Sütçüler antikacılar, Sütçüler antika alanlar, Sütçüler antika eşya alanlar, Sütçüler antika eşyalar, Sütçüler eski alım satım, Sütçüler antika koleksiyoncuları, Sütçüler antika eşya alıcıları, Sütçüler antika şirketleri, Sütçüler antika firması, Sütçüler antika şirketi, Sütçüler antika firmaları, Sütçüler antika eşya şirketleri, Sütçüler antika eşya firması, Sütçüler antika eşya şirketi, Sütçüler antika eşya firmaları, Sütçüler müzayede şirketi, Sütçüler eski alanlar, Sütçüler eski eşya alanlar, Sütçüler antika alan yerler, Sütçüler antika eşya alan yerler, Sütçüler eski alan yerler, Sütçüler eski eşya alan yerler, Sütçüler antika pazarı, Sütçüler antika alım satım, Sütçüler antika alıcıları, Sütçüler antika satıcıları, Sütçüler antika eşya satıcıları, Sütçüler eski eşya alıcıları, Sütçüler eski eşya satıcıları, Sütçüler antika fiyatları, Sütçüler antika eşya fiyatları, Sütçüler eski fiyatları, Sütçüler eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Isparta Sütçüler Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Sütçüler antika eşya alanlar ve Sütçüler antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Sütçüler antika eşya şirketimiz, Sütçüler antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Sütçüler Antika Alanlar

Sütçüler antika alanlar ve Sütçüler antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Sütçüler antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Sütçüler antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Sütçüler Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Sütçüler antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Sütçüler

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Sütçüler antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Sütçüler antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Sütçüler Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Sütçüler antika eşya alanlar ve Sütçüler antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Sütçüler antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Sütçüler antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Sütçüler Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Sütçüler antika eşya alanların tercih ettiği, Sütçüler bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Sütçüler antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Sütçüler antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Sütçüler antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Sütçüler Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Sütçüler eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Sütçüler eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Sütçüler eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Sütçüler eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Sütçüler eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Sütçüler Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Sütçüler bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Sütçüler antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Sütçüler bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Sütçüler antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Sütçüler antikacılar, Sütçüler antika eşyalar, Sütçüler eski eşyalar, Sütçüler antika şirketleri, Sütçüler antika firması, Sütçüler müzayede şirketi,Sütçüler el yazması alanlar, Sütçüler Kuran’ı kerim alanlar, Sütçüler hat yazı alanlar, Sütçüler obje alanlar, Sütçüler gümüş alanlar, Sütçüler turalı gümüş alanlar, Sütçüler karaf alanlar, vazo alanlar, Sütçüler jardinyer alanlar, Sütçüler resim alanlar, Sütçüler modern resim alanlar, Sütçüler aplik alanlar, Sütçüler bahü alanlar, Sütçüler bavul alanlar, Sütçüler çanak alanlar, Sütçüler çömlek alanlar, Sütçüler bakır alanlar, baston alanlar, Sütçüler biskiü alanlar, Sütçüler billur alanlar, Sütçüler cam alanlar, Sütçüler kristal alanlar, Sütçüler bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Sütçüler bandırma halısı alanlar, Sütçüler ceviz yemek odası alanlar, Sütçüler ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Sütçüler ceviz sandalye alanlar, Sütçüler cümbüş alanlar, Sütçüler constantin oble alanlar, Sütçüler cam obje alanlar, Sütçüler beykoz alanlar.

Sütçüler bohem alanlar, Sütçüler çeşmi bülbül alanlar, Sütçüler çeşme taşı alanlar, Sütçüler çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Sütçüler arnevu alanlar, art deko alanlar, Sütçüler deko alanlar, Sütçüler ayna alanlar, Sütçüler asma avize alanlar, Sütçüler aznavur gümüş alanlar, Sütçüler aznavur alanlar, Sütçüler bafon alanlar, Sütçüler ayvazozki alanlar, Sütçüler dolap alanlar, Sütçüler divit alanlar, Sütçüler biblo alanlar, Sütçüler dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Sütçüler daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Sütçüler dekopaj işi alanlar, Sütçüler dual alanlar, Sütçüler dual pikap alanlar.

