Uluborlu antikacılar, Uluborlu antika alanlar, Uluborlu antika eşya alanlar, Uluborlu antika eşyalar, Uluborlu eski alım satım, Uluborlu antika koleksiyoncuları, Uluborlu antika eşya alıcıları, Uluborlu antika şirketleri, Uluborlu antika firması, Uluborlu antika şirketi, Uluborlu antika firmaları, Uluborlu antika eşya şirketleri, Uluborlu antika eşya firması, Uluborlu antika eşya şirketi, Uluborlu antika eşya firmaları, Uluborlu müzayede şirketi, Uluborlu eski alanlar, Uluborlu eski eşya alanlar, Uluborlu antika alan yerler, Uluborlu antika eşya alan yerler, Uluborlu eski alan yerler, Uluborlu eski eşya alan yerler, Uluborlu antika pazarı, Uluborlu antika alım satım, Uluborlu antika alıcıları, Uluborlu antika satıcıları, Uluborlu antika eşya satıcıları, Uluborlu eski eşya alıcıları, Uluborlu eski eşya satıcıları, Uluborlu antika fiyatları, Uluborlu antika eşya fiyatları, Uluborlu eski fiyatları, Uluborlu eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Isparta Uluborlu Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Uluborlu antika eşya alanlar ve Uluborlu antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Uluborlu antika eşya şirketimiz, Uluborlu antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Uluborlu Antika Alanlar

Uluborlu antika alanlar ve Uluborlu antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Uluborlu antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Uluborlu antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Uluborlu Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Uluborlu antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Uluborlu

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Uluborlu antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Uluborlu antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Uluborlu Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Uluborlu antika eşya alanlar ve Uluborlu antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Uluborlu antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Uluborlu antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Uluborlu Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Uluborlu antika eşya alanların tercih ettiği, Uluborlu bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Uluborlu antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Uluborlu antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Uluborlu antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Uluborlu Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Uluborlu eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Uluborlu eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Uluborlu eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Uluborlu eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Uluborlu eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Uluborlu Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Uluborlu bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Uluborlu antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Uluborlu bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Uluborlu antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Uluborlu antikacılar, Uluborlu antika eşyalar, Uluborlu eski eşyalar, Uluborlu antika şirketleri, Uluborlu antika firması, Uluborlu müzayede şirketi,Uluborlu el yazması alanlar, Uluborlu Kuran’ı kerim alanlar, Uluborlu hat yazı alanlar, Uluborlu obje alanlar, Uluborlu gümüş alanlar, Uluborlu turalı gümüş alanlar, Uluborlu karaf alanlar, vazo alanlar, Uluborlu jardinyer alanlar, Uluborlu resim alanlar, Uluborlu modern resim alanlar, Uluborlu aplik alanlar, Uluborlu bahü alanlar, Uluborlu bavul alanlar, Uluborlu çanak alanlar, Uluborlu çömlek alanlar, Uluborlu bakır alanlar, baston alanlar, Uluborlu biskiü alanlar, Uluborlu billur alanlar, Uluborlu cam alanlar, Uluborlu kristal alanlar, Uluborlu bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Uluborlu bandırma halısı alanlar, Uluborlu ceviz yemek odası alanlar, Uluborlu ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Uluborlu ceviz sandalye alanlar, Uluborlu cümbüş alanlar, Uluborlu constantin oble alanlar, Uluborlu cam obje alanlar, Uluborlu beykoz alanlar.

Uluborlu bohem alanlar, Uluborlu çeşmi bülbül alanlar, Uluborlu çeşme taşı alanlar, Uluborlu çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Uluborlu arnevu alanlar, art deko alanlar, Uluborlu deko alanlar, Uluborlu ayna alanlar, Uluborlu asma avize alanlar, Uluborlu aznavur gümüş alanlar, Uluborlu aznavur alanlar, Uluborlu bafon alanlar, Uluborlu ayvazozki alanlar, Uluborlu dolap alanlar, Uluborlu divit alanlar, Uluborlu biblo alanlar, Uluborlu dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Uluborlu daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Uluborlu dekopaj işi alanlar, Uluborlu dual alanlar, Uluborlu dual pikap alanlar.

