Avcılar antikacılar, Avcılar antika alanlar, Avcılar antika eşya alanlar, Avcılar antika eşyalar, Avcılar eski alım satım, Avcılar antika koleksiyoncuları, Avcılar antika eşya alıcıları, Avcılar antika şirketleri, Avcılar antika firması, Avcılar antika şirketi, Avcılar antika firmaları, Avcılar antika eşya şirketleri, Avcılar antika eşya firması, Avcılar antika eşya şirketi, Avcılar antika eşya firmaları, Avcılar müzayede şirketi, Avcılar eski alanlar, Avcılar eski eşya alanlar, Avcılar antika alan yerler, Avcılar antika eşya alan yerler, Avcılar eski alan yerler, Avcılar eski eşya alan yerler, Avcılar antika pazarı, Avcılar antika alım satım, Avcılar antika alıcıları, Avcılar antika satıcıları, Avcılar antika eşya satıcıları, Avcılar eski eşya alıcıları, Avcılar eski eşya satıcıları, Avcılar antika fiyatları, Avcılar antika eşya fiyatları, Avcılar eski fiyatları, Avcılar eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

İstanbul Avcılar Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Avcılar antika eşya alanlar ve Avcılar antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Avcılar antika eşya şirketimiz, Avcılar antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Avcılar Antika Alanlar

Avcılar antika alanlar ve Avcılar antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Avcılar antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Avcılar antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Avcılar Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Avcılar antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Avcılar

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Avcılar antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Avcılar antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Avcılar Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Avcılar antika eşya alanlar ve Avcılar antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Avcılar antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Avcılar antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Avcılar Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Avcılar antika eşya alanların tercih ettiği, Avcılar bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Avcılar antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Avcılar antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Avcılar antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Avcılar Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Avcılar eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Avcılar eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Avcılar eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Avcılar eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Avcılar eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Avcılar Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Avcılar bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Avcılar antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Avcılar bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Avcılar antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Avcılar antikacılar, Avcılar antika eşyalar, Avcılar eski eşyalar, Avcılar antika şirketleri, Avcılar antika firması, Avcılar müzayede şirketi,Avcılar el yazması alanlar, Avcılar Kuran’ı kerim alanlar, Avcılar hat yazı alanlar, Avcılar obje alanlar, Avcılar gümüş alanlar, Avcılar turalı gümüş alanlar, Avcılar karaf alanlar, vazo alanlar, Avcılar jardinyer alanlar, Avcılar resim alanlar, Avcılar modern resim alanlar, Avcılar aplik alanlar, Avcılar bahü alanlar, Avcılar bavul alanlar, Avcılar çanak alanlar, Avcılar çömlek alanlar, Avcılar bakır alanlar, baston alanlar, Avcılar biskiü alanlar, Avcılar billur alanlar, Avcılar cam alanlar, Avcılar kristal alanlar, Avcılar bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Avcılar bandırma halısı alanlar, Avcılar ceviz yemek odası alanlar, Avcılar ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Avcılar ceviz sandalye alanlar, Avcılar cümbüş alanlar, Avcılar constantin oble alanlar, Avcılar cam obje alanlar, Avcılar beykoz alanlar.

Avcılar bohem alanlar, Avcılar çeşmi bülbül alanlar, Avcılar çeşme taşı alanlar, Avcılar çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Avcılar arnevu alanlar, art deko alanlar, Avcılar deko alanlar, Avcılar ayna alanlar, Avcılar asma avize alanlar, Avcılar aznavur gümüş alanlar, Avcılar aznavur alanlar, Avcılar bafon alanlar, Avcılar ayvazozki alanlar, Avcılar dolap alanlar, Avcılar divit alanlar, Avcılar biblo alanlar, Avcılar dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Avcılar daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Avcılar dekopaj işi alanlar, Avcılar dual alanlar, Avcılar dual pikap alanlar.