Sütçüler dümen alanlar, Sütçüler gemici dümeni alanlar, Sütçüler gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Sütçüler derbent halı alanlar, Sütçüler eviye alanlar, Sütçüler ev halısı alanlar, Sütçüler elbiselik alanlar, Sütçüler elbise alanlar, Sütçüler paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Sütçüler el işi alanlar, Sütçüler el işi halı alanlar, Sütçüler el işi alanlar, Sütçüler el işi kilim alanlar, Sütçüler çan alanlar, Sütçüler kilise çanı alanlar, Sütçüler gemici çanı alanlar, Sütçüler çarık alanlar, Sütçüler Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Sütçüler ferforje alanlar, Sütçüler fistan alanlar, Sütçüler Osmanlı fistan alanlar, Sütçüler portmanto alanlar, Sütçüler eski saat alanlar, Sütçüler frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Sütçüler bronz heykel alanlar, Sütçüler bronz sütün alanlar, Sütçüler bronz avize alanlar, Sütçüler bronz vazo alanlar, Sütçüler bronz kutu alanlar, Sütçüler bronz el işi alanlar.

Sütçüler halı alanlar, Sütçüler lamba alanlar, resim alanlar, Sütçüler parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Sütçüler insan biblosu alanlar, Sütçüler oryantel biblo alanlar, Sütçüler kuş biblosu alanlar, Sütçüler havlu alanlar, Sütçüler mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Sütçüler turkısh antika alanlar, Sütçüler Osmanlı eşyalar alanlar, Sütçüler eski gelinlik alanlar, Sütçüler İstanbul resimleri alanlar, Sütçüler altın varak sehpa alanlar, Sütçüler altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Sütçüler afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Sütçüler bronz fener alanlar, Sütçüler bünyen alanlar, Sütçüler develi halı alanlar, Sütçüler dürbün alanlar, Sütçüler teleskop alanlar, Sütçüler sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Sütçüler çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Sütçüler flama alanlar, Sütçüler alem alanlar, Sütçüler arabesk alanlar.

Sütçüler pul alanlar, Sütçüler Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Sütçüler eski fincan alanlar, Sütçüler cam altı alanlar, Sütçüler şamdan alanlar, Sütçüler oryantel heykel alanlar, Sütçüler gümüşlük alanlar, Sütçüler hat yazı alanlar, Sütçüler teship alanlar, hokka alanlar, Sütçüler tophane alanlar, Sütçüler goblen alanlar, Sütçüler çin eski eşyalar alanlar, Sütçüler Çanakkale alanlar, Sütçüler Çanakkale vazo alanlar, Sütçüler fil dişi heykel alanlar, Sütçüler fil dişi baston alanlar, Sütçüler fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Sütçüler fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Sütçüler duvar saati alanlar, Sütçüler bez alanlar, buda heykel alanlar, Sütçüler hamedan halı alanlar, Sütçüler kılıç alanlar, Sütçüler antika kılıç alanlar.

Sütçüler antika araba alanlar, Sütçüler antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Sütçüler antika eşyalar alanlar, Sütçüler kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Sütçüler antika foto alanlar, Sütçüler kehribar alanlar, Sütçüler kehribar tesbih alanlar, Sütçüler Kütahya alanlar, kınık alanlar, Sütçüler seramik eşya alanlar, Sütçüler kilit alanlar, Sütçüler anahtar alanlar, Sütçüler antika anahtar alanlar, Sütçüler antika kilit alanlar, Sütçüler josefin alanlar, kaşpo alanlar, Sütçüler antika silah alanlar, Sütçüler antika rahle alanlar, rahle alanlar, Sütçüler lambader alanlar, Sütçüler minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Sütçüler komidin alanlar, Sütçüler kara kalem resim alanlar, Sütçüler blue black alanlar, Sütçüler mask alanlar, eski mask alanlar, Sütçüler aşurelik alanlar.

Sütçüler saleplik alanlar, bozalık alanlar, Sütçüler antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Sütçüler gramofon alanlar, Sütçüler mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Sütçüler güdüm alanlar, Sütçüler tekke işi alanlar, Sütçüler İznik alanlar, Sütçüler pusula alanlar, Sütçüler gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Sütçüler periyor saat alanlar, Sütçüler mangal alanlar, Sütçüler eski mangal alanlar, Sütçüler Şam işi alanlar, Sütçüler Süleymaniye işi alanlar, Sütçüler takunya alanlar, Sütçüler gümüş takunya alanlar, Sütçüler Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Sütçüler seccade alanlar, Sütçüler eski seccade alanlar, Sütçüler Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Sütçüler tablo alanlar.

