Eğirdir antikacılar, Eğirdir antika alanlar, Eğirdir antika eşya alanlar, Eğirdir antika eşyalar, Eğirdir eski alım satım, Eğirdir antika koleksiyoncuları, Eğirdir antika eşya alıcıları, Eğirdir antika şirketleri, Eğirdir antika firması, Eğirdir antika şirketi, Eğirdir antika firmaları, Eğirdir antika eşya şirketleri, Eğirdir antika eşya firması, Eğirdir antika eşya şirketi, Eğirdir antika eşya firmaları, Eğirdir müzayede şirketi, Eğirdir eski alanlar, Eğirdir eski eşya alanlar, Eğirdir antika alan yerler, Eğirdir antika eşya alan yerler, Eğirdir eski alan yerler, Eğirdir eski eşya alan yerler, Eğirdir antika pazarı, Eğirdir antika alım satım, Eğirdir antika alıcıları, Eğirdir antika satıcıları, Eğirdir antika eşya satıcıları, Eğirdir eski eşya alıcıları, Eğirdir eski eşya satıcıları, Eğirdir antika fiyatları, Eğirdir antika eşya fiyatları, Eğirdir eski fiyatları, Eğirdir eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Isparta Eğirdir Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Eğirdir antika eşya alanlar ve Eğirdir antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Eğirdir antika eşya şirketimiz, Eğirdir antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Eğirdir Antika Alanlar

Eğirdir antika alanlar ve Eğirdir antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Eğirdir antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Eğirdir antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Eğirdir Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Eğirdir antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Eğirdir

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Eğirdir antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Eğirdir antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Eğirdir Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Eğirdir antika eşya alanlar ve Eğirdir antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Eğirdir antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Eğirdir antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Eğirdir Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Eğirdir antika eşya alanların tercih ettiği, Eğirdir bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Eğirdir antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Eğirdir antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Eğirdir antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Eğirdir Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Eğirdir eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Eğirdir eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Eğirdir eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Eğirdir eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Eğirdir eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Eğirdir Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Eğirdir bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Eğirdir antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Eğirdir bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Eğirdir antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Eğirdir antikacılar, Eğirdir antika eşyalar, Eğirdir eski eşyalar, Eğirdir antika şirketleri, Eğirdir antika firması, Eğirdir müzayede şirketi,Eğirdir el yazması alanlar, Eğirdir Kuran’ı kerim alanlar, Eğirdir hat yazı alanlar, Eğirdir obje alanlar, Eğirdir gümüş alanlar, Eğirdir turalı gümüş alanlar, Eğirdir karaf alanlar, vazo alanlar, Eğirdir jardinyer alanlar, Eğirdir resim alanlar, Eğirdir modern resim alanlar, Eğirdir aplik alanlar, Eğirdir bahü alanlar, Eğirdir bavul alanlar, Eğirdir çanak alanlar, Eğirdir çömlek alanlar, Eğirdir bakır alanlar, baston alanlar, Eğirdir biskiü alanlar, Eğirdir billur alanlar, Eğirdir cam alanlar, Eğirdir kristal alanlar, Eğirdir bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Eğirdir bandırma halısı alanlar, Eğirdir ceviz yemek odası alanlar, Eğirdir ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Eğirdir ceviz sandalye alanlar, Eğirdir cümbüş alanlar, Eğirdir constantin oble alanlar, Eğirdir cam obje alanlar, Eğirdir beykoz alanlar.

Eğirdir bohem alanlar, Eğirdir çeşmi bülbül alanlar, Eğirdir çeşme taşı alanlar, Eğirdir çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Eğirdir arnevu alanlar, art deko alanlar, Eğirdir deko alanlar, Eğirdir ayna alanlar, Eğirdir asma avize alanlar, Eğirdir aznavur gümüş alanlar, Eğirdir aznavur alanlar, Eğirdir bafon alanlar, Eğirdir ayvazozki alanlar, Eğirdir dolap alanlar, Eğirdir divit alanlar, Eğirdir biblo alanlar, Eğirdir dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Eğirdir daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Eğirdir dekopaj işi alanlar, Eğirdir dual alanlar, Eğirdir dual pikap alanlar.

