Ataşehir antikacılar, Ataşehir antika alanlar, Ataşehir antika eşya alanlar, Ataşehir antika eşyalar, Ataşehir eski alım satım, Ataşehir antika koleksiyoncuları, Ataşehir antika eşya alıcıları, Ataşehir antika şirketleri, Ataşehir antika firması, Ataşehir antika şirketi, Ataşehir antika firmaları, Ataşehir antika eşya şirketleri, Ataşehir antika eşya firması, Ataşehir antika eşya şirketi, Ataşehir antika eşya firmaları, Ataşehir müzayede şirketi, Ataşehir eski alanlar, Ataşehir eski eşya alanlar, Ataşehir antika alan yerler, Ataşehir antika eşya alan yerler, Ataşehir eski alan yerler, Ataşehir eski eşya alan yerler, Ataşehir antika pazarı, Ataşehir antika alım satım, Ataşehir antika alıcıları, Ataşehir antika satıcıları, Ataşehir antika eşya satıcıları, Ataşehir eski eşya alıcıları, Ataşehir eski eşya satıcıları, Ataşehir antika fiyatları, Ataşehir antika eşya fiyatları, Ataşehir eski fiyatları, Ataşehir eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

İstanbul Ataşehir Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Ataşehir antika eşya alanlar ve Ataşehir antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Ataşehir antika eşya şirketimiz, Ataşehir antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Ataşehir Antika Alanlar

Ataşehir antika alanlar ve Ataşehir antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Ataşehir antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Ataşehir antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Ataşehir Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Ataşehir antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Ataşehir

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Ataşehir antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Ataşehir antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Ataşehir Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Ataşehir antika eşya alanlar ve Ataşehir antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Ataşehir antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Ataşehir antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Ataşehir Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Ataşehir antika eşya alanların tercih ettiği, Ataşehir bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Ataşehir antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Ataşehir antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Ataşehir antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Ataşehir Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Ataşehir eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Ataşehir eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Ataşehir eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Ataşehir eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Ataşehir eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Ataşehir Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Ataşehir bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Ataşehir antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Ataşehir bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Ataşehir antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Ataşehir antikacılar, Ataşehir antika eşyalar, Ataşehir eski eşyalar, Ataşehir antika şirketleri, Ataşehir antika firması, Ataşehir müzayede şirketi,Ataşehir el yazması alanlar, Ataşehir Kuran’ı kerim alanlar, Ataşehir hat yazı alanlar, Ataşehir obje alanlar, Ataşehir gümüş alanlar, Ataşehir turalı gümüş alanlar, Ataşehir karaf alanlar, vazo alanlar, Ataşehir jardinyer alanlar, Ataşehir resim alanlar, Ataşehir modern resim alanlar, Ataşehir aplik alanlar, Ataşehir bahü alanlar, Ataşehir bavul alanlar, Ataşehir çanak alanlar, Ataşehir çömlek alanlar, Ataşehir bakır alanlar, baston alanlar, Ataşehir biskiü alanlar, Ataşehir billur alanlar, Ataşehir cam alanlar, Ataşehir kristal alanlar, Ataşehir bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Ataşehir bandırma halısı alanlar, Ataşehir ceviz yemek odası alanlar, Ataşehir ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Ataşehir ceviz sandalye alanlar, Ataşehir cümbüş alanlar, Ataşehir constantin oble alanlar, Ataşehir cam obje alanlar, Ataşehir beykoz alanlar.

Ataşehir bohem alanlar, Ataşehir çeşmi bülbül alanlar, Ataşehir çeşme taşı alanlar, Ataşehir çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Ataşehir arnevu alanlar, art deko alanlar, Ataşehir deko alanlar, Ataşehir ayna alanlar, Ataşehir asma avize alanlar, Ataşehir aznavur gümüş alanlar, Ataşehir aznavur alanlar, Ataşehir bafon alanlar, Ataşehir ayvazozki alanlar, Ataşehir dolap alanlar, Ataşehir divit alanlar, Ataşehir biblo alanlar, Ataşehir dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Ataşehir daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Ataşehir dekopaj işi alanlar, Ataşehir dual alanlar, Ataşehir dual pikap alanlar.

