Kumlu antikacılar, Kumlu antika alanlar, Kumlu antika eşya alanlar, Kumlu antika eşyalar, Kumlu eski alım satım, Kumlu antika koleksiyoncuları, Kumlu antika eşya alıcıları, Kumlu antika şirketleri, Kumlu antika firması, Kumlu antika şirketi, Kumlu antika firmaları, Kumlu antika eşya şirketleri, Kumlu antika eşya firması, Kumlu antika eşya şirketi, Kumlu antika eşya firmaları, Kumlu müzayede şirketi, Kumlu eski alanlar, Kumlu eski eşya alanlar, Kumlu antika alan yerler, Kumlu antika eşya alan yerler, Kumlu eski alan yerler, Kumlu eski eşya alan yerler, Kumlu antika pazarı, Kumlu antika alım satım, Kumlu antika alıcıları, Kumlu antika satıcıları, Kumlu antika eşya satıcıları, Kumlu eski eşya alıcıları, Kumlu eski eşya satıcıları, Kumlu antika fiyatları, Kumlu antika eşya fiyatları, Kumlu eski fiyatları, Kumlu eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Hatay Kumlu Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Kumlu antika eşya alanlar ve Kumlu antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Kumlu antika eşya şirketimiz, Kumlu antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Kumlu Antika Alanlar

Kumlu antika alanlar ve Kumlu antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Kumlu antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Kumlu antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Kumlu Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Kumlu antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Kumlu

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Kumlu antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Kumlu antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Kumlu Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Kumlu antika eşya alanlar ve Kumlu antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Kumlu antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Kumlu antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Kumlu Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Kumlu antika eşya alanların tercih ettiği, Kumlu bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Kumlu antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Kumlu antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Kumlu antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Kumlu Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Kumlu eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Kumlu eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Kumlu eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Kumlu eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Kumlu eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Kumlu Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Kumlu bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Kumlu antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Kumlu bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Kumlu antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Kumlu antikacılar, Kumlu antika eşyalar, Kumlu eski eşyalar, Kumlu antika şirketleri, Kumlu antika firması, Kumlu müzayede şirketi,Kumlu el yazması alanlar, Kumlu Kuran’ı kerim alanlar, Kumlu hat yazı alanlar, Kumlu obje alanlar, Kumlu gümüş alanlar, Kumlu turalı gümüş alanlar, Kumlu karaf alanlar, vazo alanlar, Kumlu jardinyer alanlar, Kumlu resim alanlar, Kumlu modern resim alanlar, Kumlu aplik alanlar, Kumlu bahü alanlar, Kumlu bavul alanlar, Kumlu çanak alanlar, Kumlu çömlek alanlar, Kumlu bakır alanlar, baston alanlar, Kumlu biskiü alanlar, Kumlu billur alanlar, Kumlu cam alanlar, Kumlu kristal alanlar, Kumlu bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Kumlu bandırma halısı alanlar, Kumlu ceviz yemek odası alanlar, Kumlu ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Kumlu ceviz sandalye alanlar, Kumlu cümbüş alanlar, Kumlu constantin oble alanlar, Kumlu cam obje alanlar, Kumlu beykoz alanlar.

Kumlu bohem alanlar, Kumlu çeşmi bülbül alanlar, Kumlu çeşme taşı alanlar, Kumlu çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Kumlu arnevu alanlar, art deko alanlar, Kumlu deko alanlar, Kumlu ayna alanlar, Kumlu asma avize alanlar, Kumlu aznavur gümüş alanlar, Kumlu aznavur alanlar, Kumlu bafon alanlar, Kumlu ayvazozki alanlar, Kumlu dolap alanlar, Kumlu divit alanlar, Kumlu biblo alanlar, Kumlu dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Kumlu daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Kumlu dekopaj işi alanlar, Kumlu dual alanlar, Kumlu dual pikap alanlar.

