Samandağ antikacılar, Samandağ antika alanlar, Samandağ antika eşya alanlar, Samandağ antika eşyalar, Samandağ eski alım satım, Samandağ antika koleksiyoncuları, Samandağ antika eşya alıcıları, Samandağ antika şirketleri, Samandağ antika firması, Samandağ antika şirketi, Samandağ antika firmaları, Samandağ antika eşya şirketleri, Samandağ antika eşya firması, Samandağ antika eşya şirketi, Samandağ antika eşya firmaları, Samandağ müzayede şirketi, Samandağ eski alanlar, Samandağ eski eşya alanlar, Samandağ antika alan yerler, Samandağ antika eşya alan yerler, Samandağ eski alan yerler, Samandağ eski eşya alan yerler, Samandağ antika pazarı, Samandağ antika alım satım, Samandağ antika alıcıları, Samandağ antika satıcıları, Samandağ antika eşya satıcıları, Samandağ eski eşya alıcıları, Samandağ eski eşya satıcıları, Samandağ antika fiyatları, Samandağ antika eşya fiyatları, Samandağ eski fiyatları, Samandağ eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Hatay Samandağ Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Samandağ antika eşya alanlar ve Samandağ antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Samandağ antika eşya şirketimiz, Samandağ antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Samandağ Antika Alanlar

Samandağ antika alanlar ve Samandağ antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Samandağ antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Samandağ antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Samandağ Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Samandağ antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Samandağ

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Samandağ antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Samandağ antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Samandağ Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Samandağ antika eşya alanlar ve Samandağ antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Samandağ antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Samandağ antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Samandağ Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Samandağ antika eşya alanların tercih ettiği, Samandağ bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Samandağ antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Samandağ antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Samandağ antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Samandağ Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Samandağ eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Samandağ eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Samandağ eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Samandağ eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Samandağ eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Samandağ Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Samandağ bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Samandağ antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Samandağ bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Samandağ antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Samandağ antikacılar, Samandağ antika eşyalar, Samandağ eski eşyalar, Samandağ antika şirketleri, Samandağ antika firması, Samandağ müzayede şirketi,Samandağ el yazması alanlar, Samandağ Kuran’ı kerim alanlar, Samandağ hat yazı alanlar, Samandağ obje alanlar, Samandağ gümüş alanlar, Samandağ turalı gümüş alanlar, Samandağ karaf alanlar, vazo alanlar, Samandağ jardinyer alanlar, Samandağ resim alanlar, Samandağ modern resim alanlar, Samandağ aplik alanlar, Samandağ bahü alanlar, Samandağ bavul alanlar, Samandağ çanak alanlar, Samandağ çömlek alanlar, Samandağ bakır alanlar, baston alanlar, Samandağ biskiü alanlar, Samandağ billur alanlar, Samandağ cam alanlar, Samandağ kristal alanlar, Samandağ bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Samandağ bandırma halısı alanlar, Samandağ ceviz yemek odası alanlar, Samandağ ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Samandağ ceviz sandalye alanlar, Samandağ cümbüş alanlar, Samandağ constantin oble alanlar, Samandağ cam obje alanlar, Samandağ beykoz alanlar.

Samandağ bohem alanlar, Samandağ çeşmi bülbül alanlar, Samandağ çeşme taşı alanlar, Samandağ çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Samandağ arnevu alanlar, art deko alanlar, Samandağ deko alanlar, Samandağ ayna alanlar, Samandağ asma avize alanlar, Samandağ aznavur gümüş alanlar, Samandağ aznavur alanlar, Samandağ bafon alanlar, Samandağ ayvazozki alanlar, Samandağ dolap alanlar, Samandağ divit alanlar, Samandağ biblo alanlar, Samandağ dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Samandağ daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Samandağ dekopaj işi alanlar, Samandağ dual alanlar, Samandağ dual pikap alanlar.

