Hemen AraFacebook
tecrübe ve bilgi..

Hakkari Yüksekova

Yüksekova antikacılar, Yüksekova antika alanlar, Yüksekova antika eşya alanlar, Yüksekova antika eşyalar, Yüksekova eski alım satım, Yüksekova antika koleksiyoncuları, Yüksekova antika eşya alıcıları, Yüksekova antika şirketleri, Yüksekova antika firması, Yüksekova antika şirketi, Yüksekova antika firmaları, Yüksekova antika eşya şirketleri, Yüksekova antika eşya firması, Yüksekova antika eşya şirketi, Yüksekova antika eşya firmaları, Yüksekova müzayede şirketi, Yüksekova eski alanlar, Yüksekova eski eşya alanlar, Yüksekova antika alan yerler, Yüksekova antika eşya alan yerler, Yüksekova eski alan yerler, Yüksekova eski eşya alan yerler, Yüksekova antika pazarı, Yüksekova antika alım satım, Yüksekova antika alıcıları, Yüksekova antika satıcıları, Yüksekova antika eşya satıcıları, Yüksekova eski eşya alıcıları, Yüksekova eski eşya satıcıları, Yüksekova antika fiyatları, Yüksekova antika eşya fiyatları, Yüksekova eski fiyatları, Yüksekova eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Hakkari Yüksekova Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Yüksekova antika eşya alanlar ve Yüksekova antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Yüksekova antika eşya şirketimiz, Yüksekova antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Yüksekova Antika Alanlar

Yüksekova antika alanlar ve Yüksekova antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Yüksekova antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Yüksekova antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Yüksekova Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Yüksekova antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Yüksekova

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Yüksekova antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Yüksekova antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Yüksekova Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Yüksekova antika eşya alanlar ve Yüksekova antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Yüksekova antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Yüksekova antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Yüksekova Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Yüksekova antika eşya alanların tercih ettiği, Yüksekova bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Yüksekova antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Yüksekova antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Yüksekova antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Yüksekova Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Yüksekova eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Yüksekova eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Yüksekova eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Yüksekova eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Yüksekova eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Yüksekova Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Yüksekova bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Yüksekova antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Yüksekova bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Yüksekova antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Yüksekova antikacılar, Yüksekova antika eşyalar, Yüksekova eski eşyalar, Yüksekova antika şirketleri, Yüksekova antika firması, Yüksekova müzayede şirketi,Yüksekova el yazması alanlar, Yüksekova Kuran’ı kerim alanlar, Yüksekova hat yazı alanlar, Yüksekova obje alanlar, Yüksekova gümüş alanlar, Yüksekova turalı gümüş alanlar, Yüksekova karaf alanlar, vazo alanlar, Yüksekova jardinyer alanlar, Yüksekova resim alanlar, Yüksekova modern resim alanlar, Yüksekova aplik alanlar, Yüksekova bahü alanlar, Yüksekova bavul alanlar, Yüksekova çanak alanlar, Yüksekova çömlek alanlar, Yüksekova bakır alanlar, baston alanlar, Yüksekova biskiü alanlar, Yüksekova billur alanlar, Yüksekova cam alanlar, Yüksekova kristal alanlar, Yüksekova bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Yüksekova bandırma halısı alanlar, Yüksekova ceviz yemek odası alanlar, Yüksekova ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Yüksekova ceviz sandalye alanlar, Yüksekova cümbüş alanlar, Yüksekova constantin oble alanlar, Yüksekova cam obje alanlar, Yüksekova beykoz alanlar.

Yüksekova bohem alanlar, Yüksekova çeşmi bülbül alanlar, Yüksekova çeşme taşı alanlar, Yüksekova çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Yüksekova arnevu alanlar, art deko alanlar, Yüksekova deko alanlar, Yüksekova ayna alanlar, Yüksekova asma avize alanlar, Yüksekova aznavur gümüş alanlar, Yüksekova aznavur alanlar, Yüksekova bafon alanlar, Yüksekova ayvazozki alanlar, Yüksekova dolap alanlar, Yüksekova divit alanlar, Yüksekova biblo alanlar, Yüksekova dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Yüksekova daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Yüksekova dekopaj işi alanlar, Yüksekova dual alanlar, Yüksekova dual pikap alanlar.

