Altınözü antikacılar, Altınözü antika alanlar, Altınözü antika eşya alanlar, Altınözü antika eşyalar, Altınözü eski alım satım, Altınözü antika koleksiyoncuları, Altınözü antika eşya alıcıları, Altınözü antika şirketleri, Altınözü antika firması, Altınözü antika şirketi, Altınözü antika firmaları, Altınözü antika eşya şirketleri, Altınözü antika eşya firması, Altınözü antika eşya şirketi, Altınözü antika eşya firmaları, Altınözü müzayede şirketi, Altınözü eski alanlar, Altınözü eski eşya alanlar, Altınözü antika alan yerler, Altınözü antika eşya alan yerler, Altınözü eski alan yerler, Altınözü eski eşya alan yerler, Altınözü antika pazarı, Altınözü antika alım satım, Altınözü antika alıcıları, Altınözü antika satıcıları, Altınözü antika eşya satıcıları, Altınözü eski eşya alıcıları, Altınözü eski eşya satıcıları, Altınözü antika fiyatları, Altınözü antika eşya fiyatları, Altınözü eski fiyatları, Altınözü eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Hatay Altınözü Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Altınözü antika eşya alanlar ve Altınözü antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Altınözü antika eşya şirketimiz, Altınözü antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Altınözü Antika Alanlar

Altınözü antika alanlar ve Altınözü antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Altınözü antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Altınözü antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Altınözü Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Altınözü antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Altınözü

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Altınözü antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Altınözü antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Altınözü Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Altınözü antika eşya alanlar ve Altınözü antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Altınözü antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Altınözü antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Altınözü Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Altınözü antika eşya alanların tercih ettiği, Altınözü bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Altınözü antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Altınözü antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Altınözü antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Altınözü Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Altınözü eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Altınözü eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Altınözü eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Altınözü eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Altınözü eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Altınözü Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Altınözü bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Altınözü antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Altınözü bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Altınözü antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Altınözü antikacılar, Altınözü antika eşyalar, Altınözü eski eşyalar, Altınözü antika şirketleri, Altınözü antika firması, Altınözü müzayede şirketi,Altınözü el yazması alanlar, Altınözü Kuran’ı kerim alanlar, Altınözü hat yazı alanlar, Altınözü obje alanlar, Altınözü gümüş alanlar, Altınözü turalı gümüş alanlar, Altınözü karaf alanlar, vazo alanlar, Altınözü jardinyer alanlar, Altınözü resim alanlar, Altınözü modern resim alanlar, Altınözü aplik alanlar, Altınözü bahü alanlar, Altınözü bavul alanlar, Altınözü çanak alanlar, Altınözü çömlek alanlar, Altınözü bakır alanlar, baston alanlar, Altınözü biskiü alanlar, Altınözü billur alanlar, Altınözü cam alanlar, Altınözü kristal alanlar, Altınözü bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Altınözü bandırma halısı alanlar, Altınözü ceviz yemek odası alanlar, Altınözü ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Altınözü ceviz sandalye alanlar, Altınözü cümbüş alanlar, Altınözü constantin oble alanlar, Altınözü cam obje alanlar, Altınözü beykoz alanlar.

Altınözü bohem alanlar, Altınözü çeşmi bülbül alanlar, Altınözü çeşme taşı alanlar, Altınözü çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Altınözü arnevu alanlar, art deko alanlar, Altınözü deko alanlar, Altınözü ayna alanlar, Altınözü asma avize alanlar, Altınözü aznavur gümüş alanlar, Altınözü aznavur alanlar, Altınözü bafon alanlar, Altınözü ayvazozki alanlar, Altınözü dolap alanlar, Altınözü divit alanlar, Altınözü biblo alanlar, Altınözü dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Altınözü daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Altınözü dekopaj işi alanlar, Altınözü dual alanlar, Altınözü dual pikap alanlar.