Samandağ dümen alanlar, Samandağ gemici dümeni alanlar, Samandağ gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Samandağ derbent halı alanlar, Samandağ eviye alanlar, Samandağ ev halısı alanlar, Samandağ elbiselik alanlar, Samandağ elbise alanlar, Samandağ paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Samandağ el işi alanlar, Samandağ el işi halı alanlar, Samandağ el işi alanlar, Samandağ el işi kilim alanlar, Samandağ çan alanlar, Samandağ kilise çanı alanlar, Samandağ gemici çanı alanlar, Samandağ çarık alanlar, Samandağ Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Samandağ ferforje alanlar, Samandağ fistan alanlar, Samandağ Osmanlı fistan alanlar, Samandağ portmanto alanlar, Samandağ eski saat alanlar, Samandağ frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Samandağ bronz heykel alanlar, Samandağ bronz sütün alanlar, Samandağ bronz avize alanlar, Samandağ bronz vazo alanlar, Samandağ bronz kutu alanlar, Samandağ bronz el işi alanlar.

Samandağ halı alanlar, Samandağ lamba alanlar, resim alanlar, Samandağ parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Samandağ insan biblosu alanlar, Samandağ oryantel biblo alanlar, Samandağ kuş biblosu alanlar, Samandağ havlu alanlar, Samandağ mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Samandağ turkısh antika alanlar, Samandağ Osmanlı eşyalar alanlar, Samandağ eski gelinlik alanlar, Samandağ İstanbul resimleri alanlar, Samandağ altın varak sehpa alanlar, Samandağ altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Samandağ afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Samandağ bronz fener alanlar, Samandağ bünyen alanlar, Samandağ develi halı alanlar, Samandağ dürbün alanlar, Samandağ teleskop alanlar, Samandağ sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Samandağ çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Samandağ flama alanlar, Samandağ alem alanlar, Samandağ arabesk alanlar.

Samandağ pul alanlar, Samandağ Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Samandağ eski fincan alanlar, Samandağ cam altı alanlar, Samandağ şamdan alanlar, Samandağ oryantel heykel alanlar, Samandağ gümüşlük alanlar, Samandağ hat yazı alanlar, Samandağ teship alanlar, hokka alanlar, Samandağ tophane alanlar, Samandağ goblen alanlar, Samandağ çin eski eşyalar alanlar, Samandağ Çanakkale alanlar, Samandağ Çanakkale vazo alanlar, Samandağ fil dişi heykel alanlar, Samandağ fil dişi baston alanlar, Samandağ fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Samandağ fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Samandağ duvar saati alanlar, Samandağ bez alanlar, buda heykel alanlar, Samandağ hamedan halı alanlar, Samandağ kılıç alanlar, Samandağ antika kılıç alanlar.

Samandağ antika araba alanlar, Samandağ antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Samandağ antika eşyalar alanlar, Samandağ kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Samandağ antika foto alanlar, Samandağ kehribar alanlar, Samandağ kehribar tesbih alanlar, Samandağ Kütahya alanlar, kınık alanlar, Samandağ seramik eşya alanlar, Samandağ kilit alanlar, Samandağ anahtar alanlar, Samandağ antika anahtar alanlar, Samandağ antika kilit alanlar, Samandağ josefin alanlar, kaşpo alanlar, Samandağ antika silah alanlar, Samandağ antika rahle alanlar, rahle alanlar, Samandağ lambader alanlar, Samandağ minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Samandağ komidin alanlar, Samandağ kara kalem resim alanlar, Samandağ blue black alanlar, Samandağ mask alanlar, eski mask alanlar, Samandağ aşurelik alanlar.

Samandağ saleplik alanlar, bozalık alanlar, Samandağ antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Samandağ gramofon alanlar, Samandağ mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Samandağ güdüm alanlar, Samandağ tekke işi alanlar, Samandağ İznik alanlar, Samandağ pusula alanlar, Samandağ gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Samandağ periyor saat alanlar, Samandağ mangal alanlar, Samandağ eski mangal alanlar, Samandağ Şam işi alanlar, Samandağ Süleymaniye işi alanlar, Samandağ takunya alanlar, Samandağ gümüş takunya alanlar, Samandağ Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Samandağ seccade alanlar, Samandağ eski seccade alanlar, Samandağ Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Samandağ tablo alanlar.