Eğirdir dümen alanlar, Eğirdir gemici dümeni alanlar, Eğirdir gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Eğirdir derbent halı alanlar, Eğirdir eviye alanlar, Eğirdir ev halısı alanlar, Eğirdir elbiselik alanlar, Eğirdir elbise alanlar, Eğirdir paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Eğirdir el işi alanlar, Eğirdir el işi halı alanlar, Eğirdir el işi alanlar, Eğirdir el işi kilim alanlar, Eğirdir çan alanlar, Eğirdir kilise çanı alanlar, Eğirdir gemici çanı alanlar, Eğirdir çarık alanlar, Eğirdir Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Eğirdir ferforje alanlar, Eğirdir fistan alanlar, Eğirdir Osmanlı fistan alanlar, Eğirdir portmanto alanlar, Eğirdir eski saat alanlar, Eğirdir frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Eğirdir bronz heykel alanlar, Eğirdir bronz sütün alanlar, Eğirdir bronz avize alanlar, Eğirdir bronz vazo alanlar, Eğirdir bronz kutu alanlar, Eğirdir bronz el işi alanlar.

Eğirdir halı alanlar, Eğirdir lamba alanlar, resim alanlar, Eğirdir parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Eğirdir insan biblosu alanlar, Eğirdir oryantel biblo alanlar, Eğirdir kuş biblosu alanlar, Eğirdir havlu alanlar, Eğirdir mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Eğirdir turkısh antika alanlar, Eğirdir Osmanlı eşyalar alanlar, Eğirdir eski gelinlik alanlar, Eğirdir İstanbul resimleri alanlar, Eğirdir altın varak sehpa alanlar, Eğirdir altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Eğirdir afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Eğirdir bronz fener alanlar, Eğirdir bünyen alanlar, Eğirdir develi halı alanlar, Eğirdir dürbün alanlar, Eğirdir teleskop alanlar, Eğirdir sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Eğirdir çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Eğirdir flama alanlar, Eğirdir alem alanlar, Eğirdir arabesk alanlar.

Eğirdir pul alanlar, Eğirdir Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Eğirdir eski fincan alanlar, Eğirdir cam altı alanlar, Eğirdir şamdan alanlar, Eğirdir oryantel heykel alanlar, Eğirdir gümüşlük alanlar, Eğirdir hat yazı alanlar, Eğirdir teship alanlar, hokka alanlar, Eğirdir tophane alanlar, Eğirdir goblen alanlar, Eğirdir çin eski eşyalar alanlar, Eğirdir Çanakkale alanlar, Eğirdir Çanakkale vazo alanlar, Eğirdir fil dişi heykel alanlar, Eğirdir fil dişi baston alanlar, Eğirdir fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Eğirdir fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Eğirdir duvar saati alanlar, Eğirdir bez alanlar, buda heykel alanlar, Eğirdir hamedan halı alanlar, Eğirdir kılıç alanlar, Eğirdir antika kılıç alanlar.

Eğirdir antika araba alanlar, Eğirdir antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Eğirdir antika eşyalar alanlar, Eğirdir kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Eğirdir antika foto alanlar, Eğirdir kehribar alanlar, Eğirdir kehribar tesbih alanlar, Eğirdir Kütahya alanlar, kınık alanlar, Eğirdir seramik eşya alanlar, Eğirdir kilit alanlar, Eğirdir anahtar alanlar, Eğirdir antika anahtar alanlar, Eğirdir antika kilit alanlar, Eğirdir josefin alanlar, kaşpo alanlar, Eğirdir antika silah alanlar, Eğirdir antika rahle alanlar, rahle alanlar, Eğirdir lambader alanlar, Eğirdir minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Eğirdir komidin alanlar, Eğirdir kara kalem resim alanlar, Eğirdir blue black alanlar, Eğirdir mask alanlar, eski mask alanlar, Eğirdir aşurelik alanlar.

Eğirdir saleplik alanlar, bozalık alanlar, Eğirdir antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Eğirdir gramofon alanlar, Eğirdir mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Eğirdir güdüm alanlar, Eğirdir tekke işi alanlar, Eğirdir İznik alanlar, Eğirdir pusula alanlar, Eğirdir gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Eğirdir periyor saat alanlar, Eğirdir mangal alanlar, Eğirdir eski mangal alanlar, Eğirdir Şam işi alanlar, Eğirdir Süleymaniye işi alanlar, Eğirdir takunya alanlar, Eğirdir gümüş takunya alanlar, Eğirdir Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Eğirdir seccade alanlar, Eğirdir eski seccade alanlar, Eğirdir Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Eğirdir tablo alanlar.