Avcılar dümen alanlar, Avcılar gemici dümeni alanlar, Avcılar gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Avcılar derbent halı alanlar, Avcılar eviye alanlar, Avcılar ev halısı alanlar, Avcılar elbiselik alanlar, Avcılar elbise alanlar, Avcılar paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Avcılar el işi alanlar, Avcılar el işi halı alanlar, Avcılar el işi alanlar, Avcılar el işi kilim alanlar, Avcılar çan alanlar, Avcılar kilise çanı alanlar, Avcılar gemici çanı alanlar, Avcılar çarık alanlar, Avcılar Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Avcılar ferforje alanlar, Avcılar fistan alanlar, Avcılar Osmanlı fistan alanlar, Avcılar portmanto alanlar, Avcılar eski saat alanlar, Avcılar frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Avcılar bronz heykel alanlar, Avcılar bronz sütün alanlar, Avcılar bronz avize alanlar, Avcılar bronz vazo alanlar, Avcılar bronz kutu alanlar, Avcılar bronz el işi alanlar.

Avcılar halı alanlar, Avcılar lamba alanlar, resim alanlar, Avcılar parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Avcılar insan biblosu alanlar, Avcılar oryantel biblo alanlar, Avcılar kuş biblosu alanlar, Avcılar havlu alanlar, Avcılar mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Avcılar turkısh antika alanlar, Avcılar Osmanlı eşyalar alanlar, Avcılar İstanbul resimleri alanlar, Avcılar altın varak sehpa alanlar, Avcılar altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Avcılar afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Avcılar bronz fener alanlar, Avcılar bünyen alanlar, Avcılar develi halı alanlar, Avcılar dürbün alanlar, Avcılar teleskop alanlar, Avcılar sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Avcılar çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Avcılar flama alanlar, Avcılar alem alanlar, Avcılar arabesk alanlar.

fincan alanlar, Avcılar eski fincan alanlar, Avcılar cam altı alanlar, Avcılar şamdan alanlar, Avcılar oryantel heykel alanlar, Avcılar gümüşlük alanlar, Avcılar hat yazı alanlar, Avcılar teship alanlar, hokka alanlar, Avcılar tophane alanlar, Avcılar goblen alanlar, Avcılar çin eski eşyalar alanlar, Avcılar Çanakkale alanlar, Avcılar Çanakkale vazo alanlar, Avcılar fil dişi heykel alanlar, Avcılar fil dişi baston alanlar, Avcılar fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Avcılar fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Avcılar duvar saati alanlar, Avcılar bez alanlar, buda heykel alanlar, Avcılar hamedan halı alanlar, Avcılar kılıç alanlar, Avcılar antika kılıç alanlar.

Avcılar antika araba alanlar, Avcılar antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Avcılar antika eşyalar alanlar, Avcılar kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Avcılar antika foto alanlar, Avcılar kehribar alanlar, Avcılar kehribar tesbih alanlar, Avcılar Kütahya alanlar, kınık alanlar, Avcılar seramik eşya alanlar, Avcılar kilit alanlar, Avcılar anahtar alanlar, Avcılar antika anahtar alanlar, Avcılar antika kilit alanlar, Avcılar josefin alanlar, kaşpo alanlar, Avcılar antika silah alanlar, Avcılar antika rahle alanlar, rahle alanlar, Avcılar lambader alanlar, Avcılar minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Avcılar komidin alanlar, Avcılar kara kalem resim alanlar, Avcılar blue black alanlar, Avcılar mask alanlar, eski mask alanlar, Avcılar aşurelik alanlar.

Avcılar saleplik alanlar, bozalık alanlar, Avcılar antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Avcılar gramofon alanlar, Avcılar mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Avcılar güdüm alanlar, Avcılar tekke işi alanlar, Avcılar İznik alanlar, Avcılar pusula alanlar, Avcılar gemi pusulası alanlar, Avcılar periyor saat alanlar, Avcılar mangal alanlar, Avcılar eski mangal alanlar, Avcılar Şam işi alanlar, Avcılar Süleymaniye işi alanlar, Avcılar takunya alanlar, Avcılar gümüş takunya alanlar, Avcılar Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Avcılar seccade alanlar, Avcılar eski seccade alanlar, Avcılar Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Avcılar tablo alanlar.

