Dörtyol antikacılar, Dörtyol antika alanlar, Dörtyol antika eşya alanlar, Dörtyol antika eşyalar, Dörtyol eski alım satım, Dörtyol antika koleksiyoncuları, Dörtyol antika eşya alıcıları, Dörtyol antika şirketleri, Dörtyol antika firması, Dörtyol antika şirketi, Dörtyol antika firmaları, Dörtyol antika eşya şirketleri, Dörtyol antika eşya firması, Dörtyol antika eşya şirketi, Dörtyol antika eşya firmaları, Dörtyol müzayede şirketi, Dörtyol eski alanlar, Dörtyol eski eşya alanlar, Dörtyol antika alan yerler, Dörtyol antika eşya alan yerler, Dörtyol eski alan yerler, Dörtyol eski eşya alan yerler, Dörtyol antika pazarı, Dörtyol antika alım satım, Dörtyol antika alıcıları, Dörtyol antika satıcıları, Dörtyol antika eşya satıcıları, Dörtyol eski eşya alıcıları, Dörtyol eski eşya satıcıları, Dörtyol antika fiyatları, Dörtyol antika eşya fiyatları, Dörtyol eski fiyatları, Dörtyol eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Hatay Dörtyol Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Dörtyol antika eşya alanlar ve Dörtyol antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Dörtyol antika eşya şirketimiz, Dörtyol antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Dörtyol Antika Alanlar

Dörtyol antika alanlar ve Dörtyol antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Dörtyol antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Dörtyol antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Dörtyol Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Dörtyol antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Dörtyol

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Dörtyol antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Dörtyol antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Dörtyol Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Dörtyol antika eşya alanlar ve Dörtyol antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Dörtyol antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Dörtyol antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Dörtyol Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Dörtyol antika eşya alanların tercih ettiği, Dörtyol bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Dörtyol antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Dörtyol antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Dörtyol antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Dörtyol Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Dörtyol eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Dörtyol eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Dörtyol eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Dörtyol eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Dörtyol eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Dörtyol Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Dörtyol bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Dörtyol antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Dörtyol bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Dörtyol antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Dörtyol antikacılar, Dörtyol antika eşyalar, Dörtyol eski eşyalar, Dörtyol antika şirketleri, Dörtyol antika firması, Dörtyol müzayede şirketi,Dörtyol el yazması alanlar, Dörtyol Kuran’ı kerim alanlar, Dörtyol hat yazı alanlar, Dörtyol obje alanlar, Dörtyol gümüş alanlar, Dörtyol turalı gümüş alanlar, Dörtyol karaf alanlar, vazo alanlar, Dörtyol jardinyer alanlar, Dörtyol resim alanlar, Dörtyol modern resim alanlar, Dörtyol aplik alanlar, Dörtyol bahü alanlar, Dörtyol bavul alanlar, Dörtyol çanak alanlar, Dörtyol çömlek alanlar, Dörtyol bakır alanlar, baston alanlar, Dörtyol biskiü alanlar, Dörtyol billur alanlar, Dörtyol cam alanlar, Dörtyol kristal alanlar, Dörtyol bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Dörtyol bandırma halısı alanlar, Dörtyol ceviz yemek odası alanlar, Dörtyol ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Dörtyol ceviz sandalye alanlar, Dörtyol cümbüş alanlar, Dörtyol constantin oble alanlar, Dörtyol cam obje alanlar, Dörtyol beykoz alanlar.

Dörtyol bohem alanlar, Dörtyol çeşmi bülbül alanlar, Dörtyol çeşme taşı alanlar, Dörtyol çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Dörtyol arnevu alanlar, art deko alanlar, Dörtyol deko alanlar, Dörtyol ayna alanlar, Dörtyol asma avize alanlar, Dörtyol aznavur gümüş alanlar, Dörtyol aznavur alanlar, Dörtyol bafon alanlar, Dörtyol ayvazozki alanlar, Dörtyol dolap alanlar, Dörtyol divit alanlar, Dörtyol biblo alanlar, Dörtyol dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Dörtyol daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Dörtyol dekopaj işi alanlar, Dörtyol dual alanlar, Dörtyol dual pikap alanlar.

