Hemen AraFacebook
tecrübe ve bilgi..

Gümüşhane Kürtün

Kürtün antikacılar, Kürtün antika alanlar, Kürtün antika eşya alanlar, Kürtün antika eşyalar, Kürtün eski alım satım, Kürtün antika koleksiyoncuları, Kürtün antika eşya alıcıları, Kürtün antika şirketleri, Kürtün antika firması, Kürtün antika şirketi, Kürtün antika firmaları, Kürtün antika eşya şirketleri, Kürtün antika eşya firması, Kürtün antika eşya şirketi, Kürtün antika eşya firmaları, Kürtün müzayede şirketi, Kürtün eski alanlar, Kürtün eski eşya alanlar, Kürtün antika alan yerler, Kürtün antika eşya alan yerler, Kürtün eski alan yerler, Kürtün eski eşya alan yerler, Kürtün antika pazarı, Kürtün antika alım satım, Kürtün antika alıcıları, Kürtün antika satıcıları, Kürtün antika eşya satıcıları, Kürtün eski eşya alıcıları, Kürtün eski eşya satıcıları, Kürtün antika fiyatları, Kürtün antika eşya fiyatları, Kürtün eski fiyatları, Kürtün eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Gümüşhane Kürtün Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Kürtün antika eşya alanlar ve Kürtün antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Kürtün antika eşya şirketimiz, Kürtün antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Kürtün Antika Alanlar

Kürtün antika alanlar ve Kürtün antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Kürtün antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Kürtün antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Kürtün Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Kürtün antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Kürtün

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Kürtün antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Kürtün antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Kürtün Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Kürtün antika eşya alanlar ve Kürtün antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Kürtün antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Kürtün antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Kürtün Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Kürtün antika eşya alanların tercih ettiği, Kürtün bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Kürtün antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Kürtün antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Kürtün antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Kürtün Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Kürtün eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Kürtün eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Kürtün eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Kürtün eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Kürtün eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Kürtün Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Kürtün bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Kürtün antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Kürtün bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Kürtün antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Kürtün antikacılar, Kürtün antika eşyalar, Kürtün eski eşyalar, Kürtün antika şirketleri, Kürtün antika firması, Kürtün müzayede şirketi,Kürtün el yazması alanlar, Kürtün Kuran’ı kerim alanlar, Kürtün hat yazı alanlar, Kürtün obje alanlar, Kürtün gümüş alanlar, Kürtün turalı gümüş alanlar, Kürtün karaf alanlar, vazo alanlar, Kürtün jardinyer alanlar, Kürtün resim alanlar, Kürtün modern resim alanlar, Kürtün aplik alanlar, Kürtün bahü alanlar, Kürtün bavul alanlar, Kürtün çanak alanlar, Kürtün çömlek alanlar, Kürtün bakır alanlar, baston alanlar, Kürtün biskiü alanlar, Kürtün billur alanlar, Kürtün cam alanlar, Kürtün kristal alanlar, Kürtün bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Kürtün bandırma halısı alanlar, Kürtün ceviz yemek odası alanlar, Kürtün ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Kürtün ceviz sandalye alanlar, Kürtün cümbüş alanlar, Kürtün constantin oble alanlar, Kürtün cam obje alanlar, Kürtün beykoz alanlar.

Kürtün bohem alanlar, Kürtün çeşmi bülbül alanlar, Kürtün çeşme taşı alanlar, Kürtün çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Kürtün arnevu alanlar, art deko alanlar, Kürtün deko alanlar, Kürtün ayna alanlar, Kürtün asma avize alanlar, Kürtün aznavur gümüş alanlar, Kürtün aznavur alanlar, Kürtün bafon alanlar, Kürtün ayvazozki alanlar, Kürtün dolap alanlar, Kürtün divit alanlar, Kürtün biblo alanlar, Kürtün dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Kürtün daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Kürtün dekopaj işi alanlar, Kürtün dual alanlar, Kürtün dual pikap alanlar.

