Güngören Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Güngören Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Güngören, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Güngören olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Güngören İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Güngören ve antika satıcıları Güngören için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Güngören Antikacı

İstanbul, Güngören antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Güngören) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Güngören Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Güngören Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Güngören Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Güngören Takvim Alan Antikacı, Güngören Mangal Alan Antikacı, Güngören Bindallı Alan Antikacı, Güngören Müzik Seti Alan Antikacı, Güngören Kama Alan Antikacı, Güngören Kazan Alan Antikacı, Güngören Kristal Alan Antikacı, Güngören Kuran Alan Antikacı, Güngören Kupa Alan Antikacı, Güngören Ğügüm Alan Antikacı, Güngören Arma Alan Antikacı, Güngören Fıçı Alan Antikacı, Güngören El Yazması Kitap Alan Antikacı, Güngören Efemera Alan Antikacı, Güngören Hat Makası Alan Antikacı, Güngören Silke Alan Antikacı, Güngören Madalya Alan Antikacı.

Güngören Tarak Alan Antikacı, Güngören Harita Alan Antikacı, Güngören Kandil Alan Antikacı, Güngören Bez Alan Antikacı, Güngören Porselen Alan Antikacı, Güngören Müzik Aleti Alan Antikacı, Güngören Takı Kutusu Alan Antikacı, Güngören Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Güngören Resim Alan Antikacı, Güngören İpek Halı Alan Antikacı, Güngören Silah Alan Antikacı, Güngören Kilim Alan Antikacı, Güngören Plak Alan Antikacı, Güngören Kasetçalar Alan Antikacı, Güngören Zarf Alan Antikacı.

Güngören Komple Miras Evi Alan Antikacı, Güngören Yüzük Alan Antikacı, Güngören Portre Alan Antikacı, Güngören İran Halısı Alan Antikacı, Güngören Askeri Malzeme Alanalar, Güngören Baston Alan Antikacı, Güngören Bileklik Alan Antikacı, Güngören Sehpa Alan Antikacı, Güngören Kamçı Alan Antikacı, Güngören Hat Alan Antikacı, Güngören Oyma Alan Antikacı, Güngören Gümüşlük Alan Antikacı, Güngören El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Güngören Kılıç Alan Antikacı, Güngören Takı Alan Antikacı, Güngören Dvd Alan Antikacı, Güngören Komple Eşya Alan Antikacı, Güngören Telefon Alan Antikacı, Güngören Pipo Alan Antikacı, Güngören Üç Etek Alan Antikacı, Güngören Bilezik Alan Antikacı, Güngören Bardak Alan Antikacı.

Güngören Tablo Alan Antikacı, Güngören 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Güngören Sefer Tası Alan Antikacı, Güngören Dokuma Alan Antikacı, Güngören Kalem Alan Antikacı, Güngören Sürahi Alan Antikacı, Güngören Komple Kütüphane Alan Antikacı, Güngören Gümüş Alan Antikacı, Güngören Daktilo Alan Antikacı, Güngören Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Güngören Bıçak Alan Antikacı, Güngören Kol Saati Alan Antikacı, Güngören Makaralı Teyp Alan Antikacı, Güngören Rozet Alan Antikacı, Güngören Çatal Alan Antikacı, Güngören Kıyafet Alan Antikacı, Güngören Duvar Saati Alan Antikacı, Güngören Fes Alan Antikacı, Güngören Küp Alan Antikacı, Güngören Saçma Alan Antikacı.

Güngören Hat Yazısı Alan Antikacı, Güngören Ağaç Alan Antikacı, Güngören Halı Alan Antikacı, Güngören Günlük Alan Antikacı, Güngören Yıldız Porselen Alan Antikacı, Güngören Masa Alan Antikacı, Güngören Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Güngören Kitap Alan Antikacı, Güngören Amfi Alan Antikacı, Güngören Albüm Alan Antikacı, Güngören Ahşap Alan Antikacı, Güngören Gondol Alan Antikacı, Güngören Çizgi Roman Alan Antikacı, Güngören Komple Mira Evi Boşaltanlar, Güngören Pusula Alan Antikacı, Güngören Gerdanlık Alan Antikacı, Güngören Cezve Alan Antikacı, Güngören Şerbetlik Alan Antikacı.

