Erzin antikacılar, Erzin antika alanlar, Erzin antika eşya alanlar, Erzin antika eşyalar, Erzin eski alım satım, Erzin antika koleksiyoncuları, Erzin antika eşya alıcıları, Erzin antika şirketleri, Erzin antika firması, Erzin antika şirketi, Erzin antika firmaları, Erzin antika eşya şirketleri, Erzin antika eşya firması, Erzin antika eşya şirketi, Erzin antika eşya firmaları, Erzin müzayede şirketi, Erzin eski alanlar, Erzin eski eşya alanlar, Erzin antika alan yerler, Erzin antika eşya alan yerler, Erzin eski alan yerler, Erzin eski eşya alan yerler, Erzin antika pazarı, Erzin antika alım satım, Erzin antika alıcıları, Erzin antika satıcıları, Erzin antika eşya satıcıları, Erzin eski eşya alıcıları, Erzin eski eşya satıcıları, Erzin antika fiyatları, Erzin antika eşya fiyatları, Erzin eski fiyatları, Erzin eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Hatay Erzin Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Erzin antika eşya alanlar ve Erzin antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Erzin antika eşya şirketimiz, Erzin antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Erzin Antika Alanlar

Erzin antika alanlar ve Erzin antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Erzin antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Erzin antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Erzin Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Erzin antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Erzin

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Erzin antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Erzin antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Erzin Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Erzin antika eşya alanlar ve Erzin antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Erzin antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Erzin antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Erzin Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Erzin antika eşya alanların tercih ettiği, Erzin bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Erzin antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Erzin antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Erzin antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Erzin Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Erzin eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Erzin eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Erzin eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Erzin eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Erzin eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Erzin Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Erzin bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Erzin antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Erzin bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Erzin antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Erzin antikacılar, Erzin antika eşyalar, Erzin eski eşyalar, Erzin antika şirketleri, Erzin antika firması, Erzin müzayede şirketi,Erzin el yazması alanlar, Erzin Kuran’ı kerim alanlar, Erzin hat yazı alanlar, Erzin obje alanlar, Erzin gümüş alanlar, Erzin turalı gümüş alanlar, Erzin karaf alanlar, vazo alanlar, Erzin jardinyer alanlar, Erzin resim alanlar, Erzin modern resim alanlar, Erzin aplik alanlar, Erzin bahü alanlar, Erzin bavul alanlar, Erzin çanak alanlar, Erzin çömlek alanlar, Erzin bakır alanlar, baston alanlar, Erzin biskiü alanlar, Erzin billur alanlar, Erzin cam alanlar, Erzin kristal alanlar, Erzin bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Erzin bandırma halısı alanlar, Erzin ceviz yemek odası alanlar, Erzin ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Erzin ceviz sandalye alanlar, Erzin cümbüş alanlar, Erzin constantin oble alanlar, Erzin cam obje alanlar, Erzin beykoz alanlar.

Erzin bohem alanlar, Erzin çeşmi bülbül alanlar, Erzin çeşme taşı alanlar, Erzin çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Erzin arnevu alanlar, art deko alanlar, Erzin deko alanlar, Erzin ayna alanlar, Erzin asma avize alanlar, Erzin aznavur gümüş alanlar, Erzin aznavur alanlar, Erzin bafon alanlar, Erzin ayvazozki alanlar, Erzin dolap alanlar, Erzin divit alanlar, Erzin biblo alanlar, Erzin dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Erzin daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Erzin dekopaj işi alanlar, Erzin dual alanlar, Erzin dual pikap alanlar.

Erzin dümen alanlar, Erzin gemici dümeni alanlar, Erzin gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Erzin derbent halı alanlar, Erzin eviye alanlar, Erzin ev halısı alanlar, Erzin elbiselik alanlar, Erzin elbise alanlar, Erzin paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Erzin el işi alanlar, Erzin el işi halı alanlar, Erzin el işi alanlar, Erzin el işi kilim alanlar, Erzin çan alanlar, Erzin kilise çanı alanlar, Erzin gemici çanı alanlar, Erzin çarık alanlar, Erzin Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Erzin ferforje alanlar, Erzin fistan alanlar, Erzin Osmanlı fistan alanlar, Erzin portmanto alanlar, Erzin eski saat alanlar, Erzin frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Erzin bronz heykel alanlar, Erzin bronz sütün alanlar, Erzin bronz avize alanlar, Erzin bronz vazo alanlar, Erzin bronz kutu alanlar, Erzin bronz el işi alanlar.

Erzin halı alanlar, Erzin lamba alanlar, resim alanlar, Erzin parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Erzin insan biblosu alanlar, Erzin oryantel biblo alanlar, Erzin kuş biblosu alanlar, Erzin havlu alanlar, Erzin mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Erzin turkısh antika alanlar, Erzin Osmanlı eşyalar alanlar, Erzin eski gelinlik alanlar, Erzin İstanbul resimleri alanlar, Erzin altın varak sehpa alanlar, Erzin altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Erzin afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Erzin bronz fener alanlar, Erzin bünyen alanlar, Erzin develi halı alanlar, Erzin dürbün alanlar, Erzin teleskop alanlar, Erzin sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Erzin çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Erzin flama alanlar, Erzin alem alanlar, Erzin arabesk alanlar.

