Hemen AraFacebook
tecrübe ve bilgi..

Hakkari Şemdinli

Şemdinli antikacılar, Şemdinli antika alanlar, Şemdinli antika eşya alanlar, Şemdinli antika eşyalar, Şemdinli eski alım satım, Şemdinli antika koleksiyoncuları, Şemdinli antika eşya alıcıları, Şemdinli antika şirketleri, Şemdinli antika firması, Şemdinli antika şirketi, Şemdinli antika firmaları, Şemdinli antika eşya şirketleri, Şemdinli antika eşya firması, Şemdinli antika eşya şirketi, Şemdinli antika eşya firmaları, Şemdinli müzayede şirketi, Şemdinli eski alanlar, Şemdinli eski eşya alanlar, Şemdinli antika alan yerler, Şemdinli antika eşya alan yerler, Şemdinli eski alan yerler, Şemdinli eski eşya alan yerler, Şemdinli antika pazarı, Şemdinli antika alım satım, Şemdinli antika alıcıları, Şemdinli antika satıcıları, Şemdinli antika eşya satıcıları, Şemdinli eski eşya alıcıları, Şemdinli eski eşya satıcıları, Şemdinli antika fiyatları, Şemdinli antika eşya fiyatları, Şemdinli eski fiyatları, Şemdinli eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Hakkari Şemdinli Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Şemdinli antika eşya alanlar ve Şemdinli antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Şemdinli antika eşya şirketimiz, Şemdinli antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Şemdinli Antika Alanlar

Şemdinli antika alanlar ve Şemdinli antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Şemdinli antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Şemdinli antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Şemdinli Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Şemdinli antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Şemdinli

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Şemdinli antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Şemdinli antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Şemdinli Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Şemdinli antika eşya alanlar ve Şemdinli antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Şemdinli antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Şemdinli antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Şemdinli Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Şemdinli antika eşya alanların tercih ettiği, Şemdinli bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Şemdinli antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Şemdinli antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Şemdinli antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Şemdinli Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Şemdinli eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Şemdinli eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Şemdinli eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Şemdinli eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Şemdinli eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Şemdinli Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Şemdinli bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Şemdinli antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Şemdinli bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Şemdinli antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Şemdinli antikacılar, Şemdinli antika eşyalar, Şemdinli eski eşyalar, Şemdinli antika şirketleri, Şemdinli antika firması, Şemdinli müzayede şirketi,Şemdinli el yazması alanlar, Şemdinli Kuran’ı kerim alanlar, Şemdinli hat yazı alanlar, Şemdinli obje alanlar, Şemdinli gümüş alanlar, Şemdinli turalı gümüş alanlar, Şemdinli karaf alanlar, vazo alanlar, Şemdinli jardinyer alanlar, Şemdinli resim alanlar, Şemdinli modern resim alanlar, Şemdinli aplik alanlar, Şemdinli bahü alanlar, Şemdinli bavul alanlar, Şemdinli çanak alanlar, Şemdinli çömlek alanlar, Şemdinli bakır alanlar, baston alanlar, Şemdinli biskiü alanlar, Şemdinli billur alanlar, Şemdinli cam alanlar, Şemdinli kristal alanlar, Şemdinli bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Şemdinli bandırma halısı alanlar, Şemdinli ceviz yemek odası alanlar, Şemdinli ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Şemdinli ceviz sandalye alanlar, Şemdinli cümbüş alanlar, Şemdinli constantin oble alanlar, Şemdinli cam obje alanlar, Şemdinli beykoz alanlar.

Şemdinli bohem alanlar, Şemdinli çeşmi bülbül alanlar, Şemdinli çeşme taşı alanlar, Şemdinli çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Şemdinli arnevu alanlar, art deko alanlar, Şemdinli deko alanlar, Şemdinli ayna alanlar, Şemdinli asma avize alanlar, Şemdinli aznavur gümüş alanlar, Şemdinli aznavur alanlar, Şemdinli bafon alanlar, Şemdinli ayvazozki alanlar, Şemdinli dolap alanlar, Şemdinli divit alanlar, Şemdinli biblo alanlar, Şemdinli dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Şemdinli daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Şemdinli dekopaj işi alanlar, Şemdinli dual alanlar, Şemdinli dual pikap alanlar.

