Hemen AraFacebook
tecrübe ve bilgi..

Hakkari Çukurca

Çukurca antikacılar, Çukurca antika alanlar, Çukurca antika eşya alanlar, Çukurca antika eşyalar, Çukurca eski alım satım, Çukurca antika koleksiyoncuları, Çukurca antika eşya alıcıları, Çukurca antika şirketleri, Çukurca antika firması, Çukurca antika şirketi, Çukurca antika firmaları, Çukurca antika eşya şirketleri, Çukurca antika eşya firması, Çukurca antika eşya şirketi, Çukurca antika eşya firmaları, Çukurca müzayede şirketi, Çukurca eski alanlar, Çukurca eski eşya alanlar, Çukurca antika alan yerler, Çukurca antika eşya alan yerler, Çukurca eski alan yerler, Çukurca eski eşya alan yerler, Çukurca antika pazarı, Çukurca antika alım satım, Çukurca antika alıcıları, Çukurca antika satıcıları, Çukurca antika eşya satıcıları, Çukurca eski eşya alıcıları, Çukurca eski eşya satıcıları, Çukurca antika fiyatları, Çukurca antika eşya fiyatları, Çukurca eski fiyatları, Çukurca eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Hakkari Çukurca Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Çukurca antika eşya alanlar ve Çukurca antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Çukurca antika eşya şirketimiz, Çukurca antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Çukurca Antika Alanlar

Çukurca antika alanlar ve Çukurca antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Çukurca antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Çukurca antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Çukurca Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Çukurca antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Çukurca

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Çukurca antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Çukurca antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Çukurca Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Çukurca antika eşya alanlar ve Çukurca antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Çukurca antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Çukurca antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Çukurca Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Çukurca antika eşya alanların tercih ettiği, Çukurca bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Çukurca antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Çukurca antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Çukurca antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Çukurca Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Çukurca eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Çukurca eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Çukurca eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Çukurca eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Çukurca eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Çukurca Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Çukurca bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Çukurca antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Çukurca bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Çukurca antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Çukurca antikacılar, Çukurca antika eşyalar, Çukurca eski eşyalar, Çukurca antika şirketleri, Çukurca antika firması, Çukurca müzayede şirketi,Çukurca el yazması alanlar, Çukurca Kuran’ı kerim alanlar, Çukurca hat yazı alanlar, Çukurca obje alanlar, Çukurca gümüş alanlar, Çukurca turalı gümüş alanlar, Çukurca karaf alanlar, vazo alanlar, Çukurca jardinyer alanlar, Çukurca resim alanlar, Çukurca modern resim alanlar, Çukurca aplik alanlar, Çukurca bahü alanlar, Çukurca bavul alanlar, Çukurca çanak alanlar, Çukurca çömlek alanlar, Çukurca bakır alanlar, baston alanlar, Çukurca biskiü alanlar, Çukurca billur alanlar, Çukurca cam alanlar, Çukurca kristal alanlar, Çukurca bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Çukurca bandırma halısı alanlar, Çukurca ceviz yemek odası alanlar, Çukurca ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Çukurca ceviz sandalye alanlar, Çukurca cümbüş alanlar, Çukurca constantin oble alanlar, Çukurca cam obje alanlar, Çukurca beykoz alanlar.

Çukurca bohem alanlar, Çukurca çeşmi bülbül alanlar, Çukurca çeşme taşı alanlar, Çukurca çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Çukurca arnevu alanlar, art deko alanlar, Çukurca deko alanlar, Çukurca ayna alanlar, Çukurca asma avize alanlar, Çukurca aznavur gümüş alanlar, Çukurca aznavur alanlar, Çukurca bafon alanlar, Çukurca ayvazozki alanlar, Çukurca dolap alanlar, Çukurca divit alanlar, Çukurca biblo alanlar, Çukurca dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Çukurca daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Çukurca dekopaj işi alanlar, Çukurca dual alanlar, Çukurca dual pikap alanlar.

