1. Yeni veya eski ayrımı yapılmaksızın her türdeki kitapları almaktayız.
  2. Seka Antika, İstanbul bölgesi içerisinde adresinizden nakit olarak ikinci el kitap alımı yapmaktadır.
  3. Eğitim, test, okul, sınav, soru bankası veya ders kitaplarını satın almıyoruz.
  4. Hikaye, Roman, Edebiyat, Bilim, Siyaset, Felsefe, İslam Felsefesi, Sosyoloji ve diğer tüm türdeki kitapları satın alıyoruz.
  5. El yazması olan her türlü kitap ve belgeyi satın almaktayız.
  6. Her dilde basılmış kitap alımı yapmaktayız.
  7. Kitaplarınızı adresinizden nakit olarak alıyoruz.
  8. Okuma kitaplarını sadece İstanbul içerisinden satın almaktayız.
  9. Okuma kitapları için satın alım adedi minimum 100 adet olmakla birlikte kitapların yayın evi, yazarları, kondisyonu ve diğer kriterleri ikinci el kitapların fiyatını belirleyen faktörlerdir.
  10. İstanbul dışı hizmetimiz için minimum 2.000 adet üzerindeki kütüphane ile ilgilenmekteyiz.
  11. Prestij kitaplar için minimum adet sayısı bulunmamaktadır.

Firmamız her türlü eski, ikinci el veya antika değeri taşıyan kitaplarınızı adresinizden satın almaktadır, ikinci el kitap alan yerler arıyorum diyorsanız firmamızı arayarak 2. el kitap alanlar olarak bize ulaşabilirsiniz. Seka Antika evinizden, iş yerinizden, yazlığınızdan vs. araçlarımızla nakliyeyi ücretsiz yapıyoruz.

Kitapların antika değeri taşıması gerekmez.

ikinci el kitap alanlar

Romanlardan edebiyat eserlerine, özel basım kitaplardan Osmanlıca kitaplara kadar elinizde bulanan kitaplarınızı satın almaktayız. ikinci el kitap alanlar arıyorsanız telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

2. El Kitap Alım Satım

SEKA ANTİKA, her türlü 2. el kitap alım satım yapılır ve adresinizden ücretsiz ekspertiz yapılarak satın alınır. Osmanlıca kitaplardan el yazması arapça kitaplara, roman, edebiyat kitaplarına kadar her türlü yerli ve yabancı kitap ve basılı belge satın almaktayız. Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

2. el toplu kitap alım satım

Antika ve 2. el toplu kitap alım satım için ister mesajla fotoğrafları gönderebilir, isterseniz telefonla bilgi alabilirsiniz.

İkinci el kitap alan yerler

Uzman personelimiz, ikinci el kitap alan yerler hizmetimiz kapsamında değerli gördüğü ürünler için Türkiye’nin her iline seyahat edebilmektedir. Ürünleriniz hızlı bir süreçte, fotoğraflarla veya kamera ile ön inceleme yapılır ve değerlendirme sonucu müşterilerimiz bilgilendirilir. İstanbul içerine aynı gün ekspertiz gönderebilmektedir.

Eski Kitap Alanlar

Seka Antika, eski kitap alanlar fiyatlarını belirlerken eski eşyanın yapısal durumuna önem verir. Eski Kitap fiyatı ürünün temiz ve titiz kullanılmasında daha değerli olur ve her ürünün kendine özgü fiyatı vardır.

Eski Kitap Alan Yerler

Eski eşyaları sevenler için ve bulduğunuz eskiye dair eşyaları da antika değerinde satış yapmak adına sizler de sitemizden yararlanabilecek daha uygun kendi değer fiyatına da birçok eski kitap alan yerler aramanıza gerek kalmadan tüm eski kitaplarınızı satabilirsiniz.

Eski Kitap Alıcıları

Kitap alıcıları, eski ve antika değeri taşıyan tüm ürünler şirketimiz tarafından alınır ve satılır. Eski kitap alıcıları şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, eski kitap alıcıları bir araya getiren ve bu konuda tecrübeli olan şirketimiz, antika Kitap alanlar ve satanlar için ciddiyetle çalışma gerçekleştirir. Şirketimiz; en hızlı ve değerinde ödemeye yaparak size çözüm üretir.

Etiketler:

2.El ikinci El Kitap alanlar, ikinci El Kitap alan satan, ikinci El Kitap satan yerler, ikinci El Kitap almak satmak, ikinci El Kitap alınır satılır, ikinci El Kitap alan yerler, ikinci El Kitap alanlar, Eski ikinci El Kitap alan yerler, Eski ikinci El Kitap alanlar, ikinci El ikinci El Kitap alanlar, Kullanılmış Eski ikinci El Kitap alanlar, Eski ikinci El Kitap alıyorum, ikinci El Kitap satmak istiyorum, Eski ikinci El Kitap alimi yapıyorum, ikinci El Kitap alanlar, Antika Eski ikinci El Kitap alanlar, Eski ikinci El Kitap alim satım yapan yerler, Eski ikinci El Kitap alim satım, ikinci El Kitap satıyorum, ikinci El Kitap Alıyorum, Eski ikinci El Kitap al sat, ikinci El Kitap al sat, Eski ikinci El Kitap nasıl satılır, ikinci El Kitap nasıl alınır, Toptan Eski ikinci El Kitap alanlar, İstanbul Eski ikinci El Kitap alim satım, Anadolu Yakası ikinci El Kitap alim satım, Avrupa Yakası ikinci El Kitap alim satım, Adalar ikinci El Kitap Alanlar, Arnavutköy ikinci El Kitap Alanlar, Alaşehir ikinci El Kitap Alanlar, Avcılar ikinci El Kitap Alanlar, Bağcılar ikinci El Kitap Alanlar, Bahçelievler ikinci El Kitap Alanlar, Bakırköy ikinci El Kitap Alanlar, Başakşehir ikinci El Kitap Alanlar, Bayrampaşa ikinci El Kitap Alanlar, Beşiktaş ikinci El Kitap Alanlar, Beylikdüzü ikinci El Kitap Alanlar, Beyoğlu ikinci El Kitap Alanlar, Büyükçekmece ikinci El Kitap Alanlar, Beykoz ikinci El Kitap Alanlar, Çatalca ikinci El Kitap Alanlar, Çekmeköy ikinci El Kitap Alanlar, Esenler ikinci El Kitap Alanlar, Esenyurt ikinci El Kitap Alanlar, Eyüp ikinci El Kitap Alanlar, Fatih ikinci El Kitap Alanlar, Gaziosmanpaşa ikinci El Kitap Alanlar, Güngören ikinci El Kitap Alanlar, Kadıköy ikinci El Kitap Alanlar, Kağıthane ikinci El Kitap Alanlar, Kartal ikinci El Kitap Alanlar, Küçükçekmece ikinci El Kitap Alanlar, Maltepe ikinci El Kitap Alanlar, Pendik ikinci El Kitap Alanlar, Sancaktepe ikinci El Kitap Alanlar, Sarıyer ikinci El Kitap Alanlar, Silivri ikinci El Kitap Alanlar, Sultanbeyli ikinci El Kitap Alanlar, Sultangazi ikinci El Kitap Alanlar, şile ikinci El Kitap Alanlar, şile ikinci El Kitap Alanlar, Tuzla ikinci El Kitap Alanlar, Ümraniye ikinci El Kitap Alanlar, Üsküdar ikinci El Kitap Alanlar, Zeytinburnu ikinci El Kitap Alanlar