Eğirdir antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Eğirdir abajur alanlar, Eğirdir sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Eğirdir antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Eğirdir madalya alanlar, Eğirdir eşya alanlar, Eğirdir ferman alanlar, Eğirdir berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Eğirdir jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Eğirdir bahça alanlar, Eğirdir Osmanlı bohça alanlar, Eğirdir bindallı alanlar, kaftan alanlar, Eğirdir ampir alanlar, Eğirdir chrıstofle alanlar, Eğirdir ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Eğirdir şamdan alanlar, Eğirdir çanta alanlar, Eğirdir van işi savat alanlar, Eğirdir tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Eğirdir Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Eğirdir hokka alanlar, Eğirdir fransız mine alanlar, Eğirdir teşhir vitrini alanlar, Eğirdir buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Eğirdir keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Eğirdir kandil alanlar, Eğirdir ebru alanlar, Eğirdir mustafa düzgünman alanlar, Eğirdir zigon alanlar, Eğirdir zemzemlik alanlar, Eğirdir mücevher kutusu alanlar, Eğirdir dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Eğirdir sürahi alanlar, Eğirdir Osmanlı sürahi alanlar, Eğirdir antik mercan alanlar, Eğirdir makta alanlar, teslim taşı alanlar, Eğirdir antik sedef alanlar, Eğirdir minyatür alanlar, Eğirdir kabe örtüsü alanlar, Eğirdir gülebdan alanlar, Eğirdir mineli dürbün alanlar, Eğirdir sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Eğirdir şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Eğirdir lali gue alanlar, Eğirdir gece sürahisi alanlar, Eğirdir meissen alanlar, Eğirdir satsuma alanlar, Eğirdir hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Eğirdir macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Eğirdir constantine alanlar, Eğirdir anonim alanlar, Eğirdir leyla gamsız alanlar, Eğirdir ibrahim safi alanlar, Eğirdir bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Eğirdir herend alanlar, Eğirdir nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Eğirdir osmanlıca alanlar, Eğirdir kitap alanlar, Eğirdir kalle alanlar, ali kartal alanlar, Eğirdir haydar besim aydar alanlar, Eğirdir orhan peker alanlar, Eğirdir sıtkı olçar alanlar, Eğirdir Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Eğirdir edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Eğirdir rus gümüşü alanlar, Eğirdir minyatür alanlar, Eğirdir viyana heykel alanlar, Eğirdir oryantal heykel alanlar, Eğirdir f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Eğirdir merasim kılıcı alanlar.

Eğirdir ahşap hilye alanlar, Eğirdir hereke halı alanlar, kuka alanlar, Eğirdir tesbih alanlar, Eğirdir seyahat saati alanlar, Eğirdir gravür alanlar, Eğirdir degü alanlar, radio antika alanlar, Eğirdir opalin alanlar, Eğirdir radyo alanlar, Eğirdir kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Eğirdir laledan alanlar, Eğirdir karaf alanlar, Eğirdir çerezlik alanlar, Eğirdir sahleplik alanlar, Eğirdir tutya alanlar, Eğirdir likör takımı alanlar, Eğirdir mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Eğirdir zarf alanlar, Eğirdir nargile alanlar, Eğirdir gülabdan alanlar, Eğirdir ferman alanlar, Eğirdir berat alanlar.

Eğirdir hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Eğirdir şifa tası alanlar, Eğirdir hokka takımı alanlar, Eğirdir mangal alanlar, Eğirdir barutluk alanlar, Eğirdir tombak alanlar, Eğirdir saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Eğirdir ağızlık alanlar, kemer alanlar, Eğirdir hançer alanlar, Eğirdir kılıç alanlar, Eğirdir mühürler alanlar, Eğirdir mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Eğirdir Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Eğirdir seccade alanlar, Eğirdir sırmalı örtüler alanlar, Eğirdir antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.