Yalvaç antikacılar, Yalvaç antika alanlar, Yalvaç antika eşya alanlar, Yalvaç antika eşyalar, Yalvaç eski alım satım, Yalvaç antika koleksiyoncuları, Yalvaç antika eşya alıcıları, Yalvaç antika şirketleri, Yalvaç antika firması, Yalvaç antika şirketi, Yalvaç antika firmaları, Yalvaç antika eşya şirketleri, Yalvaç antika eşya firması, Yalvaç antika eşya şirketi, Yalvaç antika eşya firmaları, Yalvaç müzayede şirketi, Yalvaç eski alanlar, Yalvaç eski eşya alanlar, Yalvaç antika alan yerler, Yalvaç antika eşya alan yerler, Yalvaç eski alan yerler, Yalvaç eski eşya alan yerler, Yalvaç antika pazarı, Yalvaç antika alım satım, Yalvaç antika alıcıları, Yalvaç antika satıcıları, Yalvaç antika eşya satıcıları, Yalvaç eski eşya alıcıları, Yalvaç eski eşya satıcıları, Yalvaç antika fiyatları, Yalvaç antika eşya fiyatları, Yalvaç eski fiyatları, Yalvaç eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Isparta Yalvaç Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Yalvaç antika eşya alanlar ve Yalvaç antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Yalvaç antika eşya şirketimiz, Yalvaç antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Yalvaç Antika Alanlar

Yalvaç antika alanlar ve Yalvaç antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Yalvaç antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Yalvaç antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Yalvaç Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Yalvaç antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Yalvaç

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Yalvaç antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Yalvaç antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Yalvaç Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Yalvaç antika eşya alanlar ve Yalvaç antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Yalvaç antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Yalvaç antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Yalvaç Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Yalvaç antika eşya alanların tercih ettiği, Yalvaç bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Yalvaç antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Yalvaç antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Yalvaç antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Yalvaç Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Yalvaç eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Yalvaç eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Yalvaç eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Yalvaç eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Yalvaç eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Yalvaç Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Yalvaç bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Yalvaç antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Yalvaç bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Yalvaç antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Yalvaç antikacılar, Yalvaç antika eşyalar, Yalvaç eski eşyalar, Yalvaç antika şirketleri, Yalvaç antika firması, Yalvaç müzayede şirketi,Yalvaç el yazması alanlar, Yalvaç Kuran’ı kerim alanlar, Yalvaç hat yazı alanlar, Yalvaç obje alanlar, Yalvaç gümüş alanlar, Yalvaç turalı gümüş alanlar, Yalvaç karaf alanlar, vazo alanlar, Yalvaç jardinyer alanlar, Yalvaç resim alanlar, Yalvaç modern resim alanlar, Yalvaç aplik alanlar, Yalvaç bahü alanlar, Yalvaç bavul alanlar, Yalvaç çanak alanlar, Yalvaç çömlek alanlar, Yalvaç bakır alanlar, baston alanlar, Yalvaç biskiü alanlar, Yalvaç billur alanlar, Yalvaç cam alanlar, Yalvaç kristal alanlar, Yalvaç bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Yalvaç bandırma halısı alanlar, Yalvaç ceviz yemek odası alanlar, Yalvaç ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Yalvaç ceviz sandalye alanlar, Yalvaç cümbüş alanlar, Yalvaç constantin oble alanlar, Yalvaç cam obje alanlar, Yalvaç beykoz alanlar.

Yalvaç bohem alanlar, Yalvaç çeşmi bülbül alanlar, Yalvaç çeşme taşı alanlar, Yalvaç çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Yalvaç arnevu alanlar, art deko alanlar, Yalvaç deko alanlar, Yalvaç ayna alanlar, Yalvaç asma avize alanlar, Yalvaç aznavur gümüş alanlar, Yalvaç aznavur alanlar, Yalvaç bafon alanlar, Yalvaç ayvazozki alanlar, Yalvaç dolap alanlar, Yalvaç divit alanlar, Yalvaç biblo alanlar, Yalvaç dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Yalvaç daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Yalvaç dekopaj işi alanlar, Yalvaç dual alanlar, Yalvaç dual pikap alanlar.

