Şiran antikacılar, Şiran antika alanlar, Şiran antika eşya alanlar, Şiran antika eşyalar, Şiran eski alım satım, Şiran antika koleksiyoncuları, Şiran antika eşya alıcıları, Şiran antika şirketleri, Şiran antika firması, Şiran antika şirketi, Şiran antika firmaları, Şiran antika eşya şirketleri, Şiran antika eşya firması, Şiran antika eşya şirketi, Şiran antika eşya firmaları, Şiran müzayede şirketi, Şiran eski alanlar, Şiran eski eşya alanlar, Şiran antika alan yerler, Şiran antika eşya alan yerler, Şiran eski alan yerler, Şiran eski eşya alan yerler, Şiran antika pazarı, Şiran antika alım satım, Şiran antika alıcıları, Şiran antika satıcıları, Şiran antika eşya satıcıları, Şiran eski eşya alıcıları, Şiran eski eşya satıcıları, Şiran antika fiyatları, Şiran antika eşya fiyatları, Şiran eski fiyatları, Şiran eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Gümüşhane Şiran Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Şiran antika eşya alanlar ve Şiran antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Şiran antika eşya şirketimiz, Şiran antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Şiran Antika Alanlar

Şiran antika alanlar ve Şiran antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Şiran antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Şiran antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Şiran Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Şiran antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Şiran

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Şiran antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Şiran antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Şiran Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Şiran antika eşya alanlar ve Şiran antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Şiran antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Şiran antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Şiran Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Şiran antika eşya alanların tercih ettiği, Şiran bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Şiran antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Şiran antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Şiran antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Şiran Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Şiran eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Şiran eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Şiran eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Şiran eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Şiran eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Şiran Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Şiran bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Şiran antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Şiran bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Şiran antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Şiran antikacılar, Şiran antika eşyalar, Şiran eski eşyalar, Şiran antika şirketleri, Şiran antika firması, Şiran müzayede şirketi,Şiran el yazması alanlar, Şiran Kuran’ı kerim alanlar, Şiran hat yazı alanlar, Şiran obje alanlar, Şiran gümüş alanlar, Şiran turalı gümüş alanlar, Şiran karaf alanlar, vazo alanlar, Şiran jardinyer alanlar, Şiran resim alanlar, Şiran modern resim alanlar, Şiran aplik alanlar, Şiran bahü alanlar, Şiran bavul alanlar, Şiran çanak alanlar, Şiran çömlek alanlar, Şiran bakır alanlar, baston alanlar, Şiran biskiü alanlar, Şiran billur alanlar, Şiran cam alanlar, Şiran kristal alanlar, Şiran bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Şiran bandırma halısı alanlar, Şiran ceviz yemek odası alanlar, Şiran ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Şiran ceviz sandalye alanlar, Şiran cümbüş alanlar, Şiran constantin oble alanlar, Şiran cam obje alanlar, Şiran beykoz alanlar.

Şiran bohem alanlar, Şiran çeşmi bülbül alanlar, Şiran çeşme taşı alanlar, Şiran çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Şiran arnevu alanlar, art deko alanlar, Şiran deko alanlar, Şiran ayna alanlar, Şiran asma avize alanlar, Şiran aznavur gümüş alanlar, Şiran aznavur alanlar, Şiran bafon alanlar, Şiran ayvazozki alanlar, Şiran dolap alanlar, Şiran divit alanlar, Şiran biblo alanlar, Şiran dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Şiran daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Şiran dekopaj işi alanlar, Şiran dual alanlar, Şiran dual pikap alanlar.

Şiran dümen alanlar, Şiran gemici dümeni alanlar, Şiran gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Şiran derbent halı alanlar, Şiran eviye alanlar, Şiran ev halısı alanlar, Şiran elbiselik alanlar, Şiran elbise alanlar, Şiran paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Şiran el işi alanlar, Şiran el işi halı alanlar, Şiran el işi alanlar, Şiran el işi kilim alanlar, Şiran çan alanlar, Şiran kilise çanı alanlar, Şiran gemici çanı alanlar, Şiran çarık alanlar, Şiran Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Şiran ferforje alanlar, Şiran fistan alanlar, Şiran Osmanlı fistan alanlar, Şiran portmanto alanlar, Şiran eski saat alanlar, Şiran frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Şiran bronz heykel alanlar, Şiran bronz sütün alanlar, Şiran bronz avize alanlar, Şiran bronz vazo alanlar, Şiran bronz kutu alanlar, Şiran bronz el işi alanlar.

Şiran halı alanlar, Şiran lamba alanlar, resim alanlar, Şiran parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Şiran insan biblosu alanlar, Şiran oryantel biblo alanlar, Şiran kuş biblosu alanlar, Şiran havlu alanlar, Şiran mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Şiran turkısh antika alanlar, Şiran Osmanlı eşyalar alanlar, Şiran eski gelinlik alanlar, Şiran İstanbul resimleri alanlar, Şiran altın varak sehpa alanlar, Şiran altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Şiran afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Şiran bronz fener alanlar, Şiran bünyen alanlar, Şiran develi halı alanlar, Şiran dürbün alanlar, Şiran teleskop alanlar, Şiran sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Şiran çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Şiran flama alanlar, Şiran alem alanlar, Şiran arabesk alanlar.

