Hemen AraFacebook
tecrübe ve bilgi..

İstanbul Bakırköy

Bakırköy antikacılar, Bakırköy antika alanlar, Bakırköy antika eşya alanlar, Bakırköy antika eşyalar, Bakırköy eski alım satım, Bakırköy antika koleksiyoncuları, Bakırköy antika eşya alıcıları, Bakırköy antika şirketleri, Bakırköy antika firması, Bakırköy antika şirketi, Bakırköy antika firmaları, Bakırköy antika eşya şirketleri, Bakırköy antika eşya firması, Bakırköy antika eşya şirketi, Bakırköy antika eşya firmaları, Bakırköy müzayede şirketi, Bakırköy eski alanlar, Bakırköy eski eşya alanlar, Bakırköy antika alan yerler, Bakırköy antika eşya alan yerler, Bakırköy eski alan yerler, Bakırköy eski eşya alan yerler, Bakırköy antika pazarı, Bakırköy antika alım satım, Bakırköy antika alıcıları, Bakırköy antika satıcıları, Bakırköy antika eşya satıcıları, Bakırköy eski eşya alıcıları, Bakırköy eski eşya satıcıları, Bakırköy antika fiyatları, Bakırköy antika eşya fiyatları, Bakırköy eski fiyatları, Bakırköy eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

İstanbul Bakırköy Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Bakırköy antika eşya alanlar ve Bakırköy antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Bakırköy antika eşya şirketimiz, Bakırköy antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Bakırköy Antika Alanlar

Bakırköy antika alanlar ve Bakırköy antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Bakırköy antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Bakırköy antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Bakırköy Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Bakırköy antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Bakırköy

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Bakırköy antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Bakırköy antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Bakırköy Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Bakırköy antika eşya alanlar ve Bakırköy antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Bakırköy antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Bakırköy antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Bakırköy Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Bakırköy antika eşya alanların tercih ettiği, Bakırköy bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Bakırköy antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Bakırköy antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Bakırköy antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Bakırköy Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Bakırköy eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Bakırköy eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Bakırköy eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Bakırköy eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Bakırköy eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Bakırköy Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Bakırköy bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Bakırköy antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Bakırköy bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Bakırköy antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Bakırköy antikacılar, Bakırköy antika eşyalar, Bakırköy eski eşyalar, Bakırköy antika şirketleri, Bakırköy antika firması, Bakırköy müzayede şirketi,Bakırköy el yazması alanlar, Bakırköy Kuran’ı kerim alanlar, Bakırköy hat yazı alanlar, Bakırköy obje alanlar, Bakırköy gümüş alanlar, Bakırköy turalı gümüş alanlar, Bakırköy karaf alanlar, vazo alanlar, Bakırköy jardinyer alanlar, Bakırköy resim alanlar, Bakırköy modern resim alanlar, Bakırköy aplik alanlar, Bakırköy bahü alanlar, Bakırköy bavul alanlar, Bakırköy çanak alanlar, Bakırköy çömlek alanlar, Bakırköy bakır alanlar, baston alanlar, Bakırköy biskiü alanlar, Bakırköy billur alanlar, Bakırköy cam alanlar, Bakırköy kristal alanlar, Bakırköy bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Bakırköy bandırma halısı alanlar, Bakırköy ceviz yemek odası alanlar, Bakırköy ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Bakırköy ceviz sandalye alanlar, Bakırköy cümbüş alanlar, Bakırköy constantin oble alanlar, Bakırköy cam obje alanlar, Bakırköy beykoz alanlar.

Bakırköy bohem alanlar, Bakırköy çeşmi bülbül alanlar, Bakırköy çeşme taşı alanlar, Bakırköy çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Bakırköy arnevu alanlar, art deko alanlar, Bakırköy deko alanlar, Bakırköy ayna alanlar, Bakırköy asma avize alanlar, Bakırköy aznavur gümüş alanlar, Bakırköy aznavur alanlar, Bakırköy bafon alanlar, Bakırköy ayvazozki alanlar, Bakırköy dolap alanlar, Bakırköy divit alanlar, Bakırköy biblo alanlar, Bakırköy dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Bakırköy daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Bakırköy dekopaj işi alanlar, Bakırköy dual alanlar, Bakırköy dual pikap alanlar.

