Bağcılar antikacılar, Bağcılar antika alanlar, Bağcılar antika eşya alanlar, Bağcılar antika eşyalar, Bağcılar eski alım satım, Bağcılar antika koleksiyoncuları, Bağcılar antika eşya alıcıları, Bağcılar antika şirketleri, Bağcılar antika firması, Bağcılar antika şirketi, Bağcılar antika firmaları, Bağcılar antika eşya şirketleri, Bağcılar antika eşya firması, Bağcılar antika eşya şirketi, Bağcılar antika eşya firmaları, Bağcılar müzayede şirketi, Bağcılar eski alanlar, Bağcılar eski eşya alanlar, Bağcılar antika alan yerler, Bağcılar antika eşya alan yerler, Bağcılar eski alan yerler, Bağcılar eski eşya alan yerler, Bağcılar antika pazarı, Bağcılar antika alım satım, Bağcılar antika alıcıları, Bağcılar antika satıcıları, Bağcılar antika eşya satıcıları, Bağcılar eski eşya alıcıları, Bağcılar eski eşya satıcıları, Bağcılar antika fiyatları, Bağcılar antika eşya fiyatları, Bağcılar eski fiyatları, Bağcılar eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

İstanbul Bağcılar Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Bağcılar antika eşya alanlar ve Bağcılar antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Bağcılar antika eşya şirketimiz, Bağcılar antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Bağcılar Antika Alanlar

Bağcılar antika alanlar ve Bağcılar antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Bağcılar antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Bağcılar antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Bağcılar Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Bağcılar antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Bağcılar

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Bağcılar antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Bağcılar antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Bağcılar Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Bağcılar antika eşya alanlar ve Bağcılar antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Bağcılar antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Bağcılar antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Bağcılar Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Bağcılar antika eşya alanların tercih ettiği, Bağcılar bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Bağcılar antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Bağcılar antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Bağcılar antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Bağcılar Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Bağcılar eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Bağcılar eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Bağcılar eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Bağcılar eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Bağcılar eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Bağcılar Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Bağcılar bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Bağcılar antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Bağcılar bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Bağcılar antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Bağcılar antikacılar, Bağcılar antika eşyalar, Bağcılar eski eşyalar, Bağcılar antika şirketleri, Bağcılar antika firması, Bağcılar müzayede şirketi,Bağcılar el yazması alanlar, Bağcılar Kuran’ı kerim alanlar, Bağcılar hat yazı alanlar, Bağcılar obje alanlar, Bağcılar gümüş alanlar, Bağcılar turalı gümüş alanlar, Bağcılar karaf alanlar, vazo alanlar, Bağcılar jardinyer alanlar, Bağcılar resim alanlar, Bağcılar modern resim alanlar, Bağcılar aplik alanlar, Bağcılar bahü alanlar, Bağcılar bavul alanlar, Bağcılar çanak alanlar, Bağcılar çömlek alanlar, Bağcılar bakır alanlar, baston alanlar, Bağcılar biskiü alanlar, Bağcılar billur alanlar, Bağcılar cam alanlar, Bağcılar kristal alanlar, Bağcılar bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Bağcılar bandırma halısı alanlar, Bağcılar ceviz yemek odası alanlar, Bağcılar ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Bağcılar ceviz sandalye alanlar, Bağcılar cümbüş alanlar, Bağcılar constantin oble alanlar, Bağcılar cam obje alanlar, Bağcılar beykoz alanlar.

Bağcılar bohem alanlar, Bağcılar çeşmi bülbül alanlar, Bağcılar çeşme taşı alanlar, Bağcılar çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Bağcılar arnevu alanlar, art deko alanlar, Bağcılar deko alanlar, Bağcılar ayna alanlar, Bağcılar asma avize alanlar, Bağcılar aznavur gümüş alanlar, Bağcılar aznavur alanlar, Bağcılar bafon alanlar, Bağcılar ayvazozki alanlar, Bağcılar dolap alanlar, Bağcılar divit alanlar, Bağcılar biblo alanlar, Bağcılar dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Bağcılar daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Bağcılar dekopaj işi alanlar, Bağcılar dual alanlar, Bağcılar dual pikap alanlar.