Ataşehir dümen alanlar, Ataşehir gemici dümeni alanlar, Ataşehir gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Ataşehir derbent halı alanlar, Ataşehir eviye alanlar, Ataşehir ev halısı alanlar, Ataşehir elbiselik alanlar, Ataşehir elbise alanlar, Ataşehir paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Ataşehir el işi alanlar, Ataşehir el işi halı alanlar, Ataşehir el işi alanlar, Ataşehir el işi kilim alanlar, Ataşehir çan alanlar, Ataşehir kilise çanı alanlar, Ataşehir gemici çanı alanlar, Ataşehir çarık alanlar, Ataşehir Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Ataşehir ferforje alanlar, Ataşehir fistan alanlar, Ataşehir Osmanlı fistan alanlar, Ataşehir portmanto alanlar, Ataşehir eski saat alanlar, Ataşehir frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Ataşehir bronz heykel alanlar, Ataşehir bronz sütün alanlar, Ataşehir bronz avize alanlar, Ataşehir bronz vazo alanlar, Ataşehir bronz kutu alanlar, Ataşehir bronz el işi alanlar.

Ataşehir halı alanlar, Ataşehir lamba alanlar, resim alanlar, Ataşehir parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Ataşehir insan biblosu alanlar, Ataşehir oryantel biblo alanlar, Ataşehir kuş biblosu alanlar, Ataşehir havlu alanlar, Ataşehir mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Ataşehir turkısh antika alanlar, Ataşehir Osmanlı eşyalar alanlar, Ataşehir İstanbul resimleri alanlar, Ataşehir altın varak sehpa alanlar, Ataşehir altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Ataşehir afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Ataşehir bronz fener alanlar, Ataşehir bünyen alanlar, Ataşehir develi halı alanlar, Ataşehir dürbün alanlar, Ataşehir teleskop alanlar, Ataşehir sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Ataşehir çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Ataşehir flama alanlar, Ataşehir alem alanlar, Ataşehir arabesk alanlar.

fincan alanlar, Ataşehir eski fincan alanlar, Ataşehir cam altı alanlar, Ataşehir şamdan alanlar, Ataşehir oryantel heykel alanlar, Ataşehir gümüşlük alanlar, Ataşehir hat yazı alanlar, Ataşehir teship alanlar, hokka alanlar, Ataşehir tophane alanlar, Ataşehir goblen alanlar, Ataşehir çin eski eşyalar alanlar, Ataşehir Çanakkale alanlar, Ataşehir Çanakkale vazo alanlar, Ataşehir fil dişi heykel alanlar, Ataşehir fil dişi baston alanlar, Ataşehir fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Ataşehir fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Ataşehir duvar saati alanlar, Ataşehir bez alanlar, buda heykel alanlar, Ataşehir hamedan halı alanlar, Ataşehir kılıç alanlar, Ataşehir antika kılıç alanlar.

Ataşehir antika araba alanlar, Ataşehir antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Ataşehir antika eşyalar alanlar, Ataşehir kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Ataşehir antika foto alanlar, Ataşehir kehribar alanlar, Ataşehir kehribar tesbih alanlar, Ataşehir Kütahya alanlar, kınık alanlar, Ataşehir seramik eşya alanlar, Ataşehir kilit alanlar, Ataşehir anahtar alanlar, Ataşehir antika anahtar alanlar, Ataşehir antika kilit alanlar, Ataşehir josefin alanlar, kaşpo alanlar, Ataşehir antika silah alanlar, Ataşehir antika rahle alanlar, rahle alanlar, Ataşehir lambader alanlar, Ataşehir minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Ataşehir komidin alanlar, Ataşehir kara kalem resim alanlar, Ataşehir blue black alanlar, Ataşehir mask alanlar, eski mask alanlar, Ataşehir aşurelik alanlar.

Ataşehir saleplik alanlar, bozalık alanlar, Ataşehir antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Ataşehir gramofon alanlar, Ataşehir mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Ataşehir güdüm alanlar, Ataşehir tekke işi alanlar, Ataşehir İznik alanlar, Ataşehir pusula alanlar, Ataşehir gemi pusulası alanlar, Ataşehir periyor saat alanlar, Ataşehir mangal alanlar, Ataşehir eski mangal alanlar, Ataşehir Şam işi alanlar, Ataşehir Süleymaniye işi alanlar, Ataşehir takunya alanlar, Ataşehir gümüş takunya alanlar, Ataşehir Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Ataşehir seccade alanlar, Ataşehir eski seccade alanlar, Ataşehir Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Ataşehir tablo alanlar.

