Gelendost antikacılar, Gelendost antika alanlar, Gelendost antika eşya alanlar, Gelendost antika eşyalar, Gelendost eski alım satım, Gelendost antika koleksiyoncuları, Gelendost antika eşya alıcıları, Gelendost antika şirketleri, Gelendost antika firması, Gelendost antika şirketi, Gelendost antika firmaları, Gelendost antika eşya şirketleri, Gelendost antika eşya firması, Gelendost antika eşya şirketi, Gelendost antika eşya firmaları, Gelendost müzayede şirketi, Gelendost eski alanlar, Gelendost eski eşya alanlar, Gelendost antika alan yerler, Gelendost antika eşya alan yerler, Gelendost eski alan yerler, Gelendost eski eşya alan yerler, Gelendost antika pazarı, Gelendost antika alım satım, Gelendost antika alıcıları, Gelendost antika satıcıları, Gelendost antika eşya satıcıları, Gelendost eski eşya alıcıları, Gelendost eski eşya satıcıları, Gelendost antika fiyatları, Gelendost antika eşya fiyatları, Gelendost eski fiyatları, Gelendost eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Isparta Gelendost Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Gelendost antika eşya alanlar ve Gelendost antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Gelendost antika eşya şirketimiz, Gelendost antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Gelendost Antika Alanlar

Gelendost antika alanlar ve Gelendost antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Gelendost antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Gelendost antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Gelendost Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Gelendost antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Gelendost

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Gelendost antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Gelendost antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Gelendost Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Gelendost antika eşya alanlar ve Gelendost antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Gelendost antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Gelendost antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Gelendost Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Gelendost antika eşya alanların tercih ettiği, Gelendost bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Gelendost antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Gelendost antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Gelendost antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Gelendost Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Gelendost eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Gelendost eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Gelendost eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Gelendost eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Gelendost eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Gelendost Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Gelendost bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Gelendost antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Gelendost bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Gelendost antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Gelendost antikacılar, Gelendost antika eşyalar, Gelendost eski eşyalar, Gelendost antika şirketleri, Gelendost antika firması, Gelendost müzayede şirketi,Gelendost el yazması alanlar, Gelendost Kuran’ı kerim alanlar, Gelendost hat yazı alanlar, Gelendost obje alanlar, Gelendost gümüş alanlar, Gelendost turalı gümüş alanlar, Gelendost karaf alanlar, vazo alanlar, Gelendost jardinyer alanlar, Gelendost resim alanlar, Gelendost modern resim alanlar, Gelendost aplik alanlar, Gelendost bahü alanlar, Gelendost bavul alanlar, Gelendost çanak alanlar, Gelendost çömlek alanlar, Gelendost bakır alanlar, baston alanlar, Gelendost biskiü alanlar, Gelendost billur alanlar, Gelendost cam alanlar, Gelendost kristal alanlar, Gelendost bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Gelendost bandırma halısı alanlar, Gelendost ceviz yemek odası alanlar, Gelendost ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Gelendost ceviz sandalye alanlar, Gelendost cümbüş alanlar, Gelendost constantin oble alanlar, Gelendost cam obje alanlar, Gelendost beykoz alanlar.

Gelendost bohem alanlar, Gelendost çeşmi bülbül alanlar, Gelendost çeşme taşı alanlar, Gelendost çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Gelendost arnevu alanlar, art deko alanlar, Gelendost deko alanlar, Gelendost ayna alanlar, Gelendost asma avize alanlar, Gelendost aznavur gümüş alanlar, Gelendost aznavur alanlar, Gelendost bafon alanlar, Gelendost ayvazozki alanlar, Gelendost dolap alanlar, Gelendost divit alanlar, Gelendost biblo alanlar, Gelendost dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Gelendost daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Gelendost dekopaj işi alanlar, Gelendost dual alanlar, Gelendost dual pikap alanlar.

