Hemen AraFacebook
tecrübe ve bilgi..

Hatay Arsuz

Arsuz antikacılar, Arsuz antika alanlar, Arsuz antika eşya alanlar, Arsuz antika eşyalar, Arsuz eski alım satım, Arsuz antika koleksiyoncuları, Arsuz antika eşya alıcıları, Arsuz antika şirketleri, Arsuz antika firması, Arsuz antika şirketi, Arsuz antika firmaları, Arsuz antika eşya şirketleri, Arsuz antika eşya firması, Arsuz antika eşya şirketi, Arsuz antika eşya firmaları, Arsuz müzayede şirketi, Arsuz eski alanlar, Arsuz eski eşya alanlar, Arsuz antika alan yerler, Arsuz antika eşya alan yerler, Arsuz eski alan yerler, Arsuz eski eşya alan yerler, Arsuz antika pazarı, Arsuz antika alım satım, Arsuz antika alıcıları, Arsuz antika satıcıları, Arsuz antika eşya satıcıları, Arsuz eski eşya alıcıları, Arsuz eski eşya satıcıları, Arsuz antika fiyatları, Arsuz antika eşya fiyatları, Arsuz eski fiyatları, Arsuz eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Hatay Arsuz Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Arsuz antika eşya alanlar ve Arsuz antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Arsuz antika eşya şirketimiz, Arsuz antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Arsuz Antika Alanlar

Arsuz antika alanlar ve Arsuz antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Arsuz antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Arsuz antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Arsuz Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Arsuz antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Arsuz

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Arsuz antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Arsuz antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Arsuz Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Arsuz antika eşya alanlar ve Arsuz antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Arsuz antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Arsuz antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Arsuz Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Arsuz antika eşya alanların tercih ettiği, Arsuz bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Arsuz antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Arsuz antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Arsuz antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Arsuz Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Arsuz eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Arsuz eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Arsuz eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Arsuz eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Arsuz eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Arsuz Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Arsuz bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Arsuz antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Arsuz bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Arsuz antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Arsuz antikacılar, Arsuz antika eşyalar, Arsuz eski eşyalar, Arsuz antika şirketleri, Arsuz antika firması, Arsuz müzayede şirketi,Arsuz el yazması alanlar, Arsuz Kuran’ı kerim alanlar, Arsuz hat yazı alanlar, Arsuz obje alanlar, Arsuz gümüş alanlar, Arsuz turalı gümüş alanlar, Arsuz karaf alanlar, vazo alanlar, Arsuz jardinyer alanlar, Arsuz resim alanlar, Arsuz modern resim alanlar, Arsuz aplik alanlar, Arsuz bahü alanlar, Arsuz bavul alanlar, Arsuz çanak alanlar, Arsuz çömlek alanlar, Arsuz bakır alanlar, baston alanlar, Arsuz biskiü alanlar, Arsuz billur alanlar, Arsuz cam alanlar, Arsuz kristal alanlar, Arsuz bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Arsuz bandırma halısı alanlar, Arsuz ceviz yemek odası alanlar, Arsuz ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Arsuz ceviz sandalye alanlar, Arsuz cümbüş alanlar, Arsuz constantin oble alanlar, Arsuz cam obje alanlar, Arsuz beykoz alanlar.

Arsuz bohem alanlar, Arsuz çeşmi bülbül alanlar, Arsuz çeşme taşı alanlar, Arsuz çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Arsuz arnevu alanlar, art deko alanlar, Arsuz deko alanlar, Arsuz ayna alanlar, Arsuz asma avize alanlar, Arsuz aznavur gümüş alanlar, Arsuz aznavur alanlar, Arsuz bafon alanlar, Arsuz ayvazozki alanlar, Arsuz dolap alanlar, Arsuz divit alanlar, Arsuz biblo alanlar, Arsuz dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Arsuz daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Arsuz dekopaj işi alanlar, Arsuz dual alanlar, Arsuz dual pikap alanlar.