Kürtün dümen alanlar, Kürtün gemici dümeni alanlar, Kürtün gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Kürtün derbent halı alanlar, Kürtün eviye alanlar, Kürtün ev halısı alanlar, Kürtün elbiselik alanlar, Kürtün elbise alanlar, Kürtün paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Kürtün el işi alanlar, Kürtün el işi halı alanlar, Kürtün el işi alanlar, Kürtün el işi kilim alanlar, Kürtün çan alanlar, Kürtün kilise çanı alanlar, Kürtün gemici çanı alanlar, Kürtün çarık alanlar, Kürtün Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Kürtün ferforje alanlar, Kürtün fistan alanlar, Kürtün Osmanlı fistan alanlar, Kürtün portmanto alanlar, Kürtün eski saat alanlar, Kürtün frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Kürtün bronz heykel alanlar, Kürtün bronz sütün alanlar, Kürtün bronz avize alanlar, Kürtün bronz vazo alanlar, Kürtün bronz kutu alanlar, Kürtün bronz el işi alanlar.

Kürtün halı alanlar, Kürtün lamba alanlar, resim alanlar, Kürtün parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Kürtün insan biblosu alanlar, Kürtün oryantel biblo alanlar, Kürtün kuş biblosu alanlar, Kürtün havlu alanlar, Kürtün mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Kürtün turkısh antika alanlar, Kürtün Osmanlı eşyalar alanlar, Kürtün eski gelinlik alanlar, Kürtün İstanbul resimleri alanlar, Kürtün altın varak sehpa alanlar, Kürtün altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Kürtün afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Kürtün bronz fener alanlar, Kürtün bünyen alanlar, Kürtün develi halı alanlar, Kürtün dürbün alanlar, Kürtün teleskop alanlar, Kürtün sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Kürtün çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Kürtün flama alanlar, Kürtün alem alanlar, Kürtün arabesk alanlar.

Kürtün pul alanlar, Kürtün Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Kürtün eski fincan alanlar, Kürtün cam altı alanlar, Kürtün şamdan alanlar, Kürtün oryantel heykel alanlar, Kürtün gümüşlük alanlar, Kürtün hat yazı alanlar, Kürtün teship alanlar, hokka alanlar, Kürtün tophane alanlar, Kürtün goblen alanlar, Kürtün çin eski eşyalar alanlar, Kürtün Çanakkale alanlar, Kürtün Çanakkale vazo alanlar, Kürtün fil dişi heykel alanlar, Kürtün fil dişi baston alanlar, Kürtün fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Kürtün fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Kürtün duvar saati alanlar, Kürtün bez alanlar, buda heykel alanlar, Kürtün hamedan halı alanlar, Kürtün kılıç alanlar, Kürtün antika kılıç alanlar.

Kürtün antika araba alanlar, Kürtün antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Kürtün antika eşyalar alanlar, Kürtün kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Kürtün antika foto alanlar, Kürtün kehribar alanlar, Kürtün kehribar tesbih alanlar, Kürtün Kütahya alanlar, kınık alanlar, Kürtün seramik eşya alanlar, Kürtün kilit alanlar, Kürtün anahtar alanlar, Kürtün antika anahtar alanlar, Kürtün antika kilit alanlar, Kürtün josefin alanlar, kaşpo alanlar, Kürtün antika silah alanlar, Kürtün antika rahle alanlar, rahle alanlar, Kürtün lambader alanlar, Kürtün minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Kürtün komidin alanlar, Kürtün kara kalem resim alanlar, Kürtün blue black alanlar, Kürtün mask alanlar, eski mask alanlar, Kürtün aşurelik alanlar.