Gelendost dümen alanlar, Gelendost gemici dümeni alanlar, Gelendost gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Gelendost derbent halı alanlar, Gelendost eviye alanlar, Gelendost ev halısı alanlar, Gelendost elbiselik alanlar, Gelendost elbise alanlar, Gelendost paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Gelendost el işi alanlar, Gelendost el işi halı alanlar, Gelendost el işi alanlar, Gelendost el işi kilim alanlar, Gelendost çan alanlar, Gelendost kilise çanı alanlar, Gelendost gemici çanı alanlar, Gelendost çarık alanlar, Gelendost Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Gelendost ferforje alanlar, Gelendost fistan alanlar, Gelendost Osmanlı fistan alanlar, Gelendost portmanto alanlar, Gelendost eski saat alanlar, Gelendost frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Gelendost bronz heykel alanlar, Gelendost bronz sütün alanlar, Gelendost bronz avize alanlar, Gelendost bronz vazo alanlar, Gelendost bronz kutu alanlar, Gelendost bronz el işi alanlar.

Gelendost halı alanlar, Gelendost lamba alanlar, resim alanlar, Gelendost parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Gelendost insan biblosu alanlar, Gelendost oryantel biblo alanlar, Gelendost kuş biblosu alanlar, Gelendost havlu alanlar, Gelendost mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Gelendost turkısh antika alanlar, Gelendost Osmanlı eşyalar alanlar, Gelendost eski gelinlik alanlar, Gelendost İstanbul resimleri alanlar, Gelendost altın varak sehpa alanlar, Gelendost altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Gelendost afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Gelendost bronz fener alanlar, Gelendost bünyen alanlar, Gelendost develi halı alanlar, Gelendost dürbün alanlar, Gelendost teleskop alanlar, Gelendost sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Gelendost çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Gelendost flama alanlar, Gelendost alem alanlar, Gelendost arabesk alanlar.

Gelendost pul alanlar, Gelendost Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Gelendost eski fincan alanlar, Gelendost cam altı alanlar, Gelendost şamdan alanlar, Gelendost oryantel heykel alanlar, Gelendost gümüşlük alanlar, Gelendost hat yazı alanlar, Gelendost teship alanlar, hokka alanlar, Gelendost tophane alanlar, Gelendost goblen alanlar, Gelendost çin eski eşyalar alanlar, Gelendost Çanakkale alanlar, Gelendost Çanakkale vazo alanlar, Gelendost fil dişi heykel alanlar, Gelendost fil dişi baston alanlar, Gelendost fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Gelendost fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Gelendost duvar saati alanlar, Gelendost bez alanlar, buda heykel alanlar, Gelendost hamedan halı alanlar, Gelendost kılıç alanlar, Gelendost antika kılıç alanlar.

Gelendost antika araba alanlar, Gelendost antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Gelendost antika eşyalar alanlar, Gelendost kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Gelendost antika foto alanlar, Gelendost kehribar alanlar, Gelendost kehribar tesbih alanlar, Gelendost Kütahya alanlar, kınık alanlar, Gelendost seramik eşya alanlar, Gelendost kilit alanlar, Gelendost anahtar alanlar, Gelendost antika anahtar alanlar, Gelendost antika kilit alanlar, Gelendost josefin alanlar, kaşpo alanlar, Gelendost antika silah alanlar, Gelendost antika rahle alanlar, rahle alanlar, Gelendost lambader alanlar, Gelendost minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Gelendost komidin alanlar, Gelendost kara kalem resim alanlar, Gelendost blue black alanlar, Gelendost mask alanlar, eski mask alanlar, Gelendost aşurelik alanlar.

Gelendost saleplik alanlar, bozalık alanlar, Gelendost antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Gelendost gramofon alanlar, Gelendost mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Gelendost güdüm alanlar, Gelendost tekke işi alanlar, Gelendost İznik alanlar, Gelendost pusula alanlar, Gelendost gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Gelendost periyor saat alanlar, Gelendost mangal alanlar, Gelendost eski mangal alanlar, Gelendost Şam işi alanlar, Gelendost Süleymaniye işi alanlar, Gelendost takunya alanlar, Gelendost gümüş takunya alanlar, Gelendost Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Gelendost seccade alanlar, Gelendost eski seccade alanlar, Gelendost Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Gelendost tablo alanlar.

