Adalar antikacılar, Adalar antika alanlar, Adalar antika eşya alanlar, Adalar antika eşyalar, Adalar eski alım satım, Adalar antika koleksiyoncuları, Adalar antika eşya alıcıları, Adalar antika şirketleri, Adalar antika firması, Adalar antika şirketi, Adalar antika firmaları, Adalar antika eşya şirketleri, Adalar antika eşya firması, Adalar antika eşya şirketi, Adalar antika eşya firmaları, Adalar müzayede şirketi, Adalar eski alanlar, Adalar eski eşya alanlar, Adalar antika alan yerler, Adalar antika eşya alan yerler, Adalar eski alan yerler, Adalar eski eşya alan yerler, Adalar antika pazarı, Adalar antika alım satım, Adalar antika alıcıları, Adalar antika satıcıları, Adalar antika eşya satıcıları, Adalar eski eşya alıcıları, Adalar eski eşya satıcıları, Adalar antika fiyatları, Adalar antika eşya fiyatları, Adalar eski fiyatları, Adalar eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

İstanbul Adalar Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Adalar antika eşya alanlar ve Adalar antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Adalar antika eşya şirketimiz, Adalar antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Adalar Antika Alanlar

Adalar antika alanlar ve Adalar antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Adalar antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Adalar antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Adalar Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Adalar antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Adalar

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Adalar antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Adalar antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Adalar Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Adalar antika eşya alanlar ve Adalar antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Adalar antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Adalar antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Adalar Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Adalar antika eşya alanların tercih ettiği, Adalar bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Adalar antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Adalar antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Adalar antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Adalar Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Adalar eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Adalar eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Adalar eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Adalar eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Adalar eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Adalar Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Adalar bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Adalar antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Adalar bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Adalar antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Adalar antikacılar, Adalar antika eşyalar, Adalar eski eşyalar, Adalar antika şirketleri, Adalar antika firması, Adalar müzayede şirketi,Adalar el yazması alanlar, Adalar Kuran’ı kerim alanlar, Adalar hat yazı alanlar, Adalar obje alanlar, Adalar gümüş alanlar, Adalar turalı gümüş alanlar, Adalar karaf alanlar, vazo alanlar, Adalar jardinyer alanlar, Adalar resim alanlar, Adalar modern resim alanlar, Adalar aplik alanlar, Adalar bahü alanlar, Adalar bavul alanlar, Adalar çanak alanlar, Adalar çömlek alanlar, Adalar bakır alanlar, baston alanlar, Adalar biskiü alanlar, Adalar billur alanlar, Adalar cam alanlar, Adalar kristal alanlar, Adalar bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Adalar bandırma halısı alanlar, Adalar ceviz yemek odası alanlar, Adalar ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Adalar ceviz sandalye alanlar, Adalar cümbüş alanlar, Adalar constantin oble alanlar, Adalar cam obje alanlar, Adalar beykoz alanlar.

Adalar bohem alanlar, Adalar çeşmi bülbül alanlar, Adalar çeşme taşı alanlar, Adalar çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Adalar arnevu alanlar, art deko alanlar, Adalar deko alanlar, Adalar ayna alanlar, Adalar asma avize alanlar, Adalar aznavur gümüş alanlar, Adalar aznavur alanlar, Adalar bafon alanlar, Adalar ayvazozki alanlar, Adalar dolap alanlar, Adalar divit alanlar, Adalar biblo alanlar, Adalar dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Adalar daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Adalar dekopaj işi alanlar, Adalar dual alanlar, Adalar dual pikap alanlar.

Adalar dümen alanlar, Adalar gemici dümeni alanlar, Adalar gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Adalar derbent halı alanlar, Adalar eviye alanlar, Adalar ev halısı alanlar, Adalar elbiselik alanlar, Adalar elbise alanlar, Adalar paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Adalar el işi alanlar, Adalar el işi halı alanlar, Adalar el işi alanlar, Adalar el işi kilim alanlar, Adalar çan alanlar, Adalar kilise çanı alanlar, Adalar gemici çanı alanlar, Adalar çarık alanlar, Adalar Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Adalar ferforje alanlar, Adalar fistan alanlar, Adalar Osmanlı fistan alanlar, Adalar portmanto alanlar, Adalar eski saat alanlar, Adalar frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Adalar bronz heykel alanlar, Adalar bronz sütün alanlar, Adalar bronz avize alanlar, Adalar bronz vazo alanlar, Adalar bronz kutu alanlar, Adalar bronz el işi alanlar.

Adalar halı alanlar, Adalar lamba alanlar, resim alanlar, Adalar parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Adalar insan biblosu alanlar, Adalar oryantel biblo alanlar, Adalar kuş biblosu alanlar, Adalar havlu alanlar, Adalar mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Adalar turkısh antika alanlar, Adalar Osmanlı eşyalar alanlar, Adalar İstanbul resimleri alanlar, Adalar altın varak sehpa alanlar, Adalar altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Adalar afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Adalar bronz fener alanlar, Adalar bünyen alanlar, Adalar develi halı alanlar, Adalar dürbün alanlar, Adalar teleskop alanlar, Adalar sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Adalar çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Adalar flama alanlar, Adalar alem alanlar, Adalar arabesk alanlar.

fincan alanlar, Adalar eski fincan alanlar, Adalar cam altı alanlar, Adalar şamdan alanlar, Adalar oryantel heykel alanlar, Adalar gümüşlük alanlar, Adalar hat yazı alanlar, Adalar teship alanlar, hokka alanlar, Adalar tophane alanlar, Adalar goblen alanlar, Adalar çin eski eşyalar alanlar, Adalar Çanakkale alanlar, Adalar Çanakkale vazo alanlar, Adalar fil dişi heykel alanlar, Adalar fil dişi baston alanlar, Adalar fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Adalar fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Adalar duvar saati alanlar, Adalar bez alanlar, buda heykel alanlar, Adalar hamedan halı alanlar, Adalar kılıç alanlar, Adalar antika kılıç alanlar.

