Hemen AraFacebook
tecrübe ve bilgi..

Hatay Antakya

Antakya antikacılar, Antakya antika alanlar, Antakya antika eşya alanlar, Antakya antika eşyalar, Antakya eski alım satım, Antakya antika koleksiyoncuları, Antakya antika eşya alıcıları, Antakya antika şirketleri, Antakya antika firması, Antakya antika şirketi, Antakya antika firmaları, Antakya antika eşya şirketleri, Antakya antika eşya firması, Antakya antika eşya şirketi, Antakya antika eşya firmaları, Antakya müzayede şirketi, Antakya eski alanlar, Antakya eski eşya alanlar, Antakya antika alan yerler, Antakya antika eşya alan yerler, Antakya eski alan yerler, Antakya eski eşya alan yerler, Antakya antika pazarı, Antakya antika alım satım, Antakya antika alıcıları, Antakya antika satıcıları, Antakya antika eşya satıcıları, Antakya eski eşya alıcıları, Antakya eski eşya satıcıları, Antakya antika fiyatları, Antakya antika eşya fiyatları, Antakya eski fiyatları, Antakya eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Hatay Antakya Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Antakya antika eşya alanlar ve Antakya antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Antakya antika eşya şirketimiz, Antakya antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Antakya Antika Alanlar

Antakya antika alanlar ve Antakya antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Antakya antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Antakya antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Antakya Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Antakya antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Antakya

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Antakya antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Antakya antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Antakya Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Antakya antika eşya alanlar ve Antakya antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Antakya antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Antakya antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Antakya Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Antakya antika eşya alanların tercih ettiği, Antakya bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Antakya antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Antakya antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Antakya antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Antakya Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Antakya eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Antakya eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Antakya eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Antakya eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Antakya eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Antakya Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Antakya bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Antakya antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Antakya bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Antakya antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Antakya antikacılar, Antakya antika eşyalar, Antakya eski eşyalar, Antakya antika şirketleri, Antakya antika firması, Antakya müzayede şirketi,Antakya el yazması alanlar, Antakya Kuran’ı kerim alanlar, Antakya hat yazı alanlar, Antakya obje alanlar, Antakya gümüş alanlar, Antakya turalı gümüş alanlar, Antakya karaf alanlar, vazo alanlar, Antakya jardinyer alanlar, Antakya resim alanlar, Antakya modern resim alanlar, Antakya aplik alanlar, Antakya bahü alanlar, Antakya bavul alanlar, Antakya çanak alanlar, Antakya çömlek alanlar, Antakya bakır alanlar, baston alanlar, Antakya biskiü alanlar, Antakya billur alanlar, Antakya cam alanlar, Antakya kristal alanlar, Antakya bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Antakya bandırma halısı alanlar, Antakya ceviz yemek odası alanlar, Antakya ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Antakya ceviz sandalye alanlar, Antakya cümbüş alanlar, Antakya constantin oble alanlar, Antakya cam obje alanlar, Antakya beykoz alanlar.

Antakya bohem alanlar, Antakya çeşmi bülbül alanlar, Antakya çeşme taşı alanlar, Antakya çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Antakya arnevu alanlar, art deko alanlar, Antakya deko alanlar, Antakya ayna alanlar, Antakya asma avize alanlar, Antakya aznavur gümüş alanlar, Antakya aznavur alanlar, Antakya bafon alanlar, Antakya ayvazozki alanlar, Antakya dolap alanlar, Antakya divit alanlar, Antakya biblo alanlar, Antakya dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Antakya daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Antakya dekopaj işi alanlar, Antakya dual alanlar, Antakya dual pikap alanlar.

Antakya dümen alanlar, Antakya gemici dümeni alanlar, Antakya gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Antakya derbent halı alanlar, Antakya eviye alanlar, Antakya ev halısı alanlar, Antakya elbiselik alanlar, Antakya elbise alanlar, Antakya paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Antakya el işi alanlar, Antakya el işi halı alanlar, Antakya el işi alanlar, Antakya el işi kilim alanlar, Antakya çan alanlar, Antakya kilise çanı alanlar, Antakya gemici çanı alanlar, Antakya çarık alanlar, Antakya Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Antakya ferforje alanlar, Antakya fistan alanlar, Antakya Osmanlı fistan alanlar, Antakya portmanto alanlar, Antakya eski saat alanlar, Antakya frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Antakya bronz heykel alanlar, Antakya bronz sütün alanlar, Antakya bronz avize alanlar, Antakya bronz vazo alanlar, Antakya bronz kutu alanlar, Antakya bronz el işi alanlar.

Antakya halı alanlar, Antakya lamba alanlar, resim alanlar, Antakya parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Antakya insan biblosu alanlar, Antakya oryantel biblo alanlar, Antakya kuş biblosu alanlar, Antakya havlu alanlar, Antakya mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Antakya turkısh antika alanlar, Antakya Osmanlı eşyalar alanlar, Antakya eski gelinlik alanlar, Antakya İstanbul resimleri alanlar, Antakya altın varak sehpa alanlar, Antakya altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Antakya afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Antakya bronz fener alanlar, Antakya bünyen alanlar, Antakya develi halı alanlar, Antakya dürbün alanlar, Antakya teleskop alanlar, Antakya sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Antakya çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Antakya flama alanlar, Antakya alem alanlar, Antakya arabesk alanlar.

