Hemen AraFacebook
tecrübe ve bilgi..

Hatay Yayladağı

Yayladağı antikacılar, Yayladağı antika alanlar, Yayladağı antika eşya alanlar, Yayladağı antika eşyalar, Yayladağı eski alım satım, Yayladağı antika koleksiyoncuları, Yayladağı antika eşya alıcıları, Yayladağı antika şirketleri, Yayladağı antika firması, Yayladağı antika şirketi, Yayladağı antika firmaları, Yayladağı antika eşya şirketleri, Yayladağı antika eşya firması, Yayladağı antika eşya şirketi, Yayladağı antika eşya firmaları, Yayladağı müzayede şirketi, Yayladağı eski alanlar, Yayladağı eski eşya alanlar, Yayladağı antika alan yerler, Yayladağı antika eşya alan yerler, Yayladağı eski alan yerler, Yayladağı eski eşya alan yerler, Yayladağı antika pazarı, Yayladağı antika alım satım, Yayladağı antika alıcıları, Yayladağı antika satıcıları, Yayladağı antika eşya satıcıları, Yayladağı eski eşya alıcıları, Yayladağı eski eşya satıcıları, Yayladağı antika fiyatları, Yayladağı antika eşya fiyatları, Yayladağı eski fiyatları, Yayladağı eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Hatay Yayladağı Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Yayladağı antika eşya alanlar ve Yayladağı antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Yayladağı antika eşya şirketimiz, Yayladağı antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Yayladağı Antika Alanlar

Yayladağı antika alanlar ve Yayladağı antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Yayladağı antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Yayladağı antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Yayladağı Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Yayladağı antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Yayladağı

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Yayladağı antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Yayladağı antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Yayladağı Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Yayladağı antika eşya alanlar ve Yayladağı antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Yayladağı antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Yayladağı antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Yayladağı Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Yayladağı antika eşya alanların tercih ettiği, Yayladağı bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Yayladağı antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Yayladağı antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Yayladağı antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Yayladağı Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Yayladağı eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Yayladağı eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Yayladağı eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Yayladağı eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Yayladağı eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Yayladağı Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Yayladağı bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Yayladağı antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Yayladağı bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Yayladağı antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Yayladağı antikacılar, Yayladağı antika eşyalar, Yayladağı eski eşyalar, Yayladağı antika şirketleri, Yayladağı antika firması, Yayladağı müzayede şirketi,Yayladağı el yazması alanlar, Yayladağı Kuran’ı kerim alanlar, Yayladağı hat yazı alanlar, Yayladağı obje alanlar, Yayladağı gümüş alanlar, Yayladağı turalı gümüş alanlar, Yayladağı karaf alanlar, vazo alanlar, Yayladağı jardinyer alanlar, Yayladağı resim alanlar, Yayladağı modern resim alanlar, Yayladağı aplik alanlar, Yayladağı bahü alanlar, Yayladağı bavul alanlar, Yayladağı çanak alanlar, Yayladağı çömlek alanlar, Yayladağı bakır alanlar, baston alanlar, Yayladağı biskiü alanlar, Yayladağı billur alanlar, Yayladağı cam alanlar, Yayladağı kristal alanlar, Yayladağı bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Yayladağı bandırma halısı alanlar, Yayladağı ceviz yemek odası alanlar, Yayladağı ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Yayladağı ceviz sandalye alanlar, Yayladağı cümbüş alanlar, Yayladağı constantin oble alanlar, Yayladağı cam obje alanlar, Yayladağı beykoz alanlar.

Yayladağı bohem alanlar, Yayladağı çeşmi bülbül alanlar, Yayladağı çeşme taşı alanlar, Yayladağı çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Yayladağı arnevu alanlar, art deko alanlar, Yayladağı deko alanlar, Yayladağı ayna alanlar, Yayladağı asma avize alanlar, Yayladağı aznavur gümüş alanlar, Yayladağı aznavur alanlar, Yayladağı bafon alanlar, Yayladağı ayvazozki alanlar, Yayladağı dolap alanlar, Yayladağı divit alanlar, Yayladağı biblo alanlar, Yayladağı dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Yayladağı daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Yayladağı dekopaj işi alanlar, Yayladağı dual alanlar, Yayladağı dual pikap alanlar.