Altınözü dümen alanlar, Altınözü gemici dümeni alanlar, Altınözü gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Altınözü derbent halı alanlar, Altınözü eviye alanlar, Altınözü ev halısı alanlar, Altınözü elbiselik alanlar, Altınözü elbise alanlar, Altınözü paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Altınözü el işi alanlar, Altınözü el işi halı alanlar, Altınözü el işi alanlar, Altınözü el işi kilim alanlar, Altınözü çan alanlar, Altınözü kilise çanı alanlar, Altınözü gemici çanı alanlar, Altınözü çarık alanlar, Altınözü Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Altınözü ferforje alanlar, Altınözü fistan alanlar, Altınözü Osmanlı fistan alanlar, Altınözü portmanto alanlar, Altınözü eski saat alanlar, Altınözü frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Altınözü bronz heykel alanlar, Altınözü bronz sütün alanlar, Altınözü bronz avize alanlar, Altınözü bronz vazo alanlar, Altınözü bronz kutu alanlar, Altınözü bronz el işi alanlar.

Altınözü halı alanlar, Altınözü lamba alanlar, resim alanlar, Altınözü parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Altınözü insan biblosu alanlar, Altınözü oryantel biblo alanlar, Altınözü kuş biblosu alanlar, Altınözü havlu alanlar, Altınözü mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Altınözü turkısh antika alanlar, Altınözü Osmanlı eşyalar alanlar, Altınözü eski gelinlik alanlar, Altınözü İstanbul resimleri alanlar, Altınözü altın varak sehpa alanlar, Altınözü altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Altınözü afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Altınözü bronz fener alanlar, Altınözü bünyen alanlar, Altınözü develi halı alanlar, Altınözü dürbün alanlar, Altınözü teleskop alanlar, Altınözü sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Altınözü çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Altınözü flama alanlar, Altınözü alem alanlar, Altınözü arabesk alanlar.

Altınözü pul alanlar, Altınözü Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Altınözü eski fincan alanlar, Altınözü cam altı alanlar, Altınözü şamdan alanlar, Altınözü oryantel heykel alanlar, Altınözü gümüşlük alanlar, Altınözü hat yazı alanlar, Altınözü teship alanlar, hokka alanlar, Altınözü tophane alanlar, Altınözü goblen alanlar, Altınözü çin eski eşyalar alanlar, Altınözü Çanakkale alanlar, Altınözü Çanakkale vazo alanlar, Altınözü fil dişi heykel alanlar, Altınözü fil dişi baston alanlar, Altınözü fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Altınözü fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Altınözü duvar saati alanlar, Altınözü bez alanlar, buda heykel alanlar, Altınözü hamedan halı alanlar, Altınözü kılıç alanlar, Altınözü antika kılıç alanlar.

Altınözü antika araba alanlar, Altınözü antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Altınözü antika eşyalar alanlar, Altınözü kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Altınözü antika foto alanlar, Altınözü kehribar alanlar, Altınözü kehribar tesbih alanlar, Altınözü Kütahya alanlar, kınık alanlar, Altınözü seramik eşya alanlar, Altınözü kilit alanlar, Altınözü anahtar alanlar, Altınözü antika anahtar alanlar, Altınözü antika kilit alanlar, Altınözü josefin alanlar, kaşpo alanlar, Altınözü antika silah alanlar, Altınözü antika rahle alanlar, rahle alanlar, Altınözü lambader alanlar, Altınözü minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Altınözü komidin alanlar, Altınözü kara kalem resim alanlar, Altınözü blue black alanlar, Altınözü mask alanlar, eski mask alanlar, Altınözü aşurelik alanlar.

Altınözü saleplik alanlar, bozalık alanlar, Altınözü antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Altınözü gramofon alanlar, Altınözü mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Altınözü güdüm alanlar, Altınözü tekke işi alanlar, Altınözü İznik alanlar, Altınözü pusula alanlar, Altınözü gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Altınözü periyor saat alanlar, Altınözü mangal alanlar, Altınözü eski mangal alanlar, Altınözü Şam işi alanlar, Altınözü Süleymaniye işi alanlar, Altınözü takunya alanlar, Altınözü gümüş takunya alanlar, Altınözü Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Altınözü seccade alanlar, Altınözü eski seccade alanlar, Altınözü Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Altınözü tablo alanlar.

