Hemen AraFacebook
tecrübe ve bilgi..

Hatay Reyhanlı

Reyhanlı antikacılar, Reyhanlı antika alanlar, Reyhanlı antika eşya alanlar, Reyhanlı antika eşyalar, Reyhanlı eski alım satım, Reyhanlı antika koleksiyoncuları, Reyhanlı antika eşya alıcıları, Reyhanlı antika şirketleri, Reyhanlı antika firması, Reyhanlı antika şirketi, Reyhanlı antika firmaları, Reyhanlı antika eşya şirketleri, Reyhanlı antika eşya firması, Reyhanlı antika eşya şirketi, Reyhanlı antika eşya firmaları, Reyhanlı müzayede şirketi, Reyhanlı eski alanlar, Reyhanlı eski eşya alanlar, Reyhanlı antika alan yerler, Reyhanlı antika eşya alan yerler, Reyhanlı eski alan yerler, Reyhanlı eski eşya alan yerler, Reyhanlı antika pazarı, Reyhanlı antika alım satım, Reyhanlı antika alıcıları, Reyhanlı antika satıcıları, Reyhanlı antika eşya satıcıları, Reyhanlı eski eşya alıcıları, Reyhanlı eski eşya satıcıları, Reyhanlı antika fiyatları, Reyhanlı antika eşya fiyatları, Reyhanlı eski fiyatları, Reyhanlı eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Hatay Reyhanlı Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Reyhanlı antika eşya alanlar ve Reyhanlı antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Reyhanlı antika eşya şirketimiz, Reyhanlı antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Reyhanlı Antika Alanlar

Reyhanlı antika alanlar ve Reyhanlı antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Reyhanlı antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Reyhanlı antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Reyhanlı Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Reyhanlı antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Reyhanlı

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Reyhanlı antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Reyhanlı antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Reyhanlı Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Reyhanlı antika eşya alanlar ve Reyhanlı antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Reyhanlı antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Reyhanlı antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Reyhanlı Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Reyhanlı antika eşya alanların tercih ettiği, Reyhanlı bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Reyhanlı antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Reyhanlı antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Reyhanlı antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Reyhanlı Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Reyhanlı eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Reyhanlı eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Reyhanlı eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Reyhanlı eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Reyhanlı eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Reyhanlı Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Reyhanlı bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Reyhanlı antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Reyhanlı bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Reyhanlı antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Reyhanlı antikacılar, Reyhanlı antika eşyalar, Reyhanlı eski eşyalar, Reyhanlı antika şirketleri, Reyhanlı antika firması, Reyhanlı müzayede şirketi,Reyhanlı el yazması alanlar, Reyhanlı Kuran’ı kerim alanlar, Reyhanlı hat yazı alanlar, Reyhanlı obje alanlar, Reyhanlı gümüş alanlar, Reyhanlı turalı gümüş alanlar, Reyhanlı karaf alanlar, vazo alanlar, Reyhanlı jardinyer alanlar, Reyhanlı resim alanlar, Reyhanlı modern resim alanlar, Reyhanlı aplik alanlar, Reyhanlı bahü alanlar, Reyhanlı bavul alanlar, Reyhanlı çanak alanlar, Reyhanlı çömlek alanlar, Reyhanlı bakır alanlar, baston alanlar, Reyhanlı biskiü alanlar, Reyhanlı billur alanlar, Reyhanlı cam alanlar, Reyhanlı kristal alanlar, Reyhanlı bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Reyhanlı bandırma halısı alanlar, Reyhanlı ceviz yemek odası alanlar, Reyhanlı ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Reyhanlı ceviz sandalye alanlar, Reyhanlı cümbüş alanlar, Reyhanlı constantin oble alanlar, Reyhanlı cam obje alanlar, Reyhanlı beykoz alanlar.

Reyhanlı bohem alanlar, Reyhanlı çeşmi bülbül alanlar, Reyhanlı çeşme taşı alanlar, Reyhanlı çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Reyhanlı arnevu alanlar, art deko alanlar, Reyhanlı deko alanlar, Reyhanlı ayna alanlar, Reyhanlı asma avize alanlar, Reyhanlı aznavur gümüş alanlar, Reyhanlı aznavur alanlar, Reyhanlı bafon alanlar, Reyhanlı ayvazozki alanlar, Reyhanlı dolap alanlar, Reyhanlı divit alanlar, Reyhanlı biblo alanlar, Reyhanlı dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Reyhanlı daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Reyhanlı dekopaj işi alanlar, Reyhanlı dual alanlar, Reyhanlı dual pikap alanlar.