Bakırköy dümen alanlar, Bakırköy gemici dümeni alanlar, Bakırköy gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Bakırköy derbent halı alanlar, Bakırköy eviye alanlar, Bakırköy ev halısı alanlar, Bakırköy elbiselik alanlar, Bakırköy elbise alanlar, Bakırköy paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Bakırköy el işi alanlar, Bakırköy el işi halı alanlar, Bakırköy el işi alanlar, Bakırköy el işi kilim alanlar, Bakırköy çan alanlar, Bakırköy kilise çanı alanlar, Bakırköy gemici çanı alanlar, Bakırköy çarık alanlar, Bakırköy Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Bakırköy ferforje alanlar, Bakırköy fistan alanlar, Bakırköy Osmanlı fistan alanlar, Bakırköy portmanto alanlar, Bakırköy eski saat alanlar, Bakırköy frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Bakırköy bronz heykel alanlar, Bakırköy bronz sütün alanlar, Bakırköy bronz avize alanlar, Bakırköy bronz vazo alanlar, Bakırköy bronz kutu alanlar, Bakırköy bronz el işi alanlar.

Bakırköy halı alanlar, Bakırköy lamba alanlar, resim alanlar, Bakırköy parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Bakırköy insan biblosu alanlar, Bakırköy oryantel biblo alanlar, Bakırköy kuş biblosu alanlar, Bakırköy havlu alanlar, Bakırköy mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Bakırköy turkısh antika alanlar, Bakırköy Osmanlı eşyalar alanlar, Bakırköy eski gelinlik alanlar, Bakırköy İstanbul resimleri alanlar, Bakırköy altın varak sehpa alanlar, Bakırköy altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Bakırköy afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Bakırköy bronz fener alanlar, Bakırköy bünyen alanlar, Bakırköy develi halı alanlar, Bakırköy dürbün alanlar, Bakırköy teleskop alanlar, Bakırköy sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Bakırköy çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Bakırköy flama alanlar, Bakırköy alem alanlar, Bakırköy arabesk alanlar.

Bakırköy pul alanlar, Bakırköy Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Bakırköy eski fincan alanlar, Bakırköy cam altı alanlar, Bakırköy şamdan alanlar, Bakırköy oryantel heykel alanlar, Bakırköy gümüşlük alanlar, Bakırköy hat yazı alanlar, Bakırköy teship alanlar, hokka alanlar, Bakırköy tophane alanlar, Bakırköy goblen alanlar, Bakırköy çin eski eşyalar alanlar, Bakırköy Çanakkale alanlar, Bakırköy Çanakkale vazo alanlar, Bakırköy fil dişi heykel alanlar, Bakırköy fil dişi baston alanlar, Bakırköy fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Bakırköy fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Bakırköy duvar saati alanlar, Bakırköy bez alanlar, buda heykel alanlar, Bakırköy hamedan halı alanlar, Bakırköy kılıç alanlar, Bakırköy antika kılıç alanlar.

Bakırköy antika araba alanlar, Bakırköy antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Bakırköy antika eşyalar alanlar, Bakırköy kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Bakırköy antika foto alanlar, Bakırköy kehribar alanlar, Bakırköy kehribar tesbih alanlar, Bakırköy Kütahya alanlar, kınık alanlar, Bakırköy seramik eşya alanlar, Bakırköy kilit alanlar, Bakırköy anahtar alanlar, Bakırköy antika anahtar alanlar, Bakırköy antika kilit alanlar, Bakırköy josefin alanlar, kaşpo alanlar, Bakırköy antika silah alanlar, Bakırköy antika rahle alanlar, rahle alanlar, Bakırköy lambader alanlar, Bakırköy minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Bakırköy komidin alanlar, Bakırköy kara kalem resim alanlar, Bakırköy blue black alanlar, Bakırköy mask alanlar, eski mask alanlar, Bakırköy aşurelik alanlar.