Adalar antika araba alanlar, Adalar antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Adalar antika eşyalar alanlar, Adalar kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Adalar antika foto alanlar, Adalar kehribar alanlar, Adalar kehribar tesbih alanlar, Adalar Kütahya alanlar, kınık alanlar, Adalar seramik eşya alanlar, Adalar kilit alanlar, Adalar anahtar alanlar, Adalar antika anahtar alanlar, Adalar antika kilit alanlar, Adalar josefin alanlar, kaşpo alanlar, Adalar antika silah alanlar, Adalar antika rahle alanlar, rahle alanlar, Adalar lambader alanlar, Adalar minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Adalar komidin alanlar, Adalar kara kalem resim alanlar, Adalar blue black alanlar, Adalar mask alanlar, eski mask alanlar, Adalar aşurelik alanlar.

Adalar saleplik alanlar, bozalık alanlar, Adalar antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Adalar gramofon alanlar, Adalar mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Adalar güdüm alanlar, Adalar tekke işi alanlar, Adalar İznik alanlar, Adalar pusula alanlar, Adalar gemi pusulası alanlar, Adalar periyor saat alanlar, Adalar mangal alanlar, Adalar eski mangal alanlar, Adalar Şam işi alanlar, Adalar Süleymaniye işi alanlar, Adalar takunya alanlar, Adalar gümüş takunya alanlar, Adalar Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Adalar seccade alanlar, Adalar eski seccade alanlar, Adalar Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Adalar tablo alanlar.

Adalar antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Adalar abajur alanlar, Adalar sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Adalar antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Adalar madalya alanlar, Adalar eşya alanlar, Adalar ferman alanlar, Adalar berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Adalar jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Adalar bahça alanlar, Adalar Osmanlı bohça alanlar, Adalar bindallı alanlar, kaftan alanlar, Adalar ampir alanlar, Adalar chrıstofle alanlar, Adalar ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Adalar şamdan alanlar, Adalar çanta alanlar, Adalar van işi savat alanlar, Adalar tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Adalar Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Adalar hokka alanlar, Adalar fransız mine alanlar, Adalar teşhir vitrini alanlar, Adalar buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Adalar keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Adalar kandil alanlar, Adalar ebru alanlar, Adalar mustafa düzgünman alanlar, Adalar zigon alanlar, Adalar zemzemlik alanlar, Adalar mücevher kutusu alanlar, Adalar dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Adalar sürahi alanlar, Adalar Osmanlı sürahi alanlar, Adalar antik mercan alanlar, Adalar makta alanlar, teslim taşı alanlar, Adalar antik sedef alanlar, Adalar minyatür alanlar, Adalar kabe örtüsü alanlar, Adalar gülebdan alanlar, Adalar mineli dürbün alanlar, Adalar sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Adalar şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Adalar lali gue alanlar, Adalar gece sürahisi alanlar, Adalar meissen alanlar, Adalar satsuma alanlar, Adalar hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Adalar macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Adalar constantine alanlar, Adalar anonim alanlar, Adalar leyla gamsız alanlar, Adalar ibrahim safi alanlar, Adalar bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Adalar herend alanlar, Adalar nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Adalar osmanlıca alanlar, Adalar kitap alanlar, Adalar kalle alanlar, ali kartal alanlar, Adalar haydar besim aydar alanlar, Adalar orhan peker alanlar, Adalar sıtkı olçar alanlar, Adalar Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Adalar edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Adalar rus gümüşü alanlar, Adalar minyatür alanlar, Adalar viyana heykel alanlar, Adalar oryantal heykel alanlar, Adalar f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Adalar merasim kılıcı alanlar.

Adalar ahşap hilye alanlar, Adalar hereke halı alanlar, kuka alanlar, Adalar tesbih alanlar, Adalar seyahat saati alanlar, Adalar gravür alanlar, Adalar degü alanlar, radio antika alanlar, Adalar opalin alanlar, Adalar radyo alanlar, Adalar kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Adalar laledan alanlar, Adalar karaf alanlar, Adalar çerezlik alanlar, Adalar sahleplik alanlar, Adalar tutya alanlar, Adalar likör takımı alanlar, Adalar mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Adalar zarf alanlar, Adalar nargile alanlar, Adalar gülabdan alanlar, Adalar ferman alanlar, Adalar berat alanlar.

Adalar hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Adalar şifa tası alanlar, Adalar hokka takımı alanlar, Adalar mangal alanlar, Adalar barutluk alanlar, Adalar tombak alanlar, Adalar saray işi alanlar, Adalar ağızlık alanlar, kemer alanlar, Adalar hançer alanlar, Adalar kılıç alanlar, Adalar mühürler alanlar, Adalar mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Adalar Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Adalar seccade alanlar, Adalar sırmalı örtüler alanlar, Adalar antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.