Reyhanlı dümen alanlar, Reyhanlı gemici dümeni alanlar, Reyhanlı gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Reyhanlı derbent halı alanlar, Reyhanlı eviye alanlar, Reyhanlı ev halısı alanlar, Reyhanlı elbiselik alanlar, Reyhanlı elbise alanlar, Reyhanlı paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Reyhanlı el işi alanlar, Reyhanlı el işi halı alanlar, Reyhanlı el işi alanlar, Reyhanlı el işi kilim alanlar, Reyhanlı çan alanlar, Reyhanlı kilise çanı alanlar, Reyhanlı gemici çanı alanlar, Reyhanlı çarık alanlar, Reyhanlı Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Reyhanlı ferforje alanlar, Reyhanlı fistan alanlar, Reyhanlı Osmanlı fistan alanlar, Reyhanlı portmanto alanlar, Reyhanlı eski saat alanlar, Reyhanlı frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Reyhanlı bronz heykel alanlar, Reyhanlı bronz sütün alanlar, Reyhanlı bronz avize alanlar, Reyhanlı bronz vazo alanlar, Reyhanlı bronz kutu alanlar, Reyhanlı bronz el işi alanlar.

Reyhanlı halı alanlar, Reyhanlı lamba alanlar, resim alanlar, Reyhanlı parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Reyhanlı insan biblosu alanlar, Reyhanlı oryantel biblo alanlar, Reyhanlı kuş biblosu alanlar, Reyhanlı havlu alanlar, Reyhanlı mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Reyhanlı turkısh antika alanlar, Reyhanlı Osmanlı eşyalar alanlar, Reyhanlı eski gelinlik alanlar, Reyhanlı İstanbul resimleri alanlar, Reyhanlı altın varak sehpa alanlar, Reyhanlı altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Reyhanlı afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Reyhanlı bronz fener alanlar, Reyhanlı bünyen alanlar, Reyhanlı develi halı alanlar, Reyhanlı dürbün alanlar, Reyhanlı teleskop alanlar, Reyhanlı sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Reyhanlı çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Reyhanlı flama alanlar, Reyhanlı alem alanlar, Reyhanlı arabesk alanlar.

Reyhanlı pul alanlar, Reyhanlı Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Reyhanlı eski fincan alanlar, Reyhanlı cam altı alanlar, Reyhanlı şamdan alanlar, Reyhanlı oryantel heykel alanlar, Reyhanlı gümüşlük alanlar, Reyhanlı hat yazı alanlar, Reyhanlı teship alanlar, hokka alanlar, Reyhanlı tophane alanlar, Reyhanlı goblen alanlar, Reyhanlı çin eski eşyalar alanlar, Reyhanlı Çanakkale alanlar, Reyhanlı Çanakkale vazo alanlar, Reyhanlı fil dişi heykel alanlar, Reyhanlı fil dişi baston alanlar, Reyhanlı fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Reyhanlı fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Reyhanlı duvar saati alanlar, Reyhanlı bez alanlar, buda heykel alanlar, Reyhanlı hamedan halı alanlar, Reyhanlı kılıç alanlar, Reyhanlı antika kılıç alanlar.

Reyhanlı antika araba alanlar, Reyhanlı antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Reyhanlı antika eşyalar alanlar, Reyhanlı kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Reyhanlı antika foto alanlar, Reyhanlı kehribar alanlar, Reyhanlı kehribar tesbih alanlar, Reyhanlı Kütahya alanlar, kınık alanlar, Reyhanlı seramik eşya alanlar, Reyhanlı kilit alanlar, Reyhanlı anahtar alanlar, Reyhanlı antika anahtar alanlar, Reyhanlı antika kilit alanlar, Reyhanlı josefin alanlar, kaşpo alanlar, Reyhanlı antika silah alanlar, Reyhanlı antika rahle alanlar, rahle alanlar, Reyhanlı lambader alanlar, Reyhanlı minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Reyhanlı komidin alanlar, Reyhanlı kara kalem resim alanlar, Reyhanlı blue black alanlar, Reyhanlı mask alanlar, eski mask alanlar, Reyhanlı aşurelik alanlar.