Samandağ antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Samandağ abajur alanlar, Samandağ sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Samandağ antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Samandağ madalya alanlar, Samandağ eşya alanlar, Samandağ ferman alanlar, Samandağ berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Samandağ jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Samandağ bahça alanlar, Samandağ Osmanlı bohça alanlar, Samandağ bindallı alanlar, kaftan alanlar, Samandağ ampir alanlar, Samandağ chrıstofle alanlar, Samandağ ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Samandağ şamdan alanlar, Samandağ çanta alanlar, Samandağ van işi savat alanlar, Samandağ tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Samandağ Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Samandağ hokka alanlar, Samandağ fransız mine alanlar, Samandağ teşhir vitrini alanlar, Samandağ buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Samandağ keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Samandağ kandil alanlar, Samandağ ebru alanlar, Samandağ mustafa düzgünman alanlar, Samandağ zigon alanlar, Samandağ zemzemlik alanlar, Samandağ mücevher kutusu alanlar, Samandağ dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Samandağ sürahi alanlar, Samandağ Osmanlı sürahi alanlar, Samandağ antik mercan alanlar, Samandağ makta alanlar, teslim taşı alanlar, Samandağ antik sedef alanlar, Samandağ minyatür alanlar, Samandağ kabe örtüsü alanlar, Samandağ gülebdan alanlar, Samandağ mineli dürbün alanlar, Samandağ sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Samandağ şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Samandağ lali gue alanlar, Samandağ gece sürahisi alanlar, Samandağ meissen alanlar, Samandağ satsuma alanlar, Samandağ hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Samandağ macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Samandağ constantine alanlar, Samandağ anonim alanlar, Samandağ leyla gamsız alanlar, Samandağ ibrahim safi alanlar, Samandağ bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Samandağ herend alanlar, Samandağ nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Samandağ osmanlıca alanlar, Samandağ kitap alanlar, Samandağ kalle alanlar, ali kartal alanlar, Samandağ haydar besim aydar alanlar, Samandağ orhan peker alanlar, Samandağ sıtkı olçar alanlar, Samandağ Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Samandağ edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Samandağ rus gümüşü alanlar, Samandağ minyatür alanlar, Samandağ viyana heykel alanlar, Samandağ oryantal heykel alanlar, Samandağ f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Samandağ merasim kılıcı alanlar.

Samandağ ahşap hilye alanlar, Samandağ hereke halı alanlar, kuka alanlar, Samandağ tesbih alanlar, Samandağ seyahat saati alanlar, Samandağ gravür alanlar, Samandağ degü alanlar, radio antika alanlar, Samandağ opalin alanlar, Samandağ radyo alanlar, Samandağ kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Samandağ laledan alanlar, Samandağ karaf alanlar, Samandağ çerezlik alanlar, Samandağ sahleplik alanlar, Samandağ tutya alanlar, Samandağ likör takımı alanlar, Samandağ mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Samandağ zarf alanlar, Samandağ nargile alanlar, Samandağ gülabdan alanlar, Samandağ ferman alanlar, Samandağ berat alanlar.

Samandağ hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Samandağ şifa tası alanlar, Samandağ hokka takımı alanlar, Samandağ mangal alanlar, Samandağ barutluk alanlar, Samandağ tombak alanlar, Samandağ saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Samandağ ağızlık alanlar, kemer alanlar, Samandağ hançer alanlar, Samandağ kılıç alanlar, Samandağ mühürler alanlar, Samandağ mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Samandağ Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Samandağ seccade alanlar, Samandağ sırmalı örtüler alanlar, Samandağ antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.