İskenderun antikacılar, İskenderun antika alanlar, İskenderun antika eşya alanlar, İskenderun antika eşyalar, İskenderun eski alım satım, İskenderun antika koleksiyoncuları, İskenderun antika eşya alıcıları, İskenderun antika şirketleri, İskenderun antika firması, İskenderun antika şirketi, İskenderun antika firmaları, İskenderun antika eşya şirketleri, İskenderun antika eşya firması, İskenderun antika eşya şirketi, İskenderun antika eşya firmaları, İskenderun müzayede şirketi, İskenderun eski alanlar, İskenderun eski eşya alanlar, İskenderun antika alan yerler, İskenderun antika eşya alan yerler, İskenderun eski alan yerler, İskenderun eski eşya alan yerler, İskenderun antika pazarı, İskenderun antika alım satım, İskenderun antika alıcıları, İskenderun antika satıcıları, İskenderun antika eşya satıcıları, İskenderun eski eşya alıcıları, İskenderun eski eşya satıcıları, İskenderun antika fiyatları, İskenderun antika eşya fiyatları, İskenderun eski fiyatları, İskenderun eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Hatay İskenderun Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, İskenderun antika eşya alanlar ve İskenderun antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, İskenderun antika eşya şirketimiz, İskenderun antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

İskenderun Antika Alanlar

İskenderun antika alanlar ve İskenderun antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. İskenderun antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası İskenderun antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

İskenderun Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için İskenderun antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar İskenderun

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız İskenderun antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile İskenderun antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

İskenderun Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, İskenderun antika eşya alanlar ve İskenderun antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler İskenderun antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler İskenderun antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

İskenderun Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, İskenderun antika eşya alanların tercih ettiği, İskenderun bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. İskenderun antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. İskenderun antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda İskenderun antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

İskenderun Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA İskenderun eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık İskenderun eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok İskenderun eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin İskenderun eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de İskenderun eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

İskenderun Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine İskenderun bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve İskenderun antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

İskenderun bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, İskenderun antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: İskenderun antikacılar, İskenderun antika eşyalar, İskenderun eski eşyalar, İskenderun antika şirketleri, İskenderun antika firması, İskenderun müzayede şirketi,İskenderun el yazması alanlar, İskenderun Kuran’ı kerim alanlar, İskenderun hat yazı alanlar, İskenderun obje alanlar, İskenderun gümüş alanlar, İskenderun turalı gümüş alanlar, İskenderun karaf alanlar, vazo alanlar, İskenderun jardinyer alanlar, İskenderun resim alanlar, İskenderun modern resim alanlar, İskenderun aplik alanlar, İskenderun bahü alanlar, İskenderun bavul alanlar, İskenderun çanak alanlar, İskenderun çömlek alanlar, İskenderun bakır alanlar, baston alanlar, İskenderun biskiü alanlar, İskenderun billur alanlar, İskenderun cam alanlar, İskenderun kristal alanlar, İskenderun bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, İskenderun bandırma halısı alanlar, İskenderun ceviz yemek odası alanlar, İskenderun ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, İskenderun ceviz sandalye alanlar, İskenderun cümbüş alanlar, İskenderun constantin oble alanlar, İskenderun cam obje alanlar, İskenderun beykoz alanlar.

İskenderun bohem alanlar, İskenderun çeşmi bülbül alanlar, İskenderun çeşme taşı alanlar, İskenderun çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, İskenderun arnevu alanlar, art deko alanlar, İskenderun deko alanlar, İskenderun ayna alanlar, İskenderun asma avize alanlar, İskenderun aznavur gümüş alanlar, İskenderun aznavur alanlar, İskenderun bafon alanlar, İskenderun ayvazozki alanlar, İskenderun dolap alanlar, İskenderun divit alanlar, İskenderun biblo alanlar, İskenderun dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, İskenderun daldırma alanlar, dekopaj alanlar, İskenderun dekopaj işi alanlar, İskenderun dual alanlar, İskenderun dual pikap alanlar.