Arsuz dümen alanlar, Arsuz gemici dümeni alanlar, Arsuz gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Arsuz derbent halı alanlar, Arsuz eviye alanlar, Arsuz ev halısı alanlar, Arsuz elbiselik alanlar, Arsuz elbise alanlar, Arsuz paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Arsuz el işi alanlar, Arsuz el işi halı alanlar, Arsuz el işi alanlar, Arsuz el işi kilim alanlar, Arsuz çan alanlar, Arsuz kilise çanı alanlar, Arsuz gemici çanı alanlar, Arsuz çarık alanlar, Arsuz Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Arsuz ferforje alanlar, Arsuz fistan alanlar, Arsuz Osmanlı fistan alanlar, Arsuz portmanto alanlar, Arsuz eski saat alanlar, Arsuz frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Arsuz bronz heykel alanlar, Arsuz bronz sütün alanlar, Arsuz bronz avize alanlar, Arsuz bronz vazo alanlar, Arsuz bronz kutu alanlar, Arsuz bronz el işi alanlar.

Arsuz halı alanlar, Arsuz lamba alanlar, resim alanlar, Arsuz parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Arsuz insan biblosu alanlar, Arsuz oryantel biblo alanlar, Arsuz kuş biblosu alanlar, Arsuz havlu alanlar, Arsuz mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Arsuz turkısh antika alanlar, Arsuz Osmanlı eşyalar alanlar, Arsuz eski gelinlik alanlar, Arsuz İstanbul resimleri alanlar, Arsuz altın varak sehpa alanlar, Arsuz altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Arsuz afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Arsuz bronz fener alanlar, Arsuz bünyen alanlar, Arsuz develi halı alanlar, Arsuz dürbün alanlar, Arsuz teleskop alanlar, Arsuz sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Arsuz çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Arsuz flama alanlar, Arsuz alem alanlar, Arsuz arabesk alanlar.

Arsuz pul alanlar, Arsuz Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Arsuz eski fincan alanlar, Arsuz cam altı alanlar, Arsuz şamdan alanlar, Arsuz oryantel heykel alanlar, Arsuz gümüşlük alanlar, Arsuz hat yazı alanlar, Arsuz teship alanlar, hokka alanlar, Arsuz tophane alanlar, Arsuz goblen alanlar, Arsuz çin eski eşyalar alanlar, Arsuz Çanakkale alanlar, Arsuz Çanakkale vazo alanlar, Arsuz fil dişi heykel alanlar, Arsuz fil dişi baston alanlar, Arsuz fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Arsuz fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Arsuz duvar saati alanlar, Arsuz bez alanlar, buda heykel alanlar, Arsuz hamedan halı alanlar, Arsuz kılıç alanlar, Arsuz antika kılıç alanlar.

Arsuz antika araba alanlar, Arsuz antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Arsuz antika eşyalar alanlar, Arsuz kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Arsuz antika foto alanlar, Arsuz kehribar alanlar, Arsuz kehribar tesbih alanlar, Arsuz Kütahya alanlar, kınık alanlar, Arsuz seramik eşya alanlar, Arsuz kilit alanlar, Arsuz anahtar alanlar, Arsuz antika anahtar alanlar, Arsuz antika kilit alanlar, Arsuz josefin alanlar, kaşpo alanlar, Arsuz antika silah alanlar, Arsuz antika rahle alanlar, rahle alanlar, Arsuz lambader alanlar, Arsuz minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Arsuz komidin alanlar, Arsuz kara kalem resim alanlar, Arsuz blue black alanlar, Arsuz mask alanlar, eski mask alanlar, Arsuz aşurelik alanlar.