Şemdinli dümen alanlar, Şemdinli gemici dümeni alanlar, Şemdinli gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Şemdinli derbent halı alanlar, Şemdinli eviye alanlar, Şemdinli ev halısı alanlar, Şemdinli elbiselik alanlar, Şemdinli elbise alanlar, Şemdinli paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Şemdinli el işi alanlar, Şemdinli el işi halı alanlar, Şemdinli el işi alanlar, Şemdinli el işi kilim alanlar, Şemdinli çan alanlar, Şemdinli kilise çanı alanlar, Şemdinli gemici çanı alanlar, Şemdinli çarık alanlar, Şemdinli Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Şemdinli ferforje alanlar, Şemdinli fistan alanlar, Şemdinli Osmanlı fistan alanlar, Şemdinli portmanto alanlar, Şemdinli eski saat alanlar, Şemdinli frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Şemdinli bronz heykel alanlar, Şemdinli bronz sütün alanlar, Şemdinli bronz avize alanlar, Şemdinli bronz vazo alanlar, Şemdinli bronz kutu alanlar, Şemdinli bronz el işi alanlar.

Şemdinli halı alanlar, Şemdinli lamba alanlar, resim alanlar, Şemdinli parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Şemdinli insan biblosu alanlar, Şemdinli oryantel biblo alanlar, Şemdinli kuş biblosu alanlar, Şemdinli havlu alanlar, Şemdinli mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Şemdinli turkısh antika alanlar, Şemdinli Osmanlı eşyalar alanlar, Şemdinli eski gelinlik alanlar, Şemdinli İstanbul resimleri alanlar, Şemdinli altın varak sehpa alanlar, Şemdinli altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Şemdinli afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Şemdinli bronz fener alanlar, Şemdinli bünyen alanlar, Şemdinli develi halı alanlar, Şemdinli dürbün alanlar, Şemdinli teleskop alanlar, Şemdinli sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Şemdinli çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Şemdinli flama alanlar, Şemdinli alem alanlar, Şemdinli arabesk alanlar.

Şemdinli pul alanlar, Şemdinli Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Şemdinli eski fincan alanlar, Şemdinli cam altı alanlar, Şemdinli şamdan alanlar, Şemdinli oryantel heykel alanlar, Şemdinli gümüşlük alanlar, Şemdinli hat yazı alanlar, Şemdinli teship alanlar, hokka alanlar, Şemdinli tophane alanlar, Şemdinli goblen alanlar, Şemdinli çin eski eşyalar alanlar, Şemdinli Çanakkale alanlar, Şemdinli Çanakkale vazo alanlar, Şemdinli fil dişi heykel alanlar, Şemdinli fil dişi baston alanlar, Şemdinli fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Şemdinli fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Şemdinli duvar saati alanlar, Şemdinli bez alanlar, buda heykel alanlar, Şemdinli hamedan halı alanlar, Şemdinli kılıç alanlar, Şemdinli antika kılıç alanlar.

Şemdinli antika araba alanlar, Şemdinli antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Şemdinli antika eşyalar alanlar, Şemdinli kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Şemdinli antika foto alanlar, Şemdinli kehribar alanlar, Şemdinli kehribar tesbih alanlar, Şemdinli Kütahya alanlar, kınık alanlar, Şemdinli seramik eşya alanlar, Şemdinli kilit alanlar, Şemdinli anahtar alanlar, Şemdinli antika anahtar alanlar, Şemdinli antika kilit alanlar, Şemdinli josefin alanlar, kaşpo alanlar, Şemdinli antika silah alanlar, Şemdinli antika rahle alanlar, rahle alanlar, Şemdinli lambader alanlar, Şemdinli minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Şemdinli komidin alanlar, Şemdinli kara kalem resim alanlar, Şemdinli blue black alanlar, Şemdinli mask alanlar, eski mask alanlar, Şemdinli aşurelik alanlar.