Çukurca dümen alanlar, Çukurca gemici dümeni alanlar, Çukurca gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Çukurca derbent halı alanlar, Çukurca eviye alanlar, Çukurca ev halısı alanlar, Çukurca elbiselik alanlar, Çukurca elbise alanlar, Çukurca paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Çukurca el işi alanlar, Çukurca el işi halı alanlar, Çukurca el işi alanlar, Çukurca el işi kilim alanlar, Çukurca çan alanlar, Çukurca kilise çanı alanlar, Çukurca gemici çanı alanlar, Çukurca çarık alanlar, Çukurca Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Çukurca ferforje alanlar, Çukurca fistan alanlar, Çukurca Osmanlı fistan alanlar, Çukurca portmanto alanlar, Çukurca eski saat alanlar, Çukurca frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Çukurca bronz heykel alanlar, Çukurca bronz sütün alanlar, Çukurca bronz avize alanlar, Çukurca bronz vazo alanlar, Çukurca bronz kutu alanlar, Çukurca bronz el işi alanlar.

Çukurca halı alanlar, Çukurca lamba alanlar, resim alanlar, Çukurca parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Çukurca insan biblosu alanlar, Çukurca oryantel biblo alanlar, Çukurca kuş biblosu alanlar, Çukurca havlu alanlar, Çukurca mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Çukurca turkısh antika alanlar, Çukurca Osmanlı eşyalar alanlar, Çukurca eski gelinlik alanlar, Çukurca İstanbul resimleri alanlar, Çukurca altın varak sehpa alanlar, Çukurca altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Çukurca afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Çukurca bronz fener alanlar, Çukurca bünyen alanlar, Çukurca develi halı alanlar, Çukurca dürbün alanlar, Çukurca teleskop alanlar, Çukurca sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Çukurca çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Çukurca flama alanlar, Çukurca alem alanlar, Çukurca arabesk alanlar.

Çukurca pul alanlar, Çukurca Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Çukurca eski fincan alanlar, Çukurca cam altı alanlar, Çukurca şamdan alanlar, Çukurca oryantel heykel alanlar, Çukurca gümüşlük alanlar, Çukurca hat yazı alanlar, Çukurca teship alanlar, hokka alanlar, Çukurca tophane alanlar, Çukurca goblen alanlar, Çukurca çin eski eşyalar alanlar, Çukurca Çanakkale alanlar, Çukurca Çanakkale vazo alanlar, Çukurca fil dişi heykel alanlar, Çukurca fil dişi baston alanlar, Çukurca fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Çukurca fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Çukurca duvar saati alanlar, Çukurca bez alanlar, buda heykel alanlar, Çukurca hamedan halı alanlar, Çukurca kılıç alanlar, Çukurca antika kılıç alanlar.

Çukurca antika araba alanlar, Çukurca antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Çukurca antika eşyalar alanlar, Çukurca kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Çukurca antika foto alanlar, Çukurca kehribar alanlar, Çukurca kehribar tesbih alanlar, Çukurca Kütahya alanlar, kınık alanlar, Çukurca seramik eşya alanlar, Çukurca kilit alanlar, Çukurca anahtar alanlar, Çukurca antika anahtar alanlar, Çukurca antika kilit alanlar, Çukurca josefin alanlar, kaşpo alanlar, Çukurca antika silah alanlar, Çukurca antika rahle alanlar, rahle alanlar, Çukurca lambader alanlar, Çukurca minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Çukurca komidin alanlar, Çukurca kara kalem resim alanlar, Çukurca blue black alanlar, Çukurca mask alanlar, eski mask alanlar, Çukurca aşurelik alanlar.