Gelendost antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Gelendost abajur alanlar, Gelendost sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Gelendost antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Gelendost madalya alanlar, Gelendost eşya alanlar, Gelendost ferman alanlar, Gelendost berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Gelendost jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Gelendost bahça alanlar, Gelendost Osmanlı bohça alanlar, Gelendost bindallı alanlar, kaftan alanlar, Gelendost ampir alanlar, Gelendost chrıstofle alanlar, Gelendost ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Gelendost şamdan alanlar, Gelendost çanta alanlar, Gelendost van işi savat alanlar, Gelendost tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Gelendost Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Gelendost hokka alanlar, Gelendost fransız mine alanlar, Gelendost teşhir vitrini alanlar, Gelendost buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Gelendost keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Gelendost kandil alanlar, Gelendost ebru alanlar, Gelendost mustafa düzgünman alanlar, Gelendost zigon alanlar, Gelendost zemzemlik alanlar, Gelendost mücevher kutusu alanlar, Gelendost dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Gelendost sürahi alanlar, Gelendost Osmanlı sürahi alanlar, Gelendost antik mercan alanlar, Gelendost makta alanlar, teslim taşı alanlar, Gelendost antik sedef alanlar, Gelendost minyatür alanlar, Gelendost kabe örtüsü alanlar, Gelendost gülebdan alanlar, Gelendost mineli dürbün alanlar, Gelendost sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Gelendost şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Gelendost lali gue alanlar, Gelendost gece sürahisi alanlar, Gelendost meissen alanlar, Gelendost satsuma alanlar, Gelendost hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Gelendost macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Gelendost constantine alanlar, Gelendost anonim alanlar, Gelendost leyla gamsız alanlar, Gelendost ibrahim safi alanlar, Gelendost bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Gelendost herend alanlar, Gelendost nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Gelendost osmanlıca alanlar, Gelendost kitap alanlar, Gelendost kalle alanlar, ali kartal alanlar, Gelendost haydar besim aydar alanlar, Gelendost orhan peker alanlar, Gelendost sıtkı olçar alanlar, Gelendost Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Gelendost edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Gelendost rus gümüşü alanlar, Gelendost minyatür alanlar, Gelendost viyana heykel alanlar, Gelendost oryantal heykel alanlar, Gelendost f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Gelendost merasim kılıcı alanlar.

Gelendost ahşap hilye alanlar, Gelendost hereke halı alanlar, kuka alanlar, Gelendost tesbih alanlar, Gelendost seyahat saati alanlar, Gelendost gravür alanlar, Gelendost degü alanlar, radio antika alanlar, Gelendost opalin alanlar, Gelendost radyo alanlar, Gelendost kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Gelendost laledan alanlar, Gelendost karaf alanlar, Gelendost çerezlik alanlar, Gelendost sahleplik alanlar, Gelendost tutya alanlar, Gelendost likör takımı alanlar, Gelendost mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Gelendost zarf alanlar, Gelendost nargile alanlar, Gelendost gülabdan alanlar, Gelendost ferman alanlar, Gelendost berat alanlar.

Gelendost hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Gelendost şifa tası alanlar, Gelendost hokka takımı alanlar, Gelendost mangal alanlar, Gelendost barutluk alanlar, Gelendost tombak alanlar, Gelendost saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Gelendost ağızlık alanlar, kemer alanlar, Gelendost hançer alanlar, Gelendost kılıç alanlar, Gelendost mühürler alanlar, Gelendost mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Gelendost Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Gelendost seccade alanlar, Gelendost sırmalı örtüler alanlar, Gelendost antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.