Dörtyol dümen alanlar, Dörtyol gemici dümeni alanlar, Dörtyol gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Dörtyol derbent halı alanlar, Dörtyol eviye alanlar, Dörtyol ev halısı alanlar, Dörtyol elbiselik alanlar, Dörtyol elbise alanlar, Dörtyol paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Dörtyol el işi alanlar, Dörtyol el işi halı alanlar, Dörtyol el işi alanlar, Dörtyol el işi kilim alanlar, Dörtyol çan alanlar, Dörtyol kilise çanı alanlar, Dörtyol gemici çanı alanlar, Dörtyol çarık alanlar, Dörtyol Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Dörtyol ferforje alanlar, Dörtyol fistan alanlar, Dörtyol Osmanlı fistan alanlar, Dörtyol portmanto alanlar, Dörtyol eski saat alanlar, Dörtyol frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Dörtyol bronz heykel alanlar, Dörtyol bronz sütün alanlar, Dörtyol bronz avize alanlar, Dörtyol bronz vazo alanlar, Dörtyol bronz kutu alanlar, Dörtyol bronz el işi alanlar.

Dörtyol halı alanlar, Dörtyol lamba alanlar, resim alanlar, Dörtyol parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Dörtyol insan biblosu alanlar, Dörtyol oryantel biblo alanlar, Dörtyol kuş biblosu alanlar, Dörtyol havlu alanlar, Dörtyol mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Dörtyol turkısh antika alanlar, Dörtyol Osmanlı eşyalar alanlar, Dörtyol eski gelinlik alanlar, Dörtyol İstanbul resimleri alanlar, Dörtyol altın varak sehpa alanlar, Dörtyol altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Dörtyol afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Dörtyol bronz fener alanlar, Dörtyol bünyen alanlar, Dörtyol develi halı alanlar, Dörtyol dürbün alanlar, Dörtyol teleskop alanlar, Dörtyol sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Dörtyol çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Dörtyol flama alanlar, Dörtyol alem alanlar, Dörtyol arabesk alanlar.

Dörtyol pul alanlar, Dörtyol Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Dörtyol eski fincan alanlar, Dörtyol cam altı alanlar, Dörtyol şamdan alanlar, Dörtyol oryantel heykel alanlar, Dörtyol gümüşlük alanlar, Dörtyol hat yazı alanlar, Dörtyol teship alanlar, hokka alanlar, Dörtyol tophane alanlar, Dörtyol goblen alanlar, Dörtyol çin eski eşyalar alanlar, Dörtyol Çanakkale alanlar, Dörtyol Çanakkale vazo alanlar, Dörtyol fil dişi heykel alanlar, Dörtyol fil dişi baston alanlar, Dörtyol fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Dörtyol fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Dörtyol duvar saati alanlar, Dörtyol bez alanlar, buda heykel alanlar, Dörtyol hamedan halı alanlar, Dörtyol kılıç alanlar, Dörtyol antika kılıç alanlar.

Dörtyol antika araba alanlar, Dörtyol antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Dörtyol antika eşyalar alanlar, Dörtyol kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Dörtyol antika foto alanlar, Dörtyol kehribar alanlar, Dörtyol kehribar tesbih alanlar, Dörtyol Kütahya alanlar, kınık alanlar, Dörtyol seramik eşya alanlar, Dörtyol kilit alanlar, Dörtyol anahtar alanlar, Dörtyol antika anahtar alanlar, Dörtyol antika kilit alanlar, Dörtyol josefin alanlar, kaşpo alanlar, Dörtyol antika silah alanlar, Dörtyol antika rahle alanlar, rahle alanlar, Dörtyol lambader alanlar, Dörtyol minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Dörtyol komidin alanlar, Dörtyol kara kalem resim alanlar, Dörtyol blue black alanlar, Dörtyol mask alanlar, eski mask alanlar, Dörtyol aşurelik alanlar.

Dörtyol saleplik alanlar, bozalık alanlar, Dörtyol antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Dörtyol gramofon alanlar, Dörtyol mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Dörtyol güdüm alanlar, Dörtyol tekke işi alanlar, Dörtyol İznik alanlar, Dörtyol pusula alanlar, Dörtyol gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Dörtyol periyor saat alanlar, Dörtyol mangal alanlar, Dörtyol eski mangal alanlar, Dörtyol Şam işi alanlar, Dörtyol Süleymaniye işi alanlar, Dörtyol takunya alanlar, Dörtyol gümüş takunya alanlar, Dörtyol Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Dörtyol seccade alanlar, Dörtyol eski seccade alanlar, Dörtyol Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Dörtyol tablo alanlar.

