Hemen AraFacebook
tecrübe ve bilgi..

Isparta Atabey

Atabey antikacılar, Atabey antika alanlar, Atabey antika eşya alanlar, Atabey antika eşyalar, Atabey eski alım satım, Atabey antika koleksiyoncuları, Atabey antika eşya alıcıları, Atabey antika şirketleri, Atabey antika firması, Atabey antika şirketi, Atabey antika firmaları, Atabey antika eşya şirketleri, Atabey antika eşya firması, Atabey antika eşya şirketi, Atabey antika eşya firmaları, Atabey müzayede şirketi, Atabey eski alanlar, Atabey eski eşya alanlar, Atabey antika alan yerler, Atabey antika eşya alan yerler, Atabey eski alan yerler, Atabey eski eşya alan yerler, Atabey antika pazarı, Atabey antika alım satım, Atabey antika alıcıları, Atabey antika satıcıları, Atabey antika eşya satıcıları, Atabey eski eşya alıcıları, Atabey eski eşya satıcıları, Atabey antika fiyatları, Atabey antika eşya fiyatları, Atabey eski fiyatları, Atabey eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Isparta Atabey Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Atabey antika eşya alanlar ve Atabey antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Atabey antika eşya şirketimiz, Atabey antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Atabey Antika Alanlar

Atabey antika alanlar ve Atabey antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Atabey antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Atabey antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Atabey Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Atabey antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Atabey

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Atabey antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Atabey antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Atabey Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Atabey antika eşya alanlar ve Atabey antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Atabey antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Atabey antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Atabey Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Atabey antika eşya alanların tercih ettiği, Atabey bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Atabey antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Atabey antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Atabey antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Atabey Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Atabey eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Atabey eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Atabey eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Atabey eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Atabey eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Atabey Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Atabey bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Atabey antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Atabey bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Atabey antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Atabey antikacılar, Atabey antika eşyalar, Atabey eski eşyalar, Atabey antika şirketleri, Atabey antika firması, Atabey müzayede şirketi,Atabey el yazması alanlar, Atabey Kuran’ı kerim alanlar, Atabey hat yazı alanlar, Atabey obje alanlar, Atabey gümüş alanlar, Atabey turalı gümüş alanlar, Atabey karaf alanlar, vazo alanlar, Atabey jardinyer alanlar, Atabey resim alanlar, Atabey modern resim alanlar, Atabey aplik alanlar, Atabey bahü alanlar, Atabey bavul alanlar, Atabey çanak alanlar, Atabey çömlek alanlar, Atabey bakır alanlar, baston alanlar, Atabey biskiü alanlar, Atabey billur alanlar, Atabey cam alanlar, Atabey kristal alanlar, Atabey bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Atabey bandırma halısı alanlar, Atabey ceviz yemek odası alanlar, Atabey ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Atabey ceviz sandalye alanlar, Atabey cümbüş alanlar, Atabey constantin oble alanlar, Atabey cam obje alanlar, Atabey beykoz alanlar.

Atabey bohem alanlar, Atabey çeşmi bülbül alanlar, Atabey çeşme taşı alanlar, Atabey çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Atabey arnevu alanlar, art deko alanlar, Atabey deko alanlar, Atabey ayna alanlar, Atabey asma avize alanlar, Atabey aznavur gümüş alanlar, Atabey aznavur alanlar, Atabey bafon alanlar, Atabey ayvazozki alanlar, Atabey dolap alanlar, Atabey divit alanlar, Atabey biblo alanlar, Atabey dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Atabey daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Atabey dekopaj işi alanlar, Atabey dual alanlar, Atabey dual pikap alanlar.

Atabey dümen alanlar, Atabey gemici dümeni alanlar, Atabey gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Atabey derbent halı alanlar, Atabey eviye alanlar, Atabey ev halısı alanlar, Atabey elbiselik alanlar, Atabey elbise alanlar, Atabey paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Atabey el işi alanlar, Atabey el işi halı alanlar, Atabey el işi alanlar, Atabey el işi kilim alanlar, Atabey çan alanlar, Atabey kilise çanı alanlar, Atabey gemici çanı alanlar, Atabey çarık alanlar, Atabey Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Atabey ferforje alanlar, Atabey fistan alanlar, Atabey Osmanlı fistan alanlar, Atabey portmanto alanlar, Atabey eski saat alanlar, Atabey frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Atabey bronz heykel alanlar, Atabey bronz sütün alanlar, Atabey bronz avize alanlar, Atabey bronz vazo alanlar, Atabey bronz kutu alanlar, Atabey bronz el işi alanlar.

Atabey halı alanlar, Atabey lamba alanlar, resim alanlar, Atabey parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Atabey insan biblosu alanlar, Atabey oryantel biblo alanlar, Atabey kuş biblosu alanlar, Atabey havlu alanlar, Atabey mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Atabey turkısh antika alanlar, Atabey Osmanlı eşyalar alanlar, Atabey eski gelinlik alanlar, Atabey İstanbul resimleri alanlar, Atabey altın varak sehpa alanlar, Atabey altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Atabey afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Atabey bronz fener alanlar, Atabey bünyen alanlar, Atabey develi halı alanlar, Atabey dürbün alanlar, Atabey teleskop alanlar, Atabey sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Atabey çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Atabey flama alanlar, Atabey alem alanlar, Atabey arabesk alanlar.