Uluborlu dümen alanlar, Uluborlu gemici dümeni alanlar, Uluborlu gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Uluborlu derbent halı alanlar, Uluborlu eviye alanlar, Uluborlu ev halısı alanlar, Uluborlu elbiselik alanlar, Uluborlu elbise alanlar, Uluborlu paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Uluborlu el işi alanlar, Uluborlu el işi halı alanlar, Uluborlu el işi alanlar, Uluborlu el işi kilim alanlar, Uluborlu çan alanlar, Uluborlu kilise çanı alanlar, Uluborlu gemici çanı alanlar, Uluborlu çarık alanlar, Uluborlu Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Uluborlu ferforje alanlar, Uluborlu fistan alanlar, Uluborlu Osmanlı fistan alanlar, Uluborlu portmanto alanlar, Uluborlu eski saat alanlar, Uluborlu frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Uluborlu bronz heykel alanlar, Uluborlu bronz sütün alanlar, Uluborlu bronz avize alanlar, Uluborlu bronz vazo alanlar, Uluborlu bronz kutu alanlar, Uluborlu bronz el işi alanlar.

Uluborlu halı alanlar, Uluborlu lamba alanlar, resim alanlar, Uluborlu parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Uluborlu insan biblosu alanlar, Uluborlu oryantel biblo alanlar, Uluborlu kuş biblosu alanlar, Uluborlu havlu alanlar, Uluborlu mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Uluborlu turkısh antika alanlar, Uluborlu Osmanlı eşyalar alanlar, Uluborlu eski gelinlik alanlar, Uluborlu İstanbul resimleri alanlar, Uluborlu altın varak sehpa alanlar, Uluborlu altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Uluborlu afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Uluborlu bronz fener alanlar, Uluborlu bünyen alanlar, Uluborlu develi halı alanlar, Uluborlu dürbün alanlar, Uluborlu teleskop alanlar, Uluborlu sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Uluborlu çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Uluborlu flama alanlar, Uluborlu alem alanlar, Uluborlu arabesk alanlar.

Uluborlu pul alanlar, Uluborlu Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Uluborlu eski fincan alanlar, Uluborlu cam altı alanlar, Uluborlu şamdan alanlar, Uluborlu oryantel heykel alanlar, Uluborlu gümüşlük alanlar, Uluborlu hat yazı alanlar, Uluborlu teship alanlar, hokka alanlar, Uluborlu tophane alanlar, Uluborlu goblen alanlar, Uluborlu çin eski eşyalar alanlar, Uluborlu Çanakkale alanlar, Uluborlu Çanakkale vazo alanlar, Uluborlu fil dişi heykel alanlar, Uluborlu fil dişi baston alanlar, Uluborlu fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Uluborlu fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Uluborlu duvar saati alanlar, Uluborlu bez alanlar, buda heykel alanlar, Uluborlu hamedan halı alanlar, Uluborlu kılıç alanlar, Uluborlu antika kılıç alanlar.

Uluborlu antika araba alanlar, Uluborlu antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Uluborlu antika eşyalar alanlar, Uluborlu kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Uluborlu antika foto alanlar, Uluborlu kehribar alanlar, Uluborlu kehribar tesbih alanlar, Uluborlu Kütahya alanlar, kınık alanlar, Uluborlu seramik eşya alanlar, Uluborlu kilit alanlar, Uluborlu anahtar alanlar, Uluborlu antika anahtar alanlar, Uluborlu antika kilit alanlar, Uluborlu josefin alanlar, kaşpo alanlar, Uluborlu antika silah alanlar, Uluborlu antika rahle alanlar, rahle alanlar, Uluborlu lambader alanlar, Uluborlu minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Uluborlu komidin alanlar, Uluborlu kara kalem resim alanlar, Uluborlu blue black alanlar, Uluborlu mask alanlar, eski mask alanlar, Uluborlu aşurelik alanlar.

Uluborlu saleplik alanlar, bozalık alanlar, Uluborlu antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Uluborlu gramofon alanlar, Uluborlu mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Uluborlu güdüm alanlar, Uluborlu tekke işi alanlar, Uluborlu İznik alanlar, Uluborlu pusula alanlar, Uluborlu gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Uluborlu periyor saat alanlar, Uluborlu mangal alanlar, Uluborlu eski mangal alanlar, Uluborlu Şam işi alanlar, Uluborlu Süleymaniye işi alanlar, Uluborlu takunya alanlar, Uluborlu gümüş takunya alanlar, Uluborlu Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Uluborlu seccade alanlar, Uluborlu eski seccade alanlar, Uluborlu Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Uluborlu tablo alanlar.