Yalvaç dümen alanlar, Yalvaç gemici dümeni alanlar, Yalvaç gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Yalvaç derbent halı alanlar, Yalvaç eviye alanlar, Yalvaç ev halısı alanlar, Yalvaç elbiselik alanlar, Yalvaç elbise alanlar, Yalvaç paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Yalvaç el işi alanlar, Yalvaç el işi halı alanlar, Yalvaç el işi alanlar, Yalvaç el işi kilim alanlar, Yalvaç çan alanlar, Yalvaç kilise çanı alanlar, Yalvaç gemici çanı alanlar, Yalvaç çarık alanlar, Yalvaç Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Yalvaç ferforje alanlar, Yalvaç fistan alanlar, Yalvaç Osmanlı fistan alanlar, Yalvaç portmanto alanlar, Yalvaç eski saat alanlar, Yalvaç frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Yalvaç bronz heykel alanlar, Yalvaç bronz sütün alanlar, Yalvaç bronz avize alanlar, Yalvaç bronz vazo alanlar, Yalvaç bronz kutu alanlar, Yalvaç bronz el işi alanlar.

Yalvaç halı alanlar, Yalvaç lamba alanlar, resim alanlar, Yalvaç parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Yalvaç insan biblosu alanlar, Yalvaç oryantel biblo alanlar, Yalvaç kuş biblosu alanlar, Yalvaç havlu alanlar, Yalvaç mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Yalvaç turkısh antika alanlar, Yalvaç Osmanlı eşyalar alanlar, Yalvaç eski gelinlik alanlar, Yalvaç İstanbul resimleri alanlar, Yalvaç altın varak sehpa alanlar, Yalvaç altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Yalvaç afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Yalvaç bronz fener alanlar, Yalvaç bünyen alanlar, Yalvaç develi halı alanlar, Yalvaç dürbün alanlar, Yalvaç teleskop alanlar, Yalvaç sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Yalvaç çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Yalvaç flama alanlar, Yalvaç alem alanlar, Yalvaç arabesk alanlar.

Yalvaç pul alanlar, Yalvaç Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Yalvaç eski fincan alanlar, Yalvaç cam altı alanlar, Yalvaç şamdan alanlar, Yalvaç oryantel heykel alanlar, Yalvaç gümüşlük alanlar, Yalvaç hat yazı alanlar, Yalvaç teship alanlar, hokka alanlar, Yalvaç tophane alanlar, Yalvaç goblen alanlar, Yalvaç çin eski eşyalar alanlar, Yalvaç Çanakkale alanlar, Yalvaç Çanakkale vazo alanlar, Yalvaç fil dişi heykel alanlar, Yalvaç fil dişi baston alanlar, Yalvaç fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Yalvaç fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Yalvaç duvar saati alanlar, Yalvaç bez alanlar, buda heykel alanlar, Yalvaç hamedan halı alanlar, Yalvaç kılıç alanlar, Yalvaç antika kılıç alanlar.

Yalvaç antika araba alanlar, Yalvaç antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Yalvaç antika eşyalar alanlar, Yalvaç kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Yalvaç antika foto alanlar, Yalvaç kehribar alanlar, Yalvaç kehribar tesbih alanlar, Yalvaç Kütahya alanlar, kınık alanlar, Yalvaç seramik eşya alanlar, Yalvaç kilit alanlar, Yalvaç anahtar alanlar, Yalvaç antika anahtar alanlar, Yalvaç antika kilit alanlar, Yalvaç josefin alanlar, kaşpo alanlar, Yalvaç antika silah alanlar, Yalvaç antika rahle alanlar, rahle alanlar, Yalvaç lambader alanlar, Yalvaç minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Yalvaç komidin alanlar, Yalvaç kara kalem resim alanlar, Yalvaç blue black alanlar, Yalvaç mask alanlar, eski mask alanlar, Yalvaç aşurelik alanlar.

Yalvaç saleplik alanlar, bozalık alanlar, Yalvaç antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Yalvaç gramofon alanlar, Yalvaç mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Yalvaç güdüm alanlar, Yalvaç tekke işi alanlar, Yalvaç İznik alanlar, Yalvaç pusula alanlar, Yalvaç gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Yalvaç periyor saat alanlar, Yalvaç mangal alanlar, Yalvaç eski mangal alanlar, Yalvaç Şam işi alanlar, Yalvaç Süleymaniye işi alanlar, Yalvaç takunya alanlar, Yalvaç gümüş takunya alanlar, Yalvaç Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Yalvaç seccade alanlar, Yalvaç eski seccade alanlar, Yalvaç Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Yalvaç tablo alanlar.