Şemdinli saleplik alanlar, bozalık alanlar, Şemdinli antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Şemdinli gramofon alanlar, Şemdinli mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Şemdinli güdüm alanlar, Şemdinli tekke işi alanlar, Şemdinli İznik alanlar, Şemdinli pusula alanlar, Şemdinli gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Şemdinli periyor saat alanlar, Şemdinli mangal alanlar, Şemdinli eski mangal alanlar, Şemdinli Şam işi alanlar, Şemdinli Süleymaniye işi alanlar, Şemdinli takunya alanlar, Şemdinli gümüş takunya alanlar, Şemdinli Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Şemdinli seccade alanlar, Şemdinli eski seccade alanlar, Şemdinli Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Şemdinli tablo alanlar.

Şemdinli antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Şemdinli abajur alanlar, Şemdinli sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Şemdinli antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Şemdinli madalya alanlar, Şemdinli eşya alanlar, Şemdinli ferman alanlar, Şemdinli berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Şemdinli jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Şemdinli bahça alanlar, Şemdinli Osmanlı bohça alanlar, Şemdinli bindallı alanlar, kaftan alanlar, Şemdinli ampir alanlar, Şemdinli chrıstofle alanlar, Şemdinli ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Şemdinli şamdan alanlar, Şemdinli çanta alanlar, Şemdinli van işi savat alanlar, Şemdinli tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Şemdinli Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Şemdinli hokka alanlar, Şemdinli fransız mine alanlar, Şemdinli teşhir vitrini alanlar, Şemdinli buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Şemdinli keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Şemdinli kandil alanlar, Şemdinli ebru alanlar, Şemdinli mustafa düzgünman alanlar, Şemdinli zigon alanlar, Şemdinli zemzemlik alanlar, Şemdinli mücevher kutusu alanlar, Şemdinli dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Şemdinli sürahi alanlar, Şemdinli Osmanlı sürahi alanlar, Şemdinli antik mercan alanlar, Şemdinli makta alanlar, teslim taşı alanlar, Şemdinli antik sedef alanlar, Şemdinli minyatür alanlar, Şemdinli kabe örtüsü alanlar, Şemdinli gülebdan alanlar, Şemdinli mineli dürbün alanlar, Şemdinli sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Şemdinli şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Şemdinli lali gue alanlar, Şemdinli gece sürahisi alanlar, Şemdinli meissen alanlar, Şemdinli satsuma alanlar, Şemdinli hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Şemdinli macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Şemdinli constantine alanlar, Şemdinli anonim alanlar, Şemdinli leyla gamsız alanlar, Şemdinli ibrahim safi alanlar, Şemdinli bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Şemdinli herend alanlar, Şemdinli nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Şemdinli osmanlıca alanlar, Şemdinli kitap alanlar, Şemdinli kalle alanlar, ali kartal alanlar, Şemdinli haydar besim aydar alanlar, Şemdinli orhan peker alanlar, Şemdinli sıtkı olçar alanlar, Şemdinli Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Şemdinli edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Şemdinli rus gümüşü alanlar, Şemdinli minyatür alanlar, Şemdinli viyana heykel alanlar, Şemdinli oryantal heykel alanlar, Şemdinli f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Şemdinli merasim kılıcı alanlar.

Şemdinli ahşap hilye alanlar, Şemdinli hereke halı alanlar, kuka alanlar, Şemdinli tesbih alanlar, Şemdinli seyahat saati alanlar, Şemdinli gravür alanlar, Şemdinli degü alanlar, radio antika alanlar, Şemdinli opalin alanlar, Şemdinli radyo alanlar, Şemdinli kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Şemdinli laledan alanlar, Şemdinli karaf alanlar, Şemdinli çerezlik alanlar, Şemdinli sahleplik alanlar, Şemdinli tutya alanlar, Şemdinli likör takımı alanlar, Şemdinli mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Şemdinli zarf alanlar, Şemdinli nargile alanlar, Şemdinli gülabdan alanlar, Şemdinli ferman alanlar, Şemdinli berat alanlar.

Şemdinli hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Şemdinli şifa tası alanlar, Şemdinli hokka takımı alanlar, Şemdinli mangal alanlar, Şemdinli barutluk alanlar, Şemdinli tombak alanlar, Şemdinli saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Şemdinli ağızlık alanlar, kemer alanlar, Şemdinli hançer alanlar, Şemdinli kılıç alanlar, Şemdinli mühürler alanlar, Şemdinli mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Şemdinli Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Şemdinli seccade alanlar, Şemdinli sırmalı örtüler alanlar, Şemdinli antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.

 

1
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by