Uluborlu antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Uluborlu abajur alanlar, Uluborlu sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Uluborlu antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Uluborlu madalya alanlar, Uluborlu eşya alanlar, Uluborlu ferman alanlar, Uluborlu berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Uluborlu jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Uluborlu bahça alanlar, Uluborlu Osmanlı bohça alanlar, Uluborlu bindallı alanlar, kaftan alanlar, Uluborlu ampir alanlar, Uluborlu chrıstofle alanlar, Uluborlu ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Uluborlu şamdan alanlar, Uluborlu çanta alanlar, Uluborlu van işi savat alanlar, Uluborlu tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Uluborlu Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Uluborlu hokka alanlar, Uluborlu fransız mine alanlar, Uluborlu teşhir vitrini alanlar, Uluborlu buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Uluborlu keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Uluborlu kandil alanlar, Uluborlu ebru alanlar, Uluborlu mustafa düzgünman alanlar, Uluborlu zigon alanlar, Uluborlu zemzemlik alanlar, Uluborlu mücevher kutusu alanlar, Uluborlu dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Uluborlu sürahi alanlar, Uluborlu Osmanlı sürahi alanlar, Uluborlu antik mercan alanlar, Uluborlu makta alanlar, teslim taşı alanlar, Uluborlu antik sedef alanlar, Uluborlu minyatür alanlar, Uluborlu kabe örtüsü alanlar, Uluborlu gülebdan alanlar, Uluborlu mineli dürbün alanlar, Uluborlu sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Uluborlu şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Uluborlu lali gue alanlar, Uluborlu gece sürahisi alanlar, Uluborlu meissen alanlar, Uluborlu satsuma alanlar, Uluborlu hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Uluborlu macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Uluborlu constantine alanlar, Uluborlu anonim alanlar, Uluborlu leyla gamsız alanlar, Uluborlu ibrahim safi alanlar, Uluborlu bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Uluborlu herend alanlar, Uluborlu nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Uluborlu osmanlıca alanlar, Uluborlu kitap alanlar, Uluborlu kalle alanlar, ali kartal alanlar, Uluborlu haydar besim aydar alanlar, Uluborlu orhan peker alanlar, Uluborlu sıtkı olçar alanlar, Uluborlu Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Uluborlu edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Uluborlu rus gümüşü alanlar, Uluborlu minyatür alanlar, Uluborlu viyana heykel alanlar, Uluborlu oryantal heykel alanlar, Uluborlu f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Uluborlu merasim kılıcı alanlar.

Uluborlu ahşap hilye alanlar, Uluborlu hereke halı alanlar, kuka alanlar, Uluborlu tesbih alanlar, Uluborlu seyahat saati alanlar, Uluborlu gravür alanlar, Uluborlu degü alanlar, radio antika alanlar, Uluborlu opalin alanlar, Uluborlu radyo alanlar, Uluborlu kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Uluborlu laledan alanlar, Uluborlu karaf alanlar, Uluborlu çerezlik alanlar, Uluborlu sahleplik alanlar, Uluborlu tutya alanlar, Uluborlu likör takımı alanlar, Uluborlu mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Uluborlu zarf alanlar, Uluborlu nargile alanlar, Uluborlu gülabdan alanlar, Uluborlu ferman alanlar, Uluborlu berat alanlar.

Uluborlu hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Uluborlu şifa tası alanlar, Uluborlu hokka takımı alanlar, Uluborlu mangal alanlar, Uluborlu barutluk alanlar, Uluborlu tombak alanlar, Uluborlu saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Uluborlu ağızlık alanlar, kemer alanlar, Uluborlu hançer alanlar, Uluborlu kılıç alanlar, Uluborlu mühürler alanlar, Uluborlu mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Uluborlu Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Uluborlu seccade alanlar, Uluborlu sırmalı örtüler alanlar, Uluborlu antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.