Ataşehir antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Ataşehir abajur alanlar, Ataşehir sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Ataşehir antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Ataşehir madalya alanlar, Ataşehir eşya alanlar, Ataşehir ferman alanlar, Ataşehir berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Ataşehir jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Ataşehir bahça alanlar, Ataşehir Osmanlı bohça alanlar, Ataşehir bindallı alanlar, kaftan alanlar, Ataşehir ampir alanlar, Ataşehir chrıstofle alanlar, Ataşehir ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Ataşehir şamdan alanlar, Ataşehir çanta alanlar, Ataşehir van işi savat alanlar, Ataşehir tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Ataşehir Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Ataşehir hokka alanlar, Ataşehir fransız mine alanlar, Ataşehir teşhir vitrini alanlar, Ataşehir buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Ataşehir keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Ataşehir kandil alanlar, Ataşehir ebru alanlar, Ataşehir mustafa düzgünman alanlar, Ataşehir zigon alanlar, Ataşehir zemzemlik alanlar, Ataşehir mücevher kutusu alanlar, Ataşehir dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Ataşehir sürahi alanlar, Ataşehir Osmanlı sürahi alanlar, Ataşehir antik mercan alanlar, Ataşehir makta alanlar, teslim taşı alanlar, Ataşehir antik sedef alanlar, Ataşehir minyatür alanlar, Ataşehir kabe örtüsü alanlar, Ataşehir gülebdan alanlar, Ataşehir mineli dürbün alanlar, Ataşehir sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Ataşehir şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Ataşehir lali gue alanlar, Ataşehir gece sürahisi alanlar, Ataşehir meissen alanlar, Ataşehir satsuma alanlar, Ataşehir hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Ataşehir macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Ataşehir constantine alanlar, Ataşehir anonim alanlar, Ataşehir leyla gamsız alanlar, Ataşehir ibrahim safi alanlar, Ataşehir bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Ataşehir herend alanlar, Ataşehir nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Ataşehir osmanlıca alanlar, Ataşehir kitap alanlar, Ataşehir kalle alanlar, ali kartal alanlar, Ataşehir haydar besim aydar alanlar, Ataşehir orhan peker alanlar, Ataşehir sıtkı olçar alanlar, Ataşehir Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Ataşehir edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Ataşehir rus gümüşü alanlar, Ataşehir minyatür alanlar, Ataşehir viyana heykel alanlar, Ataşehir oryantal heykel alanlar, Ataşehir f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Ataşehir merasim kılıcı alanlar.

Ataşehir ahşap hilye alanlar, Ataşehir hereke halı alanlar, kuka alanlar, Ataşehir tesbih alanlar, Ataşehir seyahat saati alanlar, Ataşehir gravür alanlar, Ataşehir degü alanlar, radio antika alanlar, Ataşehir opalin alanlar, Ataşehir radyo alanlar, Ataşehir kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Ataşehir laledan alanlar, Ataşehir karaf alanlar, Ataşehir çerezlik alanlar, Ataşehir sahleplik alanlar, Ataşehir tutya alanlar, Ataşehir likör takımı alanlar, Ataşehir mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Ataşehir zarf alanlar, Ataşehir nargile alanlar, Ataşehir gülabdan alanlar, Ataşehir ferman alanlar, Ataşehir berat alanlar.

Ataşehir hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Ataşehir şifa tası alanlar, Ataşehir hokka takımı alanlar, Ataşehir mangal alanlar, Ataşehir barutluk alanlar, Ataşehir tombak alanlar, Ataşehir saray işi alanlar, Ataşehir ağızlık alanlar, kemer alanlar, Ataşehir hançer alanlar, Ataşehir kılıç alanlar, Ataşehir mühürler alanlar, Ataşehir mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Ataşehir Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Ataşehir seccade alanlar, Ataşehir sırmalı örtüler alanlar, Ataşehir antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.