehir berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Başakşehir jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Başakşehir bahça alanlar, Başakşehir Osmanlı bohça alanlar, Başakşehir bindallı alanlar, kaftan alanlar, Başakşehir ampir alanlar, Başakşehir chrıstofle alanlar, Başakşehir ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Başakşehir şamdan alanlar, Başakşehir çanta alanlar, Başakşehir van işi savat alanlar, Başakşehir tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Başakşehir Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Başakşehir hokka alanlar, Başakşehir fransız mine alanlar, Başakşehir teşhir vitrini alanlar, Başakşehir buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Başakşehir keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Başakşehir kandil alanlar, Başakşehir ebru alanlar, Başakşehir mustafa düzgünman alanlar, Başakşehir zigon alanlar, Başakşehir zemzemlik alanlar, Başakşehir mücevher kutusu alanlar, Başakşehir dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Başakşehir sürahi alanlar, Başakşehir Osmanlı sürahi alanlar, Başakşehir antik mercan alanlar, Başakşehir makta alanlar, teslim taşı alanlar, Başakşehir antik sedef alanlar, Başakşehir minyatür alanlar, Başakşehir kabe örtüsü alanlar, Başakşehir gülebdan alanlar, Başakşehir mineli dürbün alanlar, Başakşehir sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Başakşehir şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Başakşehir lali gue alanlar, Başakşehir gece sürahisi alanlar, Başakşehir meissen alanlar, Başakşehir satsuma alanlar, Başakşehir hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Başakşehir macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Başakşehir constantine alanlar, Başakşehir anonim alanlar, Başakşehir leyla gamsız alanlar, Başakşehir ibrahim safi alanlar, Başakşehir bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Başakşehir herend alanlar, Başakşehir nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Başakşehir osmanlıca alanlar, Başakşehir kitap alanlar, Başakşehir kalle alanlar, ali kartal alanlar, Başakşehir haydar besim aydar alanlar, Başakşehir orhan peker alanlar, Başakşehir sıtkı olçar alanlar, Başakşehir Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Başakşehir edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Başakşehir rus gümüşü alanlar, Başakşehir minyatür alanlar, Başakşehir viyana heykel alanlar, Başakşehir oryantal heykel alanlar, Başakşehir f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Başakşehir merasim kılıcı alanlar.

Başakşehir ahşap hilye alanlar, Başakşehir hereke halı alanlar, kuka alanlar, Başakşehir tesbih alanlar, Başakşehir seyahat saati alanlar, Başakşehir gravür alanlar, Başakşehir degü alanlar, radio antika alanlar, Başakşehir opalin alanlar, Başakşehir radyo alanlar, Başakşehir kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Başakşehir laledan alanlar, Başakşehir karaf alanlar, Başakşehir çerezlik alanlar, Başakşehir sahleplik alanlar, Başakşehir tutya alanlar, Başakşehir likör takımı alanlar, Başakşehir mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Başakşehir zarf alanlar, Başakşehir nargile alanlar, Başakşehir gülabdan alanlar, Başakşehir ferman alanlar, Başakşehir berat alanlar.

Başakşehir hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Başakşehir şifa tası alanlar, Başakşehir hokka takımı alanlar, Başakşehir mangal alanlar, Başakşehir barutluk alanlar, Başakşehir tombak alanlar, Başakşehir saray işi alanlar, Başakşehir ağızlık alanlar, kemer alanlar, Başakşehir hançer alanlar, Başakşehir kılıç alanlar, Başakşehir mühürler alanlar, Başakşehir mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Başakşehir Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Başakşehir seccade alanlar, Başakşehir sırmalı örtüler alanlar, Başakşehir antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.