Dörtyol antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Dörtyol abajur alanlar, Dörtyol sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Dörtyol antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Dörtyol madalya alanlar, Dörtyol eşya alanlar, Dörtyol ferman alanlar, Dörtyol berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Dörtyol jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Dörtyol bahça alanlar, Dörtyol Osmanlı bohça alanlar, Dörtyol bindallı alanlar, kaftan alanlar, Dörtyol ampir alanlar, Dörtyol chrıstofle alanlar, Dörtyol ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Dörtyol şamdan alanlar, Dörtyol çanta alanlar, Dörtyol van işi savat alanlar, Dörtyol tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Dörtyol Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Dörtyol hokka alanlar, Dörtyol fransız mine alanlar, Dörtyol teşhir vitrini alanlar, Dörtyol buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Dörtyol keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Dörtyol kandil alanlar, Dörtyol ebru alanlar, Dörtyol mustafa düzgünman alanlar, Dörtyol zigon alanlar, Dörtyol zemzemlik alanlar, Dörtyol mücevher kutusu alanlar, Dörtyol dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Dörtyol sürahi alanlar, Dörtyol Osmanlı sürahi alanlar, Dörtyol antik mercan alanlar, Dörtyol makta alanlar, teslim taşı alanlar, Dörtyol antik sedef alanlar, Dörtyol minyatür alanlar, Dörtyol kabe örtüsü alanlar, Dörtyol gülebdan alanlar, Dörtyol mineli dürbün alanlar, Dörtyol sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Dörtyol şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Dörtyol lali gue alanlar, Dörtyol gece sürahisi alanlar, Dörtyol meissen alanlar, Dörtyol satsuma alanlar, Dörtyol hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Dörtyol macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Dörtyol constantine alanlar, Dörtyol anonim alanlar, Dörtyol leyla gamsız alanlar, Dörtyol ibrahim safi alanlar, Dörtyol bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Dörtyol herend alanlar, Dörtyol nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Dörtyol osmanlıca alanlar, Dörtyol kitap alanlar, Dörtyol kalle alanlar, ali kartal alanlar, Dörtyol haydar besim aydar alanlar, Dörtyol orhan peker alanlar, Dörtyol sıtkı olçar alanlar, Dörtyol Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Dörtyol edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Dörtyol rus gümüşü alanlar, Dörtyol minyatür alanlar, Dörtyol viyana heykel alanlar, Dörtyol oryantal heykel alanlar, Dörtyol f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Dörtyol merasim kılıcı alanlar.

Dörtyol ahşap hilye alanlar, Dörtyol hereke halı alanlar, kuka alanlar, Dörtyol tesbih alanlar, Dörtyol seyahat saati alanlar, Dörtyol gravür alanlar, Dörtyol degü alanlar, radio antika alanlar, Dörtyol opalin alanlar, Dörtyol radyo alanlar, Dörtyol kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Dörtyol laledan alanlar, Dörtyol karaf alanlar, Dörtyol çerezlik alanlar, Dörtyol sahleplik alanlar, Dörtyol tutya alanlar, Dörtyol likör takımı alanlar, Dörtyol mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Dörtyol zarf alanlar, Dörtyol nargile alanlar, Dörtyol gülabdan alanlar, Dörtyol ferman alanlar, Dörtyol berat alanlar.

Dörtyol hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Dörtyol şifa tası alanlar, Dörtyol hokka takımı alanlar, Dörtyol mangal alanlar, Dörtyol barutluk alanlar, Dörtyol tombak alanlar, Dörtyol saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Dörtyol ağızlık alanlar, kemer alanlar, Dörtyol hançer alanlar, Dörtyol kılıç alanlar, Dörtyol mühürler alanlar, Dörtyol mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Dörtyol Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Dörtyol seccade alanlar, Dörtyol sırmalı örtüler alanlar, Dörtyol antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.