Şiran pul alanlar, Şiran Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Şiran eski fincan alanlar, Şiran cam altı alanlar, Şiran şamdan alanlar, Şiran oryantel heykel alanlar, Şiran gümüşlük alanlar, Şiran hat yazı alanlar, Şiran teship alanlar, hokka alanlar, Şiran tophane alanlar, Şiran goblen alanlar, Şiran çin eski eşyalar alanlar, Şiran Çanakkale alanlar, Şiran Çanakkale vazo alanlar, Şiran fil dişi heykel alanlar, Şiran fil dişi baston alanlar, Şiran fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Şiran fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Şiran duvar saati alanlar, Şiran bez alanlar, buda heykel alanlar, Şiran hamedan halı alanlar, Şiran kılıç alanlar, Şiran antika kılıç alanlar.

Şiran antika araba alanlar, Şiran antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Şiran antika eşyalar alanlar, Şiran kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Şiran antika foto alanlar, Şiran kehribar alanlar, Şiran kehribar tesbih alanlar, Şiran Kütahya alanlar, kınık alanlar, Şiran seramik eşya alanlar, Şiran kilit alanlar, Şiran anahtar alanlar, Şiran antika anahtar alanlar, Şiran antika kilit alanlar, Şiran josefin alanlar, kaşpo alanlar, Şiran antika silah alanlar, Şiran antika rahle alanlar, rahle alanlar, Şiran lambader alanlar, Şiran minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Şiran komidin alanlar, Şiran kara kalem resim alanlar, Şiran blue black alanlar, Şiran mask alanlar, eski mask alanlar, Şiran aşurelik alanlar.

Şiran saleplik alanlar, bozalık alanlar, Şiran antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Şiran gramofon alanlar, Şiran mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Şiran güdüm alanlar, Şiran tekke işi alanlar, Şiran İznik alanlar, Şiran pusula alanlar, Şiran gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Şiran periyor saat alanlar, Şiran mangal alanlar, Şiran eski mangal alanlar, Şiran Şam işi alanlar, Şiran Süleymaniye işi alanlar, Şiran takunya alanlar, Şiran gümüş takunya alanlar, Şiran Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Şiran seccade alanlar, Şiran eski seccade alanlar, Şiran Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Şiran tablo alanlar.

Şiran antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Şiran abajur alanlar, Şiran sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Şiran antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Şiran madalya alanlar, Şiran eşya alanlar, Şiran ferman alanlar, Şiran berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Şiran jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Şiran bahça alanlar, Şiran Osmanlı bohça alanlar, Şiran bindallı alanlar, kaftan alanlar, Şiran ampir alanlar, Şiran chrıstofle alanlar, Şiran ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Şiran şamdan alanlar, Şiran çanta alanlar, Şiran van işi savat alanlar, Şiran tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Şiran Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Şiran hokka alanlar, Şiran fransız mine alanlar, Şiran teşhir vitrini alanlar, Şiran buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Şiran keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Şiran kandil alanlar, Şiran ebru alanlar, Şiran mustafa düzgünman alanlar, Şiran zigon alanlar, Şiran zemzemlik alanlar, Şiran mücevher kutusu alanlar, Şiran dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Şiran sürahi alanlar, Şiran Osmanlı sürahi alanlar, Şiran antik mercan alanlar, Şiran makta alanlar, teslim taşı alanlar, Şiran antik sedef alanlar, Şiran minyatür alanlar, Şiran kabe örtüsü alanlar, Şiran gülebdan alanlar, Şiran mineli dürbün alanlar, Şiran sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Şiran şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Şiran lali gue alanlar, Şiran gece sürahisi alanlar, Şiran meissen alanlar, Şiran satsuma alanlar, Şiran hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Şiran macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Şiran constantine alanlar, Şiran anonim alanlar, Şiran leyla gamsız alanlar, Şiran ibrahim safi alanlar, Şiran bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Şiran herend alanlar, Şiran nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Şiran osmanlıca alanlar, Şiran kitap alanlar, Şiran kalle alanlar, ali kartal alanlar, Şiran haydar besim aydar alanlar, Şiran orhan peker alanlar, Şiran sıtkı olçar alanlar, Şiran Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Şiran edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Şiran rus gümüşü alanlar, Şiran minyatür alanlar, Şiran viyana heykel alanlar, Şiran oryantal heykel alanlar, Şiran f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Şiran merasim kılıcı alanlar.

Şiran ahşap hilye alanlar, Şiran hereke halı alanlar, kuka alanlar, Şiran tesbih alanlar, Şiran seyahat saati alanlar, Şiran gravür alanlar, Şiran degü alanlar, radio antika alanlar, Şiran opalin alanlar, Şiran radyo alanlar, Şiran kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Şiran laledan alanlar, Şiran karaf alanlar, Şiran çerezlik alanlar, Şiran sahleplik alanlar, Şiran tutya alanlar, Şiran likör takımı alanlar, Şiran mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Şiran zarf alanlar, Şiran nargile alanlar, Şiran gülabdan alanlar, Şiran ferman alanlar, Şiran berat alanlar.

Şiran hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Şiran şifa tası alanlar, Şiran hokka takımı alanlar, Şiran mangal alanlar, Şiran barutluk alanlar, Şiran tombak alanlar, Şiran saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Şiran ağızlık alanlar, kemer alanlar, Şiran hançer alanlar, Şiran kılıç alanlar, Şiran mühürler alanlar, Şiran mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Şiran Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Şiran seccade alanlar, Şiran sırmalı örtüler alanlar, Şiran antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.