Kumlu dümen alanlar, Kumlu gemici dümeni alanlar, Kumlu gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Kumlu derbent halı alanlar, Kumlu eviye alanlar, Kumlu ev halısı alanlar, Kumlu elbiselik alanlar, Kumlu elbise alanlar, Kumlu paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Kumlu el işi alanlar, Kumlu el işi halı alanlar, Kumlu el işi alanlar, Kumlu el işi kilim alanlar, Kumlu çan alanlar, Kumlu kilise çanı alanlar, Kumlu gemici çanı alanlar, Kumlu çarık alanlar, Kumlu Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Kumlu ferforje alanlar, Kumlu fistan alanlar, Kumlu Osmanlı fistan alanlar, Kumlu portmanto alanlar, Kumlu eski saat alanlar, Kumlu frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Kumlu bronz heykel alanlar, Kumlu bronz sütün alanlar, Kumlu bronz avize alanlar, Kumlu bronz vazo alanlar, Kumlu bronz kutu alanlar, Kumlu bronz el işi alanlar.

Kumlu halı alanlar, Kumlu lamba alanlar, resim alanlar, Kumlu parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Kumlu insan biblosu alanlar, Kumlu oryantel biblo alanlar, Kumlu kuş biblosu alanlar, Kumlu havlu alanlar, Kumlu mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Kumlu turkısh antika alanlar, Kumlu Osmanlı eşyalar alanlar, Kumlu eski gelinlik alanlar, Kumlu İstanbul resimleri alanlar, Kumlu altın varak sehpa alanlar, Kumlu altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Kumlu afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Kumlu bronz fener alanlar, Kumlu bünyen alanlar, Kumlu develi halı alanlar, Kumlu dürbün alanlar, Kumlu teleskop alanlar, Kumlu sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Kumlu çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Kumlu flama alanlar, Kumlu alem alanlar, Kumlu arabesk alanlar.

Kumlu pul alanlar, Kumlu Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Kumlu eski fincan alanlar, Kumlu cam altı alanlar, Kumlu şamdan alanlar, Kumlu oryantel heykel alanlar, Kumlu gümüşlük alanlar, Kumlu hat yazı alanlar, Kumlu teship alanlar, hokka alanlar, Kumlu tophane alanlar, Kumlu goblen alanlar, Kumlu çin eski eşyalar alanlar, Kumlu Çanakkale alanlar, Kumlu Çanakkale vazo alanlar, Kumlu fil dişi heykel alanlar, Kumlu fil dişi baston alanlar, Kumlu fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Kumlu fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Kumlu duvar saati alanlar, Kumlu bez alanlar, buda heykel alanlar, Kumlu hamedan halı alanlar, Kumlu kılıç alanlar, Kumlu antika kılıç alanlar.

Kumlu antika araba alanlar, Kumlu antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Kumlu antika eşyalar alanlar, Kumlu kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Kumlu antika foto alanlar, Kumlu kehribar alanlar, Kumlu kehribar tesbih alanlar, Kumlu Kütahya alanlar, kınık alanlar, Kumlu seramik eşya alanlar, Kumlu kilit alanlar, Kumlu anahtar alanlar, Kumlu antika anahtar alanlar, Kumlu antika kilit alanlar, Kumlu josefin alanlar, kaşpo alanlar, Kumlu antika silah alanlar, Kumlu antika rahle alanlar, rahle alanlar, Kumlu lambader alanlar, Kumlu minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Kumlu komidin alanlar, Kumlu kara kalem resim alanlar, Kumlu blue black alanlar, Kumlu mask alanlar, eski mask alanlar, Kumlu aşurelik alanlar.

Kumlu saleplik alanlar, bozalık alanlar, Kumlu antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Kumlu gramofon alanlar, Kumlu mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Kumlu güdüm alanlar, Kumlu tekke işi alanlar, Kumlu İznik alanlar, Kumlu pusula alanlar, Kumlu gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Kumlu periyor saat alanlar, Kumlu mangal alanlar, Kumlu eski mangal alanlar, Kumlu Şam işi alanlar, Kumlu Süleymaniye işi alanlar, Kumlu takunya alanlar, Kumlu gümüş takunya alanlar, Kumlu Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Kumlu seccade alanlar, Kumlu eski seccade alanlar, Kumlu Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Kumlu tablo alanlar.