Yüksekova dümen alanlar, Yüksekova gemici dümeni alanlar, Yüksekova gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Yüksekova derbent halı alanlar, Yüksekova eviye alanlar, Yüksekova ev halısı alanlar, Yüksekova elbiselik alanlar, Yüksekova elbise alanlar, Yüksekova paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Yüksekova el işi alanlar, Yüksekova el işi halı alanlar, Yüksekova el işi alanlar, Yüksekova el işi kilim alanlar, Yüksekova çan alanlar, Yüksekova kilise çanı alanlar, Yüksekova gemici çanı alanlar, Yüksekova çarık alanlar, Yüksekova Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Yüksekova ferforje alanlar, Yüksekova fistan alanlar, Yüksekova Osmanlı fistan alanlar, Yüksekova portmanto alanlar, Yüksekova eski saat alanlar, Yüksekova frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Yüksekova bronz heykel alanlar, Yüksekova bronz sütün alanlar, Yüksekova bronz avize alanlar, Yüksekova bronz vazo alanlar, Yüksekova bronz kutu alanlar, Yüksekova bronz el işi alanlar.

Yüksekova halı alanlar, Yüksekova lamba alanlar, resim alanlar, Yüksekova parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Yüksekova insan biblosu alanlar, Yüksekova oryantel biblo alanlar, Yüksekova kuş biblosu alanlar, Yüksekova havlu alanlar, Yüksekova mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Yüksekova turkısh antika alanlar, Yüksekova Osmanlı eşyalar alanlar, Yüksekova eski gelinlik alanlar, Yüksekova İstanbul resimleri alanlar, Yüksekova altın varak sehpa alanlar, Yüksekova altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Yüksekova afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Yüksekova bronz fener alanlar, Yüksekova bünyen alanlar, Yüksekova develi halı alanlar, Yüksekova dürbün alanlar, Yüksekova teleskop alanlar, Yüksekova sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Yüksekova çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Yüksekova flama alanlar, Yüksekova alem alanlar, Yüksekova arabesk alanlar.

Yüksekova pul alanlar, Yüksekova Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Yüksekova eski fincan alanlar, Yüksekova cam altı alanlar, Yüksekova şamdan alanlar, Yüksekova oryantel heykel alanlar, Yüksekova gümüşlük alanlar, Yüksekova hat yazı alanlar, Yüksekova teship alanlar, hokka alanlar, Yüksekova tophane alanlar, Yüksekova goblen alanlar, Yüksekova çin eski eşyalar alanlar, Yüksekova Çanakkale alanlar, Yüksekova Çanakkale vazo alanlar, Yüksekova fil dişi heykel alanlar, Yüksekova fil dişi baston alanlar, Yüksekova fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Yüksekova fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Yüksekova duvar saati alanlar, Yüksekova bez alanlar, buda heykel alanlar, Yüksekova hamedan halı alanlar, Yüksekova kılıç alanlar, Yüksekova antika kılıç alanlar.

Yüksekova antika araba alanlar, Yüksekova antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Yüksekova antika eşyalar alanlar, Yüksekova kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Yüksekova antika foto alanlar, Yüksekova kehribar alanlar, Yüksekova kehribar tesbih alanlar, Yüksekova Kütahya alanlar, kınık alanlar, Yüksekova seramik eşya alanlar, Yüksekova kilit alanlar, Yüksekova anahtar alanlar, Yüksekova antika anahtar alanlar, Yüksekova antika kilit alanlar, Yüksekova josefin alanlar, kaşpo alanlar, Yüksekova antika silah alanlar, Yüksekova antika rahle alanlar, rahle alanlar, Yüksekova lambader alanlar, Yüksekova minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Yüksekova komidin alanlar, Yüksekova kara kalem resim alanlar, Yüksekova blue black alanlar, Yüksekova mask alanlar, eski mask alanlar, Yüksekova aşurelik alanlar.