Bakırköy saleplik alanlar, bozalık alanlar, Bakırköy antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Bakırköy gramofon alanlar, Bakırköy mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Bakırköy güdüm alanlar, Bakırköy tekke işi alanlar, Bakırköy İznik alanlar, Bakırköy pusula alanlar, Bakırköy gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Bakırköy periyor saat alanlar, Bakırköy mangal alanlar, Bakırköy eski mangal alanlar, Bakırköy Şam işi alanlar, Bakırköy Süleymaniye işi alanlar, Bakırköy takunya alanlar, Bakırköy gümüş takunya alanlar, Bakırköy Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Bakırköy seccade alanlar, Bakırköy eski seccade alanlar, Bakırköy Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Bakırköy tablo alanlar.

Bakırköy antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Bakırköy abajur alanlar, Bakırköy sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Bakırköy antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Bakırköy madalya alanlar, Bakırköy eşya alanlar, Bakırköy ferman alanlar, Bakırköy berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Bakırköy jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Bakırköy bahça alanlar, Bakırköy Osmanlı bohça alanlar, Bakırköy bindallı alanlar, kaftan alanlar, Bakırköy ampir alanlar, Bakırköy chrıstofle alanlar, Bakırköy ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Bakırköy şamdan alanlar, Bakırköy çanta alanlar, Bakırköy van işi savat alanlar, Bakırköy tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Bakırköy Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Bakırköy hokka alanlar, Bakırköy fransız mine alanlar, Bakırköy teşhir vitrini alanlar, Bakırköy buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Bakırköy keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Bakırköy kandil alanlar, Bakırköy ebru alanlar, Bakırköy mustafa düzgünman alanlar, Bakırköy zigon alanlar, Bakırköy zemzemlik alanlar, Bakırköy mücevher kutusu alanlar, Bakırköy dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Bakırköy sürahi alanlar, Bakırköy Osmanlı sürahi alanlar, Bakırköy antik mercan alanlar, Bakırköy makta alanlar, teslim taşı alanlar, Bakırköy antik sedef alanlar, Bakırköy minyatür alanlar, Bakırköy kabe örtüsü alanlar, Bakırköy gülebdan alanlar, Bakırköy mineli dürbün alanlar, Bakırköy sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Bakırköy şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Bakırköy lali gue alanlar, Bakırköy gece sürahisi alanlar, Bakırköy meissen alanlar, Bakırköy satsuma alanlar, Bakırköy hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Bakırköy macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Bakırköy constantine alanlar, Bakırköy anonim alanlar, Bakırköy leyla gamsız alanlar, Bakırköy ibrahim safi alanlar, Bakırköy bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Bakırköy herend alanlar, Bakırköy nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Bakırköy osmanlıca alanlar, Bakırköy kitap alanlar, Bakırköy kalle alanlar, ali kartal alanlar, Bakırköy haydar besim aydar alanlar, Bakırköy orhan peker alanlar, Bakırköy sıtkı olçar alanlar, Bakırköy Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Bakırköy edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Bakırköy rus gümüşü alanlar, Bakırköy minyatür alanlar, Bakırköy viyana heykel alanlar, Bakırköy oryantal heykel alanlar, Bakırköy f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Bakırköy merasim kılıcı alanlar.

Bakırköy ahşap hilye alanlar, Bakırköy hereke halı alanlar, kuka alanlar, Bakırköy tesbih alanlar, Bakırköy seyahat saati alanlar, Bakırköy gravür alanlar, Bakırköy degü alanlar, radio antika alanlar, Bakırköy opalin alanlar, Bakırköy radyo alanlar, Bakırköy kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Bakırköy laledan alanlar, Bakırköy karaf alanlar, Bakırköy çerezlik alanlar, Bakırköy sahleplik alanlar, Bakırköy tutya alanlar, Bakırköy likör takımı alanlar, Bakırköy mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Bakırköy zarf alanlar, Bakırköy nargile alanlar, Bakırköy gülabdan alanlar, Bakırköy ferman alanlar, Bakırköy berat alanlar.

Bakırköy hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Bakırköy şifa tası alanlar, Bakırköy hokka takımı alanlar, Bakırköy mangal alanlar, Bakırköy barutluk alanlar, Bakırköy tombak alanlar, Bakırköy saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Bakırköy ağızlık alanlar, kemer alanlar, Bakırköy hançer alanlar, Bakırköy kılıç alanlar, Bakırköy mühürler alanlar, Bakırköy mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Bakırköy Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Bakırköy seccade alanlar, Bakırköy sırmalı örtüler alanlar, Bakırköy antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.

 

1
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by