Kumlu antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Kumlu abajur alanlar, Kumlu sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Kumlu antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Kumlu madalya alanlar, Kumlu eşya alanlar, Kumlu ferman alanlar, Kumlu berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Kumlu jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Kumlu bahça alanlar, Kumlu Osmanlı bohça alanlar, Kumlu bindallı alanlar, kaftan alanlar, Kumlu ampir alanlar, Kumlu chrıstofle alanlar, Kumlu ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Kumlu şamdan alanlar, Kumlu çanta alanlar, Kumlu van işi savat alanlar, Kumlu tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Kumlu Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Kumlu hokka alanlar, Kumlu fransız mine alanlar, Kumlu teşhir vitrini alanlar, Kumlu buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Kumlu keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Kumlu kandil alanlar, Kumlu ebru alanlar, Kumlu mustafa düzgünman alanlar, Kumlu zigon alanlar, Kumlu zemzemlik alanlar, Kumlu mücevher kutusu alanlar, Kumlu dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Kumlu sürahi alanlar, Kumlu Osmanlı sürahi alanlar, Kumlu antik mercan alanlar, Kumlu makta alanlar, teslim taşı alanlar, Kumlu antik sedef alanlar, Kumlu minyatür alanlar, Kumlu kabe örtüsü alanlar, Kumlu gülebdan alanlar, Kumlu mineli dürbün alanlar, Kumlu sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Kumlu şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Kumlu lali gue alanlar, Kumlu gece sürahisi alanlar, Kumlu meissen alanlar, Kumlu satsuma alanlar, Kumlu hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Kumlu macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Kumlu constantine alanlar, Kumlu anonim alanlar, Kumlu leyla gamsız alanlar, Kumlu ibrahim safi alanlar, Kumlu bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Kumlu herend alanlar, Kumlu nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Kumlu osmanlıca alanlar, Kumlu kitap alanlar, Kumlu kalle alanlar, ali kartal alanlar, Kumlu haydar besim aydar alanlar, Kumlu orhan peker alanlar, Kumlu sıtkı olçar alanlar, Kumlu Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Kumlu edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Kumlu rus gümüşü alanlar, Kumlu minyatür alanlar, Kumlu viyana heykel alanlar, Kumlu oryantal heykel alanlar, Kumlu f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Kumlu merasim kılıcı alanlar.

Kumlu ahşap hilye alanlar, Kumlu hereke halı alanlar, kuka alanlar, Kumlu tesbih alanlar, Kumlu seyahat saati alanlar, Kumlu gravür alanlar, Kumlu degü alanlar, radio antika alanlar, Kumlu opalin alanlar, Kumlu radyo alanlar, Kumlu kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Kumlu laledan alanlar, Kumlu karaf alanlar, Kumlu çerezlik alanlar, Kumlu sahleplik alanlar, Kumlu tutya alanlar, Kumlu likör takımı alanlar, Kumlu mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Kumlu zarf alanlar, Kumlu nargile alanlar, Kumlu gülabdan alanlar, Kumlu ferman alanlar, Kumlu berat alanlar.

Kumlu hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Kumlu şifa tası alanlar, Kumlu hokka takımı alanlar, Kumlu mangal alanlar, Kumlu barutluk alanlar, Kumlu tombak alanlar, Kumlu saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Kumlu ağızlık alanlar, kemer alanlar, Kumlu hançer alanlar, Kumlu kılıç alanlar, Kumlu mühürler alanlar, Kumlu mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Kumlu Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Kumlu seccade alanlar, Kumlu sırmalı örtüler alanlar, Kumlu antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.