İskenderun dümen alanlar, İskenderun gemici dümeni alanlar, İskenderun gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, İskenderun derbent halı alanlar, İskenderun eviye alanlar, İskenderun ev halısı alanlar, İskenderun elbiselik alanlar, İskenderun elbise alanlar, İskenderun paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, İskenderun el işi alanlar, İskenderun el işi halı alanlar, İskenderun el işi alanlar, İskenderun el işi kilim alanlar, İskenderun çan alanlar, İskenderun kilise çanı alanlar, İskenderun gemici çanı alanlar, İskenderun çarık alanlar, İskenderun Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, İskenderun ferforje alanlar, İskenderun fistan alanlar, İskenderun Osmanlı fistan alanlar, İskenderun portmanto alanlar, İskenderun eski saat alanlar, İskenderun frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, İskenderun bronz heykel alanlar, İskenderun bronz sütün alanlar, İskenderun bronz avize alanlar, İskenderun bronz vazo alanlar, İskenderun bronz kutu alanlar, İskenderun bronz el işi alanlar.

İskenderun halı alanlar, İskenderun lamba alanlar, resim alanlar, İskenderun parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, İskenderun insan biblosu alanlar, İskenderun oryantel biblo alanlar, İskenderun kuş biblosu alanlar, İskenderun havlu alanlar, İskenderun mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, İskenderun turkısh antika alanlar, İskenderun Osmanlı eşyalar alanlar, İskenderun eski gelinlik alanlar, İskenderun İstanbul resimleri alanlar, İskenderun altın varak sehpa alanlar, İskenderun altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, İskenderun afkaniye halı alanlar, fener alanlar, İskenderun bronz fener alanlar, İskenderun bünyen alanlar, İskenderun develi halı alanlar, İskenderun dürbün alanlar, İskenderun teleskop alanlar, İskenderun sünnet şapkası Osmanlı alanlar, İskenderun çatma alanlar, eski bayrak alanlar, İskenderun flama alanlar, İskenderun alem alanlar, İskenderun arabesk alanlar.

İskenderun pul alanlar, İskenderun Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, İskenderun eski fincan alanlar, İskenderun cam altı alanlar, İskenderun şamdan alanlar, İskenderun oryantel heykel alanlar, İskenderun gümüşlük alanlar, İskenderun hat yazı alanlar, İskenderun teship alanlar, hokka alanlar, İskenderun tophane alanlar, İskenderun goblen alanlar, İskenderun çin eski eşyalar alanlar, İskenderun Çanakkale alanlar, İskenderun Çanakkale vazo alanlar, İskenderun fil dişi heykel alanlar, İskenderun fil dişi baston alanlar, İskenderun fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, İskenderun fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, İskenderun duvar saati alanlar, İskenderun bez alanlar, buda heykel alanlar, İskenderun hamedan halı alanlar, İskenderun kılıç alanlar, İskenderun antika kılıç alanlar.

İskenderun antika araba alanlar, İskenderun antika biblo alanlar, antika resim alanlar, İskenderun antika eşyalar alanlar, İskenderun kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, İskenderun antika foto alanlar, İskenderun kehribar alanlar, İskenderun kehribar tesbih alanlar, İskenderun Kütahya alanlar, kınık alanlar, İskenderun seramik eşya alanlar, İskenderun kilit alanlar, İskenderun anahtar alanlar, İskenderun antika anahtar alanlar, İskenderun antika kilit alanlar, İskenderun josefin alanlar, kaşpo alanlar, İskenderun antika silah alanlar, İskenderun antika rahle alanlar, rahle alanlar, İskenderun lambader alanlar, İskenderun minyatür alanlar, antika küllük alanlar, İskenderun komidin alanlar, İskenderun kara kalem resim alanlar, İskenderun blue black alanlar, İskenderun mask alanlar, eski mask alanlar, İskenderun aşurelik alanlar.