Erzin pul alanlar, Erzin Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Erzin eski fincan alanlar, Erzin cam altı alanlar, Erzin şamdan alanlar, Erzin oryantel heykel alanlar, Erzin gümüşlük alanlar, Erzin hat yazı alanlar, Erzin teship alanlar, hokka alanlar, Erzin tophane alanlar, Erzin goblen alanlar, Erzin çin eski eşyalar alanlar, Erzin Çanakkale alanlar, Erzin Çanakkale vazo alanlar, Erzin fil dişi heykel alanlar, Erzin fil dişi baston alanlar, Erzin fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Erzin fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Erzin duvar saati alanlar, Erzin bez alanlar, buda heykel alanlar, Erzin hamedan halı alanlar, Erzin kılıç alanlar, Erzin antika kılıç alanlar.

Erzin antika araba alanlar, Erzin antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Erzin antika eşyalar alanlar, Erzin kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Erzin antika foto alanlar, Erzin kehribar alanlar, Erzin kehribar tesbih alanlar, Erzin Kütahya alanlar, kınık alanlar, Erzin seramik eşya alanlar, Erzin kilit alanlar, Erzin anahtar alanlar, Erzin antika anahtar alanlar, Erzin antika kilit alanlar, Erzin josefin alanlar, kaşpo alanlar, Erzin antika silah alanlar, Erzin antika rahle alanlar, rahle alanlar, Erzin lambader alanlar, Erzin minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Erzin komidin alanlar, Erzin kara kalem resim alanlar, Erzin blue black alanlar, Erzin mask alanlar, eski mask alanlar, Erzin aşurelik alanlar.

Erzin saleplik alanlar, bozalık alanlar, Erzin antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Erzin gramofon alanlar, Erzin mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Erzin güdüm alanlar, Erzin tekke işi alanlar, Erzin İznik alanlar, Erzin pusula alanlar, Erzin gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Erzin periyor saat alanlar, Erzin mangal alanlar, Erzin eski mangal alanlar, Erzin Şam işi alanlar, Erzin Süleymaniye işi alanlar, Erzin takunya alanlar, Erzin gümüş takunya alanlar, Erzin Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Erzin seccade alanlar, Erzin eski seccade alanlar, Erzin Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Erzin tablo alanlar.

Erzin antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Erzin abajur alanlar, Erzin sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Erzin antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Erzin madalya alanlar, Erzin eşya alanlar, Erzin ferman alanlar, Erzin berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Erzin jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Erzin bahça alanlar, Erzin Osmanlı bohça alanlar, Erzin bindallı alanlar, kaftan alanlar, Erzin ampir alanlar, Erzin chrıstofle alanlar, Erzin ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Erzin şamdan alanlar, Erzin çanta alanlar, Erzin van işi savat alanlar, Erzin tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Erzin Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Erzin hokka alanlar, Erzin fransız mine alanlar, Erzin teşhir vitrini alanlar, Erzin buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Erzin keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Erzin kandil alanlar, Erzin ebru alanlar, Erzin mustafa düzgünman alanlar, Erzin zigon alanlar, Erzin zemzemlik alanlar, Erzin mücevher kutusu alanlar, Erzin dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Erzin sürahi alanlar, Erzin Osmanlı sürahi alanlar, Erzin antik mercan alanlar, Erzin makta alanlar, teslim taşı alanlar, Erzin antik sedef alanlar, Erzin minyatür alanlar, Erzin kabe örtüsü alanlar, Erzin gülebdan alanlar, Erzin mineli dürbün alanlar, Erzin sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Erzin şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Erzin lali gue alanlar, Erzin gece sürahisi alanlar, Erzin meissen alanlar, Erzin satsuma alanlar, Erzin hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Erzin macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Erzin constantine alanlar, Erzin anonim alanlar, Erzin leyla gamsız alanlar, Erzin ibrahim safi alanlar, Erzin bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Erzin herend alanlar, Erzin nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Erzin osmanlıca alanlar, Erzin kitap alanlar, Erzin kalle alanlar, ali kartal alanlar, Erzin haydar besim aydar alanlar, Erzin orhan peker alanlar, Erzin sıtkı olçar alanlar, Erzin Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Erzin edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Erzin rus gümüşü alanlar, Erzin minyatür alanlar, Erzin viyana heykel alanlar, Erzin oryantal heykel alanlar, Erzin f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Erzin merasim kılıcı alanlar.

Erzin ahşap hilye alanlar, Erzin hereke halı alanlar, kuka alanlar, Erzin tesbih alanlar, Erzin seyahat saati alanlar, Erzin gravür alanlar, Erzin degü alanlar, radio antika alanlar, Erzin opalin alanlar, Erzin radyo alanlar, Erzin kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Erzin laledan alanlar, Erzin karaf alanlar, Erzin çerezlik alanlar, Erzin sahleplik alanlar, Erzin tutya alanlar, Erzin likör takımı alanlar, Erzin mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Erzin zarf alanlar, Erzin nargile alanlar, Erzin gülabdan alanlar, Erzin ferman alanlar, Erzin berat alanlar.

Erzin hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Erzin şifa tası alanlar, Erzin hokka takımı alanlar, Erzin mangal alanlar, Erzin barutluk alanlar, Erzin tombak alanlar, Erzin saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Erzin ağızlık alanlar, kemer alanlar, Erzin hançer alanlar, Erzin kılıç alanlar, Erzin mühürler alanlar, Erzin mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Erzin Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Erzin seccade alanlar, Erzin sırmalı örtüler alanlar, Erzin antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.