Kürtün saleplik alanlar, bozalık alanlar, Kürtün antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Kürtün gramofon alanlar, Kürtün mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Kürtün güdüm alanlar, Kürtün tekke işi alanlar, Kürtün İznik alanlar, Kürtün pusula alanlar, Kürtün gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Kürtün periyor saat alanlar, Kürtün mangal alanlar, Kürtün eski mangal alanlar, Kürtün Şam işi alanlar, Kürtün Süleymaniye işi alanlar, Kürtün takunya alanlar, Kürtün gümüş takunya alanlar, Kürtün Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Kürtün seccade alanlar, Kürtün eski seccade alanlar, Kürtün Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Kürtün tablo alanlar.

Kürtün antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Kürtün abajur alanlar, Kürtün sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Kürtün antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Kürtün madalya alanlar, Kürtün eşya alanlar, Kürtün ferman alanlar, Kürtün berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Kürtün jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Kürtün bahça alanlar, Kürtün Osmanlı bohça alanlar, Kürtün bindallı alanlar, kaftan alanlar, Kürtün ampir alanlar, Kürtün chrıstofle alanlar, Kürtün ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Kürtün şamdan alanlar, Kürtün çanta alanlar, Kürtün van işi savat alanlar, Kürtün tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Kürtün Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Kürtün hokka alanlar, Kürtün fransız mine alanlar, Kürtün teşhir vitrini alanlar, Kürtün buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Kürtün keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Kürtün kandil alanlar, Kürtün ebru alanlar, Kürtün mustafa düzgünman alanlar, Kürtün zigon alanlar, Kürtün zemzemlik alanlar, Kürtün mücevher kutusu alanlar, Kürtün dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Kürtün sürahi alanlar, Kürtün Osmanlı sürahi alanlar, Kürtün antik mercan alanlar, Kürtün makta alanlar, teslim taşı alanlar, Kürtün antik sedef alanlar, Kürtün minyatür alanlar, Kürtün kabe örtüsü alanlar, Kürtün gülebdan alanlar, Kürtün mineli dürbün alanlar, Kürtün sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Kürtün şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Kürtün lali gue alanlar, Kürtün gece sürahisi alanlar, Kürtün meissen alanlar, Kürtün satsuma alanlar, Kürtün hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Kürtün macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Kürtün constantine alanlar, Kürtün anonim alanlar, Kürtün leyla gamsız alanlar, Kürtün ibrahim safi alanlar, Kürtün bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Kürtün herend alanlar, Kürtün nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Kürtün osmanlıca alanlar, Kürtün kitap alanlar, Kürtün kalle alanlar, ali kartal alanlar, Kürtün haydar besim aydar alanlar, Kürtün orhan peker alanlar, Kürtün sıtkı olçar alanlar, Kürtün Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Kürtün edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Kürtün rus gümüşü alanlar, Kürtün minyatür alanlar, Kürtün viyana heykel alanlar, Kürtün oryantal heykel alanlar, Kürtün f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Kürtün merasim kılıcı alanlar.

Kürtün ahşap hilye alanlar, Kürtün hereke halı alanlar, kuka alanlar, Kürtün tesbih alanlar, Kürtün seyahat saati alanlar, Kürtün gravür alanlar, Kürtün degü alanlar, radio antika alanlar, Kürtün opalin alanlar, Kürtün radyo alanlar, Kürtün kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Kürtün laledan alanlar, Kürtün karaf alanlar, Kürtün çerezlik alanlar, Kürtün sahleplik alanlar, Kürtün tutya alanlar, Kürtün likör takımı alanlar, Kürtün mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Kürtün zarf alanlar, Kürtün nargile alanlar, Kürtün gülabdan alanlar, Kürtün ferman alanlar, Kürtün berat alanlar.

Kürtün hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Kürtün şifa tası alanlar, Kürtün hokka takımı alanlar, Kürtün mangal alanlar, Kürtün barutluk alanlar, Kürtün tombak alanlar, Kürtün saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Kürtün ağızlık alanlar, kemer alanlar, Kürtün hançer alanlar, Kürtün kılıç alanlar, Kürtün mühürler alanlar, Kürtün mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Kürtün Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Kürtün seccade alanlar, Kürtün sırmalı örtüler alanlar, Kürtün antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.

 

1
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by