İskenderun saleplik alanlar, bozalık alanlar, İskenderun antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, İskenderun gramofon alanlar, İskenderun mermer alanlar, mermer işleri alanlar, İskenderun güdüm alanlar, İskenderun tekke işi alanlar, İskenderun İznik alanlar, İskenderun pusula alanlar, İskenderun gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, İskenderun periyor saat alanlar, İskenderun mangal alanlar, İskenderun eski mangal alanlar, İskenderun Şam işi alanlar, İskenderun Süleymaniye işi alanlar, İskenderun takunya alanlar, İskenderun gümüş takunya alanlar, İskenderun Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, İskenderun seccade alanlar, İskenderun eski seccade alanlar, İskenderun Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, İskenderun tablo alanlar.

İskenderun antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, İskenderun abajur alanlar, İskenderun sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, İskenderun antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, İskenderun madalya alanlar, İskenderun eşya alanlar, İskenderun ferman alanlar, İskenderun berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, İskenderun jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, İskenderun bahça alanlar, İskenderun Osmanlı bohça alanlar, İskenderun bindallı alanlar, kaftan alanlar, İskenderun ampir alanlar, İskenderun chrıstofle alanlar, İskenderun ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, İskenderun şamdan alanlar, İskenderun çanta alanlar, İskenderun van işi savat alanlar, İskenderun tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, İskenderun Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

İskenderun hokka alanlar, İskenderun fransız mine alanlar, İskenderun teşhir vitrini alanlar, İskenderun buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, İskenderun keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, İskenderun kandil alanlar, İskenderun ebru alanlar, İskenderun mustafa düzgünman alanlar, İskenderun zigon alanlar, İskenderun zemzemlik alanlar, İskenderun mücevher kutusu alanlar, İskenderun dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, İskenderun sürahi alanlar, İskenderun Osmanlı sürahi alanlar, İskenderun antik mercan alanlar, İskenderun makta alanlar, teslim taşı alanlar, İskenderun antik sedef alanlar, İskenderun minyatür alanlar, İskenderun kabe örtüsü alanlar, İskenderun gülebdan alanlar, İskenderun mineli dürbün alanlar, İskenderun sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, İskenderun şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, İskenderun lali gue alanlar, İskenderun gece sürahisi alanlar, İskenderun meissen alanlar, İskenderun satsuma alanlar, İskenderun hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

İskenderun macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, İskenderun constantine alanlar, İskenderun anonim alanlar, İskenderun leyla gamsız alanlar, İskenderun ibrahim safi alanlar, İskenderun bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, İskenderun herend alanlar, İskenderun nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, İskenderun osmanlıca alanlar, İskenderun kitap alanlar, İskenderun kalle alanlar, ali kartal alanlar, İskenderun haydar besim aydar alanlar, İskenderun orhan peker alanlar, İskenderun sıtkı olçar alanlar, İskenderun Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, İskenderun edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, İskenderun rus gümüşü alanlar, İskenderun minyatür alanlar, İskenderun viyana heykel alanlar, İskenderun oryantal heykel alanlar, İskenderun f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, İskenderun merasim kılıcı alanlar.

İskenderun ahşap hilye alanlar, İskenderun hereke halı alanlar, kuka alanlar, İskenderun tesbih alanlar, İskenderun seyahat saati alanlar, İskenderun gravür alanlar, İskenderun degü alanlar, radio antika alanlar, İskenderun opalin alanlar, İskenderun radyo alanlar, İskenderun kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, İskenderun laledan alanlar, İskenderun karaf alanlar, İskenderun çerezlik alanlar, İskenderun sahleplik alanlar, İskenderun tutya alanlar, İskenderun likör takımı alanlar, İskenderun mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, İskenderun zarf alanlar, İskenderun nargile alanlar, İskenderun gülabdan alanlar, İskenderun ferman alanlar, İskenderun berat alanlar.

İskenderun hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, İskenderun şifa tası alanlar, İskenderun hokka takımı alanlar, İskenderun mangal alanlar, İskenderun barutluk alanlar, İskenderun tombak alanlar, İskenderun saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, İskenderun ağızlık alanlar, kemer alanlar, İskenderun hançer alanlar, İskenderun kılıç alanlar, İskenderun mühürler alanlar, İskenderun mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, İskenderun Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, İskenderun seccade alanlar, İskenderun sırmalı örtüler alanlar, İskenderun antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.