Reyhanlı saleplik alanlar, bozalık alanlar, Reyhanlı antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Reyhanlı gramofon alanlar, Reyhanlı mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Reyhanlı güdüm alanlar, Reyhanlı tekke işi alanlar, Reyhanlı İznik alanlar, Reyhanlı pusula alanlar, Reyhanlı gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Reyhanlı periyor saat alanlar, Reyhanlı mangal alanlar, Reyhanlı eski mangal alanlar, Reyhanlı Şam işi alanlar, Reyhanlı Süleymaniye işi alanlar, Reyhanlı takunya alanlar, Reyhanlı gümüş takunya alanlar, Reyhanlı Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Reyhanlı seccade alanlar, Reyhanlı eski seccade alanlar, Reyhanlı Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Reyhanlı tablo alanlar.

Reyhanlı antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Reyhanlı abajur alanlar, Reyhanlı sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Reyhanlı antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Reyhanlı madalya alanlar, Reyhanlı eşya alanlar, Reyhanlı ferman alanlar, Reyhanlı berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Reyhanlı jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Reyhanlı bahça alanlar, Reyhanlı Osmanlı bohça alanlar, Reyhanlı bindallı alanlar, kaftan alanlar, Reyhanlı ampir alanlar, Reyhanlı chrıstofle alanlar, Reyhanlı ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Reyhanlı şamdan alanlar, Reyhanlı çanta alanlar, Reyhanlı van işi savat alanlar, Reyhanlı tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Reyhanlı Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Reyhanlı hokka alanlar, Reyhanlı fransız mine alanlar, Reyhanlı teşhir vitrini alanlar, Reyhanlı buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Reyhanlı keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Reyhanlı kandil alanlar, Reyhanlı ebru alanlar, Reyhanlı mustafa düzgünman alanlar, Reyhanlı zigon alanlar, Reyhanlı zemzemlik alanlar, Reyhanlı mücevher kutusu alanlar, Reyhanlı dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Reyhanlı sürahi alanlar, Reyhanlı Osmanlı sürahi alanlar, Reyhanlı antik mercan alanlar, Reyhanlı makta alanlar, teslim taşı alanlar, Reyhanlı antik sedef alanlar, Reyhanlı minyatür alanlar, Reyhanlı kabe örtüsü alanlar, Reyhanlı gülebdan alanlar, Reyhanlı mineli dürbün alanlar, Reyhanlı sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Reyhanlı şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Reyhanlı lali gue alanlar, Reyhanlı gece sürahisi alanlar, Reyhanlı meissen alanlar, Reyhanlı satsuma alanlar, Reyhanlı hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Reyhanlı macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Reyhanlı constantine alanlar, Reyhanlı anonim alanlar, Reyhanlı leyla gamsız alanlar, Reyhanlı ibrahim safi alanlar, Reyhanlı bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Reyhanlı herend alanlar, Reyhanlı nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Reyhanlı osmanlıca alanlar, Reyhanlı kitap alanlar, Reyhanlı kalle alanlar, ali kartal alanlar, Reyhanlı haydar besim aydar alanlar, Reyhanlı orhan peker alanlar, Reyhanlı sıtkı olçar alanlar, Reyhanlı Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Reyhanlı edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Reyhanlı rus gümüşü alanlar, Reyhanlı minyatür alanlar, Reyhanlı viyana heykel alanlar, Reyhanlı oryantal heykel alanlar, Reyhanlı f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Reyhanlı merasim kılıcı alanlar.

Reyhanlı ahşap hilye alanlar, Reyhanlı hereke halı alanlar, kuka alanlar, Reyhanlı tesbih alanlar, Reyhanlı seyahat saati alanlar, Reyhanlı gravür alanlar, Reyhanlı degü alanlar, radio antika alanlar, Reyhanlı opalin alanlar, Reyhanlı radyo alanlar, Reyhanlı kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Reyhanlı laledan alanlar, Reyhanlı karaf alanlar, Reyhanlı çerezlik alanlar, Reyhanlı sahleplik alanlar, Reyhanlı tutya alanlar, Reyhanlı likör takımı alanlar, Reyhanlı mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Reyhanlı zarf alanlar, Reyhanlı nargile alanlar, Reyhanlı gülabdan alanlar, Reyhanlı ferman alanlar, Reyhanlı berat alanlar.

Reyhanlı hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Reyhanlı şifa tası alanlar, Reyhanlı hokka takımı alanlar, Reyhanlı mangal alanlar, Reyhanlı barutluk alanlar, Reyhanlı tombak alanlar, Reyhanlı saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Reyhanlı ağızlık alanlar, kemer alanlar, Reyhanlı hançer alanlar, Reyhanlı kılıç alanlar, Reyhanlı mühürler alanlar, Reyhanlı mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Reyhanlı Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Reyhanlı seccade alanlar, Reyhanlı sırmalı örtüler alanlar, Reyhanlı antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.

 

1
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by