Bağcılar dümen alanlar, Bağcılar gemici dümeni alanlar, Bağcılar gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Bağcılar derbent halı alanlar, Bağcılar eviye alanlar, Bağcılar ev halısı alanlar, Bağcılar elbiselik alanlar, Bağcılar elbise alanlar, Bağcılar paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Bağcılar el işi alanlar, Bağcılar el işi halı alanlar, Bağcılar el işi alanlar, Bağcılar el işi kilim alanlar, Bağcılar çan alanlar, Bağcılar kilise çanı alanlar, Bağcılar gemici çanı alanlar, Bağcılar çarık alanlar, Bağcılar Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Bağcılar ferforje alanlar, Bağcılar fistan alanlar, Bağcılar Osmanlı fistan alanlar, Bağcılar portmanto alanlar, Bağcılar eski saat alanlar, Bağcılar frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Bağcılar bronz heykel alanlar, Bağcılar bronz sütün alanlar, Bağcılar bronz avize alanlar, Bağcılar bronz vazo alanlar, Bağcılar bronz kutu alanlar, Bağcılar bronz el işi alanlar.

Bağcılar halı alanlar, Bağcılar lamba alanlar, resim alanlar, Bağcılar parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Bağcılar insan biblosu alanlar, Bağcılar oryantel biblo alanlar, Bağcılar kuş biblosu alanlar, Bağcılar havlu alanlar, Bağcılar mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Bağcılar turkısh antika alanlar, Bağcılar Osmanlı eşyalar alanlar, Bağcılar İstanbul resimleri alanlar, Bağcılar altın varak sehpa alanlar, Bağcılar altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Bağcılar afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Bağcılar bronz fener alanlar, Bağcılar bünyen alanlar, Bağcılar develi halı alanlar, Bağcılar dürbün alanlar, Bağcılar teleskop alanlar, Bağcılar sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Bağcılar çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Bağcılar flama alanlar, Bağcılar alem alanlar, Bağcılar arabesk alanlar.

fincan alanlar, Bağcılar eski fincan alanlar, Bağcılar cam altı alanlar, Bağcılar şamdan alanlar, Bağcılar oryantel heykel alanlar, Bağcılar gümüşlük alanlar, Bağcılar hat yazı alanlar, Bağcılar teship alanlar, hokka alanlar, Bağcılar tophane alanlar, Bağcılar goblen alanlar, Bağcılar çin eski eşyalar alanlar, Bağcılar Çanakkale alanlar, Bağcılar Çanakkale vazo alanlar, Bağcılar fil dişi heykel alanlar, Bağcılar fil dişi baston alanlar, Bağcılar fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Bağcılar fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Bağcılar duvar saati alanlar, Bağcılar bez alanlar, buda heykel alanlar, Bağcılar hamedan halı alanlar, Bağcılar kılıç alanlar, Bağcılar antika kılıç alanlar.

Bağcılar antika araba alanlar, Bağcılar antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Bağcılar antika eşyalar alanlar, Bağcılar kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Bağcılar antika foto alanlar, Bağcılar kehribar alanlar, Bağcılar kehribar tesbih alanlar, Bağcılar Kütahya alanlar, kınık alanlar, Bağcılar seramik eşya alanlar, Bağcılar kilit alanlar, Bağcılar anahtar alanlar, Bağcılar antika anahtar alanlar, Bağcılar antika kilit alanlar, Bağcılar josefin alanlar, kaşpo alanlar, Bağcılar antika silah alanlar, Bağcılar antika rahle alanlar, rahle alanlar, Bağcılar lambader alanlar, Bağcılar minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Bağcılar komidin alanlar, Bağcılar kara kalem resim alanlar, Bağcılar blue black alanlar, Bağcılar mask alanlar, eski mask alanlar, Bağcılar aşurelik alanlar.

Bağcılar saleplik alanlar, bozalık alanlar, Bağcılar antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Bağcılar gramofon alanlar, Bağcılar mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Bağcılar güdüm alanlar, Bağcılar tekke işi alanlar, Bağcılar İznik alanlar, Bağcılar pusula alanlar, Bağcılar gemi pusulası alanlar, Bağcılar periyor saat alanlar, Bağcılar mangal alanlar, Bağcılar eski mangal alanlar, Bağcılar Şam işi alanlar, Bağcılar Süleymaniye işi alanlar, Bağcılar takunya alanlar, Bağcılar gümüş takunya alanlar, Bağcılar Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Bağcılar seccade alanlar, Bağcılar eski seccade alanlar, Bağcılar Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Bağcılar tablo alanlar.