Yalvaç antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Yalvaç abajur alanlar, Yalvaç sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Yalvaç antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Yalvaç madalya alanlar, Yalvaç eşya alanlar, Yalvaç ferman alanlar, Yalvaç berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Yalvaç jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Yalvaç bahça alanlar, Yalvaç Osmanlı bohça alanlar, Yalvaç bindallı alanlar, kaftan alanlar, Yalvaç ampir alanlar, Yalvaç chrıstofle alanlar, Yalvaç ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Yalvaç şamdan alanlar, Yalvaç çanta alanlar, Yalvaç van işi savat alanlar, Yalvaç tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Yalvaç Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Yalvaç hokka alanlar, Yalvaç fransız mine alanlar, Yalvaç teşhir vitrini alanlar, Yalvaç buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Yalvaç keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Yalvaç kandil alanlar, Yalvaç ebru alanlar, Yalvaç mustafa düzgünman alanlar, Yalvaç zigon alanlar, Yalvaç zemzemlik alanlar, Yalvaç mücevher kutusu alanlar, Yalvaç dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Yalvaç sürahi alanlar, Yalvaç Osmanlı sürahi alanlar, Yalvaç antik mercan alanlar, Yalvaç makta alanlar, teslim taşı alanlar, Yalvaç antik sedef alanlar, Yalvaç minyatür alanlar, Yalvaç kabe örtüsü alanlar, Yalvaç gülebdan alanlar, Yalvaç mineli dürbün alanlar, Yalvaç sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Yalvaç şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Yalvaç lali gue alanlar, Yalvaç gece sürahisi alanlar, Yalvaç meissen alanlar, Yalvaç satsuma alanlar, Yalvaç hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Yalvaç macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Yalvaç constantine alanlar, Yalvaç anonim alanlar, Yalvaç leyla gamsız alanlar, Yalvaç ibrahim safi alanlar, Yalvaç bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Yalvaç herend alanlar, Yalvaç nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Yalvaç osmanlıca alanlar, Yalvaç kitap alanlar, Yalvaç kalle alanlar, ali kartal alanlar, Yalvaç haydar besim aydar alanlar, Yalvaç orhan peker alanlar, Yalvaç sıtkı olçar alanlar, Yalvaç Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Yalvaç edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Yalvaç rus gümüşü alanlar, Yalvaç minyatür alanlar, Yalvaç viyana heykel alanlar, Yalvaç oryantal heykel alanlar, Yalvaç f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Yalvaç merasim kılıcı alanlar.

Yalvaç ahşap hilye alanlar, Yalvaç hereke halı alanlar, kuka alanlar, Yalvaç tesbih alanlar, Yalvaç seyahat saati alanlar, Yalvaç gravür alanlar, Yalvaç degü alanlar, radio antika alanlar, Yalvaç opalin alanlar, Yalvaç radyo alanlar, Yalvaç kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Yalvaç laledan alanlar, Yalvaç karaf alanlar, Yalvaç çerezlik alanlar, Yalvaç sahleplik alanlar, Yalvaç tutya alanlar, Yalvaç likör takımı alanlar, Yalvaç mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Yalvaç zarf alanlar, Yalvaç nargile alanlar, Yalvaç gülabdan alanlar, Yalvaç ferman alanlar, Yalvaç berat alanlar.

Yalvaç hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Yalvaç şifa tası alanlar, Yalvaç hokka takımı alanlar, Yalvaç mangal alanlar, Yalvaç barutluk alanlar, Yalvaç tombak alanlar, Yalvaç saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Yalvaç ağızlık alanlar, kemer alanlar, Yalvaç hançer alanlar, Yalvaç kılıç alanlar, Yalvaç mühürler alanlar, Yalvaç mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Yalvaç Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Yalvaç seccade alanlar, Yalvaç sırmalı örtüler alanlar, Yalvaç antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.