Yayladağı dümen alanlar, Yayladağı gemici dümeni alanlar, Yayladağı gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Yayladağı derbent halı alanlar, Yayladağı eviye alanlar, Yayladağı ev halısı alanlar, Yayladağı elbiselik alanlar, Yayladağı elbise alanlar, Yayladağı paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Yayladağı el işi alanlar, Yayladağı el işi halı alanlar, Yayladağı el işi alanlar, Yayladağı el işi kilim alanlar, Yayladağı çan alanlar, Yayladağı kilise çanı alanlar, Yayladağı gemici çanı alanlar, Yayladağı çarık alanlar, Yayladağı Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Yayladağı ferforje alanlar, Yayladağı fistan alanlar, Yayladağı Osmanlı fistan alanlar, Yayladağı portmanto alanlar, Yayladağı eski saat alanlar, Yayladağı frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Yayladağı bronz heykel alanlar, Yayladağı bronz sütün alanlar, Yayladağı bronz avize alanlar, Yayladağı bronz vazo alanlar, Yayladağı bronz kutu alanlar, Yayladağı bronz el işi alanlar.

Yayladağı halı alanlar, Yayladağı lamba alanlar, resim alanlar, Yayladağı parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Yayladağı insan biblosu alanlar, Yayladağı oryantel biblo alanlar, Yayladağı kuş biblosu alanlar, Yayladağı havlu alanlar, Yayladağı mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Yayladağı turkısh antika alanlar, Yayladağı Osmanlı eşyalar alanlar, Yayladağı eski gelinlik alanlar, Yayladağı İstanbul resimleri alanlar, Yayladağı altın varak sehpa alanlar, Yayladağı altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Yayladağı afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Yayladağı bronz fener alanlar, Yayladağı bünyen alanlar, Yayladağı develi halı alanlar, Yayladağı dürbün alanlar, Yayladağı teleskop alanlar, Yayladağı sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Yayladağı çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Yayladağı flama alanlar, Yayladağı alem alanlar, Yayladağı arabesk alanlar.

Yayladağı pul alanlar, Yayladağı Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Yayladağı eski fincan alanlar, Yayladağı cam altı alanlar, Yayladağı şamdan alanlar, Yayladağı oryantel heykel alanlar, Yayladağı gümüşlük alanlar, Yayladağı hat yazı alanlar, Yayladağı teship alanlar, hokka alanlar, Yayladağı tophane alanlar, Yayladağı goblen alanlar, Yayladağı çin eski eşyalar alanlar, Yayladağı Çanakkale alanlar, Yayladağı Çanakkale vazo alanlar, Yayladağı fil dişi heykel alanlar, Yayladağı fil dişi baston alanlar, Yayladağı fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Yayladağı fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Yayladağı duvar saati alanlar, Yayladağı bez alanlar, buda heykel alanlar, Yayladağı hamedan halı alanlar, Yayladağı kılıç alanlar, Yayladağı antika kılıç alanlar.

Yayladağı antika araba alanlar, Yayladağı antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Yayladağı antika eşyalar alanlar, Yayladağı kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Yayladağı antika foto alanlar, Yayladağı kehribar alanlar, Yayladağı kehribar tesbih alanlar, Yayladağı Kütahya alanlar, kınık alanlar, Yayladağı seramik eşya alanlar, Yayladağı kilit alanlar, Yayladağı anahtar alanlar, Yayladağı antika anahtar alanlar, Yayladağı antika kilit alanlar, Yayladağı josefin alanlar, kaşpo alanlar, Yayladağı antika silah alanlar, Yayladağı antika rahle alanlar, rahle alanlar, Yayladağı lambader alanlar, Yayladağı minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Yayladağı komidin alanlar, Yayladağı kara kalem resim alanlar, Yayladağı blue black alanlar, Yayladağı mask alanlar, eski mask alanlar, Yayladağı aşurelik alanlar.