Altınözü antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Altınözü abajur alanlar, Altınözü sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Altınözü antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Altınözü madalya alanlar, Altınözü eşya alanlar, Altınözü ferman alanlar, Altınözü berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Altınözü jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Altınözü bahça alanlar, Altınözü Osmanlı bohça alanlar, Altınözü bindallı alanlar, kaftan alanlar, Altınözü ampir alanlar, Altınözü chrıstofle alanlar, Altınözü ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Altınözü şamdan alanlar, Altınözü çanta alanlar, Altınözü van işi savat alanlar, Altınözü tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Altınözü Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Altınözü hokka alanlar, Altınözü fransız mine alanlar, Altınözü teşhir vitrini alanlar, Altınözü buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Altınözü keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Altınözü kandil alanlar, Altınözü ebru alanlar, Altınözü mustafa düzgünman alanlar, Altınözü zigon alanlar, Altınözü zemzemlik alanlar, Altınözü mücevher kutusu alanlar, Altınözü dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Altınözü sürahi alanlar, Altınözü Osmanlı sürahi alanlar, Altınözü antik mercan alanlar, Altınözü makta alanlar, teslim taşı alanlar, Altınözü antik sedef alanlar, Altınözü minyatür alanlar, Altınözü kabe örtüsü alanlar, Altınözü gülebdan alanlar, Altınözü mineli dürbün alanlar, Altınözü sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Altınözü şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Altınözü lali gue alanlar, Altınözü gece sürahisi alanlar, Altınözü meissen alanlar, Altınözü satsuma alanlar, Altınözü hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Altınözü macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Altınözü constantine alanlar, Altınözü anonim alanlar, Altınözü leyla gamsız alanlar, Altınözü ibrahim safi alanlar, Altınözü bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Altınözü herend alanlar, Altınözü nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Altınözü osmanlıca alanlar, Altınözü kitap alanlar, Altınözü kalle alanlar, ali kartal alanlar, Altınözü haydar besim aydar alanlar, Altınözü orhan peker alanlar, Altınözü sıtkı olçar alanlar, Altınözü Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Altınözü edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Altınözü rus gümüşü alanlar, Altınözü minyatür alanlar, Altınözü viyana heykel alanlar, Altınözü oryantal heykel alanlar, Altınözü f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Altınözü merasim kılıcı alanlar.

Altınözü ahşap hilye alanlar, Altınözü hereke halı alanlar, kuka alanlar, Altınözü tesbih alanlar, Altınözü seyahat saati alanlar, Altınözü gravür alanlar, Altınözü degü alanlar, radio antika alanlar, Altınözü opalin alanlar, Altınözü radyo alanlar, Altınözü kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Altınözü laledan alanlar, Altınözü karaf alanlar, Altınözü çerezlik alanlar, Altınözü sahleplik alanlar, Altınözü tutya alanlar, Altınözü likör takımı alanlar, Altınözü mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Altınözü zarf alanlar, Altınözü nargile alanlar, Altınözü gülabdan alanlar, Altınözü ferman alanlar, Altınözü berat alanlar.

Altınözü hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Altınözü şifa tası alanlar, Altınözü hokka takımı alanlar, Altınözü mangal alanlar, Altınözü barutluk alanlar, Altınözü tombak alanlar, Altınözü saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Altınözü ağızlık alanlar, kemer alanlar, Altınözü hançer alanlar, Altınözü kılıç alanlar, Altınözü mühürler alanlar, Altınözü mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Altınözü Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Altınözü seccade alanlar, Altınözü sırmalı örtüler alanlar, Altınözü antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.