Atabey pul alanlar, Atabey Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Atabey eski fincan alanlar, Atabey cam altı alanlar, Atabey şamdan alanlar, Atabey oryantel heykel alanlar, Atabey gümüşlük alanlar, Atabey hat yazı alanlar, Atabey teship alanlar, hokka alanlar, Atabey tophane alanlar, Atabey goblen alanlar, Atabey çin eski eşyalar alanlar, Atabey Çanakkale alanlar, Atabey Çanakkale vazo alanlar, Atabey fil dişi heykel alanlar, Atabey fil dişi baston alanlar, Atabey fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Atabey fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Atabey duvar saati alanlar, Atabey bez alanlar, buda heykel alanlar, Atabey hamedan halı alanlar, Atabey kılıç alanlar, Atabey antika kılıç alanlar.

Atabey antika araba alanlar, Atabey antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Atabey antika eşyalar alanlar, Atabey kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Atabey antika foto alanlar, Atabey kehribar alanlar, Atabey kehribar tesbih alanlar, Atabey Kütahya alanlar, kınık alanlar, Atabey seramik eşya alanlar, Atabey kilit alanlar, Atabey anahtar alanlar, Atabey antika anahtar alanlar, Atabey antika kilit alanlar, Atabey josefin alanlar, kaşpo alanlar, Atabey antika silah alanlar, Atabey antika rahle alanlar, rahle alanlar, Atabey lambader alanlar, Atabey minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Atabey komidin alanlar, Atabey kara kalem resim alanlar, Atabey blue black alanlar, Atabey mask alanlar, eski mask alanlar, Atabey aşurelik alanlar.

Atabey saleplik alanlar, bozalık alanlar, Atabey antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Atabey gramofon alanlar, Atabey mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Atabey güdüm alanlar, Atabey tekke işi alanlar, Atabey İznik alanlar, Atabey pusula alanlar, Atabey gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Atabey periyor saat alanlar, Atabey mangal alanlar, Atabey eski mangal alanlar, Atabey Şam işi alanlar, Atabey Süleymaniye işi alanlar, Atabey takunya alanlar, Atabey gümüş takunya alanlar, Atabey Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Atabey seccade alanlar, Atabey eski seccade alanlar, Atabey Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Atabey tablo alanlar.

Atabey antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Atabey abajur alanlar, Atabey sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Atabey antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Atabey madalya alanlar, Atabey eşya alanlar, Atabey ferman alanlar, Atabey berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Atabey jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Atabey bahça alanlar, Atabey Osmanlı bohça alanlar, Atabey bindallı alanlar, kaftan alanlar, Atabey ampir alanlar, Atabey chrıstofle alanlar, Atabey ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Atabey şamdan alanlar, Atabey çanta alanlar, Atabey van işi savat alanlar, Atabey tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Atabey Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Atabey hokka alanlar, Atabey fransız mine alanlar, Atabey teşhir vitrini alanlar, Atabey buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Atabey keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Atabey kandil alanlar, Atabey ebru alanlar, Atabey mustafa düzgünman alanlar, Atabey zigon alanlar, Atabey zemzemlik alanlar, Atabey mücevher kutusu alanlar, Atabey dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Atabey sürahi alanlar, Atabey Osmanlı sürahi alanlar, Atabey antik mercan alanlar, Atabey makta alanlar, teslim taşı alanlar, Atabey antik sedef alanlar, Atabey minyatür alanlar, Atabey kabe örtüsü alanlar, Atabey gülebdan alanlar, Atabey mineli dürbün alanlar, Atabey sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Atabey şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Atabey lali gue alanlar, Atabey gece sürahisi alanlar, Atabey meissen alanlar, Atabey satsuma alanlar, Atabey hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Atabey macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Atabey constantine alanlar, Atabey anonim alanlar, Atabey leyla gamsız alanlar, Atabey ibrahim safi alanlar, Atabey bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Atabey herend alanlar, Atabey nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Atabey osmanlıca alanlar, Atabey kitap alanlar, Atabey kalle alanlar, ali kartal alanlar, Atabey haydar besim aydar alanlar, Atabey orhan peker alanlar, Atabey sıtkı olçar alanlar, Atabey Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Atabey edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Atabey rus gümüşü alanlar, Atabey minyatür alanlar, Atabey viyana heykel alanlar, Atabey oryantal heykel alanlar, Atabey f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Atabey merasim kılıcı alanlar.

Atabey ahşap hilye alanlar, Atabey hereke halı alanlar, kuka alanlar, Atabey tesbih alanlar, Atabey seyahat saati alanlar, Atabey gravür alanlar, Atabey degü alanlar, radio antika alanlar, Atabey opalin alanlar, Atabey radyo alanlar, Atabey kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Atabey laledan alanlar, Atabey karaf alanlar, Atabey çerezlik alanlar, Atabey sahleplik alanlar, Atabey tutya alanlar, Atabey likör takımı alanlar, Atabey mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Atabey zarf alanlar, Atabey nargile alanlar, Atabey gülabdan alanlar, Atabey ferman alanlar, Atabey berat alanlar.

Atabey hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Atabey şifa tası alanlar, Atabey hokka takımı alanlar, Atabey mangal alanlar, Atabey barutluk alanlar, Atabey tombak alanlar, Atabey saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Atabey ağızlık alanlar, kemer alanlar, Atabey hançer alanlar, Atabey kılıç alanlar, Atabey mühürler alanlar, Atabey mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Atabey Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Atabey seccade alanlar, Atabey sırmalı örtüler alanlar, Atabey antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.

 

1
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by