Çukurca saleplik alanlar, bozalık alanlar, Çukurca antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Çukurca gramofon alanlar, Çukurca mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Çukurca güdüm alanlar, Çukurca tekke işi alanlar, Çukurca İznik alanlar, Çukurca pusula alanlar, Çukurca gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Çukurca periyor saat alanlar, Çukurca mangal alanlar, Çukurca eski mangal alanlar, Çukurca Şam işi alanlar, Çukurca Süleymaniye işi alanlar, Çukurca takunya alanlar, Çukurca gümüş takunya alanlar, Çukurca Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Çukurca seccade alanlar, Çukurca eski seccade alanlar, Çukurca Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Çukurca tablo alanlar.

Çukurca antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Çukurca abajur alanlar, Çukurca sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Çukurca antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Çukurca madalya alanlar, Çukurca eşya alanlar, Çukurca ferman alanlar, Çukurca berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Çukurca jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Çukurca bahça alanlar, Çukurca Osmanlı bohça alanlar, Çukurca bindallı alanlar, kaftan alanlar, Çukurca ampir alanlar, Çukurca chrıstofle alanlar, Çukurca ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Çukurca şamdan alanlar, Çukurca çanta alanlar, Çukurca van işi savat alanlar, Çukurca tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Çukurca Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Çukurca hokka alanlar, Çukurca fransız mine alanlar, Çukurca teşhir vitrini alanlar, Çukurca buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Çukurca keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Çukurca kandil alanlar, Çukurca ebru alanlar, Çukurca mustafa düzgünman alanlar, Çukurca zigon alanlar, Çukurca zemzemlik alanlar, Çukurca mücevher kutusu alanlar, Çukurca dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Çukurca sürahi alanlar, Çukurca Osmanlı sürahi alanlar, Çukurca antik mercan alanlar, Çukurca makta alanlar, teslim taşı alanlar, Çukurca antik sedef alanlar, Çukurca minyatür alanlar, Çukurca kabe örtüsü alanlar, Çukurca gülebdan alanlar, Çukurca mineli dürbün alanlar, Çukurca sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Çukurca şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Çukurca lali gue alanlar, Çukurca gece sürahisi alanlar, Çukurca meissen alanlar, Çukurca satsuma alanlar, Çukurca hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Çukurca macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Çukurca constantine alanlar, Çukurca anonim alanlar, Çukurca leyla gamsız alanlar, Çukurca ibrahim safi alanlar, Çukurca bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Çukurca herend alanlar, Çukurca nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Çukurca osmanlıca alanlar, Çukurca kitap alanlar, Çukurca kalle alanlar, ali kartal alanlar, Çukurca haydar besim aydar alanlar, Çukurca orhan peker alanlar, Çukurca sıtkı olçar alanlar, Çukurca Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Çukurca edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Çukurca rus gümüşü alanlar, Çukurca minyatür alanlar, Çukurca viyana heykel alanlar, Çukurca oryantal heykel alanlar, Çukurca f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Çukurca merasim kılıcı alanlar.

Çukurca ahşap hilye alanlar, Çukurca hereke halı alanlar, kuka alanlar, Çukurca tesbih alanlar, Çukurca seyahat saati alanlar, Çukurca gravür alanlar, Çukurca degü alanlar, radio antika alanlar, Çukurca opalin alanlar, Çukurca radyo alanlar, Çukurca kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Çukurca laledan alanlar, Çukurca karaf alanlar, Çukurca çerezlik alanlar, Çukurca sahleplik alanlar, Çukurca tutya alanlar, Çukurca likör takımı alanlar, Çukurca mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Çukurca zarf alanlar, Çukurca nargile alanlar, Çukurca gülabdan alanlar, Çukurca ferman alanlar, Çukurca berat alanlar.

Çukurca hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Çukurca şifa tası alanlar, Çukurca hokka takımı alanlar, Çukurca mangal alanlar, Çukurca barutluk alanlar, Çukurca tombak alanlar, Çukurca saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Çukurca ağızlık alanlar, kemer alanlar, Çukurca hançer alanlar, Çukurca kılıç alanlar, Çukurca mühürler alanlar, Çukurca mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Çukurca Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Çukurca seccade alanlar, Çukurca sırmalı örtüler alanlar, Çukurca antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.

 

1
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by