Yayladağı saleplik alanlar, bozalık alanlar, Yayladağı antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Yayladağı gramofon alanlar, Yayladağı mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Yayladağı güdüm alanlar, Yayladağı tekke işi alanlar, Yayladağı İznik alanlar, Yayladağı pusula alanlar, Yayladağı gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Yayladağı periyor saat alanlar, Yayladağı mangal alanlar, Yayladağı eski mangal alanlar, Yayladağı Şam işi alanlar, Yayladağı Süleymaniye işi alanlar, Yayladağı takunya alanlar, Yayladağı gümüş takunya alanlar, Yayladağı Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Yayladağı seccade alanlar, Yayladağı eski seccade alanlar, Yayladağı Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Yayladağı tablo alanlar.

Yayladağı antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Yayladağı abajur alanlar, Yayladağı sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Yayladağı antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Yayladağı madalya alanlar, Yayladağı eşya alanlar, Yayladağı ferman alanlar, Yayladağı berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Yayladağı jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Yayladağı bahça alanlar, Yayladağı Osmanlı bohça alanlar, Yayladağı bindallı alanlar, kaftan alanlar, Yayladağı ampir alanlar, Yayladağı chrıstofle alanlar, Yayladağı ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Yayladağı şamdan alanlar, Yayladağı çanta alanlar, Yayladağı van işi savat alanlar, Yayladağı tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Yayladağı Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Yayladağı hokka alanlar, Yayladağı fransız mine alanlar, Yayladağı teşhir vitrini alanlar, Yayladağı buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Yayladağı keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Yayladağı kandil alanlar, Yayladağı ebru alanlar, Yayladağı mustafa düzgünman alanlar, Yayladağı zigon alanlar, Yayladağı zemzemlik alanlar, Yayladağı mücevher kutusu alanlar, Yayladağı dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Yayladağı sürahi alanlar, Yayladağı Osmanlı sürahi alanlar, Yayladağı antik mercan alanlar, Yayladağı makta alanlar, teslim taşı alanlar, Yayladağı antik sedef alanlar, Yayladağı minyatür alanlar, Yayladağı kabe örtüsü alanlar, Yayladağı gülebdan alanlar, Yayladağı mineli dürbün alanlar, Yayladağı sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Yayladağı şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Yayladağı lali gue alanlar, Yayladağı gece sürahisi alanlar, Yayladağı meissen alanlar, Yayladağı satsuma alanlar, Yayladağı hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Yayladağı macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Yayladağı constantine alanlar, Yayladağı anonim alanlar, Yayladağı leyla gamsız alanlar, Yayladağı ibrahim safi alanlar, Yayladağı bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Yayladağı herend alanlar, Yayladağı nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Yayladağı osmanlıca alanlar, Yayladağı kitap alanlar, Yayladağı kalle alanlar, ali kartal alanlar, Yayladağı haydar besim aydar alanlar, Yayladağı orhan peker alanlar, Yayladağı sıtkı olçar alanlar, Yayladağı Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Yayladağı edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Yayladağı rus gümüşü alanlar, Yayladağı minyatür alanlar, Yayladağı viyana heykel alanlar, Yayladağı oryantal heykel alanlar, Yayladağı f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Yayladağı merasim kılıcı alanlar.

Yayladağı ahşap hilye alanlar, Yayladağı hereke halı alanlar, kuka alanlar, Yayladağı tesbih alanlar, Yayladağı seyahat saati alanlar, Yayladağı gravür alanlar, Yayladağı degü alanlar, radio antika alanlar, Yayladağı opalin alanlar, Yayladağı radyo alanlar, Yayladağı kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Yayladağı laledan alanlar, Yayladağı karaf alanlar, Yayladağı çerezlik alanlar, Yayladağı sahleplik alanlar, Yayladağı tutya alanlar, Yayladağı likör takımı alanlar, Yayladağı mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Yayladağı zarf alanlar, Yayladağı nargile alanlar, Yayladağı gülabdan alanlar, Yayladağı ferman alanlar, Yayladağı berat alanlar.

Yayladağı hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Yayladağı şifa tası alanlar, Yayladağı hokka takımı alanlar, Yayladağı mangal alanlar, Yayladağı barutluk alanlar, Yayladağı tombak alanlar, Yayladağı saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Yayladağı ağızlık alanlar, kemer alanlar, Yayladağı hançer alanlar, Yayladağı kılıç alanlar, Yayladağı mühürler alanlar, Yayladağı mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Yayladağı Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Yayladağı seccade alanlar, Yayladağı sırmalı örtüler alanlar, Yayladağı antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.

 

1
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by