Avcılar antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Avcılar abajur alanlar, Avcılar sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Avcılar antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Avcılar madalya alanlar, Avcılar eşya alanlar, Avcılar ferman alanlar, Avcılar berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Avcılar jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Avcılar bahça alanlar, Avcılar Osmanlı bohça alanlar, Avcılar bindallı alanlar, kaftan alanlar, Avcılar ampir alanlar, Avcılar chrıstofle alanlar, Avcılar ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Avcılar şamdan alanlar, Avcılar çanta alanlar, Avcılar van işi savat alanlar, Avcılar tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Avcılar Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Avcılar hokka alanlar, Avcılar fransız mine alanlar, Avcılar teşhir vitrini alanlar, Avcılar buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Avcılar keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Avcılar kandil alanlar, Avcılar ebru alanlar, Avcılar mustafa düzgünman alanlar, Avcılar zigon alanlar, Avcılar zemzemlik alanlar, Avcılar mücevher kutusu alanlar, Avcılar dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Avcılar sürahi alanlar, Avcılar Osmanlı sürahi alanlar, Avcılar antik mercan alanlar, Avcılar makta alanlar, teslim taşı alanlar, Avcılar antik sedef alanlar, Avcılar minyatür alanlar, Avcılar kabe örtüsü alanlar, Avcılar gülebdan alanlar, Avcılar mineli dürbün alanlar, Avcılar sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Avcılar şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Avcılar lali gue alanlar, Avcılar gece sürahisi alanlar, Avcılar meissen alanlar, Avcılar satsuma alanlar, Avcılar hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Avcılar macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Avcılar constantine alanlar, Avcılar anonim alanlar, Avcılar leyla gamsız alanlar, Avcılar ibrahim safi alanlar, Avcılar bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Avcılar herend alanlar, Avcılar nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Avcılar osmanlıca alanlar, Avcılar kitap alanlar, Avcılar kalle alanlar, ali kartal alanlar, Avcılar haydar besim aydar alanlar, Avcılar orhan peker alanlar, Avcılar sıtkı olçar alanlar, Avcılar Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Avcılar edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Avcılar rus gümüşü alanlar, Avcılar minyatür alanlar, Avcılar viyana heykel alanlar, Avcılar oryantal heykel alanlar, Avcılar f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Avcılar merasim kılıcı alanlar.

Avcılar ahşap hilye alanlar, Avcılar hereke halı alanlar, kuka alanlar, Avcılar tesbih alanlar, Avcılar seyahat saati alanlar, Avcılar gravür alanlar, Avcılar degü alanlar, radio antika alanlar, Avcılar opalin alanlar, Avcılar radyo alanlar, Avcılar kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Avcılar laledan alanlar, Avcılar karaf alanlar, Avcılar çerezlik alanlar, Avcılar sahleplik alanlar, Avcılar tutya alanlar, Avcılar likör takımı alanlar, Avcılar mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Avcılar zarf alanlar, Avcılar nargile alanlar, Avcılar gülabdan alanlar, Avcılar ferman alanlar, Avcılar berat alanlar.

Avcılar hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Avcılar şifa tası alanlar, Avcılar hokka takımı alanlar, Avcılar mangal alanlar, Avcılar barutluk alanlar, Avcılar tombak alanlar, Avcılar saray işi alanlar, Avcılar ağızlık alanlar, kemer alanlar, Avcılar hançer alanlar, Avcılar kılıç alanlar, Avcılar mühürler alanlar, Avcılar mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Avcılar Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Avcılar seccade alanlar, Avcılar sırmalı örtüler alanlar, Avcılar antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.