Güngören Tuval Alan Antikacı, Güngören Okka Alan Antikacı, Güngören Fincan Alan Antikacı, Güngören Cd Alan Antikacı, Güngören Cam Alan Antikacı, Güngören Çan Alan Antikacı, Güngören Hoparlör Alan Antikacı, Güngören Çiçek Alan Antikacı, Güngören Retro Eşya Alan Antikacı, Güngören Vazo Alan Antikacı, Güngören Koltuk Alan Antikacı, Güngören Şapka Alan Antikacı, Güngören Bakır Eşya Alan Antikacı, Güngören Kilit Alan Antikacı, Güngören Biblo Alan Antikacı, Güngören Saat Alan Antikacı, Güngören Matara Alan Antikacı, Güngören Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Güngören 33 Lük Plak Alan Antikacı, Güngören Nişan Alan Antikacı, Güngören Seramik Alan Antikacı, Güngören Minyatür Alan Antikacı, Güngören Kase Alan Antikacı, Güngören Tas Alan Antikacı, Güngören Kavanoz Alan Antikacı, Güngören 45 Lik Plak Alan Antikacı, Güngören Varaklı Halı Alan Antikacı.

Güngören El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Güngören Radyo Alan Antikacı, Güngören Çini Alan Antikacı, Güngören Mühür Alan Antikacı, Güngören Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Güngören Çaydanlık Alan Antikacı, Güngören Halhal Alan Antikacı, Güngören Tılsım Alan Antikacı, Güngören Sepet Alan Antikacı, Güngören Sandelye Alan Antikacı, Güngören Eski Oyuncak Alan Antikacı, Güngören Pikap Alan Antikacı, Güngören Roman Alan Antikacı, Güngören Tepsi Alan Antikacı, Güngören Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Güngören Forma Alan Antikacı, Güngören Avize Alan Antikacı, Güngören Sahan Alan Antikacı, Güngören Tırnak Ayna Alan Antikacı, Güngören Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Güngören Bronz Heykel Alan Antikacı, Güngören Şamdan Alan Antikacı.

Güngören Kartpostal Alan Antikacı, Güngören Hereke Halısı Alan Antikacı, Güngören Sini Alan Antikacı, Güngören Tüfek Alan Antikacı, Güngören Köstekli Saat Alan Antikacı, Güngören Varaklı Ayna Alan Antikacı, Güngören Taş Plak Alan Antikacı, Güngören Gravür Alan Antikacı, Güngören Kurşun Alan Antikacı, Güngören Gramafon Alan Antikacı, Güngören Cd Player Alan Antikacı, Güngören 78 Lik Plak Alan Antikacı, Güngören Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Güngören Kahve Takımı Alan Antikacı, Güngören Mobilya Alan Antikacı, Güngören Kapı Alan Antikacı, Güngören Kaşık Alan Antikacı, Güngören İbrik Alan Antikacı, Güngören Yağlı Boya Alan Antikacı, Güngören Tabanca Alan Antikacı, Güngören Ferman Alan Antikacı, Güngören Ebru Alan Antikacı, Güngören Tabak Alan Antikacı, Güngören Semaver Alan Antikacı, Güngören Kutu Alan Antikacı.

Güngören Kehribar Alan Antikacı, Güngören Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Güngören Bronz Alan Antikacı, Güngören Şişe Alan Antikacı, Güngören Madalya Nişan Alan Antikacı, Güngören Anahtar Alan Antikacı, Güngören Makine Alan Antikacı, Güngören Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Güngören Mekanik Alet Alan Antikacı, Güngören Kolye Alan Antikacı, Güngören Fotoğraf Alan Antikacı, Güngören Bünyan Halısı Alan Antikacı, Güngören Tesbih Alan Antikacı, Güngören El Dokuması Halı Alan Antikacı, Güngören Opalin Alan Antikacı, Güngören Taş Alan Antikacı, Güngören Metal Alan Antikacı, Güngören El Yazması Alan Antikacı, Güngören Terazi Alan Antikacı, Güngören Tokmak Alan Antikacı, Güngören Gaz Ocağı Alan Antikacı, Güngören Dirhem Alan Antikacı, Güngören El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.