Bağcılar antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Bağcılar abajur alanlar, Bağcılar sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Bağcılar antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Bağcılar madalya alanlar, Bağcılar eşya alanlar, Bağcılar ferman alanlar, Bağcılar berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Bağcılar jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Bağcılar bahça alanlar, Bağcılar Osmanlı bohça alanlar, Bağcılar bindallı alanlar, kaftan alanlar, Bağcılar ampir alanlar, Bağcılar chrıstofle alanlar, Bağcılar ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Bağcılar şamdan alanlar, Bağcılar çanta alanlar, Bağcılar van işi savat alanlar, Bağcılar tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Bağcılar Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Bağcılar hokka alanlar, Bağcılar fransız mine alanlar, Bağcılar teşhir vitrini alanlar, Bağcılar buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Bağcılar keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Bağcılar kandil alanlar, Bağcılar ebru alanlar, Bağcılar mustafa düzgünman alanlar, Bağcılar zigon alanlar, Bağcılar zemzemlik alanlar, Bağcılar mücevher kutusu alanlar, Bağcılar dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Bağcılar sürahi alanlar, Bağcılar Osmanlı sürahi alanlar, Bağcılar antik mercan alanlar, Bağcılar makta alanlar, teslim taşı alanlar, Bağcılar antik sedef alanlar, Bağcılar minyatür alanlar, Bağcılar kabe örtüsü alanlar, Bağcılar gülebdan alanlar, Bağcılar mineli dürbün alanlar, Bağcılar sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Bağcılar şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Bağcılar lali gue alanlar, Bağcılar gece sürahisi alanlar, Bağcılar meissen alanlar, Bağcılar satsuma alanlar, Bağcılar hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Bağcılar macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Bağcılar constantine alanlar, Bağcılar anonim alanlar, Bağcılar leyla gamsız alanlar, Bağcılar ibrahim safi alanlar, Bağcılar bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Bağcılar herend alanlar, Bağcılar nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Bağcılar osmanlıca alanlar, Bağcılar kitap alanlar, Bağcılar kalle alanlar, ali kartal alanlar, Bağcılar haydar besim aydar alanlar, Bağcılar orhan peker alanlar, Bağcılar sıtkı olçar alanlar, Bağcılar Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Bağcılar edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Bağcılar rus gümüşü alanlar, Bağcılar minyatür alanlar, Bağcılar viyana heykel alanlar, Bağcılar oryantal heykel alanlar, Bağcılar f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Bağcılar merasim kılıcı alanlar.

Bağcılar ahşap hilye alanlar, Bağcılar hereke halı alanlar, kuka alanlar, Bağcılar tesbih alanlar, Bağcılar seyahat saati alanlar, Bağcılar gravür alanlar, Bağcılar degü alanlar, radio antika alanlar, Bağcılar opalin alanlar, Bağcılar radyo alanlar, Bağcılar kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Bağcılar laledan alanlar, Bağcılar karaf alanlar, Bağcılar çerezlik alanlar, Bağcılar sahleplik alanlar, Bağcılar tutya alanlar, Bağcılar likör takımı alanlar, Bağcılar mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Bağcılar zarf alanlar, Bağcılar nargile alanlar, Bağcılar gülabdan alanlar, Bağcılar ferman alanlar, Bağcılar berat alanlar.

Bağcılar hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Bağcılar şifa tası alanlar, Bağcılar hokka takımı alanlar, Bağcılar mangal alanlar, Bağcılar barutluk alanlar, Bağcılar tombak alanlar, Bağcılar saray işi alanlar, Bağcılar ağızlık alanlar, kemer alanlar, Bağcılar hançer alanlar, Bağcılar kılıç alanlar, Bağcılar mühürler alanlar, Bağcılar mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Bağcılar Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Bağcılar seccade alanlar, Bağcılar sırmalı örtüler alanlar, Bağcılar antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.