Antakya pul alanlar, Antakya Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Antakya eski fincan alanlar, Antakya cam altı alanlar, Antakya şamdan alanlar, Antakya oryantel heykel alanlar, Antakya gümüşlük alanlar, Antakya hat yazı alanlar, Antakya teship alanlar, hokka alanlar, Antakya tophane alanlar, Antakya goblen alanlar, Antakya çin eski eşyalar alanlar, Antakya Çanakkale alanlar, Antakya Çanakkale vazo alanlar, Antakya fil dişi heykel alanlar, Antakya fil dişi baston alanlar, Antakya fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Antakya fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Antakya duvar saati alanlar, Antakya bez alanlar, buda heykel alanlar, Antakya hamedan halı alanlar, Antakya kılıç alanlar, Antakya antika kılıç alanlar.

Antakya antika araba alanlar, Antakya antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Antakya antika eşyalar alanlar, Antakya kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Antakya antika foto alanlar, Antakya kehribar alanlar, Antakya kehribar tesbih alanlar, Antakya Kütahya alanlar, kınık alanlar, Antakya seramik eşya alanlar, Antakya kilit alanlar, Antakya anahtar alanlar, Antakya antika anahtar alanlar, Antakya antika kilit alanlar, Antakya josefin alanlar, kaşpo alanlar, Antakya antika silah alanlar, Antakya antika rahle alanlar, rahle alanlar, Antakya lambader alanlar, Antakya minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Antakya komidin alanlar, Antakya kara kalem resim alanlar, Antakya blue black alanlar, Antakya mask alanlar, eski mask alanlar, Antakya aşurelik alanlar.

Antakya saleplik alanlar, bozalık alanlar, Antakya antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Antakya gramofon alanlar, Antakya mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Antakya güdüm alanlar, Antakya tekke işi alanlar, Antakya İznik alanlar, Antakya pusula alanlar, Antakya gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Antakya periyor saat alanlar, Antakya mangal alanlar, Antakya eski mangal alanlar, Antakya Şam işi alanlar, Antakya Süleymaniye işi alanlar, Antakya takunya alanlar, Antakya gümüş takunya alanlar, Antakya Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Antakya seccade alanlar, Antakya eski seccade alanlar, Antakya Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Antakya tablo alanlar.

Antakya antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Antakya abajur alanlar, Antakya sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Antakya antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Antakya madalya alanlar, Antakya eşya alanlar, Antakya ferman alanlar, Antakya berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Antakya jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Antakya bahça alanlar, Antakya Osmanlı bohça alanlar, Antakya bindallı alanlar, kaftan alanlar, Antakya ampir alanlar, Antakya chrıstofle alanlar, Antakya ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Antakya şamdan alanlar, Antakya çanta alanlar, Antakya van işi savat alanlar, Antakya tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Antakya Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Antakya hokka alanlar, Antakya fransız mine alanlar, Antakya teşhir vitrini alanlar, Antakya buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Antakya keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Antakya kandil alanlar, Antakya ebru alanlar, Antakya mustafa düzgünman alanlar, Antakya zigon alanlar, Antakya zemzemlik alanlar, Antakya mücevher kutusu alanlar, Antakya dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Antakya sürahi alanlar, Antakya Osmanlı sürahi alanlar, Antakya antik mercan alanlar, Antakya makta alanlar, teslim taşı alanlar, Antakya antik sedef alanlar, Antakya minyatür alanlar, Antakya kabe örtüsü alanlar, Antakya gülebdan alanlar, Antakya mineli dürbün alanlar, Antakya sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Antakya şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Antakya lali gue alanlar, Antakya gece sürahisi alanlar, Antakya meissen alanlar, Antakya satsuma alanlar, Antakya hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Antakya macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Antakya constantine alanlar, Antakya anonim alanlar, Antakya leyla gamsız alanlar, Antakya ibrahim safi alanlar, Antakya bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Antakya herend alanlar, Antakya nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Antakya osmanlıca alanlar, Antakya kitap alanlar, Antakya kalle alanlar, ali kartal alanlar, Antakya haydar besim aydar alanlar, Antakya orhan peker alanlar, Antakya sıtkı olçar alanlar, Antakya Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Antakya edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Antakya rus gümüşü alanlar, Antakya minyatür alanlar, Antakya viyana heykel alanlar, Antakya oryantal heykel alanlar, Antakya f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Antakya merasim kılıcı alanlar.

Antakya ahşap hilye alanlar, Antakya hereke halı alanlar, kuka alanlar, Antakya tesbih alanlar, Antakya seyahat saati alanlar, Antakya gravür alanlar, Antakya degü alanlar, radio antika alanlar, Antakya opalin alanlar, Antakya radyo alanlar, Antakya kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Antakya laledan alanlar, Antakya karaf alanlar, Antakya çerezlik alanlar, Antakya sahleplik alanlar, Antakya tutya alanlar, Antakya likör takımı alanlar, Antakya mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Antakya zarf alanlar, Antakya nargile alanlar, Antakya gülabdan alanlar, Antakya ferman alanlar, Antakya berat alanlar.

Antakya hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Antakya şifa tası alanlar, Antakya hokka takımı alanlar, Antakya mangal alanlar, Antakya barutluk alanlar, Antakya tombak alanlar, Antakya saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Antakya ağızlık alanlar, kemer alanlar, Antakya hançer alanlar, Antakya kılıç alanlar, Antakya mühürler alanlar, Antakya mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Antakya Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Antakya seccade alanlar, Antakya sırmalı örtüler alanlar, Antakya antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.

 

1
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by