Yüksekova saleplik alanlar, bozalık alanlar, Yüksekova antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Yüksekova gramofon alanlar, Yüksekova mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Yüksekova güdüm alanlar, Yüksekova tekke işi alanlar, Yüksekova İznik alanlar, Yüksekova pusula alanlar, Yüksekova gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Yüksekova periyor saat alanlar, Yüksekova mangal alanlar, Yüksekova eski mangal alanlar, Yüksekova Şam işi alanlar, Yüksekova Süleymaniye işi alanlar, Yüksekova takunya alanlar, Yüksekova gümüş takunya alanlar, Yüksekova Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Yüksekova seccade alanlar, Yüksekova eski seccade alanlar, Yüksekova Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Yüksekova tablo alanlar.

Yüksekova antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Yüksekova abajur alanlar, Yüksekova sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Yüksekova antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Yüksekova madalya alanlar, Yüksekova eşya alanlar, Yüksekova ferman alanlar, Yüksekova berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Yüksekova jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Yüksekova bahça alanlar, Yüksekova Osmanlı bohça alanlar, Yüksekova bindallı alanlar, kaftan alanlar, Yüksekova ampir alanlar, Yüksekova chrıstofle alanlar, Yüksekova ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Yüksekova şamdan alanlar, Yüksekova çanta alanlar, Yüksekova van işi savat alanlar, Yüksekova tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Yüksekova Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Yüksekova hokka alanlar, Yüksekova fransız mine alanlar, Yüksekova teşhir vitrini alanlar, Yüksekova buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Yüksekova keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Yüksekova kandil alanlar, Yüksekova ebru alanlar, Yüksekova mustafa düzgünman alanlar, Yüksekova zigon alanlar, Yüksekova zemzemlik alanlar, Yüksekova mücevher kutusu alanlar, Yüksekova dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Yüksekova sürahi alanlar, Yüksekova Osmanlı sürahi alanlar, Yüksekova antik mercan alanlar, Yüksekova makta alanlar, teslim taşı alanlar, Yüksekova antik sedef alanlar, Yüksekova minyatür alanlar, Yüksekova kabe örtüsü alanlar, Yüksekova gülebdan alanlar, Yüksekova mineli dürbün alanlar, Yüksekova sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Yüksekova şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Yüksekova lali gue alanlar, Yüksekova gece sürahisi alanlar, Yüksekova meissen alanlar, Yüksekova satsuma alanlar, Yüksekova hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Yüksekova macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Yüksekova constantine alanlar, Yüksekova anonim alanlar, Yüksekova leyla gamsız alanlar, Yüksekova ibrahim safi alanlar, Yüksekova bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Yüksekova herend alanlar, Yüksekova nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Yüksekova osmanlıca alanlar, Yüksekova kitap alanlar, Yüksekova kalle alanlar, ali kartal alanlar, Yüksekova haydar besim aydar alanlar, Yüksekova orhan peker alanlar, Yüksekova sıtkı olçar alanlar, Yüksekova Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Yüksekova edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Yüksekova rus gümüşü alanlar, Yüksekova minyatür alanlar, Yüksekova viyana heykel alanlar, Yüksekova oryantal heykel alanlar, Yüksekova f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Yüksekova merasim kılıcı alanlar.

Yüksekova ahşap hilye alanlar, Yüksekova hereke halı alanlar, kuka alanlar, Yüksekova tesbih alanlar, Yüksekova seyahat saati alanlar, Yüksekova gravür alanlar, Yüksekova degü alanlar, radio antika alanlar, Yüksekova opalin alanlar, Yüksekova radyo alanlar, Yüksekova kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Yüksekova laledan alanlar, Yüksekova karaf alanlar, Yüksekova çerezlik alanlar, Yüksekova sahleplik alanlar, Yüksekova tutya alanlar, Yüksekova likör takımı alanlar, Yüksekova mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Yüksekova zarf alanlar, Yüksekova nargile alanlar, Yüksekova gülabdan alanlar, Yüksekova ferman alanlar, Yüksekova berat alanlar.

Yüksekova hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Yüksekova şifa tası alanlar, Yüksekova hokka takımı alanlar, Yüksekova mangal alanlar, Yüksekova barutluk alanlar, Yüksekova tombak alanlar, Yüksekova saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Yüksekova ağızlık alanlar, kemer alanlar, Yüksekova hançer alanlar, Yüksekova kılıç alanlar, Yüksekova mühürler alanlar, Yüksekova mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Yüksekova Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Yüksekova seccade alanlar, Yüksekova sırmalı örtüler alanlar, Yüksekova antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.

 

1
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by