Arsuz saleplik alanlar, bozalık alanlar, Arsuz antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Arsuz gramofon alanlar, Arsuz mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Arsuz güdüm alanlar, Arsuz tekke işi alanlar, Arsuz İznik alanlar, Arsuz pusula alanlar, Arsuz gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Arsuz periyor saat alanlar, Arsuz mangal alanlar, Arsuz eski mangal alanlar, Arsuz Şam işi alanlar, Arsuz Süleymaniye işi alanlar, Arsuz takunya alanlar, Arsuz gümüş takunya alanlar, Arsuz Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Arsuz seccade alanlar, Arsuz eski seccade alanlar, Arsuz Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Arsuz tablo alanlar.

Arsuz antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Arsuz abajur alanlar, Arsuz sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Arsuz antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Arsuz madalya alanlar, Arsuz eşya alanlar, Arsuz ferman alanlar, Arsuz berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Arsuz jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Arsuz bahça alanlar, Arsuz Osmanlı bohça alanlar, Arsuz bindallı alanlar, kaftan alanlar, Arsuz ampir alanlar, Arsuz chrıstofle alanlar, Arsuz ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Arsuz şamdan alanlar, Arsuz çanta alanlar, Arsuz van işi savat alanlar, Arsuz tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Arsuz Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Arsuz hokka alanlar, Arsuz fransız mine alanlar, Arsuz teşhir vitrini alanlar, Arsuz buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Arsuz keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Arsuz kandil alanlar, Arsuz ebru alanlar, Arsuz mustafa düzgünman alanlar, Arsuz zigon alanlar, Arsuz zemzemlik alanlar, Arsuz mücevher kutusu alanlar, Arsuz dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Arsuz sürahi alanlar, Arsuz Osmanlı sürahi alanlar, Arsuz antik mercan alanlar, Arsuz makta alanlar, teslim taşı alanlar, Arsuz antik sedef alanlar, Arsuz minyatür alanlar, Arsuz kabe örtüsü alanlar, Arsuz gülebdan alanlar, Arsuz mineli dürbün alanlar, Arsuz sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Arsuz şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Arsuz lali gue alanlar, Arsuz gece sürahisi alanlar, Arsuz meissen alanlar, Arsuz satsuma alanlar, Arsuz hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Arsuz macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Arsuz constantine alanlar, Arsuz anonim alanlar, Arsuz leyla gamsız alanlar, Arsuz ibrahim safi alanlar, Arsuz bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Arsuz herend alanlar, Arsuz nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Arsuz osmanlıca alanlar, Arsuz kitap alanlar, Arsuz kalle alanlar, ali kartal alanlar, Arsuz haydar besim aydar alanlar, Arsuz orhan peker alanlar, Arsuz sıtkı olçar alanlar, Arsuz Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Arsuz edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Arsuz rus gümüşü alanlar, Arsuz minyatür alanlar, Arsuz viyana heykel alanlar, Arsuz oryantal heykel alanlar, Arsuz f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Arsuz merasim kılıcı alanlar.

Arsuz ahşap hilye alanlar, Arsuz hereke halı alanlar, kuka alanlar, Arsuz tesbih alanlar, Arsuz seyahat saati alanlar, Arsuz gravür alanlar, Arsuz degü alanlar, radio antika alanlar, Arsuz opalin alanlar, Arsuz radyo alanlar, Arsuz kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Arsuz laledan alanlar, Arsuz karaf alanlar, Arsuz çerezlik alanlar, Arsuz sahleplik alanlar, Arsuz tutya alanlar, Arsuz likör takımı alanlar, Arsuz mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Arsuz zarf alanlar, Arsuz nargile alanlar, Arsuz gülabdan alanlar, Arsuz ferman alanlar, Arsuz berat alanlar.

Arsuz hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Arsuz şifa tası alanlar, Arsuz hokka takımı alanlar, Arsuz mangal alanlar, Arsuz barutluk alanlar, Arsuz tombak alanlar, Arsuz saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Arsuz ağızlık alanlar, kemer alanlar, Arsuz hançer alanlar, Arsuz kılıç alanlar, Arsuz mühürler alanlar, Arsuz mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Arsuz Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Arsuz seccade alanlar, Arsuz sırmalı örtüler alanlar, Arsuz antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.

 

1
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by