Sütçüler antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Sütçüler abajur alanlar, Sütçüler sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Sütçüler antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Sütçüler madalya alanlar, Sütçüler eşya alanlar, Sütçüler ferman alanlar, Sütçüler berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Sütçüler jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Sütçüler bahça alanlar, Sütçüler Osmanlı bohça alanlar, Sütçüler bindallı alanlar, kaftan alanlar, Sütçüler ampir alanlar, Sütçüler chrıstofle alanlar, Sütçüler ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Sütçüler şamdan alanlar, Sütçüler çanta alanlar, Sütçüler van işi savat alanlar, Sütçüler tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Sütçüler Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Sütçüler hokka alanlar, Sütçüler fransız mine alanlar, Sütçüler teşhir vitrini alanlar, Sütçüler buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Sütçüler keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Sütçüler kandil alanlar, Sütçüler ebru alanlar, Sütçüler mustafa düzgünman alanlar, Sütçüler zigon alanlar, Sütçüler zemzemlik alanlar, Sütçüler mücevher kutusu alanlar, Sütçüler dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Sütçüler sürahi alanlar, Sütçüler Osmanlı sürahi alanlar, Sütçüler antik mercan alanlar, Sütçüler makta alanlar, teslim taşı alanlar, Sütçüler antik sedef alanlar, Sütçüler minyatür alanlar, Sütçüler kabe örtüsü alanlar, Sütçüler gülebdan alanlar, Sütçüler mineli dürbün alanlar, Sütçüler sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Sütçüler şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Sütçüler lali gue alanlar, Sütçüler gece sürahisi alanlar, Sütçüler meissen alanlar, Sütçüler satsuma alanlar, Sütçüler hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Sütçüler macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Sütçüler constantine alanlar, Sütçüler anonim alanlar, Sütçüler leyla gamsız alanlar, Sütçüler ibrahim safi alanlar, Sütçüler bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Sütçüler herend alanlar, Sütçüler nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Sütçüler osmanlıca alanlar, Sütçüler kitap alanlar, Sütçüler kalle alanlar, ali kartal alanlar, Sütçüler haydar besim aydar alanlar, Sütçüler orhan peker alanlar, Sütçüler sıtkı olçar alanlar, Sütçüler Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Sütçüler edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Sütçüler rus gümüşü alanlar, Sütçüler minyatür alanlar, Sütçüler viyana heykel alanlar, Sütçüler oryantal heykel alanlar, Sütçüler f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Sütçüler merasim kılıcı alanlar.

Sütçüler ahşap hilye alanlar, Sütçüler hereke halı alanlar, kuka alanlar, Sütçüler tesbih alanlar, Sütçüler seyahat saati alanlar, Sütçüler gravür alanlar, Sütçüler degü alanlar, radio antika alanlar, Sütçüler opalin alanlar, Sütçüler radyo alanlar, Sütçüler kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Sütçüler laledan alanlar, Sütçüler karaf alanlar, Sütçüler çerezlik alanlar, Sütçüler sahleplik alanlar, Sütçüler tutya alanlar, Sütçüler likör takımı alanlar, Sütçüler mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Sütçüler zarf alanlar, Sütçüler nargile alanlar, Sütçüler gülabdan alanlar, Sütçüler ferman alanlar, Sütçüler berat alanlar.

Sütçüler hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Sütçüler şifa tası alanlar, Sütçüler hokka takımı alanlar, Sütçüler mangal alanlar, Sütçüler barutluk alanlar, Sütçüler tombak alanlar, Sütçüler saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Sütçüler ağızlık alanlar, kemer alanlar, Sütçüler hançer alanlar, Sütçüler kılıç alanlar, Sütçüler mühürler alanlar, Sütçüler mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Sütçüler Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Sütçüler seccade alanlar, Sütçüler sırmalı örtüler alanlar, Sütçüler antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.